Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Akiba's Trip The Animation įvertinimas

Balsavo
2. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  0 0%
 • 4

  0 0%
 • 3

  2 100.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Akiba's Trip The Animation

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Akiba's Trip The Animation

  Akiba's Trip The Animation

  Režisierius: Hiroshi Ikehata
  Studija: Gonzo
  Žanrai: komedija, parodija
  Transliacija: 04.01.2017 - 29.03.2017
  MAL reitingas: 6.77
  Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV  Aprašymas: Akiba rajonas Tokijuje kiekvienam geek'ui ar otaku yra beveik šventa vieta. Ten nusipirkti ar bent jau pamatyti gali bet ką. Net ir mergaitę su beisbolo lazda kovojančia su kažkokiomis pajuodavusiomis būtybėmis. Dėl to Tamotsu su seserimi Niwaka tokio "vaidinimo" labai nesureikšmino. Mažą ką, dar kokiam nors perfomansui sutrukdysi....Vis tik smalsumas nugali ir Tamotsu įsivelia į veiksmą, kuris baigiasi drąsuolio mirtimi. Laimei Matome (ta pati merga su beisbolo lazda) prikelia nelaimėlį iš numirusių. Vis dėlto mirė ją gindamas tai kažkaip sąžinė reikalauja.... Problema tik tame, kad Tamotsu dabar nelabai žmogus ir nors ir tapo stipresniu, bet dabar negali išeiti iš Akibos.  Jums būna taip, kad jaučiatės genijumi tarp žmonių kuriems negerai su galva? Arba su akimis. Arba ir su akimis ir su galva. Rašydamas šitą aprašymą aš taip ir jaučiuosi. Nuotykiai? Erotika? Veiksmas? Vienintelis ANN'as sugebėjo įrašyti teisingą žanrą, bet vis tiek prirašė du nereikalingus. "ATTA" yra tik komedija/parodija ir tik tokiu atveju jis dar turi šiokią tokią teisę į gyvenimą. Net pats serialas stengiasi padaryti viską, kad žiūrovas nežiūrėtų į jį rimtai. Jūs tik pagalvokite, kažkoks paauglys velnias žino kiek laiko negyvena savo namuose, o tėvams kaip ir dzin. Apskritai visiems dzin. O dar tie nurenginėjimai.... Ir tai dar tik uogelės. Istorija yra laužta iš piršto, siužetas apie nieką, personažai standartas, erotika vaikų darželio lygio. Na nebent animacija kartais visai kokybiška. Gonzo vis dėlto.
  Užtat prajuokinti ATTA gali. Ypač jei jūs temoje, bet čia parodijos žanro ypatumai. Trolina šiame seriale daug ir kokybiškai. Ypač man patiko pasityčiojimas iš hi-fi, idolų ir kortų žaidimų. Papildomų karmos taškų serialas gauna už vieną žaidimą iš mano 8 bitų vaikystės. Bet humoro galėjo būti ir dar daugiau. Kad ir vietoj to fiktyvaus siužeto.

  Reziumė: Vien tik humoro per mažai geram įvertinimui, bet viskas nėra taip blogai kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausia žiūrėti per humoro filtrą ir neieškoti čia kažkokios logikos.


  Spėju, kad iš originalaus žaidimo liko tik ragai ir kanopos. Gonzo yra pagarsėję "perdirbimo" meistrai.^^  Spoileris:  P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2017-06-29, 17:07

 2. #2
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Galvojau pasižiūrėsiu garsios Gonzo studijos lengvą erotinę komediją, tačiau iš karto supratau, kad šis anime ne man. Jau nepriklausau tai amžiaus ir interesų grupei, kuriai skirtas šis anime, todėl po 1serijos pasakiau "ačiū ir viso gero".

 3. #3
  Naujokas Quack avataras
  Įstojimo data
  2017 06 29
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Kaip ziureti? Cia tik aprasymai.

 4. #4
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Yra ir linkas, bet jis po problemų su trakeriu nebeveikia. Ypatingai tingiems atnaujinau.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •