Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 17 iki 32 iš 39

Straipsnis: AMV renginys: STARS 2016 || Pirmasis etapas

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49

DALYVIŲ DARBAI

Spoileris:

- Grupė A -

Kuchka - notifications

Breaker - notifications

- Grupė B -

RociiPo - Next time.

Proofox - "Grisaia - Let Her Go"

Spoileris:
    Kadangi darbas nemenkai pažeidė #4 konkurso taisyklę, esu priverstas Proofox diskvalifikuoti, o RociiPo praleist į antrąjį etapą be kovos.

- Grupė C -

Arturs - Awkward Love

Black_leja - Fleeting moment

- Grupė D -

JakeGirl - I'm Yours

Net - Ear Bite

B A L S A V I M A S
    Spoileris:
    Kaip ir 2012 metais be teisėjų balsų, kiekvienas dalyvis turite po balsą visoms, išskyrus savo grupei. Taigi, iš kiekvienos grupės galite išrinkti darbą, kuris patiko labiau, ir taip suteikti jam vieną papildomą tašką. Balsavimas nėra privalomas, bet labai raginamas. Tikiuosi visi iš jūsų pagerbs šalia esantį kūrėją ir balsuodami nepagailės bent poros sakinių kiekvienam darbui.

A Grupė
    Kuchka - 14
    Breaker - 0

B Grupė
    RociiPo - Laimėtoja
    Proofox - Diskvalifikuotas už #4 taisyklės pažeidimą.

C Grupė
    Arturs - 12
    Black_leja - 2

D Grupė
    JakeGirl - 15
    Net - 0

Balsavimas vyks iki 2016.08.30 22:00
    Paskutinį kartą taisė Abalys : 2016-08-30, 22:07

Narys
    RociiPo avataras
    Įstojimo data
    2016 06 26
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    34
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ohh snap atsiprašau jei per daug nusišnekėsiu. >:

GRUPĖ A

Na apie daina , net nekalbų...

Kuchka— Darbas visumoje gražus , bet atsižvelgiant i smulkesnes detales tai yra trikdžių. (Na koks darbas be jokių mistakes.) Na labiausiai kliuvo 0:55 sekundėj su bomba scene. Gal bandėj atitaikyt i muzika , bet nelabai graziai atrodo ta vieta kur su twelve jis atsiranda ir akimirksniu išnyksta tai gal tik ir prie to galiu prisikabinti. Na techniškai aš daug nesuprantu , nes tik begginer'ė visam editinime esu , bet priekaištų kaip ir nėra. Gražus darbas , bet tikėjaus kažko daugiau. Arba mano expectations yra per aukštos ar daina pakišo koją.

Breaker— Tikrai daug patobulėjai nuo mūsų kovos , dabar net atrodo , kad easily mane paiimtum. Bet va kai kurių dalykų nepakeitei - tai savo per aštraus pan crop'o kai kur jis geras , o kai kur net akis ręžia. Ir tekstas kai kur tikrai pripažinsiu man ne prie širdies atrodė. Na daug ko neturiu pasakyt , bet matos nesveikas improvement arba čia tik man taip atrodo. Keep up the good work!

Na , bet abu varžovai pasirinko kažką daryti su Facebook'u . Na , o mano balsas atitenka Kuchkai.

GRUPĖ C

Labai laukiau nesulaukiau pamatyti jūsų darbų ypač del dainos .

Arturs—Na na anime pasirinkimas man labiau prie širdies buvo negu lėjos , bet va kaip su juo atidirbta buvo nelabai. Del lyp sync nieko nesakysiu , nes niekada nebuvau šioje šakoje , bet man labai nepatiko velocity naudojimas pas tave klipe , gali būt kad scenų trūkumas ar norėjimas pataikyti i beat'ą >,< na apie tai tiek , bet vajezau sugriove visa mano malonuma priedainis. Nuo 1:05-1:08 tu padarei priedainio pradžia tokią promising , tikėjaus flow'o stiprumo ar kazko net nežinau , kaip pasikartosiu gali but arba scenų trūkumas once again arba laiko trūkumas , o gal tinginystė , bet mažai tikėtina. Tikrai iš priedainio tikėjaus daugiau , o ne tik kritimo :x , bet visumoj darbas gražus c: lauksiu kitų darbų tavo!

Black_lėja—Man šita dainos pusė žymiai labiau patiko. Darbas irgi gražus , bet kai kur yra menkų klaidelių tarkim nesupratau kas atsitiko su 0:14—0:15s vieta su laiškeliu. Ten zoom'as ar kas ten? Ir dar flash'as , labai perstipriai atrodo. Zoom'ą smooth manau reikėjo padaryti ir neatitraukti atgal. Ar taip ten koks glitchas įsivėlė. 0:37 sekundėj per greit scenos susikeitė. Darbas tikrai neblogas like tiiikrai neblogas!

Šioje grupėje savo balsą skiriu Black_lėjai

GRUPĖ D

Jakegirl—Susigalvojo čia daina remix'uot lyg dar pakankamai darbo neužtenka.Gerai stengsiuos apeiti viską greit. Darbas labai geras , atmosfera pradžioje kuriama irgi nebloga ir overlay naudojimas pritaikytas puikiai , bet vietose nemanai , kad persistengei ? Na dar viena vieta kuri kliūna tai 1:01-1:06 visas video pripildytas efektų , neblogo pan crop'o , overlay'ių ir dar visokio š kurio aš pavadinimo nežinau , bet tos dvi scenos pagal visa video biški out of place atrode be stipresnio judejimo ar efektu bent jau kažka nors čia tik mano nuomonė nebūtina į ją kreipt dėmėsį.

Net—nu pradžia tokia promising atrodė , bet kita dalis amv šiektiek nuvylė. Tikrai neblogai I mean tikrai neblogai. Bet turiu klausima ar nuo 0:36 sec ten pilna scena idėjai? Like holy crap ji ilga buvo , net ir nuobodu kiek žiurėt pasidarė. q-q Na daugiau tai man darbas patiko neturiu labai daug priekaištu.

Savo balsą D grupėje atiduodu Jakegirl

Na , o mano priešininkui turiu kelis zodžius.

Konkursuose taisyklės svarbios.

Spoileris:
    Ridy dėkui , kita kart jei Grėta tokių problemų pridaris spirk laukan >.>

Tikiuos nenužudys už komentarus dalyviai. ~fliesaway~

Narys
    Kuchka avataras
    Įstojimo data
    2016 05 07
    Vietovė
    Joniškis
    Įrašai
    63
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    5
    Nežinau ar ką nors daug išsakysiu, nes nenusimanau dar daug apie scene selection ir overall vaizdą, bet užmatytas klaidas jums iškelsiu.

Grupė A
    Breaker - Tikrai patobulėjai atsižvelgiant į paskutinius tavo darbus ir džiugu matyti, kad judi į priekį. Bet klaidų vistiek kiekvienas pridaro. Pirmoje scenoje man užkliuvo nesusinchronizuotas tekstas su traukiniu atrodo, lyg truputi atsilieka ir biški keistai išmaskintas:
    Spoileris:

Jeigu ir darai kažką panašaus, geriausiai išsimaskinti personažą ant viršaus su šiokiu tokiu feather ir palikti raw tekstą. Kadangi mūsų idėja panaši dėl Facebook, kaip RociiPo minėjo, galėjai truputi daugiau pasistengti ir užpildyti visus messages, būtu atrodė biški profesionaliau. (But that's just my opinion.) Nežinau ar specialiai ar ne, bet 0:21 palikti opening žodžiai. Nenoriu įžeisti tavęs, beriant šitiek klaidų, bet man tiesiog šie dalykai labiausiai užkliuvo, o iš tiesų pats darbas labai patiko. Overall darbas šaunus ir džiugu matyti tave tobulėjant.

Grupė B
    RociiPo - Gan įdomus darbas pilnas švelnių efektų, tik nelabai žiūrėjosi juodam fone baltas tekstas, reikėjo kaip nors jį pakeisti ar bent uždėti old films efektą jeigu jau bandei šią idėją pritaikyti savo darbe. Manau geras pavyzdys, kaip galėjai padaryti savo tekstą ne tokį nuobodu:
    Spoileris:

Proofox - Matau iš paskutinės tavo kovos, kad padarei pažangą ir susitaikei su elementariais dalykais. (Trečias žmogus ir jau nusišneku, sorry.) Anyway scene selection pas tave patobulėjęs, bet vistiek toks jausmas, kad skraidai iš vienos vietos į kitą. Ir kai kurios scenos labai ilgos. Ir dude, kas čia per pabaiga, neatsiprašinėk už nieką, net nepalik komentaro gale, maždaug "Fuck it" ir sugriauni visą darbą.

Grupė C
    Arturs - Oh wow, čia tai gražiai atliktas darbas. Pradžia, bei 1:05-1:08 looks sick, bet pabaigoje pritrūko veiksmo ir labai lėtas scene selection gavosi.

Black_Lėja - Nelabai žinau ką pasakyti, darbas iš RAW pusės atliktas gražiai, bet man trūko kažko.

Mano balsas atitenka Arturs darbui.

Grupė D
    JakeGirl - Va čia tai stipriai pavarei, anime pasirinkimas tikrai tiko šiai dainai. Ir techniškai labai gražiai atidirbtas darbas. Man užkliuvo tik tavo "DJ skills", kurie mane paliko lygiai šitokį:
    Spoileris:

Net - Tikėjausi iš tavęs kažko daugiau, bet darbas atrodo nice tik, kad po 0:32 labai jau lėtai viskas eina.

Mano balsas atitenka JakeGirl darbui.

Atsiprašau, kad ne kiekvienam išsakiau ilgesnę nuomonę, nelabai man tai išeina daryti, gal su metais ateis.

ECCHI SENPAI
    proofox avataras
    Įstojimo data
    2009 10 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
    [CENTER]
    DALYVIŲ DARBAI
    B Grupė
    RociiPo - Laimėtoja
    Proofox - Diskvalifikuotas už #4 taisyklės pažeidimą.
    Dabar nerandu taisyklių nes paskelbus balsus panaikinote taisyklęs.
    Detaliau pasakykit ką padariau.

Want to have a battle of AMV with me? PM we can do that

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.964
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius proofox Žiūrėti skelbimus
    Dabar nerandu taisyklių nes paskelbus balsus panaikinote taisyklęs.
    Detaliau pasakykit ką padariau.
    Registracijos tema su taisyklėm niekur nedingo - http://www.animezona.net/forum/threa...6-Registracija
    4. Konkursinis darbas turi įeiti į 1:00 - 1:30 min intervalą.

6. Ačiū proofox dėkojo
    Narys
    Breaker avataras
    Įstojimo data
    2016 05 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Pirmiausia - replies:
    Ne pasiteisinimas, bet kaip sakiau, life, laiko nebuvo, teko per vakara sestadienio ir sekmadienio puse padaryt. Del to darbas likes, kaip jusu tl;dr, gerokai neisbaigtas ir del camera work/transitions, ir del zioplu klaidu (op text, mask). Aciu for pointing it out tho, but what can I say, I’m a fanatic for movement I need to learn to calm my tits.

O dabar sitaip. Normaliai nemoku komentuot, bet pasistengsiu, won't bother with lithuanian letters though.

Grupe A:

Kuchka - nekenciu taves uz tavo troll daina, bet kaip gavom taip gavom. Manau tu gerai igyvendinai dainos tema/zodzius, with social media, tik kai kur kreivus truputi palikai.

Grupe B

RociiPo:
    Visu pirma, manau kad pora sekundziu per anksti užbaigei klipa, siek tiek truko closure ir is dainos, ir is paskutiniu shot’u. Siaip su kiekvienu darbu vis geriau, patiko maskiniai transitionai, grazus flow, ir si karta geriau manau istorija isreiksta nei per musu kova( nors is esmes gal ir gaila kad naudoji ta pati anime).

Proofox:
    O tau tai zinok seni atvirksciai. Klipas, na aiskiai per ilgas ir iskritai del to. Scenas palikai vaizde, ypac mazai judancias, labai per ilgai, kol jos pasidaro nuobodzios, o pasako labai mazai, bent jau is efektu ar overlays tada reikejo daryti. Bandei nupasakot viska, bet manau reikejo fokusuotis i viena ar dvi istorijas, pvz su sese ir su guardian. Taip pat atrodo per daug vanilla, nei vieno realaus transitiono, efekto ar camera work, atrodo siek tiek patingeta.

Balsas butu atitekes RociiPo

Grupe C:

Arturs:
    Viskas buvo graziai iki dropo, kur, visu pirma nelabai graziai nukirpai pradzia ir pabaiga. Intro I ji buvo superine, bet paciam jame manau daina toje vietoje reikalauja greitesnio montavimo, kameros ir efektu, o tuo labiau buvo per greitai nutraukta, nors endingas padarytas normaliai, norejos siek tiek daugiau.

Black_Leja:
    Nors proofox stumiau uz vanilaniskuma, tavo scenu pasirinkimas ir derinimas daug geresnis, todel darbas atrodo graziai net be labai daug fancyness.

That said, balsas atitenka Arturs

Grupe D:

JakeGirl:
    Na, cia jau stuff on a different level, visi juokemes is kaip tu knisiesi be miego isitsas sias kelias dienas, bet rezultatas yra neabejotinas. Asmeniskai, neturiu prie ko prisikibt ;D

Net:
    Oh boy, kaip nepasiseke su priesininke, bet darbas, mano.manymu vis tiek yra neblogas in terms of scenu pasirinkimas(na, daugiau nei puse vienos anime vietos, bet dar normaliai suejo)

Bet vis tik balsas JakeGirl

Siaip stiprus startas, linkiu sekmes visiem judges akyse
    ~For I beheld Satan as he fell from heaven like lightning ~

Spamintojas :)
    Net avataras
    Įstojimo data
    2009 01 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    482
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Grupė A

Na ka galiu pasakyti kad buvo dalyviai tobuleja ne dienom o valandom : > kas dziugina ir kartu padaro sita sprendima dar sunkesni

Visu pirma Kuchka man asmeniskai jau noretusi darbu su kitu source na taip jis neblogas ir laikas spaude (5 dienos ne kazka) bet jau pradeda atsiboti jis po biski. Kas vis dar kliuna tai kad vietomis dar ziopcioja pas tave zmones galetu jau nebebuti tokiu dalyku o siaip darbas techniskas ir kokybiskas kas is ties dziugina

Breaker kas man uzkliuvo iskarto tai tos vietos kur Kuchka minejo http://prnt.sc/cbmlqd . Taip pat daug vietu yra kur zmones puse burnos isizioja kazkokia liga cia turbut reiktu nepatingeti ir uz maskinti tas vietas jei jau nori kad ju nebutu

Na o savo balsa atiduodu Kuchkai vis del to jis man pasirode daug tvarkingesnis

B Grupe

Apie ja trumpai nors ir Proofox ir pralaimejo automatiskai bet pries RociiPo nebutu sansu cia. Pas ja tikrai neblogas scene selection del kurio atmosfera sukurta buvo is ties neblogai 9/10

C Grupe

Ech senbuviai idomiausia mano manimu kova Nors Arturo darbas man pasirode is technines puses su daugiau klaidu negu Black_lejos bet vis del to pati pabaiga is ties suzavejo del norejosi perziureti Arturo darbas ne viena karta

Tai mano balsas Arturui

D grupė

Kai sekasi tai sekasi man sekmes kitam etape

PS reikia ismokti rasyti komentarus
    Paskutinį kartą taisė Net : 2016-08-29, 14:02

ECCHI SENPAI
    proofox avataras
    Įstojimo data
    2009 10 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Net || Breaker || Kucka || RociiPo

Kaip jau minėjau po savo batle prieš tai, nesitikėjau aš laimėti, bet dalyvavau dėl vienos priežasties - tobulėti.
    Ačiū Jūms už jūsų kritiką ir pastebėjimus.
    Kaip ir prieš tai Jūsų kritiką priėmiau ir tikrai pasistengsiu visą tai parodyti kitame savo darbe

Likusiems dalyviams SĖKMĖS

AZ rėmėjas

black_leja avataras
    Įstojimo data
    2009 11 16
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.094
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20

Sveiki

labai aciu uz kritika, is jos matau kad pasiekiau ta efekta kuri norejau pasiekti darydama si amv. Bet kaip Kuchka rase kazko jame truksta, na jau ne pirmas mano toks amv. Visi jie tokie ir kol kas niekas man negali pinpoint kas yra negerai, o as dar kol kas neisiaiskinau. taigi ilgai negaisus skelbu savo komentara ^^.

Grupė A

Uazjauciu abu dalyvius gavus tokia daina. Bet kaip sakoma nekask kitam duobes pats ikrisi ^^.

Kuchka - notifications
    + labai patiko kaip suzaista su facebook ir telefonais, nice work.
    +good source.
    - 0:28s out of synch a bit.

Breaker - notifications
    + nice story man labiau patiko kaip tavo story isdeliotas
    + vietomis labai graziai susynchinta su daina.
    - netinkamas source. Tiesiog jis per daug sparkly rap dainai.
    - tie visi pancropai su juodais sonais nekaip ziurejosi.
    - netinkamas cut 0:21s.

Balas atitenka: Kuchka

Grupė B
    proof kita karta atidziau skaityk taisykles. Na o rocii sveikinu ^^.

RociiPo - Next time.
    + patiko story ir sukurta atmosfera, nors daina sugestino biski kitokia atmosfera.
    + isimylejau gala jis buvo tobulai sueditintas.
    - ir nors atmosfera sukurta gerai, taciau si daina yra pure drama tas happy ending nelabai tiko, taip pat story wise biski to bright.
    - music cut.
    - 0:39 per greitai zodziai nespejau perskaityti

Proofox - "Grisaia - Let Her Go"
    + source kadangi maciau si anime tai tikrai zinau kad buvo reikiamos dramos, tik klausimas ar buvo uztektinai medziagos kad perteikti ja.
    - netinkamai parinktos scenos. Tavo scenu parinkime yra klaida ta kad tu pasakoji vaikino story susijusia su jo darbu. tuo tarpu jeigu tu butum koncetravesis ir bandes parodyti jo santykius su mokytoja. manau efektas butu buves geresnis.
    - kai gauni daina reikia ne tik isiklausyti i teksta, kuris mums diktuoja dali amv minties ( o kartais visa), bet ir muzikos ritma. Tavo scenos per ilgos ir visai nepataiko i ritma.
    - nesukuriame jokia atmosfera. Si daina yra pure story and feels , pas tave nera nei to nei ano. Na gal biski story.

Bala buciau skirusi RociiPo.

Grupė C

Arturs - Awkward Love

+ awsome effeckts ypac 0:30s so good.
    + nice atmosfera ir bendras amv flow (baltai pavydziu nes su siuo aspektu nesusitvarkau)
    - source kaip man kazkada yra Moon pasakius per viena kova "sita daina netinka buitniams santikiams aiskintis", tai pas tave atvirkscias variantas sita daina netinka for deep relationships.
    - pradzioje per daug still kadru.
    - bad lypsynchinimas (pas mane irgi yra vietu) geriau jau tada isvis nenaudti.
    - dainos zodziu ignoravimas, kai kuriose vietose visai neblogai suejo, kai kuriose buvo per daug didelis neatitikimas.

Black_leja - Fleeting moment
    Nieko gerois to mano darbo. Siandien dar normaliai perziurejau tai jo klaidu daugiau nei reikia. Heheh. tad linkiu sekmes kitame etape priesininkui ^^.

Grupė D

JakeGirl - I'm Yours

Wow tiesiog wow. Gal keleta kartu ziurejau ir neatsiziurejua. Zinoma vienas minusas kad overused source. gan didelis minusas, kuris vos nepakiso kojos, bent jau mano balo teikimui.
    bet darbas is just so good just too good.

Net - Ear Bite

Ziuredama pirma darbo puse galvojau kad savo bala skirsiu tau nes patiko kad panaudojai gan mazai naudojama anime. Skirtingai nuo savo priesininkes. Bet antra puse sugriove viska nz kas atsitiko bet i gala pradzios feels just went away and totaly died without leaving anything just meh word.

Bala skiriu JakeGirl.
    Society is a market where we sell our souls

Narys
    Breaker avataras
    Įstojimo data
    2016 05 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Kuchka Žiūrėti skelbimus
    Nežinau ar specialiai ar ne, bet 0:21 palikti opening žodžiai. Nenoriu įžeisti tavęs, beriant šitiek klaidų, bet man tiesiog šie dalykai labiausiai užkliuvo, o iš tiesų pats darbas labai patiko.
    Dude thats kind of the point, niekas neturi pykti uz fair critique

O proofox, sudeliok balus ;D

AZ rėmėjas

black_leja avataras
    Įstojimo data
    2009 11 16
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.094
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius Breaker Žiūrėti skelbimus
    O proofox, sudeliok balus ;D
    JakeGirl dar irgi nesudejo ^^
    Society is a market where we sell our souls

Narys
    Breaker avataras
    Įstojimo data
    2016 05 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tai ji dar ir posto neparase ;D

Narys
    Breaker avataras
    Įstojimo data
    2016 05 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Double post, nvm...

ECCHI SENPAI
    proofox avataras
    Įstojimo data
    2009 10 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    49
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na nors ir esu diskvalifikuotas už savo durną galvą, bet nieko tokio
    Nelabai moku rašyti kritiką, bet pasistengsiu
    Spoileris:

A Grupė
    Na daina tai ištikru žiauri, nei ritmo nei logikos bet ką galiu pasakyti, ne visada sekasi gauti gerą temą
    Kuchka:
    Minimalistiniai efektai su geometrinėm figūrom visai neblogai žiūrėjosi.
    Bandymas su facebook dirbt pridavė "good job" efekto
    Apart to ką įmanoma su daina buvo išspausti per tokį laiką tau tikrai pavyko.
    GOOD JOB
    Breaker:
    Bandyta dirbti irgi su minimalistiniais efektais, bet ne taip gerai gavosi.
    Tekstas AMV nesižiūrėjo, nes labai "simple" toks,
    Man tekstas žiūrisi AMV nebent jis yra kažkas tokio:
    Spoileris:

Tai, kad gal aš pats esu net ir žemesnio lygio kurėjas, bet trūko "nuglaistymo"
    Tai pat vietomis truksta pataikymo į taktą.

Šioje kovoje mano balsas atitenka Kuchka.
    Keep up the good work

B Grupė
    RociiPo: Balsas logiškai atitenka tau
    0:17/0:19 kažkoks neaiškus nukirpimas dainos labai sugadina tolimesni žiūrėjimą.
    Su "mask" dirbti sekasi ir scenas sudeliojai gerai.
    Tai kaip ir viskas nice

Proofox:
    Kas komentavo -> Jūsų kritiką priimu ir kitas AMV bus dar geresnis

C Grupė
    Na ką kaip ir A grupei daina tai.... (will not jump into conclusions but for me it is shit)
    Arturs:
    Efektai bandyta daryti minimalistiniai su "fast" "slow" efektais, bet nelabai gavosi, bent man nesižiūrėjo.
    Kadangi daina prasta, tai nelabai net ir žiūrėjosi viskas toliau.
    Sorry...

Black_leja:
    Pasirinkai iškarto dainos vietą kur yra kažkoks tipo "veiksmas" - which is nice and pulls your AMV going.
    Tie transisions juodame fone nelabai žiūrėjosi, bet apart viso to tavo effects were better.

Mano balsas atitenka Black_leja.
    GOOD JOB-U-DESU

D Grupė

JakeGirl:
    Va tavo AMV tai net suteikė man "goose-bums".
    Išdirbtas gal netobuliausiai kaip tu galėtum, bet tikrai geriausiai iš visų sukurtų AMV.
    Tikrai matau, kad jeigu būtų laiko skirta bent 10 dienų tai jis būtų tikrai dar geresnis.
    Tai tikrai net neturiu ką pridurti.
    AWESOME

Net:
    Efektai - starter sony vegas effects, bent reikėjo su jais pažaist daugiau, nes atrodo, kad tu šitą AMV padarei per 40 min.
    Bandyta dirbti su taktu ir dropais, bet nesižiūrėjo su šituo anime.
    Jeigu būtų koks fight scene ir ten kaip fast transitions darytum, gal ir būtų kita kalba, bet dabar nelabai...
    Ir vienas pastebėjimas šita pastabą man pasakė tikrai visiems žinomas užsienio AMV kurėjas"DNubsPro":
    Do not use scenes where character is talking in anime because in AMV if it is not made with speed and transitions to look as if it is singing or saying the lyrics it looks like a random BS which ruins the AMV composition. Try to work on this.
    Mano balsas atitenka be kalbų -> JakeGirl
    Tikrai BEST ONE YET

Forumo ligonis

Moon avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    Space
    Įrašai
    595
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Grupe A

Kuchka: labai patiko darbas, nemaniau kad kazka padoraus galima sukurti su tokia daina, bet irodei kad imanoma ^^ Neturiu prie ko prikibti tik gal pabaiga netinkama bet cia jau lasas juroj.

Breaker: visi tiek crossfade labai netinkami >.> ir titrai is openingo jau pamineti. Taip pat siulau kita karta labiau isiklausyt i daina, nelabai tinka toks kameros judejimas su tokia monotoniska daina. Man besiklausant dainos labiau kyla vaizdai kaip kazkas tingiai guli lovoj ir vis tikrina facebook

Balsas Kuchkai.

Grupe B

Rociipo: Lyricsai labai aiskus bet kazkaip tavo vaizduojami kadrai nelabai atspindi tai nors ir bandai gelbeti su zodziais man vis tiek nelimpa. Nezinau gal meginai parodyt kad ten prisiminimai apie ja nu bet vis tiek... gal truko igudziu. Ir daina nukirpta blogai >.>

Proofox: Laaaaabai ilgi kadrai, nepyk bet jei zadi kurti tokio ilgio amv turi ir darbo ideta atitinkamai.

Balsas: Rociipo

Grupe C

Arturs: viskas man patiko iki 18 sekundes, toliau kazkaip truksta veiksmo daugiau arba tokiu scenu kaip 37 sekunde. O jau kai pats veiksmas prasidejo isvis aptingai Kas ten nutiko ties 1:08? Kadru pritrukai? Bet siaip amv toks turi savito grozio ^^

Black leja: dziaugiuos kad neaptingai pradet nuo pacio veiksmo bet tau reik ismokt su kamera dirbti, tie statiski vaizdai priverte mane susiraukti. Ir nemanau kad anime labai jau tiko dainai >.>

Balsas: Arturs

Grupe D

Jakegirl: Nu nuostabiai padirbejai ^^ Zmones galit pasimokyt veiksmo is jos, net baisu man butu kovot pries ja.

Net:
    palyginus su Jakegirl labai letas amv gavosi ir nuo 35 sekundes isvis stovi vietoj >.>

Balsas: Jakegirl

Puikiai visi padirbejot, dziaugiuos kad visi pristatet darbus, taip ir toliau. Tik dabar visu pajegumu!

Narys
    Breaker avataras
    Įstojimo data
    2016 05 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    40
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    there isn't a... single...crossfade tho... ;-;