Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 33 iki 42 iš 42

Globalinės taisyklės

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Citata Autorius holms Žiūrėti skelbimus
    Airiz as tik tau galiu pasiulyt igyt tolerancijos, nes su tavim nediskusija gaunasi o ginshai.

man nesvarbu ka adminas mato, reikia kad visi sitam forume vartotojai esantis matytu ka tu darai. tu dabar savo veiksmus vykdai pries vartotojus, tu jiems nieko nepaaiskini. tiesiog istrini ir eini miegot. taip sitam forume niekad ir niekas nepasikeis. visi ir toliau floodins nes nesupras del ko tu trini ir dar reks per visus privatus ir topikus "uz ka!". tu nemoki mokint vartotojus o eini pries juos su savo ismone, tai prie gero nepriveda.
    Jei tu neskaitai Ką aš tau rašau, man irgi neįdomi tavo rašliava. Parašiau pakankamai daug ir aiškiai ir jei tu to neskaitai gali likt prie savo nuomonės.
    Viskas.

AZ rėmėjas
    holms avataras
    Įstojimo data
    2009 03 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    199
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    as skaiciau ir netgi du kartus =) bet kiekvienas sakynis nukreiptas pries mane, ir netgi butu sunku cituot, nes nenoriu pereit ant asmenybiu man cia yra zema, o ir as esu tolerantiskas.... Cia yra ginshas o ne diskusija. galima ismokti ir nepereinant ant asmenybiu ishsakyt savo mintys.

Paziurek kaip raso red_elf labai taikiai ir tolerantiskai. dar tau citata is pataisimo topiko

pvz ponas slicKrox redaguojant mano zinute nepatingejo parasyt net kelius sakynius... uz ka ji ir gerbiu.
    o ponas Airiz istrine mano posta kuris buvo visiskai ne offtopic, ir ne floodas. man nepaaiskines nieko, to daugiau kad as net nemaciau kas ta posta istrine kol neiskeliau klausima sitam forume..

na kam to reikia. gyvenkim draugiskai ir mokinkim vartotojus kaip elgtys sitam community.
    vat paskutine eilute ir argumentuok, o ne smeizk mane =) jeigu tau rupi mano pirmas postas sitam topike, tai atsiprasau kad uzpuoliau bet o ko to tikisies po tokios moderacijos, pykti is kiekvieno kuriam taip padarysi. =)
    Paskutinį kartą taisė holms : 2009-12-07, 14:30

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Tiesa pasakius tu man atsibodai. Prikiši kitus savo naudai, nors pats čia man grasinti pradėjai ( pathetic)
    Slikas yra viena aš esu kita. Paklausk jo kiek jisai ištrynė postu be paaiškinimų. Aš nežinau (nepamenu) kokį postą konkrečiai aš buvau ištrinės, panelei red_elf aš jokių pretenzijų neturiu. Man asmeniškai atsibodo teisintis, nes žiū čia jau į mada greitai įeis moderui į kiekvieno newbieAnimeFan nepasitenkinimą jautriai reaguoti ir rašinėti kilometrinius postus.
    Šmeižtas? nu žinai, visai nieko paskaičius pasakyti ŠMEIŽTAS.. tada tu 2X ŠMEIŽIKAS, nes apšmeižei mane.
    Viskas.
    Asmeniškai su tavimi kalbos baigtos.
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2009-12-07, 15:02

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Holms citavo ne mano žinutę ir tas tekstas apie ponus moderatorius ir kas kaip paaiškino ką trindamas yra ne mano. Mano žinutės ir trinamos, bet nematau problemos jei kartais taip ir padaro, čia jau mano problema, kad buvo fludas ar kas panašaus

AZ rėmėjas
    holms avataras
    Įstojimo data
    2009 03 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    199
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    jam aiskini kad zmones nepatenkinti o jis aiskina kad jam tai nerupi.. na vat ir AZ poziuris i vartotojus.

aj tebunie AZ anarhija ir toliau, beprasmiska.
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2009-12-08, 12:39

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.032
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    96
    Jo, viską
    tikrai viską. Gal atsiminkim koks jisai iš pat pradžių buvo? O šabloną įdėjau aš tik tiek kad fragmentą pamiršau iškart įsidėti, o tai kad tu ten Boldus sudėjai ir sakai kad viską pagal Sliko šabloną padarei yra nelabai tiesa. Ir tam yra liudininkai.
    Taip kad ..jei kažką dalinai pakeitei nesakyk Kad Viską padarei pats, aga?
    Paskutinį kartą taisė Airiz : 2009-12-08, 12:44

Labas.
    mariux9998 avataras
    Įstojimo data
    2008 06 20
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    543
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Nu ok, tarkim NE VISKĄ pats padariau, dėkui, kad bent nagus prikišai ^^

Aramis
    Guest
    Citata Autorius holms Žiūrėti skelbimus
    jam aiskini kad zmones nepatenkinti o jis aiskina kad jam tai nerupi.. na vat ir AZ poziuris i vartotojus.

aj tebunie AZ anarhija ir toliau, beprasmiska.
    Berods Tamsta disponuoja savokomis, kurių reikšmės pats nesupranta;
    Anarchija, yra bevaldystė, o šiuo atveju to nėra, bent jau Airiz buvo kaltinamas Totalitarizmu, t.y. savo valios primetimu kitiems.
    Tiesiog patikslinu.
    Jei žinai gražių žodžių, dar nereiškia, jog juos galima naudoti kaip papuola.
    O čia tarptautinių žodžių žodyno paaiškinimas:
    Spoileris:
    totalitarzmas [ totalitarinis],

autoritarinė valstybės forma: valstybė visiškai kontroliuoja socialinį, polit., kultūr. gyvenimą. (šiuo atveju moderatoriai yra tuo kaltinami)

anárchija [gr. anarchia – bevaldystė]:

1. valdžios nebuvimas, bevaldystė;

2*. palaidumas, netvarka, suirutė, chaosas. (o kas moderatoriai?)

Paskutinį kartą taisė Aramis : 2009-12-08, 12:54

Administratorius
    Įstojimo data
    1998 10 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    435
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    na brač piliečiai Jūs ir priskaldėt čia malkų, taip ir toliau laikykit

Narys
    agne1992 avataras
    Įstojimo data
    2009 10 20
    Vietovė
    Jonava
    Įrašai
    53
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    aš manau kad kaip tik dėl prižiūrėjimo šis forumas yra populiarus. Reik tik padėkot kad prižiūri ir ištrina tai, kas nereikalinga. žinau forumų, kur niekas nieko nereguliuoja tai ten betvarkė

o jei kas norit betvarkės kurkit savo forumus kur nebus tvarkos - pamatysit, niekas neis nes atrodys nekokybiškai

11. Ačiū Airiz dėkojo
Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •