Puslapis 5 iš 5 PirmasPirmas ... 345
Rezultatai 65 iki 70 iš 70

Tasyklių laužytoja-different anime

O.o ....
    Dekko13 avataras
    Įstojimo data
    2007 12 15
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    119
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Menas yra menas ir nesvarbu kokiu stilium piesi. Kiekvienas darom tai kas mums patinka ir tinka palaikau tokius zmogus 100%

Oxoierence
    Guest
    laivas tikrai galingas... priestai piesinukai, buvo " ale " menas, nepatiko vien stilius... bet laivas tikrai geras

Push The Limits

Rikka avataras
    Įstojimo data
    2008 07 12
    Vietovė
    Radviliškis
    Įrašai
    102
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13

Thumbs up

Dailus tavo piesiniai... amba, pavydas sueme

Kawaii >:D bleach avataras
    Įstojimo data
    2008 08 06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    91
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kazkaip man tai nlb... tu juos piesei namuose ar kokioj meno mokykloj ar dar kur? na as panasius piesiu per dailes pamokas mokykloje tad nemanau, kad tokie piesiniai reikalauja daug darbo.... na bet cia tik mano nuomone...

*Michiyo*Yamahita
    Guest
    Citata Autorius bleach Žiūrėti skelbimus
    kazkaip man tai nlb... tu juos piesei namuose ar kokioj meno mokykloj ar dar kur? na as panasius piesiu per dailes pamokas mokykloje tad nemanau, kad tokie piesiniai reikalauja daug darbo.... na bet cia tik mano nuomone...
    siaip baigus meno as mokykla,bet siuo metu kai tenka daug studijuot,tai mazai laiko piesimui,kiek turiu laiko,tai paisau,siaip mano stilius labiau klasikinis:gamta,natiurmortas,sci-fi,rimtesni tokie kur daugiau darbo (dideli paveikslai su aliejiniai dazais X) ) tai sitai maziukai sketch lyg XD juos paisau ne bet kur o tesiog mieste budama :P jie nereikalaju daug darbo? Gmmm kaip kada bet jie meiles reikalauja,o ne fabrikines gamybos :P

Aciu uz nuomone X)

Puslapis 5 iš 5 PirmasPirmas ... 345

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •