Puslapis 11 iš 14 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 161 iki 176 iš 223

Kokie jūs žmonės?

Jigoku Shoujo Yowita avataras
    Įstojimo data
    2008 08 28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    8
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Charakteris
    Savitai priima religiją. Neretai primena mistikus ir filosofus. Puikiai moka analizuoti savo vidines būsenas ir stengiasi savo savybes padaryti naudingas ir kitiems.
    Šis žmogus gali būti kaprizingas, egoistas ir labai pažeidžiamas, greitai užsidegantis, agresyvus, arogantiškas,Išsiskiria iš kitų pagaulumu bet kokiems išviršiniams dirgikliams, taip pat turi aiškiaregystės dovaną, intuityviai nujaučia, kas turi atsitikti, lengvai įeina į kitų žmonių sąmonę ir mintis.
    Šis žmogus kilniadvasis, altruistas (nesavanaudiškai besirūpinantis kitais), pasiryžęs save paaukoti. Turi polinkį dominuoti, tačiau yra išskirtinai jautrus, niekad nepraeinantis pro šalimais kenčiančius žmones. Todėl neretai imasi vadovauti labdaros organizacijoms. Jo didžiausia svajonė – padaryti pasaulį teisingesnį ir labiau laimingą. Tačiau niekada savęs niekam nepašvenčia visiškai.
    Protingas, pastabus, energingas, aktyvus, turintis vaizduotę, išradingas ir mokantis surasti išeitis iš bet kokių situacijų. Visur siekia tobulumo, reiklus sau. Pasiekiantis laimėjimų ten, kur kiti patiria tik pralaimėjimus.
    Dažnai ūmus, nesitvardantis ir visada turi polinkį dramatizuoti situaciją. Gana dažnai pervertina realumo jausmą, nors tą nenoriai pripažįsta.
    Mandagus, taktiškas ir delikatus. Tuo pačiu jis gali pasirodyti keistas, ir ekstravagantiškas, nes vadovaujasi tik savo elgesio normomis. Išdidus, nepakeliantis jokių apribojimų, trokšta visiškos minčių ir veiksmų laisvės, niekada negali būti pajungtas. Mėgsta keliauti į dar neištirtas egzotiškas vietas.
    Jaučia nenumaldomą žinių troškimą, tačiau neapsiriboja viena sritimi, o siekia pažinti viską. Mėgsta harmoniją ir tvarką, kariauja, kad pasaulyje įsivyrautų teisingumas.
    Pasižymi savo dosnumu. Mėgsta ruošti įvairius priėmimus ir vakarus. Taip pat apdovanoti savo artimuosius ir neturinčius pragyvenimo šaltinio žmones.
    Finansinį stabilumą pasiekia savo darbu ir protingomis investicijomis. Siekia paprasto, tačiau užtikrinančio jų laisvę gyvenimo.
    Savo jausmus reiškia santūriai, išlaiko nuotolį. Romantiškas, idealistas, optimistas, atviraširdis, ištikimas.
    Patarimas kitiem:
    Jei norite su šiuo žmogumi bendrauti, būkite ištikimi. Priešingu atveju jis jus paprasčiausiai paliks.

Vat. Čia ne aš rašiau, bet beveik viskas atitinka

Loki'd

Derogatory` avataras
    Įstojimo data
    2007 10 06
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    410
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29

Hmm

Esu analizuojantis kitus ir save žmogus, kuris iš pirmo gali pasirodyti labai nedraugiškas arba atvirkščiai - labai draugiškas. Šiaip esu egoistė, kuri dažnai piktinasi kitų žmonių perdėtu egoizmu, nes ir šis mano nuomone, turi turėti ribas bei pats žmogus turi susiprotėti kur yra nemandagu ir tas egoizmas lieka paskutinėje vietoje. Taip pat, neesu banalus žmogus ir esu linkusi "žvelgti giliau", todėl dažnas žmogus tai gali palaikyti keistumu ar tiesiog nesuprasti mano pateikiamų minčių ir idėjų, nors jos turėtų ir argumentuotą bei logišką paaiškinimą. Taip, logika. Esu logikos žmogus, ir kai paliečiamos temos, kur aš panaudoju savo logiką, dingsta visi draugiškumai ir sentimentalumai.
    Aišku, mėgstu filosofuoti, bet tai laikau ir šiek tiek neigiama savo savybe, nes tada per daug užsimąstau, ieškau esmės visur, kišuosi į kitų reikalus ir problemas, bandydama tai išspręsti ir etc.
    Taip pat esu veiklus žmogus, dažnai kupinas idėjų ir todėl nemėgstu pasyvių, be nuomonės žmonių. Taip pat, labai nemėgstu, kai žmonės nesilaiko susitarimo. Ir aišku nemėgstu neargumentuotų nuomonių, išankstinio dėjimo į šuns dienas, žmonių, kurie nepripažįsta kitokių negu jie yra ir aišku siauro požiūrio.
    Šiaip man pačiai apie save kalbėti yra sunku, pavyzdžiui, nepaminėjau, kad esu alternatyvos žmogus - visada pasirenku ką nors naujo, įdomaus ir nežinomo, esu agresyvi, dažnai pikta, kartais piktybiškai ignoruoju žmones, esu ištvirkus ir nevengiu apie tai garsiai kalbėti, mėgtu viešai kalbėti angliškai su keletu japniškų frazių plius kokiu nors akcentu, nes tai linksmai skamba, pastaruoju metu mėgstu cituoti ir dainuoti Stephen Lynch dainų tekstus ir turiu blogą įproti kišti žmonėms tai, kas man tuo metu yra aktualu ir mėgstama.
    Ir esu mokslo ir sausų faktų žmogus, nusiteikęs prieš religiją ir manantis, kad toks dalykas šiais laikais yra nereikalingas. Gerbiu tik labai seną religiją - pagonybę.
    Dar esu meno žmogus, kuris negali gyventi be grafikos, tapybos, piešimo, animacijos, fotografijos, muzikos, seno gero lietuviško kino, literatūros ir etc.
    Taip pat negaliu gyventi be kone geriausio jausmo - buriavimo.

Tiek.
    Paskutinį kartą taisė Derogatory` : 2008-09-15, 21:34

random fangirl syndrome
    dattebayo avataras
    Įstojimo data
    2007 11 18
    Vietovė
    ZZyzX rd.
    Įrašai
    235
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    panele priesingybe. peiksiu tai ka megstat, ir dievinisu tai ko nekenciat. reikia kad kas nors mane pastatytu i vieta, kol neisisiautesiu. karstakose, isranki viskam pradedant anime baigiant triusiku spalva, hardcore ir bisky creizy. man zodis "ne" - ne nuosprendis. gaunu tai ko noriu, kad ir paciu beviltiskiausiu budu. mokine prasta, smegenu turiu, bet ne isntrukcija kaip jomis naudotis, vienintelis zmogus kuri mylejau ir dar ilgai ilgai mylesiu tai As, jautriai reaguoju i kritika, dauguma tokiu kritikuotoju irasau i juodaji sarasa (take dat mazafakers!). niekad nepabaigiu tai ka pradedu, taigi dazniausiai net nepradedu. nelabai bendraujanti, bet megstanti garsiai (dazniausiai per garsiai) pasireikskti. ir dar pusvalandi galeciau malt sh00da apie MUa, bet (ne)mieli skaitytojai tikriausiai ir taip turi ka veikti.

Loading - Please wait...
    Dancia avataras
    Įstojimo data
    2008 03 23
    Vietovė
    Lithuania, Vilnius
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Kai paskaitai, susidarai įspūdį „Kokie gi mes visi protingi

I would love to change the world, but they won't give me the source code.

Push The Limits

Rikka avataras
    Įstojimo data
    2008 07 12
    Vietovė
    Radviliškis
    Įrašai
    102
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    kažkuo panaši i chibi nemiga... Bet šeip aš hm... žmogus chameleonas, jei šiandien aš rami ir darau viską apgalvojus, rytoj galiu būti 100 % Baka. Retai kitiems meluoju, bet labai mėgstu meluoti sau. Galiu labai protigai šnekėti, bet labai kvailai elgtis ir atvirkščiai. Mėgstu naktį bastytis po miestą, o dieną sėdėt namie. Mėgstu klausysitis, bet nemėgstu kalbėti. Nemėgstu būt dėmesio centre. Mėgstu stebėti kitus. Katė, kuri vaikšto viena, taip tiksliausiai galėčiau save apibūdint.

Rimtas forumo narys
    Light avataras
    Įstojimo data
    2007 03 31
    Vietovė
    nežinomas
    Įrašai
    189
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19

Magas be magijos

Visame kame šiame pasaulyje ieškau mistikos.Tikiu ,kad magija yra visur ,ją reikia tik rasti..Gal dėl to atrodau keistas..Esu nepasikėlęs tai vienintelis geras dalykas kurį apie save pasakyti.Kartais jaučiuos kazkuo panašus į Ren tao...Esu zmogus neturintis nei tikslo,nei planų ,nei svajonių.Gimiau,tam ,kad gimti.Kaip matoma mano paraše stumiu durą ir tiek.Aš norečiau rasti savo gyvenimo tikslą arba nors logišką paaiškinimą tam kas vyksta aplink mane.Daznai kuriu tas kas atitinka mano norimą pasauly. Nors noriu būt išskirtinis ,bet praktikoj lieku vidutinybė..Galbūt duros stumimas ir yra atsakymas į viską? Gal tai vienintelis mano gyvenimo tikslas...Jei per 20 metų nerasiu kokių konkrečių atsakymų ar neišgyvensiu kas pakeis asmenybę.Tada virsiu eiliniu girtuokliu ir ciniku kurių pilni forumai.Nezinau ar esu geras zmogus...,Kai kas sakys ,gal ,kad neblogas ar vidutinis.,Bet šis kelias manęs netenkina.Rodos gimiau ne tuo laiku.Nėra nei didelių mūšių nei didelės visuotinės depresijos.Mano depresija-mano gyvenimas.Su šia gaida kovosiu kiek galėsiu ir nepasiduosiu mirčiai.,Bet kovinės jėgos senka.Aš nei rūkau ,nei ant adatos.Tiesiog jaučiuos prislėgtas. Tai pastovi busena.Praradau draugus ,tai patirtis kurios nenurysi.Zudytis nesiruošiu per vėlu tam.Jaučiuos kaip lavonas.Esu tik tuštuma į kuria aplinkybės ir instinktai įpučia veiksmo.

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80
    Dead
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

Šizofrenikė
    SinEater avataras
    Įstojimo data
    2008 08 01
    Vietovė
    Jurbarkas
    Įrašai
    70
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    As esu gan tyli uzsidarius , viska apmastau . siaip su draugais esu linksma , prie draugu prisitaikau. megstu pabut viena ... ir siaip draugai mane apibudina keista ir drasi , patinka viskas kas siurpu Keiciu daznai interjiera ir aplinka nes viskas tikraja to zodzio prasme uzknisa! kas diena vis tas pats gryzti is mokyklos su skaudancia galva ziuri tw ir prie pc ... Kartais net pati saves nesuprantu kas man daros

Alexiel
    Guest
    Mano charakteris?
    Draugai sako kad sunkesnio uz mano charakteri nera, bet jis pats nuosirdziausias. Draugu turiu labai mazai.du ar tris.Esu istikima savo draugams ir galiu gyvybe paaukot del ju. Esu kategoriska ne ten kur reikia, bet man mano nuomone yra viskas. as taip manau ir niekas kitas nieko tame nepakeis. Supykt galiu del man vienai zinomos priezasties ir nors ji neatrodo svarbi, ji man drasko sirdi. Jei draugas mane isvadins paskutiniais zodziais apsisuksiu ir nueisiu, bet jei nusisuks ir nesiklausys kai as sneku, abejoju ar dar taikysiuos su draugu.tokia as.Megstu orginaluma, anime tik su eng titrais, filmus ziuriu anglu kalboj, lietuviu kalba man gryna pajuoka igarsinant. Kas dar.klausau tik OST,pagrinde Hellsing ir Angel Sanctuary, nes dainose man nereikia zodziu.daznai zodziai tik sugadina norima atskleist melodijos grozi. Esu tingine ten, kur nera svarbu padaryt.taip pat esu pedante. Kadangi as esu pagal zodiaka liutas, visada gaunu ko noriu. Megstu kad kiti klausytusi kai sneku, bet as taip pat ir juos isklausau. is salies visiems atrodau arogantiska, salta, uzdara asmenybe, savo pasirodymu skleidzianti mirties jausma (taip motina sake pries sav.).niekada kitiems neleidziu matyt mano emociju.verkiu retai, bet ir tai viena.Dauguma laiko mane lb bloga asmenybe, bet viduje esu gera, biski trenkta (o gal ne biski ), megstu filosofuoti gamtos ir gyvenimo temom, esu paslaugi ir nuosirdi. Kadangi nesugebu myleti jokio vaikino (o bandziau) daug turiu draugu.

Tiesa, treniruojuos kas dien su katana (gaila kad butaforija, bet kol kas uzteks ir tiek nes ranka ar koja draugam nupjauciau ) ir ilga lazda nuo kurios visi sonai juodi tikraja to zodzio prasme.raminu prota ir silea, nes anksciau buvau labai megeja uzsipliekst ir nenurimt.bet as tobulinu save

As zinau kokia esu nes daug apie tai galvojau, todel pati ir rasiau.kaip matot, nieko gero apie save nepasakiau
    Paskutinį kartą taisė Alexiel : 2008-09-21, 12:34

Ima firin mah lazah!!! Exotic Anime Girl avataras
    Įstojimo data
    2008 07 04
    Vietovė
    20 amziuje pirmyn
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Cool Facts About Me

Exotic Anime Girl
    Actually...Maho Shojo
    Real Name: (you must be 12 LVL)
    Astrological Sign:Aries
    Planets: Mars and Moon(moon is not planet)

Room sized logic rosario2vampire avataras
    Įstojimo data
    2009 02 08
    Vietovė
    In your pc
    Įrašai
    36
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    megstu nakti knygas skaityti ir muzikos klausyt.
    100%: WEIRD
    100%: LOVED
    100%: EUROPEAN
    100%: STOOPID
    100%: INDEPENDENT
    100%: FILLED W/ WATERMELON JUICE 8D

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Skaitantis manga...

one vs all, DIE AZ!

Izzo avataras
    Įstojimo data
    2007 02 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.837
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Piktas fansuberis, gi profily parašyta.
    SCREW YOU, PEOPLE!

Forumo ligonis
    Lucion666 avataras
    Įstojimo data
    2007 04 08
    Vietovė
    ~.~
    Įrašai
    528
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Taigi yra tokia tema >>> "Susipazinkime" ar kazkas panashaus <<<
    Na, bet vistiek pasakysiu..
    Aš muzikos bei pc siela

Meanie

Renata avataras
    Įstojimo data
    2008 05 25
    Vietovė
    Ba seng se
    Įrašai
    756
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Jautrus neemocianalus psichas su polinkiu į sadizmą, labai greitai susierzinu... dar esu baili ir dažnai skraidžioju padebesiais, dėl to retkarčiais nutinka juokingų nesusipratimų. Šiaip labai dažnai žmonės manęs net nepastebi, bet dėl to nesikremtu. Man patinka mąstyti visokiais filosofiniais klausimais (mąstau - vadinasi esu.), neprašau pagalbos, nes savo problemas privalau įveikti pati, bet dažniausiai žmonės manęs net neklausdami ima ir pagelbėja... na kai bendrauju su žogais, jiems gali pasirodyti, kad man neidomu ir nobuodu, arba kad esu keista melancholiška prietranka. Nevaikštau į bažnyčią ir nesimeldžiu, vietoj to šmirinėju lauke per lietų.
    nu gal tiek.

Solid aggression. n'Huun avataras
    Įstojimo data
    2009 06 12
    Vietovė
    Mother Earth, Kaunas
    Įrašai
    86
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Žmogus kuris pats save apbūdina, visada tai padarys neteisingai. Nes mes matome save tokiais kokiais norime matyti. Sukuriame neegzistuojančią iliuziją, gal geresne negu ištikro esame, gal blogesne...

Jai norime sužinoti kokie mes žmonės ištikruju, turėtume pasiklausti savo giminių,draugų,priešų... Bet vėlgi, kiekvienas jų apibūdins mus skirtingai. Todėl nemanau kad yra tikslus atsakymas į šį klausimą, ir todėl nemanau kad vertėtu į jį atsakyt.
    Carpe diem... and place no trust in tomorrow.

Metallica - ...And Justice for All...

Puslapis 11 iš 14 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •