Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kujira no Kora wa Sajou ni Utau įvertinimas

Balsavo
6. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  2 33.33%
 • 4

  2 33.33%
 • 3

  2 33.33%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Kujira no Kora wa Sajou ni Utau

 1. #1
  Rašytojas
  JuusanKitsune avataras
  Įstojimo data
  2014 07 07
  Vietovė
  ~♥
  Įrašai
  202
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  11

  Kujira no Kora wa Sajou ni Utau


  Children of the Whales
  Kujira no Kora wa Sajou ni Utau /
  クジラの子らは砂上に歌う


  Studija: J.C.Staff
  Žanrai: Drama, Fantasy, Mystery, Sci-Fi
  Transliacija: 2017-10-08 - 2017-12-24
  Trukmė: TV 12 ser. x 23min
  MAL reitingas: 7.36 (9,686)


  Viduryje dykumos stūkso sala - Mud Whale. Joje gyvena pažymėtieji, kurių gyvenimas trumpas, kurie mirštą nesulaukę senatvės, kurie turi magiškų galių. Salos gyventojai, tegali tik pasvajoti apie gyvenimą už jos ribų, visur tik pažvelgsi dykuma, niekas nežino kur Mud Whale nuneš vėjai. Tačiau vieną dieną, jie išvystą kitą salą, negyvenama, surengiama ekspedicija, kurios metu atrandama paslaptinga mergaitė. Kitos salos egzistuoja? Kodėl pažymėtųjų gyvenimas toks trumpas? Kodėl jie negali palikti salos? Ir iš kur atsirado mergaitė niekuo nepanaši į juos?  Pagrindinė serialo tema - emocijos, gyvenimo prasmė. Kiekvienas veikėjas susiduria su šia dilema, jų gyvenimas trumpas, tad ar gyvastis turi kokią prasmę? Ar geriau gyventi nežinioje? Galbūt emocijos nereikalingos? Ašaros? Blogi prisiminimai? O jeigu jauti tiek daug, kad tai tave išvaro iš proto?
  Kai supranti apie ką yra šis anime, pasirado siaubingai liūdna, net pati opening daina! Jau seniai neašarojau dėl animacinio serialo, o dar dėl veikėjų mirčių! Galbūt todėl, kad šie klausimai artimi širdžiai?
  O, kad žinotumėte, kaip puikiai apipavidalintas šis anime! Jeigu ne apipavidalinimas, tai ir pasaulis, kuris yra įrištas į siužetą, atrodytų nykiai, o dabar... Dabar jautiesi it patekęs į visai kitą terpę! Tave jis įtraukia ir nepaleidžia. Mitologija, kaip veikia aplinka, paaiškinta natūraliai - vizualiai, informacija pateikiama tada kai pagrindinis veikėjas rašo archyvus, ar kai patys veikėjai susipažįsta su jiems nežinoma informacija. Nė viena serija neprailgo, nežinau, kaip tiems, kurie žiūrėjo jį ongoing, bet jeigu dar nematėte, siūlau sužiūrėti viską tą pačią dieną it keturių valandų filmą! Esu įsitikinusi, kad tai sustiprins jūsų emocijas! (Pati išbandžiau)
  Veikėjai? Veikėjai... Jų yra pakankamai daug, bet apie svarbesnius, parodoma pakankamai, kad būtų galima prisirišti, suprasti dėl ko kitiems jie yra brangūs, kodėl jie elgiasi taip... Tiesa pasakius, net apsidžiaugiau, kai vienas iš veikėjų liko gyvas, nes jo praeitis nors ir įprasta tokio tipažo personažui, tačiau suintrigavo, užsiminė apie kitos salos problemą.
  Dievai vaikšto tarp jų, yra gyvi, yra mirtingi, padeda it graikų mitologijoje. Magiškos būtybės, kurių dizainai atrodo išskirtinai, o... kad apie dizainus, tai visi personažai atrodo žavingai.
  Jeigu viršuje išvardinti klausimai jums artimi, jeigu patinka fantastiniai pasauliai, žavingi veikėjai, suteikite šansą šiam anime.
 2. #2
  Rašytojas
  JuusanKitsune avataras
  Įstojimo data
  2014 07 07
  Vietovė
  ~♥
  Įrašai
  202
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  11
  Kadangi koduotėje neišsisaugojo:
  Opening:

 3. #3
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  61
  Keistas anime. Painus. Mažai ką jame supratau. Tačiau savotiškai buvo įdomu.

  Iš pat pradžių įdomi pasirodė pati animacija: tai tarsi knygos iliustracija su gyvais paveiksliukas. Iš to sekė, lyg tai būtų pasakojimas papasakotas trečiuoju asmeniu, dalyviu, visų tų įvykių sukūrio. Sekantis dalykas mane nustebinęs, tai maldai sudėtos rankos. Nuo šios vietos pradėjau įžiūrėti tam tikras religines paraleles; o ir simbolikos šiame anime nemažai paslėpta (pvz. ne vieną kartą epizoduose trumpai šmėkštelėdavo gigantiškų veidų, iškaltų vienos iš Salos uolų viršūnėje, vaizdas. Tas epizodas lyg tarp kitko, tačiau laikas nuo laiko pasikartojantis dvejopas mintis sukėlė).

  Nesu apsiskaitęs žmogus, tačiau kuo daugiau žiūrėjau, tuo labiau pradėjau įžiūrėti tam tikrų analogijų su Senuoju (o gal ir Naujuoju) Testamentu. Aišku čia viskas suvyniota į storą "vatą", t.y. fantasy pakuotę, tačiau.. jeigu visus tuos padailinimus nukrapštyti ir palikti esmę, tada liktų tai: išvaryta Imperijos iš jos žemių tautelė "nusidėjėlių" (atkreipiau dėmesį, kad jie kažkodėl tai skyrėsi nuo visų savo odos spalva), kuri priversta klaidžioti daug metų po dykumos jūrą. Po to vietoje senio, Salos tautelės vyriausiuoju išrenkamas klajonėse gimęs jaunuolis. Toliau atsekti esmę darosi sunkiau, nes viskas per daug supainiota. Pvz. Imperijos noras sunaikinti Salos gyventojus vėl gi turi tam tikrų sąsajų su Senuoju Testamentu (arba ankstyvaisiais krikščionybės metais Romos Imperijoje). Serialo pabaigoje kai Salos gyventojai "angelo" pagalba pasirinko naują judėjimo kryptį, labai priminė "išrinktosios tautos" judėjimą link "pažadėtosios žemės". Įdomi pasirodė ta transvestitų grupelė, kuri netikėtai atplaukė į Salą po Imperijos puolimo. Čia užuomina į ką? JAV ar Angliją? Ir dar tas metraštininkas; tarsi koks Senojo Testamento rašytojas.. Tokios tad mintys atėjo žiūrint šio anime serijas.

  Spoileris:
  Nelabai supratau, kodėl kai Imperijos laivas užpuolė Salą, jo kariai turėjo magijos, o vėliau, kai Salos diversantai prasibrovė į jų laivą, jau ne? Neaišku kodėl pas kai kuriuos "imperialistus" buvo emocijos, kai pagal viską jų neturėjo būti (tikriausiai atsakymas, kurį pražiūrėjau, buvo kurioje iš serijų). Tai pagrindiniai klaustukai kurie man iškilo žiūrint visa tai. Toliau nors ir buvo jų daugiau, bet gilintis jau nenorėjau. Anime pradėjo vis mažiau patikti dėl savo nuspėjamumo.


  Reziumuojant: šis anime su gilia "žydiška" arba "krikščioniška" (nežinau tik kuris variantas ar jie abu iš karto?) potekste. Tai kažkokia keista animuota "evangelija" pagal J.C.Staff'ą. Lyg ir fantasy pasaka, lyg ir koduotas pasakojimas apie žydų tautą ar aplamai apie krikščionybę, nes bent jau aš, kažkiek analogų tame radau. Nusimato II-as sezonas, kuriame kas bus laimėtojas, o kas pralaimėtojas, tikriausiai nebus sunku jau dabar atspėti.

  Įvertis: 3/5 arba 7/10.

 4. #4
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.294
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  132
  Įdomus pasaulis, geras piešimas ir turbūt viskas su privalumais. Personažai nelabai įdomūs (vienas apskritai blogiausias 2017 metų), per daug stengiamasi išspausti ašarą ir dėl vangaus siužeto žiūrėti nėra labai įdomu. Nepaisant to kažkokia intriga yra ir antro sezono neatsisakyčiau, bet kita vertus antrame sezone tikrai bus Liontari. Tai nors imk ir persiplėšk...

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •