Žiūrėti balsavimo rezultatus: Boys vs Girls

Balsavo
21. Jūs negalite čia balsuoti
 • Team Boys aka Panzer - Twisted Love

  8 38.10%
 • Team Girls - An Eye for An Eye

  13 61.90%
Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 49 iki 55 iš 55

MEP vs MEP: Girls vs Boys [PASIBAIGUS]

 1. #49
  c'ming 4 yar booty.
  JaKeGirl avataras
  Įstojimo data
  2012 08 24
  Vietovė
  Panevėžys
  Įrašai
  345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Aš traukiu.  "Dear Karma, I have a list of people you've missed."

 2. Ačiū black_leja dėkojo
 3. #50
  Narys numeris14 avataras
  Įstojimo data
  2016 09 25
  Vietovė
  P
  Įrašai
  66
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  balsa atiduodu vaikinu komandai.

 4. #51

  Pagran2kas avataras
  Įstojimo data
  2013 11 23
  Vietovė
  Mažeikiai/Klaipėda/Vilnius
  Įrašai
  367
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20

  KOVA BAIGTA!


  Rezultatu 8:13 nugalėjo Team Girls, kad ir kaip bebūtų galima jas tik pasveikinti su iškovotą pergale. Tik būtų prašymas kita kart nesikarščiuoti čia visiems tiek ir sugebėt priimti žmonių nuomonęs. Daugelio žmonių požiūris į amv yra subjektyvus, ar tai būtų patyręs editorius ar paprasčiausias žiūrovas. Viskas pagrinde priklauso nuo galutinio pateikto vaizdo. Kuris labiau patiko už tą ir balsuoją, faktorių gali būt daug. Anyway užteks mano rant'o nedidelio čia, kad ir paveluoto.
  Atnaujinta Statistikos Lentelė.

 5. Ačiū arturs, Net, black_leja dėkojo
 6. #52
  Spamintojas :)
  Net avataras
  Įstojimo data
  2009 01 21
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  482
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  galima butu mergaiciu mepa originalios kokybes atminciai jei sitas dingtu youtube gauti ?

 7. #53
  Metalbending prodigy
  Chloras avataras
  Įstojimo data
  2011 05 01
  Vietovė
  O aš iš Vilniaus...
  Įrašai
  138
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  10
  Net išreikšta mintis gera, tik aš labiau norėčiau kad darbą atsisiuntimui įkeltų vyrų komanda.
  Heavy Metal Maniac.

 8. #54
  Spamintojas :)
  Net avataras
  Įstojimo data
  2009 01 21
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  482
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18

 9. Ačiū Chloras, black_leja dėkojo
 10. #55
  AZ stalkeris


  Įstojimo data
  2009 04 22
  Vietovė
  Desert
  Įrašai
  370
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Na laiko šiek tiek praėjo visi balsai atiduoti, nugalėtojai išrinkti, visi kivirčai išspresti, bei kile klausimai atsakyti.

  Malonu matyti, kad trečias kartas nemeluoja ir ivyko pirma tokio tipo kova kurios metu abi komandos pasitiko finišą pilnomis savo komplektacijomis. Taip pat malonu matyti didesni pritraukta demesį, bei palyginti labai gausų bublikos pasireiškimą. Na žinoma mergaitėms tikrai nederėjo draskyti akių tiem kurių nuomonės, bei požiūriai nesutampa su jūsiškėmis. Diskusija gerai, bet čia buvo ne tai.

  Na pamėginsiu peržvelgti merginų darbą, bei prasiplėsti ką bandė išrasti vaikinai visiškai neliečiant galutinio rezultato.

  Merginų komanda:
  Spoileris:
  Vienas šakninis šaltinis jį papildant kitais, geras sprendimas leidžiantis turėti mažiau pastebimus perėjimus tarp skirtingų autorių, bei lengviau prižiūrima bendrą darbo toną. Žinoma tai turi savo trūkumų. Problemos dalinantis šakniniu šaltiniu bei aukštesnė kartelė patirties atžvilgiu verčianti autorius nepritekliu spresti skolinantis scenas iš kitur.
  Nekišant nosies niekur ir tik peržiurėjus darbą, matosi, kad bandomą kažką pasakoti, bet tik tiek. Pagrinde todėl, kad užmiršta plėtoti veikėjus ir jų motyvus. Vyksta tik žudymai ir trumpos pertraukos tarp jų. Tai galutiniame rezultate gaunasi istorija kuri bando būti vientisa ir nuosekli, bet sugebanti tik nerangiai pateikti faktus pamirštant paminėti jų kontekstą.
  Nors darbui su istorija nekas, bet tematiškai bei spalviškai sugebeba prilaikyti visus keturis kampus.
  Paminint kelias labiausiai užkliuvusias smulkmenas. Abu lip-sych bandymai nepavyke. Pagrinde dėl pačiu scenų neišraiškingumo bei burnos judesių varijacijos stoka. Dainos žodžių pabrėžimas kartojant juos tekstu. Pats tekstas nebuvo pilnai atitinkantis žodžius žinoma galima nesunkiai apkaltinti neaiškią jų tartį, bet visad pravartu mestelti akį į dainos lyrics tam kad nekiltu neaiškumų. Priedo jei jau ignoruojama apie ką dainuojama pabrėžineti dainos žodžius atrodo beprasmiška. 0:48 bei 0:51 akis ne veidrodis, visiškai nesimatant rainelei atrodo itin keistai. 0:20-0:22 bei 1:44 ne visiškai tikslios kaukės. 0:47 stipriai nesutampačios perspektyvos kompozicijoje.


  Vaikinų komanda:
  Spoileris:
  Buvo užsiminta, kam toks ilgas mūsų darbas? Viso labo todėl, kad berniukai norėjo daugiau praktikos ir sprendimas buvo atliktas pilnai suprantant, kad tai turi didelę įtaką galutino darbo žiūrimumui. Po to jau seke likę struktūriniai sprendimai atsišvelgiant į komandos patirtį. Didžiausias baubas kambaryje buvo dainos ritmas, bei faktas, kad dainos žodžiai dar labiau apsunkina situaciją. Vieno šaltinio sprendimas buvo atmestas dėl kelių priežasčių. Visų pirma todėl, kad nebuvo rastas glaudžiai poreikius atitinkantis šaltinis ir dalinai dėl to, kad komandai trūko patirties efektyviai apjunginėti keleta šaltinių prireikus papildomų scenų. Tokiu atveju lieka variantas kur visi renkasi šaltinius savo nuožiūra. Kadangi bendrai nėra jokio vienijančio vizualinio elemento, buvo apsiimta tiesiog paprasta idėja kuri kyla iš pačios dainos žodžių kuriuos vienu sakinių būtų galima apibendrinti "Mergina turinti savo partnerio širdį tokioje kontrolėje, kad gali groti ja kaip instrumentu". Na nevisiškai tikslu, bet svarbiausia kad supratimas komandoje būtu panašus. Na ir galutinis planas susiklostė itin paprastas, kiekvienas savaip bando interpretuoti pagrindinę idėją ir pateikti savo dalyje, kuo lanksčiau tuo geriau, bet net tada dainos ritmas turi likti pirmame plane. Ai dar norėjome šiek tiek raudonos spalvos, bet čia tik šiaip. Galiausiai turint planą teliko viską įgyvendinti. Viskas sukosi ties paprasta iteracija: pildom, žiūrim, keičiam... Iteracinis proceas ir abstrakti idėja darbui leido organiškai augti prieš mūsų pačių akis.
  Kalbant iš savo pusės tai 6 dalis gavo tik smulkius pakeitimus, kai tuo tarpu paskutinioji tesugebėjo susiformuoti tik tuomet, kai buvo matomas visas darbas ir suprantant kur jis keliauja. Prieš tai vietos užpildymui buvo naudojami keletas pabaigos variantų. Pati pirmoji. Po to kilo tuo metu atrodžiusi geniali mintis užbaigti pasitelkiant visų panaudotus šaltinius (gan greitai susipratau, kad tai niekur neveda, komanda buvo tokios pačios nuomonės). Na ir berniukai nebūtu berniukai jei nebūtu kilusi mintis, kad papai viską išspręs, neužilgo susipratom, kad yra kai kas svarbiau...


  Apibendrinant. Buvo smagu sekti komentarus. Na visų pirma todėl, kad buvo išvis ką sekti. Bei pats faktas, kad prieštaraujančios nuomonės privertė suaktyvėti kitai pusei. Visgi skirtingi žmonės, skirtinga metrika.

 11. Ačiū Chloras, Kazu, Net, black_leja dėkojo
Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •