Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 8 iš 11 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 113 iki 128 iš 174

Manga Rekomendacijos

tinginys
    angellus avataras
    Įstojimo data
    2007 01 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius xipzo Žiūrėti skelbimus
    Parekomenduokit kas kovine kokia manga, kaip Shamo, Aiki, gali būt susijusi su karais, bet geriausia kad būtu martial arts visai neblogai būtu kaip WORST
    Ir dar ką nors kaip REAL, 100% perfect girl ...
    DQ išanksto...
    pabandyk The Breaker. čia martial arts, man visai nieko. labai primena shamo, bet n kartų geresnis.

2. Ačiū xipzo dėkojo
    I hate IDIOTS
    xipzo avataras
    Įstojimo data
    2009 04 16
    Vietovė
    PC
    Įrašai
    385
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Pabandžiau, tikrai patiko, gal dar koiiu bus rekomendaciju? ko norečiau jau parašiau

More please
    Paskutinį kartą taisė Aramis : 2010-06-03, 18:14 Priežastis: Jokių dvigubų pranešimų - laikomės bendros tvarkos. Pridėtas ankstesniojo tekstas.
    My Anime List <---
    Waiting for Peacefull summer...

Rimtas forumo narys druzokas avataras
    Įstojimo data
    2009 08 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    110
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Perskaiciau visus esancius Veritas, The breaker, Holyland, Shamo, Kenichi... Visi labai paitko.. ka dar pasiulysite?

I hate IDIOTS
    xipzo avataras
    Įstojimo data
    2009 04 16
    Vietovė
    PC
    Įrašai
    385
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius druzokas Žiūrėti skelbimus
    Perskaiciau visus esancius Veritas, The breaker, Holyland, Shamo, Kenichi... Visi labai paitko.. ka dar pasiulysite?
    aflame inferno gali pabandyt ten tosk superpower/fights
    My Anime List <---
    Waiting for Peacefull summer...

Noob-writer
    Vanabis avataras
    Įstojimo data
    2010 01 25
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    59
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    B-Reaction geras (dalinai apie kovos menus)...tik gaila, kad trumpas labai. Jei reik daugiau kovų menų, skaityk AIKI, Jackals ar Gamaran.

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Until Death Do Us Part dar tiktu imho, gal XBlade, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru irgi nice stuff Anyway, good taste, man.

Rimtas forumo narys druzokas avataras
    Įstojimo data
    2009 08 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    110
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na pabaigiau ir Aiki, kas dar parekomenduotu koki ilgesni action/martial arts? Su kovomis ir tobulejimu butu perfect. Dekui. Beje virsuje parasiau jau kokius esu mates

Naujokas Rimante avataras
    Įstojimo data
    2010 06 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Dengeki Dasy
    Beast Master
    Black bird

ir pan ... krc. romantika is my thing
    Paskutinį kartą taisė Rimante : 2010-07-04, 22:03

Naujokas marile avataras
    Įstojimo data
    2010 07 10
    Vietovė
    Pilaitė, Vilnius
    Įrašai
    4
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Šiaip dauguma shoujo mangos yra one shot, bet gal ir gerai kad ilgai nesitesia, nes neuzknisa D jei pati skaitau manga angliskai tai einu i mangafox.com
    Tai siulau:
    By Hero
    Obaka-chan, Koigatariki
    Holiday
    Strobe Edge
    Yumenara Samenaide
    Blue
    Mascara Blues
    O kovų stiliaus mangos tai lb geri yra:
    Veritas
    The Breaker
    Sun-Ken Rock (kam nepatinka ziaurumas tai nlb siulau)
    Tiji-kun
    Kekkaishi
    (juos dazniausiai skaitau onemanga.com angliskai)

Naujokas Eimukaz avataras
    Įstojimo data
    2009 08 02
    Vietovė
    ..
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Gal kas nors žino panašių į gantz,death note. Nu psichologinių kokių;D

Rašytojas
    Kanda avataras
    Įstojimo data
    2010 09 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    257
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Gal žinote panašių puslapių į stoptazmo ? Pas mane barake visokie torentai ir linkomanijos užblokuotos - man nepatinka mangą skaityti oneline xD man ją reik būtinai atsisųsti ir surašyti į kompaktus, o stoptazme mangų gana skurdžiai yra . Na ir rekomendacijos man ;D Kažko panašaus į D.Gray.Man , Naruts , Break hands , FMA , Gantz , Blame . Norisi gilesnio turinio kaip Blame, bet ir daugiau charakterių, siužetų, niuresnių, purvinesnių aplinkų, aišku būtinas geras piešimas ir šlykštokai dailūs veikėjai - standartai jau atsibodę..... ;D Čia ir panaši anime rekomendacija neprošal XD Būčiau labai dėkinga už info ;DDDDDDDDD Ai man dar žiauriai patinka kovų scenos - jose nuostabios kompozicijos ir perspektyvos - mangoje tokie elementai super yra ;DDDDDDDDDDDD p.s. totalus realistinis piešimas nepatinka - na turi turėti kokią stilizaciją su skoniu herojai xD Kokia aš išrankiai bjauri....XD SORI
    Paskutinį kartą taisė Kanda : 2010-09-26, 10:40

teisinga nuomonė ----->
    Vilius avataras
    Įstojimo data
    2009 07 19
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Citata Autorius Kanda Žiūrėti skelbimus
    Gal žinote panašių puslapių į stoptazmo ? Pas mane barake visokie torentai ir linkomanijos užblokuotos - man nepatinka mangą skaityti oneline xD man ją reik būtinai atsisųsti ir surašyti į kompaktus, o stoptazme mangų gana skurdžiai yra . Na ir rekomendacijos man ;D Kažko panašaus į D.Gray.Man , Naruts , Break hands , FMA , Gantz , Blame . Norisi gilesnio turinio kaip Blame, bet ir daugiau charakterių, siužetų, niuresnių, purvinesnių aplinkų, aišku būtinas geras piešimas ir šlykštokai dailūs veikėjai - standartai jau atsibodę..... ;D Čia ir panaši anime rekomendacija neprošal XD Būčiau labai dėkinga už info ;DDDDDDDDD Ai man dar žiauriai patinka kovų scenos - jose nuostabios kompozicijos ir perspektyvos - mangoje tokie elementai super yra ;DDDDDDDDDDDD p.s. totalus realistinis piešimas nepatinka - na turi turėti kokią stilizaciją su skoniu herojai xD Kokia aš išrankiai bjauri....XD SORI
    pabandyk freesia, ten piešimas įspudingas, dar pabandyk battle royale, battle angel alita, jackals.

14. Ačiū Kanda dėkojo
    Beautiful Lies
    dfsafsaf avataras
    Įstojimo data
    2010 05 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    312
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Citata Autorius Kanda Žiūrėti skelbimus
    http://crazytje.be/Scanlation čia yra mangų parsisiuntimui, bet irgi nelabai didelis pasirinkimas
    http://www.mangatraders.com/ - čia va mangų daug, tik reik užsiregistruot, kad galėtum siųstis

16. Ačiū Kanda dėkojo
    Rašytojas
    Kanda avataras
    Įstojimo data
    2010 09 25
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    257
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    OKY ačiū labai ! XD

Morka iš prigimties
    Mapicy avataras
    Įstojimo data
    2009 11 26
    Vietovė
    Bambukų kaimas
    Įrašai
    149
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    modern karo ar seip kokiu kariniu mangu parekomenduokit DQ

Naujokas
    Įstojimo data
    2010 11 16
    Vietovė
    molėtai
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Love&Collage

Gal yra skaičiusiu šia manga ir galėtu patarti panašaus stiliaus irgi lengva manga.. tikrai neprailgo laikas skaitant ja

Puslapis 8 iš 11 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •