Žiūrėti balsavimo rezultatus: Koe No Katachi įvertinimas

Balsavo
15. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  11 73.33%
 • 4

  2 13.33%
 • 3

  2 13.33%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Koe No Katachi

 1. #1
  Super mega ultra rašytojas  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  717
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21

  Koe No Katachi


  Koe No Katachi
  A Silent Voice


  Režisierius: Naoko YAMADA
  Studija: Kyoto Animation
  Žanrai: Drama, gyvenimiškas, mokyklinis, psichologinis, patyčios
  Transliacija: 17.09.2016
  Trukmė: 2h10min
  AniDB reitingas: 9.35
  MAL reitingas: 9.13

  Kurčia pradinės mokyklos mergaitė, Nishimiya Shoko, pakeitusi mokyklą susitinka su savo nauju klasioku, Ishida Shoya, kuris pradeda vesti didžiają klasės dalį link Shoko užgauliojimo, įžeidinėjimo ir tyčiojimosi. Tačiau, kai patyčios perlipo ribas, klasė pradėjo tyčiotis iš pačio Shoyo's dėl Shoko užgauliojimo.
  Po pradinės baigimo, Shoko ir Shoya nekalbėjo ilgą laiką, tačiau, graužiamas sažinės Shoya nusprendžia susitikti su Shoko dar kartą ir atsiprašyti už tai ką padarė vaikystėje.
  Taigi, tai vienas puikiausių pastarojo laiko anime, kuris, dėja nebuvo įvertintas nuo pat pradžių, nes turėjo labai stiprų konkurentą, tačiau, bėgant laikui, kaip matome, jo reitingas pranoko visų lūkesčius.
  Taip tai puikus filmas, herojai nuostabiai perteikti, jų gyvenimo išbandymai ir negandos stebėtoją įtraukai nuo pirmų minučių, istorija netikėta, pasinerianti į apmastymus, piešimas, puikus, šiltas, labai gerai priderintas ir puikiai perteikia visą atmosferą.
  Nors istorija tikrai puiki, netikėtumų daug, tačiau, buvo jausmas, kad iki pabaigos buvo pribėgta staigokai, gal tai man taip pasirodė, tačiau, romantinė linija staigiai nutraukta ir neišpildyta iki galo, jausmas lyg norėta kažko neįtikėtino, tačiau tam pritrūko ar laiko ar idėjos, nežinia, o ir kai kurie antraplaniai veikėjai, stebėtinai prastai perteikti, tačiau, tai tikrai nedaro didelės įtakos. Pagrindinis minusas, kaip ir minėjau, romatinės linijos neišpildymas.
  Šie keli minusiukai, kurie galbūt minusiukai tik man, tikrai nesugadina šio puikaus filmo.

  WARNING!!!

  Šis anime kiekvienam žiūrinčiąjam iškels dileminių klausimų, tai garantuoju. Šio anime negalima žiūrėti tik pasileidus fone, jis pasineria į labai gyvenimiškas problemas, bei jų prastus sprendimų būdus, veikėjų vidines emocijas, taip pat, negalima, greižtai negalima žiūrėti jo prastos kokybės, nes sugadinsite visą filmo atmosferą.
  Kiekvienas save gerbiantis anime fanas turi pažiūrėti šį meno kūrinį ir jį įvertinti savo akimis...


  Overall, tikrai nuostabaus gėrio filmas, kurį įvertins keikvienas ir tikrai pajus visokiausius jausmus jį bežiūrėdamas, nuo šilumos, pykčio iki sumišimo ir nustebimo.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 2. #2
  Last Frame Studio


  bithuthe avataras
  Įstojimo data
  2003 11 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  451
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  31
  Šitą esu skaičius kaip mangą. Bet prie progos reiktų ir anime pasižiūrėti. Iš ties ne standartinio siužeto istorija.

 3. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  130
  Pagrindinė filmo problema man buvo netikroviškumas ir banali atomazga. Kūrėjai per daug tirštino spalvas, o pabaigoje viską per daug paprastai išsprendė. Bet vaikučiams gal ir bus naudinga.....nors ką aš čia....nebus.
  Bet 8 balus galima duoti.

 4. #4


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  Nors, kaip ir dauguma dramų, persūdyta, sutirštinta, bet vis tiek, viena iš labiausiai širdį sušildžiusių anime, kokia esu matęs.

 5. #5
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32
  Nusivyliau.

  Perdėtas dramatiškumas manęs niekad nežavėjo. Kai imi slice of life žanrą, tikiesi realistiškumo. Kas reiškia, kad bus stipri istorija, veikėjų tarpusavio santykiai ir gražus piešimas. Čia gauni visišką prasilenkimą su realybe. Nei man verkt norėjos, nei kažką palaikyti.

  Na taip, buvo nemalonių scenų, kurios sukelia pasišlykštėjimą patyčiomis (todėl visai pravartu rodyti mokyklose), tačiau "nejaučiau" istorijos. Niekaip. Gal prie to ir nuobodūs veikėjai prisidėjo: buvęs chuliganas kardinaliai tampa kažkokia užsisklendusia mėme; juodaplaukė pana(Naoko) lyg pabėgus iš psichiatrinės, bet vis vien žmonės su ja bendrauja...Visi kiti blankūs ,o pagrindinė mergaitė yra tokia perdėtai gera ir naivi, kad išvis jos bendravimas su kitais man su logika prasilenkia (nu nebūna taip).

  Jei ieškoti pliusų tai patiko soundtrack'as, spalvinga animacija ir gal absurdiškai juokingas Tomohiro ir ta tomboy'iška fotografė.

  Aš pikta ant tokio aukšto MAL įvertinimo, nes jis mane apgavo....

 6. Ačiū numeris14 dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •