All Out

Režisierius: Kenichi Shimizu
Studija: Madhouse, TMS Entertainment
Žanrai: sportas
Transliacija: 07.10.2016 - 31.03.2017
MAL reitingas: 7.28
Trukmė: TV 25 ser. x 25 min.
YouTube:
Opening / Ending / AMV

:AniDB: :ANN: :MAL:

Aprašymas: Pasirodo, kad net pas japonus yra žmonių kurie patiems japonams yra maži. Toks mažius čia yra Kenji Gion. Broliai, už jį daug didesni, žaisti su juo nenorėjo. Ką ten broliai, visi vaikai nebuvo labai patenkinti Kenji kompanija. Mat mažaūgis visuose žaidimuose yra tik našta. Savaime suprantama, kad dėl tokios diskriminacijos berniukas nekenčia visų didesnių už jį bernų. Sumiaki yra vienas iš tokių, bet jis kažkaip sugeba Kenji nutempti į regbio treniruotę. Mažius susižavi šiuo sportu. Kur dar legaliai galima mušti didžkius? Pargriauni kokį drimbą ant žemės ir už tai gauni tik pagyrų, o ne naujos mokyklos paieškas. Be to, regbio komanda didelė ir čia vietos gali atsirasti bet kokio sudėjimo ir ūgio berniukui. Kad tik noro būtų.Sportinio konvejerio aborto liekana. Gal truputi per žiauriai, bet teisingai. "All Out" yra vienas iš prasčiausių savo žanre ir tam yra daug priežasčių. Sporte svarbiausi yra personažai ir čia jie nepavyko, o jei vienas kitas ir pavyko tai gavo mažai laiko ekrane. Pradėkime nuo pagrindinio - Kenji. Jis tikrai ne Shouyou Hinata, stipriai trūksta charizmos. Neturi nei talento nei šiaip kažkokio "cinkelio", o partneris yra tikrai ne Tobio Kageyama. Aš ne prieš moteriškų manierų berniukus, bet kai taip elgiasi raumeningas ir didelis bernas tai atrodo truputi kraupiai. Tai taip pat taikoma ir Takuya. Šukuosena dar dzin, baisi, bet kentėti galima. Užtat kai šita dvidurė spinta su antresolėmis parausta ir apsižliumbia kaip mergaitė......tai ką aš žinau....Su raumenimis apskritai neaišku. Kartais kažkaip "gėjiškai" jie demonstruojami.... Pavyzdžiu pažiūrėkit į šitą pozą. Ryuujin Zanba man apskritai kažkoks brutalus/dominuojantis gėjus.... Ar man čia tiesiog paranoja?^^ Iš personažų patiko nebent treneris ir Etsugo Ooharano. Pats sportas kelia nebent žiovulį, nors vienu metu jau rodėsi, kad įsivažiuos. Per visas 25 serijas taip ir nesužaidė nei vienų normalių rungtynių!!! Žinau, kad japonams kiekviena treniruotė yra šventas reikalas, bet tai nelabai gelbėja. Tikėjausi, kad daug sužinosiu apie regbį, bet ir čia praskridau kaip faniera virš Paryžiaus. Vis tik prie minusų tai nepriskirčiau, beisbolą pradėjau suprasti gal po ketvirto serialo. Dėl tikroviškumo nieko negaliu pasakyti, absoliučiai nenusimanau. Techninė dalis griežtai pagal žanro standartą, išskirti galiu nebent Matsuo Toshinosuke piešimą. Daug metų jau prabėgo, bet vis dar pasitaiko originaliai nupieštų veidų.

Reziumė: Žiūrėti galima nebent jei labai patinka sportinis žanras, bet ir tai, tikrai nesupyksiu jei dropinsite....^^ Kurių velnių Madhouse, tikrai rimta studija, įlipo į šitą balą?


Yra pas mus regbio specialistų? Šitas buvo bent truputi panašus į tikrą?Spoileris:P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.