Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 33 iki 39 iš 39

Straipsnis: AMV renginys: STARS 2016 || Pirmasis etapas

 1. #33
  AZ stalkeris


  Įstojimo data
  2009 04 22
  Vietovė
  Desert
  Įrašai
  370
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  21
  Grupė A
  Kuchka - Vienas iš tu kur išjungi smegenine ir mėgaujiesi. Tavo darbe flow niekur neišsidrasko, bent jau tiek, kad sudarytu problemų.

  Breaker - Nežinau dėl ko, bet daugelyje scenų žmėžuoja ghostingas. ties 18s sustabdytas kadras labai išsiskiria iš tavo bendrai žaismingo flow. Didžioji dalis klipo yra over exposed (nežinau ar dėl overlays ar cc tau tai ivyko) taip prarandama nemažai detalių ir šiaip toks drumzlinas vaizdas pas tave gaunasi.


  Grupė B
  RociiPo – pas tave mask perėjimai hit & miss, daugiau miss, ir pagrinde dėl to, kad netinkamas scenas suporuoji. Minimalūs „kameros“ judesiai suteikia švelnumo (vietomis šiek tiek sustabarėjes judesys, but overall gražu). Įdomus sprendimas plėtoti istoriją teksto intarpais. Nors asmeniškai taip jų ir neskaičiau, visvien sakyčiau, kad jie įsipaišė gerai į bendrą pateikimą. Šita dainą pavertei pakankamai žaismingą savo vizualiniu pateikimu.

  Proofox – Pirmas daigktas ką paminėsiu, ghosting. Problemos šaknys, kad pas tave eksportuota 29,97fps kas nesutampa su standartiniu anime šaltiniuose esančiu 23,976fps. Žinoma tokiom problemom žmonės išsiugdė sau sutras kaip „disable resampling“. Įprastai patartina naudoti tokius pat projekto nustatymus, kaip ir tavo naudojamas šaltinis, nebent tikrai žinai ką darai ir ką nori pasiekti keisdamas juos. Savo title vartojimui susirask švaria sceną. Dabar atrodo tvarkoj kol nepasižiurį paskutinių eilučių kurios ne į temą.


  Grupė C
  Black_lėja – 38s pasimetusi 2 kadrų scena nekaip žiūrisi. Ir čia baigiasi mano neigiami pastebėjimai. O aš tikėjaus, kad imsi taip pat lėtą vieta, oi kaip klydau . Nustebinai gerąją prasme. Pats sužaidžiau saugiai su dainos kirpimu ir net po to per tas dienas buvau pamiršes apie originą. Tai kai pamačiau tavo darbą tai nustebau, kad toje dainoje buvo ir įdomesnių vietų. Visas darbas išsilaiko praktiškai be jo jokių fx, o ten kur naudota, subtilu ir skoninga. Bendrai muzika reikalautu daugiau dinamikos, bet kadangi nesiblaškei ir susikoncentravai į istorijos pateikimą, galutinis rezultatas atrodo gerai.


  Grupė D
  JakeGirl – jake nepyk kažkaip nieko daugiau tavo atveju pasakyti tik atkreipti dėmesi į atskiras vietas. 4s violin perėjimas choppy. 11s žiauriai gražiai atrodo. 20s perėjimas, nekaip atrodo, šitoje vietoje paprastas hard cut‘as atrodytu patraukliau, arba reikėjo su kokiu judesiu tos galvos įėjimo, dabar tiesiog per aštru. 1:19s tiesiog perfect perėjimas, net nesijaučia jo. 1:21 paprastas crossfade, bet užtat labai veiksmingas.
  Su muzikos kirpimu rodos viskas tvarkoj kol neprieinamas 1:14s ryškus ritmo peršokimas, kuris tiesiog išblaško visą dėmesį. Žinau, kad tau to nereikia priminti, bet taip jau tau gavosi kai sumastei pasidaryti įdomesnį dainos kirpimą.

  Net – 19s per daug užlaikyta durų scena išplaukia iš bendro flow (nors atskirai matosi, kad bandei pataikyti į ritmą su zoom)[situaciją dar sunkina kad prieš tai eina labai agresyvi sinchronizacija]. Daug kur scenų pasirinkimas šlubuoja. Pvz.: 18s prasidedantis su beat scenų keitimas. Visos scenos, kaip ir tinkamai paskutinė scena turi gerą judesį užbaigti kaitos sekai, bet vidurinė scena su laikrodžiu(būtent to laikrodžio spalva) turi stiprų spalvinį skirtumą tarp kitų scenų. Tai galėtų būti teigiamas faktorius jei tai yra susije su tavo minties pateikimu, bet tas laikrodukas daugiau niekur nebefiguruoja. Bendrai darbe patiko panaudotos spalvos.  Mano balsai atitenka:
  Grupė A: Kuchka
  Grupė D: JakeGirl

 2. #34
  Narys
  Reader avataras
  Įstojimo data
  2015 05 20
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  65
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  Kuchka +1
  Breaker darbo pradžioje buvo sunku įskaityt ant šviesaus fono greitai judantį šviesų tekstą. Nepatiko, kaip juda ir sukinėjasi kamera; tie visi blur perėjimai ir vietomis efektų panaudojimas. Pasirodė, kad efektai tik dėl efektų.


  RociiPo +1
  Proofox darbe nepatiko, kad nėra vientisos sekos/istorijos, todėl sunku suprasti, kas ten įvyko. Jautiesi lyg kokiam minčių labirinte.
  Patariu ilgiau pasėdėt prie scenų pasirinkimo, daryti jas trumpesnes ir atsisakyti tokių scenų, kur tiesiog spoksojimas ar kalbėjimas. Tuos visus editor, song, anime, geriau paminėti pabaigoje arba įdėti juos į video aprašymą. Pabaigoje būtų užtekę tiesiog užtamsint vaizdą.
  Jeigu jau imiesi kažko, tai pasistenk ir pabaigti.

  Black_leja +1
  Arturs darbas pasirodė nuobodus, nes nebuvo beveik jokio veiksmo/atoveiksmio. Trūko kažkokios kibirkšties, o ypač per vidurį, kai turėjo kažkas įvykti, bet neįvyko.

  JakeGirl +1
  Net darbe veiksmas pralėkė kažkaip greitai ir nelabai aiškiai, o pabaiga jau užtruko ilgiau. Reikėjo daugiau padirbėti, o šiaip neblogai.
  JakeGirl amv pasirodė išraiškingesnis ir įdėta daugiau pastangų.
  Paskutinį kartą taisė Reader : 2016-08-30, 02:58 Priežastis: papildžiau

 3. #35
  Spamintojas :)
  Net avataras
  Įstojimo data
  2009 01 21
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  482
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Teisingai supratai o siaip idomu man kaip jake darba supratai ?

 4. #36
  Nope!
  Abalys avataras
  Įstojimo data
  2010 07 20
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.242
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  50

  ĮVADAS

  Na štai ir pirmojo etapo darbo vaisiai. Džiaugiuosi rezultatu ir apskritai šiuo konkursu. Neskaitant vieno nesusipratimo su Proofox - viskas čia atrodo gan skaniai. Turint omenyje, kad dalyviams buvo skirtos vos 5 dienos patenkinti reikalavimus. Dalyviai - esat šaunuoliai. Puikiai padirbėjot ir įrodėt, kad galite daryti stebuklus. Na o dabar pereisim prie šiek tiek detalesnio porų bei individualių pasiekimų apžvalgos

  Grupė A

  Kuchka - notifications
  Kuchkai matosi, kad būtina pademonstruoti raumenį. Bet demonstruot tą patarčiau kiek subtiliau, nes šiuo metu, bent jau man, 0:09 - 0:14 fragmentas išmuša iš vėžių. Nuo to kenčia darbo "flow". Jis neatrodo naturaliai, nes kadras prieš šį fragmentą buvo pilnas judesio, o garsas pasidare dar intensivesnis. Taip pat telefono ekrane patingejai animuoti pokalbio "debeselius", tai pasinaudojai glitchinimu... Lazyness is a sin. Šiaip darbas yra tikrai skanus. Įdėja aiški ir gan... depresova, bet čia pagal skonį jau. Malonu, kai darbas turi aišku tikslą ir jo siekia. Tik vat vienas neaiškumas... AMV siužetas aiškiai sukasi aplink 2 veikėjus, bet vat ką jame veikia 0:16 kadras? Kas jis? Koks jo vaidmuo? Ką jis daro? Kodėl mes jį matome tik 1 kartą? Atsakymų į tai nėra... Tai atrodo tik kaip kadras, bandantis užlipdyti tuščią vietą. Taip neturėtu būti. Galų gale, repas paprastai buna nepaliečiamasis žanras amv sferoje, bet tu su juo dabar susitvarkei normaliai ir pateikei daug maž išbaigtą darbą. Šaunuolis.
  Breaker - notifications
  Įroniškai tas pats pavadinimas kaip ir priešininko darbo. Ir net stilistiškai iš mažosios "n". Na ir neviniosiu nieko į vatą, bet šis darbas yra tas silpnasis iš grupės. Darbe yra pora kritinių klaidų, už kurias gautum į kailį. Viena iš jų, tai pati pradžia - ir ne tai, kad nepasinaudojai normalaus "motion tracking", o tiesiog ranka sudejai keyframes, nors tai irgi yra klaidele ir atrodo labai silpnai. Problema pradžioje yra tekstas - ir ne, tai ne šriftas... o spalva. Kodėl pamanei, kad šviesus tekstas tinka ant šviesaus fono? O konkrečiau - geltona ant balto? Aišku - tai retorinis klausimas. Dabar yra kaip yra, bet į ateitį patarčiau būti atsargesniam su tekstu. Kad ir kur busi, dirbsi, darysi - visuomet svarbus tekstas turi būti kontrastingas fonui, anaip jis pasidarys nemalonus kliento akei ar net neįskaitomu. Aš tik sustabdes kadrą sugebėjau įskaityti, ką tu ten parašei. Antroji kritinė klaida - tai anime subtitrai 0:20 tiesiai iš OP. Na o toliau eina smulkios klaidelės arba tiesiog prastai įgyvendinti pasirinkimai. Zoom'us reikėtu atidirbti - jie neatrodo naturalus. Taip pat vietomis tekstas nebuvo būtinas. Galbūt jei būtum pakliuvęs kam kitam į porą - būtum turėjęs galimybę prasibrauti į tolimesnį etapą, bet dabar Kuchka ima viršu ir savo montažu, ir mintimi. Beje, buk atsargus su FB demonstravimu - Kuchka nepatingėjo visą FB puslapio vaizdą modifikuoti, o vat pas tave matosi tavieji draugai. Shout out to: Šarūnas, Rokas, Mindė ir kiti...

  Be abejo manieji 3 taškai atitenka Kuchkai. Sveikinimai ir linkiu sekmės!

  Grupė B


  RociiPo - Next Time.
  Eh... kaip jausmas be kovos pereiti į antrąjį etapą? ;D Labai gaila, kad šitaip atsitiko su tavuoju priešininkų, bet taisyklės yra taisyklės - bus jam pamoka skaityti atidžiai tai, kas rašoma taisyklese. Na o dabar apie tavąjį darbą... Eh... A grupėje suprantama, kad daina šlikšti ir atrasti tinkamą vietą kirpymui yra sunku, nu bet čia... Atsiprašau, bet ar taip sunku buvo atrasti vieta, kur nėra dainos fragmento pabaiga? Jei butum kirpusi vos 3 sekundės vėliau - jau atrodytu daug geriau. O jei išvis kirpimas butu pradėjęs su vokalų - išvis naturaliai atrodytu. Na bet gali teisintis, kad dėl įdėjos neišeitu... Nejuokaujam - tikrai išeitu. Juolab, kad kai kurie dainos kirpimai toleliau buvo ne ką geresni. Patarimas - naudokis ausinemis ir įsiklausyk į ritmą - dainos instrumentinius galima dažnai skaldyti į fragmentus, kurie kartojasi per visą dainos eigą ir ko pasekoje galima dainą tvarkingai karpyti. Te reik įsiklausyti Anyway - darbas atrodo skanus, neskaitant garso - išbaigtas su keliais smulkiais pastebėjimais - nešvaistyk laiko kuriant "mask" ant kažko tokio bereikšmio kaip kavos puodelis ar tai kažkieno kojos - jei galu gale vistiek transition pilnas bus įvykdytas su fade in ar net aštriu "cut". To daina iš tavęs tikrai nereikalavo, o taip pat laiką galėjai skirti ir svarbesniems dalykams - scenų pasirinkimui, spalvom, overlays, kitais įdomesniems efektams. Neperpildyk darbo mask'ais jei nėra būtinas toks transition ar koks nors norimas efektas to nereikalauja. Tai pat tekstas pas tave daug kur yra neįskaitomas - jis perdaug greitai pradingsta, nors sakinys kadre yra gan ilgas.
  Proofox - "Grisaia - Let Her Go"
  Na yra, kaip yra. Net jei ir darbas nebūtu pažeidęs taisyklės - šansų prieš RociiPo tiesiog neturėtu. Žvelgdamas į tavąjį darbą aš matau įprastą tendenciją būdinga visiškiems naujokams. Įsivaizduoju, kad tu jauties į tai įdėjęs daug darbo ir pastangų - tau tai yra įdomu, nauja ir tu jauties padaręs kažką, kas tavo akyse yra gerai - bet realiai, tau reikia dar daug ko išmokti. Tavojo darbo nelabai galima būtu pavadinti AMV... na... teoriškai tai amv... Bet ne realiai. Dabar tai tiesiog kadrai randomly sudėti viens paskui kita - su panaikintu originaliu garso takeliu, kurį pakeitė daina. Na ir dabar paminėsiu tik 2 dalykus - vieną gerą... ir vieną blogą. Pradėsiu nuo pastarojo - venk kalbančių veikėjų apskritai arba blogiausių atvejų - tik ant vokalų. Žingsnis po žingsnio ir pats pamatysi kokį skirtumą tai padaro. Na o gerasis dalykas - pas tave darbe yra vienas geras kadras, kuriame scenų pasirinkimas tikrai jaučiasi lyg iš normalaus amv: 0:50 - 0:54. Buk malonus, suprask tai - apsvarstyk ką turiu su tuo omenyje ir sekančiame savo darbe parodyk kaip tai supratai.


  Grupė C

  Arturs - Awkward Love
  Labai stiprus darbas. Man patinka kaip tu jauti muziką ir kaip ją atspindi vaizdu. Kai ji greita - tu pagreitini ir vaizdą... Ir vice versa. Žodžiu, labai šaunus, švarus ir saugiai padarytas darbas. Net ir lip-sync tau arba baisiai pasisekė, arba tikrai gerai jį atlikai. Prisikabinti realiai būtu galima prie scenų pasirinkimo - kai kur jos neatitinka savo šviesumu ar spalvų palėtės lyginant su kitomis (pvz 0:26, 0:33...) arba tiesiog perdaug greitai buna pakeičiamos, kas sugadina "flow" (0:23...). Bet neskaitant to darbas yra solidus. Šaunuolis!
  Black_leja - Fleeting moment
  Black_leja - matosi aiškus patobulėjimas. Su priešininku, gaila, bet nelabai galima lygintis, bet overall darbas tikrai neblogas. Nors ir scenos gali pasirodyti, kad keičiasi truputėlį per greitai, arba tas faktas, kad dainos kirpimas yra labai neįdomus su savo fade-in, fade-out... Tai vistiek žiūrimas darbas, nuo kurio galva nepaskausta. Priešininkas dabar tavę nugalėjo pasirinkęs vizualiai daug įdomesnį "source" bei sukarpęs daina su tvirta pradžia ir galu. Kitą kartelį pabandyk kreipti daugiau dėmesio į būtent animę, kurį renkiesi savo busimam AMV. Bei daugiau laiko praleisk karpant dainą - atmink visuomet, kad darbas turi turėti gerą pradžią bei pabaigą. Paprasto fade-in/fade-out su garsu ar vaizdu tam tiesiog nepakanka.

  Balsas atitenka Arturs darbui.


  Grupė D

  JakeGirl - I'm Yours
  Hands down... Stipriausias darbas šiame etape. Visi... ir tikrai visi... Turėtu į tavąjį darbą žvelgti su baime, kad vieną dieną tai gali būti atsukta prieš juos. Ir kai pagalvoji, kad tai padaryta vos per 5 dienas... Nuostabu. Įrodei, kad gali, kad moki ir žinai ką darai. Ar tik nebusi viena iš stipriausių, jei tik ne stipriausia, iš dabartinių amv kurėjų? Anyway, 1:13 kirpimas akivaizdžiai nenaturaliai skamba. Aaaaaaand... thats about it. Viskas kas gali nepatikti. Visa kita jau sakyčiau, kad skonio reikalas - vieniems gali nepatikti spalvos, daina, kadrai parinkti, anime... dar kokia nesamonė, bet vertėtu pripažinti, kad tai įgyvendinta puikiai. Ir dar... 0:04 RociiPo turėtu iš tavęs pasimokyti, kada mask nėra laiko švaistymas. Atrodo, kad tu gavai dainą, kurį yra išlieta grynai tau. Susitvarkei visiškai be problemų ir pateikei solidu, konkursiško lygio darbą. Esu sužavėtas ir sveikinu! Esi stipriausia šiame etape! ...O gal net ir visam STARS... Pažiūrėsim ateinančiuose etapuose
  Net - Ear Bite
  Užjaučiu dėl tokio žiauraus priešininko. Gaila, bet darbas tikrai negali lygintis su JakeGirl. Greita kadrų kaita jo negelbsti. Parinktas anime jo negelbsti. Ir švarus kirpimas taip pat jo negelbsti. Deja, bet tiesiog jis bejėgis prieš priešininko darbą. O gaila, nes toks darbas kurioje kitoje grupėje būtu galėjęs pasispardyti. Jis tvarkingas, gražus, žiurimas ir tikrai nemėtantis baisias, kritines klaidas ar švaistantis laiką ant bereikšmių efektų, mask ar kokio kito brūdo. Labai gaila...

  Be abejo mano balsas atitenka JakeGirl... Kitaip tiesiog negali būti šioje grupėje.


  Apibendrinimas

  Po pirmojo etapo jau darosi aiškus favoritai. Bent jau iš vienos atšakos tai tikrai. Nekantrauju pamatyti RociiPo ir Kuchkos susikibimą... O ir linkiu Arturs stiprybės. Jos jam tikrai prireiks.
  Džiugu matyti tokius gražius darbus sulipdytus vos per 5 dienas. Tai yra tiesiog neitikėtina. Esate šaunuoliai. O taip pat ir malonu, kad taip aktyviai komentuojate ir vertinate savo kolegų darbus. Taip ir toliau! Mokykites vieni iš kitų, mokykites! Įžvelkite klaidas pas kitus ir patys po to jų venkite. Taip pat manau, kad ir patiems yra malonų būti pastebėtams bei kai kas nors pakomentuoja jūsų darbą. Taip ir toliau! Žingsnis po žingsnio, ir išsiūgdys labai sveika bendruomenė

 5. #37
  AZ Fairy

  Absurdëh avataras
  Įstojimo data
  2011 03 21
  Vietovė
  irc.rizon.net/#Darkhold
  Įrašai
  631
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  23

  Trumpai apie aprašymą:
  kadangi negavau dalyvių darbų į rankas, o mano sistema be to neveikia, teko pašalint visa techninė dalis (išskyrus garsą) o vėliau suplakiau ir visa kita; todėl objektyvumas kenčia ir viskas bus mažiau sistematiška šįkart. Dėl šios priežasties tiesiog pasirinkau trumpai aprašyt keletas konkrečių momentų. (bet daugiausiai garsą, ~ šios dienos rubrika)  šaka A;
  {


  Kuchka vs Breaker

  -- Aprašymas
  Spoileris:

  Nors yra trys aiškios dalys, pagrindinis nemalonumas su daina (dalinai jos žanru) yra jos dėmesio nelaikanti, statiška struktūra/prigimtis, todėl punktas kaip viskas bus sukarpyta ir sustatyta dabar imponuoja silpniau. (sukarpėt vienodai, Kuchka vos vos geriau nukirpo pabaigą) Papildomai daina per daug apribojimų uždeda: per konkretu, per daug atsitiktinių detalių, kurios niekur neveda jom sekant, o sekant pats darbas tampa kaip daina,- nuobodus. (lyg to būtų maža lyrika apie rutiną)
  ---
  □ pas Kuchka M/V galimas, vien dėl atributų su telefonais. Tikslas darbo buvo suprantamas.
  □ Iš siužeto pusės, pirmas akivaizdžiai miglotas elementas, kurio klipas nelabai nori paaiškint yra apskritai kokį indėlį devinkė atlieka: Pasirodo vienam epizode > Gauna viena žinutė (kuri turėjo būt skirta dvyliktam) > Dingsta > ~Jis niekaip nereaguoja į situacija, jis nedalyvauja finale. Nelabai reikėjo jo įvykių linijai; Veikėjų tarpusavio santykiai turėtų būt pristayti ir aiškūs žiūrovui, tam neesant istorija nebus lengvai prieinama. Na o jei reikia iš anksto žinot šaltinis, tada prarandi dalis porencialios auditorijos;
  □ sinchronizacijos pakankamai, tik šokinėja tiesiog pagal viską kas pakeliui papuola po ranka, bet dabar tas neturėtų būt didelis minusas jei siužetas pas tave pirmas;
  □ panašiai su efektų išdėstymu, - imant bendru atveju daug idėjų, nevisos reikalingos, kaip kad šabloninis filtras gale. Labiausiai patiko trikampis, net per daug subtiliai sakyčiau išėjo ten; Variacija geras dalykas, bet stipriausiai vertinu kai yra elementas (pliusas jei jis/jie turi bendra jungtis su vaizduojama idėja) pagal kurį išplėtojamas logiškas efektų dizainas, kuris auga ir transformuojasi kartu su klipu;
  □ keletas scenų taikliai pagal lyrikas (pirma scena su motociklu), bet jei pagrindinis akcentas vientisumas istorijos, pirmas darbas čia. Jau vėliau galima pridėt ir stiprint kitus sluoksnius, kad viena koncepcija netrukdytų kitai. Dabar gi gavosi daug šokinėjimo pirmoj daly: susitinka, važinėja, išsiskiria vėl susitinka. Diena, naktis, diena, naktis. (man trūko aiškesnės-turtingesnės-idomesnės grandinės incidentų kurie vestu iki kulminacijos, nes šaltiny tikriausiai nebuvo jokio žaismingo konflikto tarp veikėjų geresnei parodijai kad žiūrovas nenuobodžiautų.)
  ---
  Viena priežastis kodėl patraukė Breaker implementacija, nes autorius kitaip žiūrėjo į daina. Jo kūrinys buvo maloni bet kaip vėliau paaiškėjo, laikina peržiūra. Išėjo toks neblogas Pseudo linksmybių (angl:. fun) žanras kol nepradėjo kilt titrai, burnos, animacijos sutrikimai, judesio sutrikimai, mechaninė kamera, visa naikinanti vinjetė, detales valganti spalvų paletė, dvigubi kadrai t.t prieš prasidedant kovai tikėjaus kinetinės tipografijos ir čia butų buvęs lemiamas akcentas, tikriausiai, kadangi pas abu kandidatus apilygis M/V, o šitai butų padarę šaltinį artimesniu dainai, nes pagal lyrikas rast ir suderint jau yra sunku. O klipas pas Breaker laikos ant vizualikos. Ir ta vizualika pakliūna prie techninių nesklandumų nei į estetikos zona dabar.

  Kamera galingas įrankis, bet dar didesnė vertybė jei išsiverčiama be to. Papildomai kai nėra lydinčio garso prarandama pusė efekto. Galima imtis keletas triukų: saugiausias ir nešlovingiausias metodas yra nenaudot kameros ir pakeliui nieko neišmokt, antra rinktis scenas kur jau yra natūralus judėjimas. Trečias naudot kitaip, čia yra dvi problemos galimai redaktoriaus limitacijos (kaip kad judesio sklandumo kompensavimo nebuvimas angl :. motion blur), antras: jau pati technika: Kamera jaučiasi linijinio pobūdžio, nes greičio parametras tarp raktinių kadrų kinta linijine interpoliacija (dažnai redaktoriuose pagal numatytus nustatymus), bet mes čia norim kreivės. Geriausia veikia pasistayt tramplynas arba kitaip rampa. Tokiu būdu Iš pradžių kamera turėtų judėt labai labai greitai po to sulėtėt, ir kai beveik sustoja - CUT (arba banguoji toliau) Dažniausiai toks efektas yra pageidaujamas, nebent yra kita artistinė intencija. ~Standartinė praktika.

  Kai pirma kart perklausiau ši daina apsisprendžiau jog čia paprasčiausiai laimės originalesnė idėja, ir idėja kuri bus keisčiau pristatyta ar interpretuota. Tinka šlamštinė kategorija, tinka parodija, tinka bet koks pateisinamas absurdas kaip kad sukurt priešingybė dainos žodžiam/atmosferai, įmanomas kelias, nes komedijos žandro pagrindas. Pasrinkau gyvenimu nusivylusius teroristus, kurie taip nuobodžiauja, kad nieko įdomaus nebelieka kaip susprogt;

  }

  šaka B;
  {


  RociiPo vs proofox:

  -- Aprašymas
  Spoileris:

  Abu dalyviai turėjo itin patogi, aiški, turtinga daina su pagaliau gera struktūra. Galima sutrumpint daugmaž iki pusantros minutės, jeigu išėjo dešimčia sekundžių daugiau, man ne problema, nes pats limitas kaip priežastis nepabaikt darbo teisingai pas mane negalioja, bent tol kol sutrumpinta proto ribose. Galima dažnai susiderint, jei Proofox to nepadare, tada DQ bet kuriam konkurse. Apskritai laiko limitas atsimenu nesuveikė per pirmą žvaigždžių turnyrą, tai čia tik orientacija mano žodyne.

  Rocii neblogai, tik įžanga per ilga ir nėra pabaigos. (muzikinės) Labai keista detalė kurios negalėjau pateisint tai kodėl sutrumpint pauzės, pavyzdžiui tarp dviejų įžangos posmelių, dainininkas čia jaučia ir žino labai labai gerai kada pradėt.
  Kadangi įžanga buvo per ilga, antro posmelio galima atsisakyt (pavyzdžiui):

  Well you only need the light when it's burning low
  Only miss the sun when it starts to snow
  Only know you love her when you let her go

  Only know you've been high when you're feeling low
  Only hate the road when you're missing home
  Only know you love her when you let her go

  And you let her go
  ...
  Kitaip tariant norint efektyviai sutrumpint daina, pirma reikia atpažint garsų šablonas, šiuo atveju lyrika. Kadangi čia ne elektronika, pavojus tokioj dainoj gali būt tik ten, kur yra kažkokia loginė jungtis. Būtent labai gerai jog išlaikei tas dualizmas tarp let her go, ir panaudojai instrumentalinė dalis. Kas nebuvo gerai, tai pabaigos nebuvimas ir neišsaugojai dvigubų vokalų, kas yra stipriausia dainos dalis. Argumentacija čia tokia jog reikia imt viskas ką muzika duoda geriausia t.y siekt diversiškumo, - vienas iš dalykų kurie daro klipą geru: nes tada galimas sukurt kontrastas, dinamiška struktūra, tas ypač galioja veiksmo žanrui, aplamai galioja viskam;

  Kitas svarbus dalykas yra identifikuot dainos struktūra ir sutraukt taip jog ji butu miniatiūrinė originalo versija: šiuo atveju: IŽANGA > INSTRUMENTALAS > POSMELIS1 (angl:. VERSE1) > PRIEDAINIS > PABAIGA.

  Jei reikalingas siužetas, (labai svarbus momentas) reikia sutapatint atitinkamus scenarijaus struktūros elementus su atitinkamais dainos struktūros elementais. Ir kiekvienai daliai priskirt užduotis/prasmė. Pavyzdžiui įžangą atitiktų veikėjų, situacijos, nuotakos pristatymas t.t.

  Muzika yra pagrindinė limitacija, yra pagrindinis kelias ir žemėlapis, eisit tokiu keliu,- kokį nusitiesit. Čia pirmas dalykas nuo kurio reikia pradėt planuot išdėstymas. Ypač proofox tas galioja, kadangi su takeliu nebandei daryt nieko.
  Na ir bet kokiam (tiek užsienio tiek ne) konkurse stenkis elgtis profesionaliai, darbo komentaru baikt nevalia, kaip ir nevalia baikt ties tiltu, pakilimu (angl:. build-up) ar posmeliu kaip dabar.

  Rocii, pasirinko kraupiai miela kompozicija. Peržiūros vertė asmeniškai aukštesnė. Labai norėjau stipresnės instrumentalinės dalies pradžios (iš muzikinės sinchronizacijos pusės turiu omeny)
  Bendram vaizde, Fundamentali problema kad autorius sugalvojo visiškai atsiribot nuo dainos ir išpildyt siužetą ne savo montažu, bet teksto intarpais, kuris pristato/atpasakoja praktiškai lygiai tą patį ką šaltinis. Teksto keist nereikia niekaip, nes jo nu ..nereikia: žaloja dinamika, keičias per greitai, reikia sustot, reikia skaityt, reikia pergalvot viskas iš naujo, kaip nebylus kinas. Šiek tiek apmaudu. Labai kompaktiškas iš pirmo žvilgsnio vizualiai techniškai tvarkingas ir gaivus minimalizmas išėjo. Darbą prasukinėjau, ypač patraukli jo antra pusė.
  Pas priešininką yra bendra tema, bet visko buvo per daug (~ galėtų išeit paralelė tikriausiai), tuo tarpu RociiPo pasirinko racionalus sprendimas,- koncentruotis ties dviem veikėjais; Taškai jai. Taipogi patiko kad jin nelietė (bent akivaizdžiai) spalvų.
  }

  šaka C;
  {


  arturs vs black_leja:

  -- Aprašymas
  Spoileris:

  □ Daina apie santykius ir dvelkia paslėptu išnaudojimo motyvu. Abu autoriai nuėjo panašia linkme pasirinkdmi panašius šaltinius. Abu darbai taip pat teisingai koncentruojas į poros santykius.
  □ Finalas abiem atvejais irgi vienodas: abi poros daugmaž pabaigia su bučiniais;
  □ Artūras pradžioj viską darė gerai, blogai tik apkirpo daina pačioj pabaigoj. Nelabai suprantu kodėl kaskart trumpinat per pusę priedainius/ stipriausias/dinamiškiausias dainos vietas pačiam finalui > paruošiant žiūrovą nusivylimui taip. Ir muzikinė pabaiga prilipdyta per jėga.
  Lėja iš kitos pusės savo apibendrinančią galinę scena paleidžia ant posmelio. Vizualiai klipas baigias, bet čia nėra vieta pabaigai, čia yra vieta dėstymui.
  Aš visad taipogi labai skeptiškai žiūriu kai pasideda darbas veiksmu. Yra daug muzikos kompozicijų kurios tikrai pradeda nuo priedainio, ar kažkuo stipriu, bet čia būtent yra atitinkamai paruošta dainos sekcija konkrečiam tikslui, t.y sudomint žiūrovas. Šitoj vietoj labai tinka abstrakti ir tiksli sinchronizacija, temos nustatymas, dizainas t.t Techniškai Lėjos atveju ir veikėjus reikia pristayt ir muzikinė sinchronizacija su dinamika išlakyt. Du dalykai vienu metu, vienas bus dažnai bus nekoks; Šiuo atveju dinamika su sinchronizacija.
  □ lūpų sinchronizacija pas abu nepavykus, ypač pas Lėją, nes lip-flap; Pas Arturą taipogi nereikėjo greitint (galima bet ne taip ir ne čia), nes viena iš standartinių priežasčių kūno judesių nenatūralumas. Iš pradžių jautės, vėliau tikriausiai pripratau. (jausmas jog butų išmesta pusė kadrų kadangi viskas trūkinėja..ir kas yra logiška jei greitinai)
  □ jei žiūrėt vizualinė pusė, Hal spalvingesnis, o pas Lėją originalus šaltinis prėskas, spalvų kodavimo asmeniškai trūko, nes neaišku ar veikėjas į kažką įsivaizduoja ar tikrai tą daro;
  □ dailės departamente, Artūro klipas jaukesnis, yra aplinka, ornamentai, detalės, katinas, siūlų kamuolys t.t pas Lėją gi veidai, žmonės, veidai, žmonės; Nors ir supratau tavo veikėjų motyvacijas geriau.
  ---
  Galiausiai Artūras laimi ties vaizdu ir truputį ties bendra sinchronizacija, bet tik todėl kad pas Lėja to veik nebuvo.
  Awkward Love galėjo būt geresnis, jei išnaudot visa ta abstrakcija gale: pažaist su veidrodžio efektu. Autorius iki galo nepapenėjo auditorijos.
  }

  šaka D;
  {


  JaKeGirl vs Net:

  -- Aprašymas
  Spoileris:

  Grupei D sakyčiau iškrito sunkiausia daina ir sunkiausiai sutraukiama. Pradžia nedidelis pragaras, nes yra pastovus kilimas viršun ir nėra to paties tono nors vaizdžiai atrodo vienodai. tal Standartiškai nukirpt nepavyks. Egzistuoja tipas muzikos kurią galima trumpint, bet ne per daug, nes jų esmė ir gyvenimo tikslas yra įtraukt klausytoją į nuotaiką palaipsniui vystantis. T.y to neišeis pajust iš nedidelio gabalėlio.
  Grėta čia truputį nustebinai, per pirmą peržiūrą teigiamas įspūdis, pasąmoniškai laukiau tik kada užsuksi foną ir deja nuo 0.42 prasideda nedidelis chaosas, geras dalykas jog trunka neilgai. Pavojingai.
  Dabar žiūriu į Net ir galvoju ar jis tą pastebėjo ar ne, kadangi pas jį išimta visa priekinės dalis.

  Net pradžios atkarpa ties montažu ir muzikine sinchronizacija gali konkuruot su priešininku šitam lygmeny. Autorius žino kur kirpt, taikli scena su judesiu aplink, minusas tik va bendroj dinamikoj, jau pilnai neatlaikei (truputis geresnės kameros butų padėję) > hence kodėl šita dalis (toliau vadinsiu stipriąją) yra sunkesnė atkarpa. (beje supratau ką norėjai padaryt ties durim, bet nu gavos nesąmonė)
  Pas Grėta minusas buvo panašus kaip Artūro. Sutrumpinta stiprioji dalis gale (be reikalo), bet dinamika jau atitinkama (lyginant su Net) bei seka sklandus muzikinis perėjimas į pabaigą. (pagaliau pas kažką ~ na dalinai, nes jis buvo natūralus). Ką tas reiškia Net atveju? jis pasirinko būtina stipri dainos sekcija ir praktiškai nuo jos pradėjo. Ir darbas iškart pralaimi ties struktūra, kuri tampa išvirkščia lyginant su priešininko. ir dėl to atrodo jog klipas važiuoja atgal.
  Kitaip tariant Net darbas jis tik ..užgeso.. labai greitai.
  Asmeniškai čia pagrindinė problema, o turėjo klipas potencialo nemenkesnei šlovei, nes jis spalviškai vientisas ir turi aiškus veiksmas.
  Pas Grėtą bendrai ---- nu taip. truputį .fanatiškai padarytas darbas: per daug ir visko visur ~ bet įsiminė tavo artistiški ieškojimai ir M/V parinkimas dėl smuiko partijų bei tikslesnė sinchronizacija, lyg struktūros dar būtų maža ištėkšt oponentas;
  }

  -- Etapo-1 rezultatai
  Spoileris:

  A: Kuchka;
  B: RociiPo;
  C: arturs;
  D: JaKeGirl;

  Paskutinį kartą taisė Absurdëh : 2016-09-02, 21:39 Priežastis: Grammar Nazi

 6. #38
  Nope!
  Abalys avataras
  Įstojimo data
  2010 07 20
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  1.242
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  50

  PIRMASIS ETAPAS BAIGTAS!

  Balsavimo laikas baigės. Malonu matyti jūsų aktyvų dalyvavimą bei nuostabius darbo vaisius. Tikiuosi, kad ne tik išmokot kažko naujo, bet ir kartu pažinote vienas kitą! Gaila, bet ne visi šiandien gali džiaugtis pergalę. Net, Breaker ir Black_leja krenta iš žaidimo. Bet pastarieji - nenusiminkit. Jūsų balsai vistiek išlieka svarbus ateinančiame etape bei finale! O tuo tarpu, sveikinimai Kuchkai, RociiPo, Arturs bei JakeGirl - jūs visi keliaujate į sekantį etapą!

 7. Ačiū proofox dėkojo
 8. #39
  AZ rėmėjas
  Knives avataras
  Įstojimo data
  2010 04 04
  Vietovė
  Paramparam
  Įrašai
  240
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Buvau čia praeitą savaitę pasijungęs po valandos kuisimosi, slaptažodžio niekaip negalėjau prisiminti, o kai įlindau jau buvo per vėlu pamojuot ranka (tai numojau ranka. haha?).
  Didelis thumbs up iš manęs visiems teisėjams ir Abaliui už tokį retro smūgį. Labai simboliškai išėjo, kad pirmojo STARS nugalėtojas tapo antrojo koordinatorium. Uh. Čia dar reiktų gerokai pasukt galvą, kad kažką geresnio sugalvot! Gaila, kad po konkurso nieko taip ir nebekūrei, tikėkimės nebeturėjai visiškai laiko, o ne pasidavei viską kaustančiai perfekcionizmo rankai. Hah. Ir labai sunku patikėt kiek jau laiko praėjo nuo pirmojo konkurso. Keturi metai. Turėjau net pasižiūrėt nes nesitiki. Na, jaučiasi gal metai kiti, bet ne tiek. Kas svarbiausia mano atmintis labai bloga (sako kūrybingų žmonių bruožas! (I‘LL TAKE WHAT I CAN THANKS)), bet prisimenu kiekvieną buvusį dalyvį, kiekvieną darbą ir visą žiauriai smagų organizacijos procesą. Taip pat labai smagu, kad žvaigždžių dvasia išliko ir dabar – turit labai draugišką atmosferą.

  Asmeniškai sutinku su visų teisėjų kritika, ypač absurdo, nes pastebėjau, kad mano minčių seka apie darbus kuriuos peržiūrėjau labai atitinka jojo. Jis nagrinėja turinį, esmę, konceptus, supranta kad viskas turi sudedamąsias dalis. Šito žmogaus kritiką imkit į širdį.

  Šitam etape jau viskas aišku, bet noriu atsakyt black_leja, nes aš sentimentalus kvailys
  Citata Autorius black_leja Žiūrėti skelbimus
  kaip Kuchka rase kazko jame truksta, na jau ne pirmas mano toks amv. Visi jie tokie ir kol kas niekas man negali pinpoint kas yra negerai, o as dar kol kas neisiaiskinau.
  Kątik peržiūrėjau visus tavo prieinamus AMV, tai visų pirma, tu labai pažengusi į priekį, skirtumas akivaizdus, tai reiškia, kad net jeigu tu to pati nepastebi – tu judi į priekį. Kitaip neįmanoma, čia visatos dėsnis, jeigu įdėsi valandas tu tapsi geresne. Pamiršk, kad kitiem sekasi lengviau, dienos gale kantrus darbas triumfuoja viską. Vieną dieną pati nepastebėsi, kaip sprygt ir būsi aukštesniame lygyje nei kiti. Galvą galiu padėt. Bet prieš tą sprygt bus labai sunku, norėsis mest, bet nepasiduok!

  Antra – tu kuri sau. Jei nori laimėti, kurk 50/50, kurk sau, bet ir nepamiršk kitų – tai reiškia, kad teks tapti labiau ekspresyviai, ne visiems išeina įlyst i tavo vidini pasaulį kaip man, pavyzdžiui (black shades.jpg) (šią kovą laimėjai tu, asmeniškai). Lengvai tariant - pradėk naudoti judesį savo darbuose, tai reiškia pradėk aukoti vientisumą dėl įvairovės ir dinamikos (vizualiai gražūs veikėjų judesiai). Tavo darbai pernelyg subtilūs. Ką aš pasiūliau nėra gerai, bet tau reikia pramušt tai, po to galėsi grįžt ir suprasi kaip subtilų darbą perteikti žiūrovui. Galėčiau tęst ir tęst, bet tada prasidės mano svaigimas dėl seksualinės energijos išlaisvinimo ir nukreipimo, o ten jau nenorim eit niekas.

  Sėkmės visiems kitam etape!
  Paskutinį kartą taisė Knives : 2016-08-31, 01:27 Priežastis: sudedąsias

 9. Ačiū Abalys, black_leja dėkojo
Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •