Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 70

Tasyklių laužytoja-different anime

X - Crime of visual shock

Džiro sesė avataras
    Įstojimo data
    2005 11 12
    Vietovė
    Vilnius, Pašilaičiai
    Įrašai
    684
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    41
    Palaikau 100%!
    Ne vien anime pasauli valdo! As ir papaisau si ta neANIMisko....
    Giriu jau vien del to, kad ne piestukeliais paisyta, kiek pastebejau vienas menas net ant drobes tapytas buvo!
    Klausimas ne i tema: Gal koki kostiumo dizaina studijuoji?

Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

Anime Man Augiszz avataras
    Įstojimo data
    2006 02 04
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    45
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Piesiniai neblogi, abejoju ar ash sugebeciau tokius nupiesti... Bet, man asmenishkaj nepatiko, tiesiog man tokie nepatinka ir viskas, todel normaliai kritikuoti negaliu.

*Michiyo*Yamahita
    Guest
    Dziro sese>> Dar kolkas nieko nestuodijuoju,nes dar mokaus
    Na del kostiumu dizaino,tai dar net nzn,ziuresiu kur man geriau
    Siaip tai pasau ant ko papuola,kai yra ikvepimas,nuo rubu iki kokiu nors daiktu

Augiszz>>o kokie tau patinka?

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    nu nieko visai. labai fovistinis (tikiuosi neklystu, paziurejus tik du darbus, bet jau labai ziauriai uzstabdytas internetas, tai neistveriau kraut) stilius. man visai patinka. ^^"

bet sita, nebutum tapus "taisykliu lauzytoja" (nebent cia tavo tikslas), jei butum irasius i gija keistu pavadinimu "fanartas ne anime" ar panasiai.. >>

spacier than an astronaut
    kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man patiko šitas
    O kiti, na nei blogai, nei gerai. Kai kurie motyvai (šiek tiek per daug) į Sigutės Ach kurybą panašūs, tas man užkliuvo ..
    [O darbus galėtum, ir į Fan Art giją sudėti. Tam ji ir yra skirta.]

cyb3rpunk
    Guest
    patiko tik vienas bet siaip respect kad megsti piesti!

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    potepis labai grazus, taciau man nepatinka kompozicijos..
    o kas ten paskutinis? batika ar ten ismegzta taip??

*Michiyo*Yamahita
    Guest
    Ten tapyti ant megstinio X)
    Va dar vienas:

http://i8.photobucket.com/albums/a38/Maate/DSC00127.jpg

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    zavu

POOLY
    Guest
    Laivas tai GALINGAS

oooo tureciau as talento ... " sad" tai tureciau ka vejkti. As ir taip paisalioju ant sasvinio ir ant lapo su draugais piestukais bet ... na zinai zmogus ka tu
    Paskutinį kartą taisė POOLY : 2006-04-04, 22:43

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Idomus darbai.Ypač tas burlaivis. Džiaugiuosi matydamas netik darbus susijusius su anime. Pats su anime dragauju dar visai neilgas laikas, ir visi mano darbai primena baisias kopijas. Matydamas šiuos darbus ir pats prisimenu savo pomėgi piešti. 15likai minučiu iki kol kasnors vėl sutrudo. Bala nematė, tuoj susirasiu popieriaus....
    Paskutinį kartą taisė Eisas Kuperis : 2006-04-05, 22:14

Tiesiogiai iš miško Myojin` avataras
    Įstojimo data
    2006 03 04
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    96
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    *Michiyo tingiu pilna nicka rasyt.Jei baigiai mokykla parodik savo diplomini darba turetu but grazu, o gal turi dar ispudingesniu?:rolleyes:

POOLY
    Guest
    Citata Autorius Myojin`
    na vieni nuo gimimo turi talenta o kitiems reik jo pasiekt stipriai besimokant.Aisku tiem kurie ira gabus irgi nereik uzriest nosies.Na geriausia sale tureti Mokytoja ir daug daug piest yvairiom techinkom.Bet ygudziu nepakanka, reik kurybiskumo ir vaizduotes.Prie to irgi gali padet mokytojai bei patirtis,o ypac ikvepimas.Ta prasme dirbt ne per varga o malonuma, ir kuo ilgiau ta ugnis dega tuo geresni rezultatai.
    Na kaip.... piesiu as nuo praitu metu ... vienas .... mama ismananti apie tapyba nepripazysta anime .... nepadeda.... ir tie metai tesesi ilgai nors piesiau rimtai labai nedaug viska ka daugiausiai buvau nupieses tai ant sasviniu ant popieriaus skiauciu visoks anime bandymas. Nerasit pas mane ne vieno svaraus sasvinio .. ant parasciu pilna pripaisaliota veidu na pabandysiu ka nors nupiest ir idet jei isejs su skeneriu. Desiu cia nes tai turbut nebus net animas. Na rejkia lekt i parduotuve didesnio lapo

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Citata Autorius POOLY
    Na kaip.... piesiu as nuo praitu metu ... vienas .... mama ismananti apie tapyba nepripazysta anime .... nepadeda.... ir tie metai tesesi ilgai nors piesiau rimtai labai nedaug viska ka daugiausiai buvau nupieses tai ant sasviniu ant popieriaus skiauciu visoks anime bandymas. Nerasit pas mane ne vieno svaraus sasvinio .. ant parasciu pilna pripaisaliota veidu na pabandysiu ka nors nupiest ir idet jei isejs su skeneriu. Desiu cia nes tai turbut nebus net animas. Na rejkia lekt i parduotuve didesnio lapo
    Man tai priminė tuos laikus kai pats visus saąsiuvinius mokykloje taip "gadindavau". Tik va nevisiems mokytojams tas mano menas patikdavo. Kartais gaudavau isakima viska perašyti i nauja sąsiuvinį. Ir niekio čia nepadarysi, atskiru nepasinaudosi per kontrolini, o tie kontroliniai budavo tokie nuobodūs, ka jau kalbėti apie paprasatas pamokas. Neretai čia matau piešiniu iš sąsiuviniu. Man idomu ar jums irgi nukenčia dalykų sąsiuviniai, kaip reguoja mokytojai. Na vienu žodžiu man idomu ar aš vienintelis per pamokas labiau piešdavau, nei rašydavau.

Puslapis 1 iš 5 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •