Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 24 iš 24

STARS 2016 || Antrasis etapas

 1. #17
  Narys
  Breaker avataras
  Įstojimo data
  2016 05 16
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  40
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Kazkaip nzn ka komentuot bet..:

  Grupe A:
  Balsas RociiPo, just, cuz, labiau patiko ;D

  Grupe B:
  Nors ir is pervargusios, bet is JakeGirl norejos kazko daugiau, o Arturs maloniai nustebino, gerai parinkdamas anime atmosfera dainai.

  Balsas Arturs
  ~For I beheld Satan as he fell from heaven like lightning ~

 2. #18
  Forumo ligonis

  Moon avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  Space
  Įrašai
  595
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  26
  Grupe E

  Kaip juokinga kad abu pasirinko ta pati anime source. Rociipo tikrai issirinko geresne dainos vieta, bet siek tiek pritruko technikos lygio iki Kuchkos, tie slidai su bluru ne kaip ziurejos man. Nuo 22 sekundes galejai labiau pasistengti, tokia grazi dainos vieta, galejai labiau emocijas perteikti. Kuchka labai grazus intro tavo amv bet toks jausmas kad veliau pritingai arba neberadai geresniu kadru. Galas labai silpnas. Nors, abieju pabaigos neisbaigtos tokios... sakyciau.
  Kad neuzkritikuoti labai abieju darbai pasirode stiprus ir smagu kad nepasiduodat ikrest vienas kitam i kaili.

  Balsas: Kuchkai.


  Grupe F


  Na cia jau sunkiausia buvo issirinkti. Abu darbai man lygus su savo trukumais ir privalumais. Arturs tikrai issirinkai gera anime palyginus su Jakegirl pasirinkimu. As visad sakydavau jei issirenki tinkama anime jau puse darbo skaityk padarei. Galejai Jakegirl manes paklaust del anime buciau isrinkus tau geriausia :F Pas Arturs didelis minusas technika o pas Jakegirl pats anime. Arturs intro silpnokas ir man nepatinka kad isnaudoji pati anime, kai kurie kadrai per ilgai islaikyti ir tokie pvz kaip ant 36 sekundes, visiskai statiski ir netinka. O pas Jakegirl vienintelis kas grazu intro iki 26 sekundes jeigu butum islaikius visa tai iki galo tikrai turetum lengvai triuskinti. Tie visi veidai kurie nelabai ka mums sako, nesuprask mane klaidingai, as suprantu apie ka viskas eina bet veidai trukdo paciam darbo pilnavertiskumui.

  Balsas: Jakegirl. Delto kad ji tikrai stipresne oponente. Buvo labai sunku issirinkti, lauziau galva kelias valandas.

 3. #19
  AZ Fairy

  Absurdëh avataras
  Įstojimo data
  2011 03 21
  Vietovė
  irc.rizon.net/#Darkhold
  Įrašai
  628
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  šaka E;
  {


  Kuchka vs RociiPo:

  -- Aprašymas
  Spoileris:

  E grupėje susitiko du veiksmo klipai. (past. abu labai stengias tokiais tapt). Du veiksmo klipus galima begėdiškai palyginti sinchronizacijos lygmeny; Problema čia nebent tik su daina. Ją įmanoma buvo sutraukti įvairiais keliais. Asmeniškai labiausiai patiko pirmos pusantros minutės.

  M/V kriterijus atkrenta.
  bendrai Nėra prasmės kažko lygint su pasauliu. Kadangi tai vietinis 1vs1 susikibimas, - telieka tik padaryti geriau nei oponentas.
  Šitoje situacijoje abu autoriai turi tas pats scenų pasirinkimo aruodas. Kuchka visgi turėjo pranašumas, autorius akivaizdžiai pražysta šaltinį labai jau gerai, kad tiek lyrinių momentų panaudojo, jie reikalingi, jie atrodo gražiai, jų nereikia praleist.. taip, veiksmo žanras jais gali pasipildyt.

  -Rocii sugebėjo paruošti savo muzika vos ne idealiai, išpjovė ją tik ją su benzopjūklu ir neišnaudojo vidinės sinchronizacijos dėl koncepcijos susidurimo;
  -Kuchka jau tikrai tikrai sugalvojo padaryt veiksmo klipą.. su neišraiškingiausia dainos sekcija, nes visą laiką bėgo nuo būgnų... ir todėl neišnaudojo vidinės sinchronizacijos pilnai.
  ...
  Pasrinkau Kuchka dėl kokybiškos pirmos pusės.(sinchronizacija pagal vokalus + dinamka + lyrinė sinchronizacija) Viskas.
  -Gerai kad chromatinės aberacijos nebuvo per visą ilgį, būtų buvęs išskirtinai blogas sprendimas.
  -Gerai kad koncentracija ties scenų medžiokle ir montažu.
  -Žaidimas su aspektu palieku, norėjau tik pasakyt jog tekstu tikriausiai nereikėjo pabrėžt per vidurį, be to labai akivaizdžiai matosi iš puikiai parinktų scenų.
  -Keletas blykstelėjimu šen bei ten ir bloga pabaiga; (atsiprašau už nekonkretumą)
  ...
  Abu autoriai kažkodėl per daug nagrinėjo scenos prasmė, vietoj scenos turinio. Ironija jog RociiPo turėjo geresnė nuojauta kaip turi veiksmo žanras suveikt;


  }

  šaka F;
  {


  Arturs vs JakeGirl:

  -- Aprašymas
  Spoileris:

  ---
  Sudėtinga situacija.
  ---
  Pripažinsiu muzika paduoda treilerio vibracijas.. Trumpinti nebuvo labai sunku, veik nebuvo ką. Ir vis tiek abu autoriai sugebėjo radikaliai išsiskirti net čia. Mano asmeninės karpymo vizijos nepataikė nei vienas, bet tas nereiškia jog dalyviai nukirpo blogai, žiūrim:
  - Artūras pametė pradžią ir paliko ilga pabaiga;
  - Grėta gi padarė daugiau atvirkščiai ir techniškai jos versija yra geresnė; (t.y. jei žiūrėtumėm tik į struktūra)
  Peržiūrėjęs darbus dar kartą, nusprendžiau jog Artūrui pabaiga nelabai trukdė, dalinai nes užsispoksojau į jo šaltinį; Ir todėl kad muzika nelabai išraiškinga, mažiau jaučiasi perėjimai tarp dalių, nors man truputį jautėsi klipo pradžioje;
  Lygiosios?
  - Grėta savo ilgesnėje pradžioje sugebėjo iščiulpt ir pristatyt vienintelį lyrinį momentą visoj dainoj bei pakeliui pakarpyt ir pajunginėti šviesoforus savo dramai;
  - Artūras savo ilgesnėje pabaigoje mistiškai sugebėjo papildomai išspausti muzikinė sinchronizacija tiesiog iš niekur;
  Skirtingas kelias nelygu blogam keliui. Abu išsiskyrėt ir sugebėjot tikslingai pateisint savo pasirinkimus; Tikrai lygu.
  ---
  Prieinam prie M/V. Kur jau Artūras (naudoja pamėgta taktika) išsitraukia mažai matytas originalus detalėmis ir vidiniu pasauliu įtraukiantis šaltinis.. ir užtraukia grėsmė priešininko standartiniam-nepilnamečių-mergaičių-dūdų-būreliui šiuo atveju. Jei čia vis dar sentimentalizmas, Artūras+1;
  Pridėsiu iškart, jog priminė Little Witch Academia, jei orientuotis į panaši tema. Bendrai manau nebloga taktika kūryboje yra rinktis vienas šaltinis kaip pagrindas ir pasipildyt smulkiais/reikalingais elementais iš kitur.
  ---
  Žiūrint į pagrindines klipo dalis: kur buvo reikalingas pastovus ir nenutrūkstamas judėjimas. Čia vėl Grėta tėškia su kaupu atgal. Nors ir su nedideliais trūkumais, jos bėgimo atkarpa yra vientisa, su veiksmingais paraleliniais ir dinamiškais prisiminimų intarpais, bei pagal dominuojantį muzikos garsą tuo pat metu. Geriausia klipo vieta kaip ir turi būt. Kai tuo tarpu pas Artūrą situacija pakankmai rimta, viskas šokinėja ir net nei vieno iš minėtų elementų nebuvo iki galo išpildyta. Grėtai užteko tik pamakaluot pirštu tortas ir padarė jin tris kartus geriau čia.

  Neapleidžia nuojauta jog scenų parinkimas visur galėjo būti tikrai geresnis. (Artūro) Ir šituo atveju autorius turėjo laisvės, galima buvo išvengti sakykim statiška, buitiška ir neįdomi 0.36-0.37 scena. Iš kart po to seka itin gera scena, prieš tai netoli helovino moliūgai, kurie papildomai sukosi ta pačia kryptimi. Rekomendacija:. jei nenaudojam kameros, sujunk vienodus judesius kaip kad darytų tikras prancūzas.
  Istorijos nereikėjo čia jei buvo numatyta; Viena koncepcija trukdo kitai. Netrukdyk sentimentalizmui jam meno, detalių ir gražių vaizdų reikia. ~Pirma derėtų daryti bent vieną dalyką labai gerai, paskui galima bandyt jau kelti ir bendrą lygį. Stengtis nesugriaut to ką galima turėt. Nes gali nieko nelikti.
  ---
  Lieka keltis į vizualinių sprendimų departamentą, kur vėl niekas iki galo neaišku.
  Užmetus akį į perspaustas YT versijas atrodo priimtinai: kontūro linijos, spalvų gradientai, ryškumas, detalės. Abu vizualiai malonūs. Pas Artūra berots momentais atspalviai nuimti (angl:. tint), tas nei padeda nei kažką duoda (~nesupratau) prieš visą Grėtos tipišką konfeti. Ir...jinai pati šįkart jau nepriglaisto stipriai su efektais.
  ---
  Na ir ką. Siužetas planuos tikriausiai nebuvo nei pas vieną, bet tas nereiškia jog ten negalima žvilgtelt ar interpretuot.
  pas Grėta gavosi iš pirmo žvilgsnio suprantama dviejų draugių prezentacija, bet liko neaiškus konflikto motyvas, jį reikėjo dėti į prisiminimus, kai mergina bėga apsiašarojus, bet prisiminimuose jos glebėsčiuojasi pakankamai linksmai > čia nėra priežastis ašarot;
  Man tikriausiai pasisekė jog nemačiau šaltinio, kadangi pasąmonėj butų užsifiksavęs jo siužetas, jį supras tik dalis auditorijos; Plius išlindo lūpos, - suskubėjo autorius;
  Artūras galėjo elgtis laisviau ir abstrakčiau. Pas jį dar išliko paprasta bendra idėja, aiškus teminis darbas, kurį visi manau suprato ir įvertino; Pats pabudimo motyvas bendrai yra labai jau dažnas triukas, nes lengva suversti jam bėda.
  ---
  ~ galiausiai įspūdis toks jog abu darbai rezgė kažkokia klasta prieš mane;
  Vienas didelis minusas, vienas didelis pliusas ir atvirkščiai ir t.t Oh?.. Lygu?
  ---
  Pasirinkau Artūrą; (nes daugiau visad vertinau originalumas) Kol kas galiu pasakyt jog Magical Dreamworks buvo universalesnis, bei pasirinka kompozicija labai tiko magiško sapnų pasaulio (aukštesnio lygio) koncepcijai, į kurią tik per plauką neatsako priešininkas. Ašaros ir lagaminai, nes iškeliauja draugė? Ar tiesiog trombonams susdėt po repeticijos?.. Aiškiau reikėjo.. Bet ir Artūrui tikrai reikia susiimt ateity.

  Rezultatas galėjo būti ir kitoks. Kai niekas nebeveikia galima žiūrėti ir į techninė dalis, bet vėl neturiu klipų.. ir be to gi apsunkinam patys sau peržiūrą. Kodėl mes vis dar turim šita problema? +nebuvo patikslintas JaKeGirl naudotas šaltinis, kas niekad nėra gerai ~ na tiek to;
  }

  -- Etapo-2 rezultatai
  Spoileris:

  E: Kuchka;
  F: arturs;

  Paskutinį kartą taisė Absurdëh : 2016-09-06, 19:41 Priežastis: Grammar Nazi
  0x646F6F6D39

 4. #20
  AZ rėmėjas
  Knives avataras
  Įstojimo data
  2010 04 04
  Vietovė
  Paramparam
  Įrašai
  240
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Citata Autorius Absurdëh Žiūrėti skelbimus
  šaka F;
  {


  Arturs vs JakeGirl:

  ---
  Sudėtinga situacija.
  ---
  Right!?
  Man kaip stebėtojui tokios kovos žiauriai praeina. Bet jum tai tikrai smegenis reikėjo pakrutint, garantuotai. Čia toks 50/50 ar 51/49 variantas, ir kas svarbiausia pliusai ir minusai skirtingose vietose.

 5. #21
  Spamintojas :)
  Net avataras
  Įstojimo data
  2009 01 21
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  482
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Balsus atiduodu Kuchkai ir Arturui komentara veliau parasysiu jei netingesiu

 6. Ačiū Kuchka, black_leja dėkojo
 7. #22
  Nope!
  Abalys avataras
  Įstojimo data
  2010 07 20
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.242
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  49

  ĮŽANGA

  Eh... Kaip greitai skrieja laikas. Jau beveik antrojo etapo balsavimo pabaiga! Po to finalas... ir mes jau žinosime kas čia iš mūsų pats lankščiausias, įdomiausias bei apskritai... stipriausias! 3 savaites non-stop kūrybos visgi tikrai sugeba išbandyti kiekvieną bei atskleisti jų tikrasias spalvas. Na ir ka gi galiu aš pasakyti - šis etapas būtent ir yra grynas STARS pasididžiavimas. Visiems dalyviams teko išlipti iš komforto zonos ir įrodyti ant kiek greitai moka taikytis prie naujos aplinkos. “You must be shapeless, formless, like water. When you pour water in a cup, it becomes the cup. When you pour water in a bottle, it becomes the bottle. When you pour water in a teapot, it becomes the teapot. Water can drip and it can crash. Become like water my friend.” - Bruce Lee. Na o tuo tarpu mums, teisėjams, teko nemenkai pasukti galva dėl susikloščiusių aplinkybių. Tad nieko nelaukdamas skubu išsakyti savo verdiktą!

  Grupė E

  Kuchka - you need me
  Stipri pradžia - silpna pabaiga. Įdomi stilistika bei tam tikri pasirinkimai. Būtent tas stilius čia yra išskirtinumas, suteikiantis visam darbui akivaizdų pranašumą, technine prasme, prieš priešininkę. Ironiška, kad abu pasirinkote tą patį animę... Sutapimas? Na nesvarbu, pereinam prie tos techninės dalies ir pabandom į viską pažvelgti detaliau. Kaip ir minėjau - pradžia labai stipri. Tikrai jaučiasi, kad čia veiksmo amv. Pagrindinis "Title" atrodo skoningai, bet iškart po jo eina "slide" su... TV Simulatorium, kuris... na neslepsiu, pagadina bendrą vaizdą, pilna retai sutinkamo filtro. Nors ir pas tave jis labai trumpai rodomas - visi tie pigus, šimtą kartų matyti ištampymai bei kiti tv sim marazmai yra akivaizdus. Manau, kad galejai rasti tam malonesniu akei alternatyvų. Pvz: DigiEffects Damage. Toliau žengiant, drįstu teigti, kad tikrai ne visur buvo stengiamasi pataikyti į taktą - darbas, būna, kad be reikalo suletėja, arba kurį nors scena užtrunka ant ekrano gerokai per ilgai. Taip išmušdamas visą vientisumo pojūtį. Ypač gerai tas juntama ant galo - ilgos scenos... labai ilgos... Nelimpančios prie amv pradžios bei apskritai išdarkančios simetrišką įvaizdį. Spėju, kad tai turbūt dėl skubejimo pabaigt darbą... Visgi pristatei jį pirmasis iš visų dalyvių. Arba tau tiesiog atsirado gerų scenų deficitas. Na, bet tai viskas, kas man nepatiko - gerumo, manau, kad darbas turi gerokai daugiau. Ir ypač esu sužavėtas 10-ties sekundžių fragmento. 0:25 - 0:35, išskirtinis, veiksmingas ir įdomus. Nors ir kadrų kaita greita - jį yra suspausta į remus, kurie sugeba juos sumenkinti - taip atspindėdamas dainos nuotaika. Nuostabu!

  RociiPo - I'm coming to get you.
  Tingus dainos kirpimai... Ir pradžia, ir pabaiga. Fade in, Fade out. Bet eh, aiški darbo mintis. Tą meilės dramą! Uuuuh...! Darbas kupinas jausmų ir noro pasakot savo reikšmę. Aišku, technine dalymi jis gerokai nusileidžia priešininkui, bet vistiek yra žavingas savo pasirinktoje sferoje. Būtent tame jis yra aukščiau už Kuchkos darbo vaisių. Taip pat vertėtu paminėti, kad darbas yra gan pastovus, nors ir į galą po truputį pradėjo rodytis skubėjimo, scenų deficito arba tiesiog patirties stoka. Vieni kadrai per ilgi, kitų išvis nespėji pamatyti, dainos ritmo pojūtis susilpnėja. Nors ir tai nėra taip smarkiai, kaip pas priešininką. Beje, bet labai gaila, kad darbas neturi savotiško stiliaus. Suprantu, kad vos tik pradėjus gan aktyviai kepti tuos amv, visos "stiliaus" sąvokos supratimas gali būti gan sudetingas, bet jei tik jis būtu čia buvęs, aš manau, kad jūsų kovos rezultatas būtu beveik 1 ant 1, o gal net ir labiau į tavo pusę. Galui norėčiau pasakyti, kad dėl dievo meilės, nešvaistyk laiko ant tokių neatidirbtų mask, kaip dabar. Atsiranda iš niekur nieko... Eh... Galėjai tą brangų laika sudėti į ką nors daug geresnio...


  Grupė F

  Arturs - Magical Dreamworks
  Kažkaip buvau pasiilgęs tokių darbų. Švarus ir neprikimšti efektų... Nebando parodyti, kad "omg, žiūrėkit koks aš kietas su šituo mask" ar "look at my typography guiiiise". Ironiška, nes pats kenčiu nuo tokio sindromo. Senai jau tebekūręs esu kažką tokio "raw". Na bet nesvarbu... Žiūrim ką čia turim pas tave. O ką gi turim, tai tikrai labai skanų darbą. Keista, kad toki įspūdį sudaro beveik vien "hard cuts". Ramus, šiltas ir atpalaiduojantis. Puikus "source" pasirinkimas! Graži sinchronizaciją, pataikanti ne vien ant kadrų kaitos, bet ir pačio rodomo vaizdo veiksmų (geras pavizdys: 0:24, kai šluota pradeda "gęsti"). Na, bet neskubam džiaugtis. Darbe yra ir spragų... Pradžia darbo atrodo gan nepastovi. Tai vaizdas kupinas judesio - tai sekantis jau statiškas. Tai vienas kadras šviesus - kitas jau tamsus. Ir taip šokame tarp blogo ir gero "flow", kol galiausiai darbas lyg ir atranda savo vietą. Tokios spragos nepastebėjau, pas tavo priešininkę. Taip pat, tas aštrus rožinio "tint" atsiradymas ant 0:14. Jis perdaug aštrus.

  JakeGirl - warm hands, cold hearts
  Vienu žodžiu - tipiška. Tau būtent toks amv yra saugus. Meilė - seilė ir daug intymių "face shot'ų". Normalu, kad darbas jau nelabai geba atlaikyti gan aukštą pirmojo etapo darbo standartą, bet visdar yra juntamas tas techninis stiprumas. Šioje kovoje tavasis darbas technine prasme be jokių abejonių laimi. Jis to pilnesnis bei kartu - jaučiasi išbaigtas, efektai nebado akių ir yra atlikti skoningai bei palieka menką kiekį nukrypimų. Pastarieji, žinoma, atsirado, nes skubėjai. Kai kurie zoom per aštrus, arba scenų kaitą truputį neatspindį pačios muzikos nuotaikos ir t.t. Smulkmenos, nelabai trukdančios mėgautis darbu. Ir ką galiu pasakyti... tai skanus darbas. Atvirai man jis tikrai sueina, nors ir yra gan tipiškas.


  APIBENDRINIMAS

  Taigi, ką mes čia šiandien turime... Labai apgailestauju, RociiPo, bet deja - tavo grupės lyderis gan aiškus. Kuckos darbas daug skanesnis akei bei turi savo išskirtinį vaizdą - stilių, kuriuo čia Lietuvoje retas amv gali pasigirti. Tad manasis balsas keliauja jam - sveikinų Kucką! Tuo tarpu su F grupe reikalai daug sudetingesni. Darbai yra beprotiškai panašus - ir neturiu omeny stiliu, ar vykdytus pasirinkimus. Jie tiesiog - sklando tam pačiam lygyje. Yra absoliutus 50/50. Arturs mus lepina nostalgiškai atrodančiu raw mažylių, kuris sukelia šiltas emocijas, bet yra techniškai silpnas. O JakeGirl mums suteikia ne menko standarto, menišką AMV su švariu "flow", bet šimtą kartų jau matytu tipinių scenarijum: meilė - seilė ir daug veidų. Eh... žvelgsiu į atliktą darbą - bukime bedni, bet teisingi... JakeGirl čia jo įdėjo šiek tiek daugiau, kol Arturs absoliuti dauguma gelbeja būtent "source" bei kartu jis žaidžia su mūsų jausmais - mes pasiilge tokių darbų, su dar niekur, arba mažai matytais, kadrais. Atleisk, Arturs, bet manasis balsas keliauja į JakeGirl sąskaitą.

 8. #23
  c'ming 4 yar booty.
  JaKeGirl avataras
  Įstojimo data
  2012 08 24
  Vietovė
  Panevėžys
  Įrašai
  345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Okayyy, hello!
  Iš karto atsiprašau, kad užsitingėjau ir nepakomentavau praeitame raunde (manau po šito komentaro eisiu ten pasireikšti, kad ir po laiko). Get ready for some long ass comments.
  Grupė E
  Žodžiu, chebra, abiejuose darbuose einant į pabaigas, toks jausmas, kad susikišot maximos maišus į ausis ir scenas dėjot, kad tik dėt? Kuchkos darbe tai mane action partai virkdo, synco stoka.. net stebina. Juk ausis turi, talentą su lėtais klipais turi, tas pats su greitais, tik netingėt scenas karpyt reikia, gee. Kitas dalykas, dėl kurio ant abiejų esu labai pikta, ar jūs suprantat kokį source pasiėmėt? Aš nebūsiu, viena iš tų, kurie rėkia, kad jis perp*stas per šimtus kitų klipų (nes pati naudojau, nelabai originalų source ir susivariau kaip velnias čia), bet ar jūs bent nutuokiat, koks čia yra perliukas? Kokios action galimybės vien iš šito filmo? Aš net nekalbu apie tai, jog Kuchka naudojo ne tik filmą ir scenų pasirinkimas yra dar platesnis. Tikrai galėjot daugiau laiko skirt scene selection, abu. Supraskit, kad ne tik efektai yra būdas sinchronizuoti, veikėjo rankos mostelėjimas, mirktelėjimas, apsisukimas, gali puikiai pabrėžti dainoje esantį beat'ą, kurį jūs norit paryškinti. Kyoukai no Kanata (especially Mirai-hen filmas) yra būtent tokių scenų variklis, pats arkliukas tokioms dainoms, tokiems editams. O ką jūs padarėt? Vienas jūsų, bandė situaciją tvarkyti švariais, įdomiais efektais (kas jam ir padėjo, ganėtinai), o kita patingėjo pasieškoti scenų, tai vietomis paspamino S raidelę vegase. Suprantu, kad dinamikos naudai, hardcut'ai yra tikrai wise choice, bet prisimink, Rocii, kad klipas visada gali būti subtilesnis. Labai lengvai išvarginsi žiūrovo akį su tokia sinchronizacija ir tokiu perėjimų pattern. Ir visiškai nesvarbu, kad tai yra veiksmo kupinas žanras. Klipas turi nustebinti, sudominti, nevarginti žiūrovo. Dabar šiek tiek sukonkretintai abiems.
  Kuchka
  Visų pirma, tavo kirpimas per aštrus. Antra tas pats kirpimas tau labai stipriai sugriauna visą klipo pacing, sudėtį, atmosferą. Kadangi atmosferos, darnaus klipo pacing ir buid up nėra, neįsivaizduoju, kaip klipe kokybiškai parodyti idėją, jau nebekalbu apie istoriją. O pas tave yra šito bandymo užuomazgų. Matai, jei dainos kirpimas nebūtų toks padrikas ir paviršutiniškas, gal būtų ir kitaip išėję susitvarkyt su šita muzika. First of all, tu juk slow pacing editorius pas mus, kodėl iš karto šokai prie action? Kodėl nepasilikai, kaip Knives minėjo, tos dainos vietos, kuri pas Rocii klipe (0:22 - 0:32) ? Būtum visai kitaip susidėliojęs savo klipą manau ir būtų jis turėjęs daugiau potencialo. Vien dėlto, jog daina yra action ish, tai nereiškia, jog visas klipas turi būti afigiena mėsmalę, tuo labiau išvis logiškiausia būtų to vengti, kad nepasimauti, žanre, kuriame nesi patyręs. Anyways, moving on from that song cut. Editas. Kaip klipas, kurio pradžia mėto istorijos užuomazgų, jis per daug random. Pati pradžia, tai tiesiog labai neaiškiai pabertos scenos, kurių koloritas labai velnioniškai skiriasi viena nuo kitos ir baisiai rėžia akį. Pradžioje to tavo kvadračiuko nelabai reikėjo manau, kaip ir pavadinimo įtalpinimo, nebent būtum išvystęs savo idėją pakankamai - ko nepadarei. Kitose vietose, tavo eksperimentavimas su AR, visai susižiūrėjo, bet pasakysiu tiek, jog perėjimai į tuos kvadračiukus žiūrėjosi žymiai gražiau, nei pats turinys juose. Vietomis scenose veiksmas yra sucentruotas, kas yra gerai (pvz.: 0:26, Akihito yra kvadratuko vidury, simetrija kaip ir išlaikyta, niekas nedrasko akių), bet yra tokių vietų, kuriose veikėjas išlenda iš to tavo kvadratuko frame ir vaizdas savaimiškai glitch'ina, iš karto krenta į akis, nesižiūri (pvz.: 0:28). Apie klipo vidurį pastebėjau gražų link (a.k.a panašių scenų perėjimą I guess?) tai būtų (0:38), kur Kuriyama perduria Akihito. Eilinį sykį iš kvadratuko į normalų AR - gražus perėjimas, kudos! 39s. ir visas tas slow partas truputį nesižiūri, scene selection neblogas (especially ta Akihito ranka siekianti merginos nugaros, nes labai tinka su žodžiais "I'm coming to get you"), tačiau nemanau, kad čia reikėjo keisti AR, manau būtų užtekę subtilių kameros judesių ar kažko tokio. Sekančios black and white scenos atrodo neblogai, kol neateina (0:44) ir ten pagreitintos scenos, tačiau kamera neliesta, tiesiog toks jausmas kad still kadruose pikseliai harlem shake'ą šoka, nu nežinau man nesivirškino visai, atrodo, kad labai ta vieta atšlifuoti. Už 46s perėjimą galiu ranką paspausti, mėgstamiausia šita klipo vieta. Flipas labai tiko, tiesiog perėjimas į visą action buvo labai gražus. Sukėlė dideles viltis ir.. tada viska sugniuždė? Nuo 47s iki 1min dar kažkiek gelbėjo scenose esantys natūralūs sparkles ir panašiai, bet šiaip, tiesiog friendly patarimas, pradėk dėliotis mark'us vegase, prizoomink sound wave jei nesimato, kur peak'ai kyla į viršų, ir dėkis mark'us - m raidelė vegase. Bus lengviau orientuotis į tvarkingesnį sync. Ties minute yra labai nereikalingas, per stiprus, per aštrus ir šiaip per greitas flash, kuris irgi atrodo kaip kokia klaida klipe. Juokingiausia tai, kad po to flasho yra gal 6 scenos, gal 5? Nu nedaug. Ir dar visiškai neapdirbtos. Kaip ir sakiau, pabaiga atrodo, kad rankšluostį buvai užsidėjęs ant klaviatūros, kad tevai negirdėtų kaip cut'ini klipą ir kolonkės ant 0 volume, nu (kas jei?) išgirs. Well, jokes aside, pabaiga tikrai prasta.
  All in all, tavo scenos all over the place, considering ,kad buvo naudojamas tekstas, buvo naudojama idėjos trupinėlių, buvo taikytąsi į dainuojamus žodžius. Tačiau klipe pilna scenų - tai jis miršta, tai jis vėl gyvas laksto, tai kuriyama tamsi, tai šviesi. Tai random veikėjai, neturintys jokios paskirties, tai jųdviejų santykiai. Žodžiu, labai didelis ir neatidirbtas mess, kuris considering, turint daugiau laiko, būtų visai potencialus projektas. Ačiū už klipą tho (:

  RociiPo
  Sigh... Hardcut'tai, o žiūrėk - vėl hardcut'ai... shit.. pamiršau paminėt hardcut'us? Žodžiu, esmė tame, kad manau pradėsiu nuo lengvesnės dalies - istorijos. Labai džiaugiuosi, kad tavo klipe ji šiek tiek aiškesnė. Bet tikrai nereiškia, jog šiek tiek yra enough. Story wise, tavo klipas yra geresnis už Kuchkos, taip pat yra išdėstymas, neiškarpyta dainos sudėtis, gražūs takeliai ir panašiai. Bet nu, tau labai pakišo koja techninė pusė. Viskas per stipru, nesubtilu, neskoninga. Kuchkos, kad ir tie kvadratukai, bet jie yra šioks toks prieskonis parodyti, kad galima padaryti kažką, nepažįstant gerai source ar suckinant su scene selection. Vistiek abiems neatleisiu, kad patingėjot pasiknist giliau po tokį gerą source. Tavo kameros judesiai labai neatidirbti, bet čia dalykas reikalaujantis daug laiko, visų pirma darant kameros judesius ant still kadrų, atsisakyk linear keyframe'ų. Nes judesys atrodo laužytas, grubus, neišbaigtas, negražiai žiūrisi. Tavo kamera ir taip yra kol kas labai nenatūrali, nes jei būtų camera man, tai toks jausmas, kad visas veiksmas vyko su kamera - girtuoklio rankose. Ypač tavo 22-32s , tai grynai, daina linguoja, bet tai nereiškia, kad tavo kamera turi linguoti, kaip gerokai įkaušęs senis. Tavo darbas labai choppy, jei tau tai ką nors sako. Jis toks... sukapotas, nuožmus, piktas labai, kai nenušlifuotas medžiagos paviršius, kuris draskosi į visas puses. Klipai turi turėt srovę, turėt šiokį tokį flow, tebūnie tai action ar slow klipas. Suprantu, jog daina pasirodė labai statiška ir agresyvi, bet tikrai galima kitaip perteikti klipą su ja. Švelniau, subtiliau. Na kaip sakiau, manau, čia pakišo koją patirties trūkumas. Viskas su laiku. Kaip Moon jau minėjo, labai nepatiko overblurred slide'ai pas tave, gadino vaizdą jie, bet išmoksi ir juos, tik nepasiduok praktikuotis. Labai patiko (0:10-0:11) scenos, tiesiog pridėjo šiokį tokį joy elementą, nemoku paaiškint, gal net koks comedy žiupsnelis rimtame klipe, bet labiausiai įsiminė būtent ta vieta tavo klipe ir replay'inau ją nemažai. Rodyti prisiminimus is okay, tik sakau pas tave viskas way too choppy. Kitas dalykas kame tau trūksta praktikos yra mask'ai. Atidirbk juos. Pradėk feidint, žiūrėk tutorial'us, bandyk žiūrėt kitus darbus, bandyk atkartoti norimus dalykus ir toliau mokykis. Potencialas pas tave - A++. Tik neapleisk to. 21-22s jau minėjau tau privačiai, kad labai negražiai išsidėstė scenos, jos veido zoom in-zoom out pasirinkimas - once again - tinginystė, kurios abu nesugebat įveikt. Ieškokit.Scenų.Please. 31-33s vėl tingėjimas paįvairint scenas, kaip sakiau, paspaudyt S raidelę - sveika, bet viskas su protu, brangioji. Čia kaip Knives per praeitus STARS yra pasakęs Denixui man atrodo, jog netingėtų karpyti scenų, tai aš tau dabar tą patį sakau - netingėk. Tinginystė prie gero neprives. (0:43-0:45s) vienas geriausių scenų pasirinkimų tavo klipe, labai tinka su pabrėžiamais žodžiais dainos metu. Štai apie ką aš ir kalbėjau, sakydama, kad ir klipe esanti medžiaga, jums gali padėti sinchronizuoti. Nepamirškit, paįvairinsit sinchronizaciją - bus nuostabūs klipai. (0:49;0:53) Atsiranda nežinomi veikėjai, kurie tau stabdo visą istorijos eigą šiek tiek, dėlto ir pasakiau, kad istorijos wise tavo klipas buvo geresnis, bet ne pakankamai. Na o techniškai pabaiga yra tikrai prasta, atrodo nieko nebegirdėjai, darei, kad tik padaryt nors šiek užrišai galus su rodoma idėja.

  Anyways it was story vs edit pretty much ir aš tiesiog šį kartą linkau į švariau atliktą klipą ir subtilesnį pateikimą, nors antrasis darbas ir atskleidė dainą labiau. Balselis mano - Kuchkai.

  Grupė F

  Arturs
  Nu ką, ačiū tau labai už tokią kovą, tikrai stipriai patobulėjai nuo to laiko, kai paskutinį kartą susirėmėm. Gražus labai darbas, atmosferingas, iš pirmo žvilgsnio tiesiog be priekaištų - nu bet aš nebūčiau aš, jei neprisipisčiau - ane? Visada su manim taip. Anyways, first things first - dainos kirpimas, nepatiko. Nežinau, kaip kitiems, bet man daina kažkokia vistiek be pradžios atrodo, nežinau, kaip galėjai tu skippint tą intro. Na, žinoma, tai tau padėjo susidėlioti klipą su tokia atmosfera, išvengiant romantinių aspektų, kuriuos pasirinkau aš - whoops. Darbas šiaip labai nuotaikingas, bet kaip toks nuotaikingas darbas scene wise - kodėl jis toks.. blankus? Pati pradžia ypač, ar tu dėjai 50% b&w? Ar originalus source toks? Matai, aš nemačiusi šito mažo džiaugsmo gabalėlio tai nelabai galiu pasakyti. Bet tiesiog vietomis spalvos atrodė per blankios. Toliau, perėjimas į tą violetinį apšvietimą pačioje pradžioje, kur kamera sukasi puslankiu - pats perėjimas atrodė šiek tiek šiurkštokas. Manau paprastas fade būtų suveikęs kuo puikiausiai. Pirma scena į intensyvesnę dainos dalį yra labai graži, tačiau veikėjas kažkoks random, bet nežinau ar čia tiesiog bandytas random jaukus klipas padaryti ar kas, nes pabaigos scenos rodo, jog ji pabudo iš sapno, tačiau tas sapnas labai nenuoseklus ir savotiškas. Bet tikriausiai sapnai ir būna tokie, todėl ganėtinai logiškas išsivartymas, I guess haha. Žodžiu, po pirmos scenos įstojant į intensyvų dainos beat'ą, sekančios labai nusibosta, paskraidė ir gana, but no, jin toliau ten taškosi su šluota ir esmė tame, kad scenos tai labai panašios, nu mes suvokiam, kad jos skiriasi, bet čia pritrūko tos įvairovės I guess. Poto labai gražiai vėl įnešei gaivaus kvapo su ta scena, kur ji ant vandens. Source tikrai lipo dainai. Už pasirinkimą 10/10. Tačiau buvo galima padaryti geriau. Man labai pešėsi tavo scenų pasirinkimas, kuris kaitėliojosi tarp pilnų original camera movement scenų ir visiškų still kadrų. Jei nori išlaikyt tą amazing flow, kaip išlaikei nuotaiką, būtinai pradėk naudot camera movement. Po truputį, bet tai tikrai pagyvins tavo klipą. Daug labai pasakyti negaliu, nes visgi klipas tikrai švarus ir akiai malonus, tačiau nesuderintas kameros judesys, blankios spalvos pradžioje, keistas dainos kirpimas - yra šiokios tokios klaidelės. Anyways, labai džiugu matyti tokį progresą. Kudos, spaudžiu leteną!

  Ačiū dalyviams už pateiktus darbus, kad ir kiek nuėjot, esat vistiek geriausi, nes vien pasirašyti dalyvauti šitoje velniavoje yra jau laimėjimas.  "Dear Karma, I have a list of people you've missed."

 9. Ačiū arturs, Kuchka, Net dėkojo
 10. #24
  Nope!
  Abalys avataras
  Įstojimo data
  2010 07 20
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.242
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  49

  ETAPO PABAIGA!

  Eh... na štai! Pasibaigė jau ir antrasis etapas. Sveikinimai Kuchkai ir JakeGirl. Jūs susitiksite finale! Na o Arturs bei RociiPo, nenusiminkit. Pasirodėt tikrai neblogai ir šiek tiek aplamdėt mūsų finalistus! Jūs visi esat šaunuoliai už tokį aktyvumą bei darbų kokybę. Linkiu tokios sekmingos kūrybos ir toliau. Taigi, užteks pliurpti - laikas dirbti. Keliaujam į finalą jau visai netrukus!

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •