Puslapis 10 iš 14 PirmasPirmas ... 89101112 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 145 iki 160 iš 223

Kokie jūs žmonės?

Infante avataras
    Įstojimo data
    2007 03 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kokia aš? Tyli, rami, jautri...švelni, rūpestinga, atlaidi... liūdna, keista.... visada užsisvajojusi ir kažką mylinti... Gimiau tada, kai už lango lengvai krito baltos purios snaigės... Turbūt net nerėkiau, tik užmerkiau akis ir iškart užmigau...

YOSH!!!
    Likimo_Kalvis avataras
    Įstojimo data
    2006 08 26
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    442
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    bet aplamai AZ daros panasiaia kaip pazinciu tarnyba
    Su mielu noru palaikau ir prisidedu prie puikių idėjų arba ne.

Procrastinator

Eglaya avataras
    Įstojimo data
    2005 07 22
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    601
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    nu bent jau čia neklausia, "kokia tu mergaitė, gera ar bloga, saldi ar rūgšti..." ><

*stabs one.lt*

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    32
    O ką? Blogai? Aš kaip tik džiaugiuosi kad tiek žmonių parašo apie savę, tampa pažystami be jokio meeto. Turi daugybe dendrų bruožų, o kartais labai skirtingi. Tiesiog puikūs žmonės rašo apie savę ir dėl šios ar tos susipažinimo gyjos nepanašu man visa tai i pažinčių tarnyba, na nebent tu konors ieškai čia.

Infante avataras
    Įstojimo data
    2007 03 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Jei ko nors siektume papasakodami apie save, tai tiesiog savo numerį parašytume :P Tiesiog gal kai kam yra įdomu, kokie ištikro žmonės čia rašo, kokie žmonės domisi anime. Kaukės, kurias užsidedame internete juk netokios įdomios...

PlixPlox
    Ledux avataras
    Įstojimo data
    2007 03 09
    Vietovė
    Skd
    Įrašai
    177
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Gerai mokaus esu siek teik mandagus siek tiek patrakes tarp svetimu labai jauciuosi suvarzytas nesnekus o vat geru draugu kompanijoj tai plepet galiu ir nesustot nors daznai ir pasiklausau kitu ir priduriu tik viena kita zodeli jei ka pradedu tai noriu ir pabaigt esu gana uzsiemes zmogus bet vistiek randu daug laisvo laiko namai mano tvirtove labai nesinori ju palikti kad ir 10 minuciu uzknisa zmones kurie raso sms'us be perstojo p.s. seniau ir pats toks buvau bet dabar kazkaip atpratau nezinau ar tai gerai ar blogai. esu labai prisirišes prie XXI amziaus technologiju galeciau kad ir visa diena prasedet prie kompo bet dazniausei sutrukdo brolis arba tevai nors tai man tik i nauda manau greitai mano veiduka papuos akinukai
    labai bijau tos akimirkos bet teks priprasti turbut... labai patinka merginos bet jau daug kartu jomis nusiviliau gaila... na gal jau pakaks
    [SIGPIC]http://img99.imageshack.us/img99/8128/thumbairmasterma9.jpg[/SIGPIC]

http://ledux.myanimelist.net

Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

Nebūk jautis 2009

beware!I am crazy! blueangel avataras
    Įstojimo data
    2007 01 02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Esu keistas melancholiko ir choleriko misinys.galiu pasakyti,kad manyje gyvena 2 zmones.ok!tegu buna asmenybes susidveinimas,jeigu taip bus lengviau suprasti.1 "as" bendrauja su svetimais zmonemis ir mazai pazistamais.svetimu zmoniu buryje esu linksmas,padukes vaikas.visur begioju ir skelu bajeriu,rekiu,pasakoju anekdotus,lengvai galiu susierzinti...bet tas nutinka retai.dauk jokiuos!visad geros nuotaikos!paslaugus ir mielas zmogus^__^kawaii kawaii!megstu buti lyderiu.2"as" bendrauja su artimais zmonemis ir draugais.su artimais zmonemis esu visai kitas zmogus.paniurusi,suirzusi,linkus i melancholija ir depresija,nekalbi.megstu ilgus pasnekesius...megstu filosofuoti.esu rami...daug tyliu.megstu klausyis.dauk kas sako"kai esi rimta,zvilgsnis,kaip zudiko")))baugu,ne?
    idomu tai...kad tos busenos naturalios.nemegstu vaidinti:P
    niu...jus man nepazistami...tai busiu gera^_______^kawaii kawaii))))

3;2;1; click boom cicaboo
    nejiten avataras
    Įstojimo data
    2007 11 19
    Vietovė
    Lithuania
    Įrašai
    74
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Koks as zhmogus... huh? Nu tingine.... idauka numoju ranka... kartais optimiste... ... nemegstu bendrauti, bet viena mano klasioke su kuria bevaik niekad nesikalbu nebent reiketu... pabendravo su manim trumpam ir sake kad as esu fainas zhmogeliukas ^^! nu as.. megstu buti nuosali... nemegstu eiti i visiokius renginius... nemegstu guosti jai kas nors atsitinka mano pazystamiems... kartais man varstelai atsisuka mazai kuo domuos.... nemegstu sporto... nebent man patinka raketem zaist arba kartais lb daznai futbolas patinka, bet futbolo neziuru per TV ziaurei nepatinka !!!
    Paskutinį kartą taisė nejiten : 2008-01-09, 18:40

coffee addict
    karla avataras
    Įstojimo data
    2007 10 04
    Vietovė
    vln
    Įrašai
    67
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ekscentrikė, keistuolė, melancholikė, lengvabūdė, naivi, dažnai mane vadina Balta Varna, individualistė, neturiu daug draugų, bet man taip patinka, nesugebėčiau išbūti didelėje kompanijoje, nemėgstu tradicijų, sunkiai bendrauju su žmonėmis, bet kai su kuo nors susidraugauju, išlieku jam ištikima, man būtina išsiskirti iš kitų, žinau, kad daug kas manes nemėgsta, bet žinote, ką? Man tai patinka.
    Umpf... And I like to express myself ^^'

Cyber Snake
    FainaruFantaji avataras
    Įstojimo data
    2007 04 28
    Vietovė
    Esthar-Gongaga
    Įrašai
    720
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Koks as zmogus? Hm... Gal galima atsakyt koks as ateivis? Taip perskaitet kuo puikiausiai, jau keleta metu gyvenu su teorija, kad si planeta turi misrius gyventojus. Ka konkreciai bandau tuo pasakyti? Ogi, kad dauguma musu is skirtingu planetu, zinoma si mano teorija cia visai ne i tema todel neissiplesiu per daug ir tiesiog pasakysiu - tikiu, kad kai mirsiu cia, informacija apie mane gris i erdve is, kurios galesiu pasiekt planeta is kurios atvykau.

Esu egoistiska asmenybe, nemegstu nurodymu, bet tai taip pat nereiskia, kad megstu juos pats dalinti. Megstu vienatve - man patinka daryti visada viska kaip noriu, tikriausiai studijavus ir praktikavus viena sriti desimt metu galeciau staiga ja mesti del pakeistos nuomones ne nesusimastydama. Neturiu daug draugu. Tiksliau turiu tik viena drauge. Man to uztenka, nes manau, kad geriau tureti viena, kuri supranta, negu tuzina, kurie isnaudoja visom imanomom priemonem. Jau apie tris metus gyvenu daugiau ar maziau uzsidarius tarp keturiu sienu. Atpratau nuo zmonijos, as ju bijau ir man jie nepatinka, bet vistiek megstu, kai jiems gerai, tai nepadaro manes laimingesniu, bet bent jau zinau, kad tokioje vietoje kaip si isties gali buti tu, kurie sugeba sypsotis.
    Labai greit susinervinu, bet niekada ilgai nepykstu, kogero net didziausiam priesui atleisciau po penkiu minuciu. Taip pat daznai rekiu ant kitu, bet matyt todel, kad megstu vienatve, o jie butinai pasipainioja butent nelaiku ir nevietoj.
    Taip pat daznai nepritampu prie visuomenes, poziuris, laisves troskimas, galu gale gyvenimo budas, jie negali suvokti kaip as taip galiu, o as nesuprantu kaip jie taip gali. Deja einu butent tuo paciu sau nesuvokiamu keliu - i kruvina darba uz praktiskai nieka, sunku patiketi, kad vos pries ketverius metus svajojau tiesiog daug uzdirbti, o dabar jau tenoriu ispildyti viena svajone.
    Dar esu labai istikima, laikau save riteriu ir tikiu, kad turiu pasisvesti vienam ir visada ji/ja saugoti. Atrodo jau radau princese, tik ar nepaliks [princese zinoma ne ta prasme, kad mergina/mylimoji, tiesiog mes artimos drauges ir kazkada padarem priesaika, kad niekada nepaliksim viena kitos]?
    Be visa ko pabaigai pridesiu, tai, kad daznai uzeina priepuolis, kai nesusigaudau del savo lyties. As esu tom-boy, netgi labai labai tom-boy, daznai apsimetineju vaikinu kada papuola, nuo to issivyste ir pomegiai, mustynes, masinos, didelios krutys ir kompai.
    P.S. I`m not straigh.

Tiek apie mane.

<(sun)>
    Įstojimo data
    2008 09 15
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    0
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    as nesu labai ziauri anime fane nes nelabai seniai pradejau ziuret. siaip priwersta buwau draugiu kurios galima sakyti beweik pamisusios del to. ;DD tai wa, siaip mokausi dabar is siaip linksmai leidziu laika shulioj ;Dp

Mielas Ruzavas padaras ^^
    InuyashaGirl avataras
    Įstojimo data
    2008 04 18
    Vietovė
    Missing...HELP O.O
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Un Un .. . Crazy Bitch. . . Walkata. . .Amzinai paxmiela kaip kai kurie zmones man sako .. . [ne girta, bet elgiuos kaip girta] .. vegetare valganti paukstiena . . petos sajungininke! Seip linksmintis megstantis zmogus! Daznai esu dwiweide. . .sypsausi, bet widuje galiu werkti . . Esu keista ir wienintele tokia! Kartais buna kaip emusnike. . [aisku nesipjaustau. . myliu sawe per daug!] .. bet noriu but wiena, nes jauciuos nesuprasta. . .diewinu rasyti eilerascius. . .
    Paskutinį kartą taisė InuyashaGirl : 2008-09-15, 21:12
    Imagine there's no Heaven
    It's easy if you try
    No hell below us
    Above us only sky
    Imagine all the people
    Living for today

Rimtas forumo narys
    chibi_nemiga avataras
    Įstojimo data
    2008 08 01
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    136
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Kokia aš? nežinau kodėl, bet sunkoka apibūdint...
    meniškai trenkta. sugeriu kitų neigiamas emocijas. mano nuomonė priklauso nuo nuotaikos. ką čia prirašysiu šiandien, rytoj man gali būt dėl to gėda. nesvarbu, kad apgalvojau kiekvieną žodį... toliau...stengiuos ugdyt dvasią ir mėgstu skaityt knygas su gilia mintim. be to, jaučiu, kad suaugau anksčiau už kitas klasiokes, todėl kartais sunkoka su jom rast bendrą kalbą. nevirškinu tuščių žmonių, kuriem materialinės vertybės gerokai aukščiau už dvasines. dargi esu namisėda.
    galbūt tiek pakaks.

kid
    nARKOMANe avataras
    Įstojimo data
    2008 09 15
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    44
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nuotaikos verge;D shnd pvz per dailes pamoka buvau ypach bendraujanti, cypianti ir besishypsnati bet pvz 6-dieni ishgirdau liudna daina ir bliaut pradejau;DDD labai megstu hug'us, lietimus, susikabinimus rankutem*su draugem irgi,lol*
    man shiaip pora zhmoniu sake kad ah zhiauri stumike pasitaiko ir taip kiekvienam zhmogui dazhniausiai skirtingai pasirodau, tad turbut galima sakyt kad esu dvi*tri*veide..?;D

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    41
    Daug kuo panasi i Chibi_nemiga. Nepernesu pavirsutinisku ir pasikelusiu. Aplinkiniams daznai atrodau keista, issiblaskius, apatiska ir net truputi sadistiska -- bet jie nemoka paziureti i mano siela, kurioje pasleptas visas geris :rolleyes:
    Labai prieraisi, isgyvenanti del man artimu zmoniu ir draugu, velniskai patikli ir daznai nesugebanti atsakyti, jeigu kas ko papraso

Narys
    Fraifan avataras
    Įstojimo data
    2008 05 10
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius/Panevėžys
    Įrašai
    65
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Taigi... Apie save rašyti negaliu pasakyt, kad mokėčiau , tačiau pabandysiu (šiaip reiktų klaust Biganimefan Ji geriau žino, koks aš esu, žiūrėdama iš šalies ) Taigi, esu žmogus, dažnai mėgstantis į rimtus dalykus žiūrėti juokais, perdaug linksmai nusiteikęs Dažniausiai tai padeda atkreipti dėmėsį į esminius dalykus Didžiąją laiko dalį matyt esu linksmas Stengiuosi būti geros nuotaikos... Kartias lieku nesuprastas Pvz.: daug pažįstamu į mane žiūri keistai dėl to, kad pasiėmiau mokytis chemiją ir biologiją A lygiu O daugiau kažko apie save neišmastau... Biganimefan help me add more info please

Puslapis 10 iš 14 PirmasPirmas ... 89101112 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •