Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 20 iš 20

Gaivinam AnimeZoną!

 1. #17
  מיד
  Airiz avataras
  Įstojimo data
  2004 01 09
  Vietovė
  Hunter's Village
  Įrašai
  2.036
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  100
  Citata Autorius zx-shade2 Žiūrėti skelbimus
  Hey, nezinau kur ir pas ka kreiptis, bet nebegaliu prisijungti i savo main account (zx-shade).

  Raso jog slaptazodis neteisingas nors visad tas pats buvo virs 10 metu nekeistas

  Bandziau siusti recovery passwordus i emaila, bet prie to irgi prieeigos nebebeturiu.

  Gal galit kas nors pm parasyti is moderatoriu kaip galeciau atgauti ji? Galesiu kaip nors irodyt jog cia tikrai as
  Daanui rasyk

 2. #18
  Naujokas
  Įstojimo data
  2020 01 14
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  3
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Bandziau kelis kartus rasyti, tai page not found meta. Paskui atrode lyg ir issisiunte, bet issiustuose zinutese neatsirado niekas.

 3. #19
  Administratorius
  Įstojimo data
  1998 10 30
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  439
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  61
  parašė ir buvo pakeistas emailas

 4. Ačiū Zx-Shade dėkojo
 5. #20
  Naujokas
  Įstojimo data
  2021 01 11
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius Reader Žiūrėti skelbimus
  Kaip matome iš dabartinės situacijos - šviesios ateities čia nenusimato, todėl reikia imtis kažkokių veiksmų.
  Manau, kad kiekvienas galėtų pasiūlyti bent po 1 idėją (nesvarbu, ar tai koks menkniekis, ar kažkas daugiau), kas turėtų kažkokios reikšmės AnimeZonai.
  Reikia nuspręsti: 1) kokios šiuo metu pagrindinės problemos ir kodėl 2) mūsų tikslai 3) mūsų galimybės 4) sudaryti veiksmų planą, kaip pasiekti tikslų.


  Keli pasiūlymai administratoriams:
  1. Manau reikia keisti puslapio dizainą arba bent supaprastinti jo struktūrą, nes šiuo metu čia atrodo visko per daug ir naujokams manau sunku susiorientuoti kas, kur, kaip ir kodėl (apie tai toliau).
  2. Pagrindinio puslapio šoninėms panelėms (side panel) siūlau įdėti po paveikslėlį, kaip buvo anksčiau (pavyzdžiui). Manau anime paveiksliukai/ikonos turėtų pagyvint bendrą dizaino visumą.
  3. Iš šoninių panelių siūlau pašalinti naujienų kategorijas, nes daugelis kategorijų jau nebenaudojamos. Įsivaizduokit, ateina žmogus, paspaudžia ant Konkursai ir mato -> paskutinis konkursas 2016 m. ... iškart kyla mirusio puslapio mintis. Vietoj tos panelės geriau įdėti Facebook, kad kiekvienas galėtų palaikint ir sekti naujienas. Juk visi dabar ten praleidžia valandų valandas. Per ten galima būtų sudominti žmones, ką jie galvoja apie vieną ar kitą anime, kaip pavyzdžiui tą daro per Myanimelist FB puslapį.
  4. Taip pat pridėti apklausos (balsavimo) šoninę panelę, šaukyklos, aktyvių narių, draugų (reklamos). Manau nebūtų sunku susirasti internetinių puslapių, kur renkasi jaunimas (pvz. įrašyti "žaidimai") ir susitarti su adminais dėl banerių apsikeitimo. Gražus reklamos paveiksliukas turėtų pritraukti ir sudominti čia apsilankyti.
  5. Siūlau headerio tekstą ANIMEZONA pakelti į viršų, kad būtų per vidurį (pvz.). Jeigu galite - sukurti gražesnį logotipą.
  6. Virš naujienų siūlau įdėti naujausių pranešimų panelę (kaip buvo anksčiau), o šoninę (naujausių įrašų) - išjungti. Manau taip bus patogiau, kai naujausius pranešimus matome per vidurį.
  7. Siūlau supaprastinti forumą, kad būtų patogiau surasti reikiamą informaciją, t. y. pašalinti nenaudojamas kategorijas/sub-kategorijas į kurias niekas nerašė 2 metus ir ilgiau, o temas perkelti. Pavyzdžiui Cosplay kategorijos visai nereikia (KOI, UniCon Latvia, Kiti renginiai, Media), nes apačioje ir taip jau yra Renginių skiltis. Manau užtektų tokių forumo skilčių: Taisyklės, AnimeZona naujienos, Pasiūlymai, Anime, Manga, AZAR, Anime aprašymai, AMV darbai ir kūryba, AMV pamokos ir klausimai, Forumo konkursai, Jūsų kūryba, Paveikslėliai, Apie viską, Renginiai.
  8. Forumo pranešimuose išlygiuoti avatarus ir vartotojo informaciją kažkaip taip. Kaip suprantu, reputacija neveikia, tik ačiū, bet ji vistiek rodoma? Būtų gerai dar pridėti MAL nuorodą po avataru. Galėtume surasti vienas kitą ir pridėti į draugus.
  9. Forumo apačioje prie statistikos įdėti, kad rodytų narius, kurie šiandien apsilankė.
  10. Įdiegti medalių sistemą. Medaliai galėtų būti skiriami konkursų nugalėtojams, moderatoriams, rėmėjams, senbuviams ir t.t. Taip pat už pranešimų skaičių 250, 500, 1000 ir t. t. Manau tai paskatintų daugiau rašyti ir dalyvauti forume. sudėjau visus medalius čia. Galima sugalvoti daugiau įvairių konkursų. Pvz. per Valentino dieną short romance story nuo 300 žodžių konkursas. Kiekvienas dalyvis už savo darbą būtų apdovanotas .
  11. Į navigacijos juostą siūlau pridėti mygtukus "Garbės lenta" (top vartotojai pagal pranešimų skaičių); "Medaliai" (medalis ir už ką jis skiriamas); "Reklama" (apsikeitimas baneriais, kontaktai); Parama SMS (jaunesni manau neturi banko sąskaitų, tai galėtų paremti bent sms).
  Nebloga ideja.

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •