Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Princess Principal?

Balsavo
3. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  0 0%
 • 4

  3 100.00%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Princess Principal

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.969
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  60

  Princess Principal


  Princess Principal

  Režisierius: Masaki Tachibana
  Studijos: Actas, Studio 3Hz
  Žanrai: Veiksmas, nuotykiai, fantastika
  Transliacija: 2017-07-09 - 2017-09-24
  Trukmė: 12 x 25 min
  MAL reitingas: 7.76
  Video/audio resursai: OP||ED||♪1||♪2||♪3||♪4||♪5
  Papildoma Info:
  Netikėtai atrastas paslaptingas elementas Kavoritas, Albiono Karalystę padarė galingiausia šalimi pasaulyje, savo galingomis karinėmis orlaivių pajėgomis gąsdinančią visas kaimynes. Tačiau po Londono revoliucijos šalis skilo į dvi dalis ir masyvi siena buvo nutiesta ties Londono centru, dalijanti šalį į dvi dalis: Karalystę ir Respubliką. Jauna šnipė Ange infiltruojasi į elitinę Karalystės mokyklą ir prisijungia prie augančio slapto šnipų būrelio, vykdančio įvairias pogrindines misijas. Prie jų netikėtai prisijungia ir Karalystės sosto įpėdinė, kokia jai nauda iš priešinimosi saviems?
  Šnipų trileris alternatyvioje Europoje .... su mergaičių būreliu pagrindiniuose vaidmenyse..... Ir vis dėlto jeigu "cute girls" trend'as jums dar neįgriso, šis anime gali maloniai nustebinti.
  Serialo veiksmo fonas išties stebina. Nors alternatyvios Europos scenarijai jau nekartą matyti, tačiau šįkart viskas pagardinta steampunk'o prieskoniu. Visai šaunu, kad išskyrus pradžą, labai mažai tiesioginio faktų perpasakojimo, todėl susidėlioti visą serialo foninę sceną praktiškai reikia pačiam. Net jei ir serialas yra pakankamai epizodinis - nauja serija reiškią naują istoriją, tačiau visuose epizoduose paslėpta nemenkas kiekis pasaulio detalių, todėl tęstinumas pilnai palaikomas. Sutrikdyti gali šiektiek chaotiškas serijų išbarstymas, nebent kam nors įdomu bus žiūrėti serialą dar kart tik šįkart chronologiška tvarka.
  Kad ir moteriškos lyties, visi veikėjai šnipų būrelyje turi savo vaidmenis ir unikalius įgūdžius. Netgi verkšlenanti mažvaikė princesės tarnaitė, turi labai savitą sugebėjimą, dėl kurio jos būvimas komandoje yra pilnai pateisinamas. Vyriausioji būrio narė Dorotė dažnai naudojasi savo seksualumu, japoniukė Chise pasižymi puikiais kovos įgūdžiais, o būrio vedlė Ange yra absoliučiai puiki savo šnipų meno žinovė nuo manipuliavimo aplinkiniais iki žaibiško savo asmenybės persivertimo kai labai reikia maskuotės. Čia matosi puikus įgarsintojų darbas, kadangi žaibiškai pakeisti kalbėjimo intonaciją ir toną tikrai reikia pastangų.
  Serialas atlieka neblogą darbą charakterizuodamas ir šių personažų santykius, tad net ir nelabai prie grupės derantys personažai ilgainiui prie komandos pritampa. Visi pagrindiniai personažai turi pakankamai liūdnų ar net tragiškų potyrių iš savo praeities, todėl nors serialas ir nestokoja pramoginio ir nutrūktgalviško veiksmo, jame kupina ir tikrai tamsensių ir liūdnų emocijų. Neretas epizodas pasibaigia palikdamas melancholišką kartėlį. Pagrindinė serialo ašis yra Ange ir Princesės santykiai, kas vėl suteikia papildomo gilumo šnipų būrelio vadeivai, jų emocinga tarpusavio istorija pasiekia kulminaciją link serialo galo, bet mano manymu nėra išvystoma iki pilno savo potencialo.
  Anime gana kompetetingai apipavidalintas, tiek spalvų palete, tiek sklandesne animacija kai to reikia, tiek detalėmis, kaip veikėjų apranga skirtingomis progomis ir panašiai. Negalima nepaminėti Yuki Kajiura garso takelio, kuris tiesiog puikiai tinka prie serialo kuriamos atmosferos savo džiazinėmis ir niūraus atspalvio nestokojančiomis melodijomis.
  Tikrai ne viskas seriale einasi 100 procentų sklandžiai, kai kurie epizodai yra kažkiek abejotini savo indėliu bendram rezultatui, nelabai aišku kodėl visi šnipai čia moteriškos lyties, dargi treniruojami specialiose mokyklose, o ir įdomių blogiukų serialui labai pritrūko. Pabaiga irgi atrodo kaip šiektiek laužta iš piršto ir neturi pakankamai laiko pilnai išplėtoti nei naujai atsiradusių personažų nei staigių istorijos vingių, trūksta ir kažkokio aiškaus užbaigtumo bei paliktas stiprus sufleravimas į antrą sezoną, kurio, kaip dažnai įprasta šiuolaikinėse anime tendencijose, gali ir niekada nebūti.  Išskirtinė ir intriguojanti steampunk'inė atmosfera, pakankamai išvystyti ir įdomūs personažai bei neblogas veiksmas su visai kokybišku apipavidalinimu. Charakterių dizainas ir lytis dalį žiūrovų, žinoma, atbaidys, o ir trūkumų vis dėlto čia neišvengta, bet tie kas duosit šansą, galit būti labai maloniai nustebinti.


  Beje, OP daina kaip niekada veža, paklausykit!


  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2018-09-27, 22:39

 2. #2


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  23
  Kur kas geresnis nei tikėjaus prieš pradėdamas žiūrėti. Šalutinės istorijos kurios dažniausiai baigdavosi su kartėliu, buvo man kur kas idomesnės nei pagrindinė su princese. Nors pastaroji turėjo irgi vieną kitą idomesnį siužeto posūkį.

 3. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.294
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  132
  Bobiškas ir kažkas panašaus į Gunslinger Girl? Pasilikau pabaigai....

 4. #4


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  23
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Bobiškas ir kažkas panašaus į Gunslinger Girl? Pasilikau pabaigai....
  "Gunslinger girl" sakyčiau kiek tamsesnės atmosferos. Šis kur kas lengvesnis, bet tortukų valgymų ir kitokių mergaitiškų ypatumų čia kaip ir nėra, bent jau nekrito i akį. Nors ir epizodinis didžią dali siužeto užima visokiausi šnipų žaidimai. Pažiūrėjes bent vieną serija aiškiai suprasi su kuom turi reikalą, jei nekabins, neverta toliau kankintis.

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •