Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Shounen Maid?

Balsavo
5. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  1 20.00%
 • 4

  2 40.00%
 • 3

  1 20.00%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  1 20.00%
Rezultatai 1 iki 1 iš 1

Shounen Maid

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Shounen Maid


  Shounen Maid

  Režisierius: Yuusuke Yamamoto
  Studijos: 8bit
  Žanrai: Gyvenimiškas, komedija, shoujo
  Adaptacija: Manga (ongoing)
  Transliacija: 2016-04-08 - 2016-07-01
  Trukmė: 12 x 23 min
  MAL reitingas: 7.42
  Video resursai: OP ED AMV
  Papildoma Info:

  Chihiro gyvenimas buvo paprastas, bet laimingas. Gyveno berniukas su mama, kuri jį nuolat mokino - "kas nedirba tas nevalgo", todėl sūnus buvo auklėjamas būti sąžiningu ir darbščiu. Jeigu daugeliui dabartinių vaikų, prašymas susitvarkyti bent savo kambarį skamba kaip baisus nuosprendis, tai Chihiro tvarkytis net labai patiko, o ir tekdavo tą daryti dėl nuolatinio mamos darbo. Deja staigi mamos netektis palieka berniuką be šeimos ir namų. Maža to ji buvo stipriai atsiribojusi nuo savo giminės, todėl praktiškai nėra nieko kas galėtų pasiūlyti prieglobstį. Čia pagalbos ranką ištiesia ekscentriškas keistuolis Madoka, besivadinąs jo dėde. Bet berniukas užsispyręs, nenori jis gyventi ant svetimų žmonių pečių ir dargi išvydęs kokia netvarka dėdės namuose. Todėl Madoka jam pasiūlo sandėrį - už gyvenimą jo namuose jis turės juos prižiūrėti ir tvarkyti. Viskas lyg ir puiku - nereikės jaustis skolingam, o ir tvarkytis Chihiro patinka. Yra vienas nedidelis minusiukas - teks vilkėti uniformą, tik ta uniforma nėra vyriška... Čia Madoka iškrypėlis ar nieko blogo nelinkintis keistuolis su trenktu humoro jausmu?


  Būna tokių atvejų, kad iš pažiūros geras serialas turi neitin patrauklų ir kai kam net atgrasų fasadą. Galbūt ne jūs esate jo tikslinė auditorija, bet serialas visvien jums patiktų? Manau tokių atvejų bent po vieną tikrai visi surankiosit iš savo matytų serialų istorijos. Shounen Maid ir yra puikus tokio "Nespręsk apie knygą iš viršelio" atvejo pavyzdys, tačiau su keletu elementų kurių anime žiūrovų auditorija nesupras arba net nenorės suprasti. Moteriška tarnaitės uniforma, vilkima berniuko, atrodo yra visiškas menkniekis, tačiau tarp anime žiūrovų jis liepsnų sukels greičiausiai daugiau nei Joninių laužas, o tai viso labo komiškas elementas, kuris ir pačiam serialo veikėjui nelabai patinka. Ach kaip gerai, kad bent personažai ten visi tokie malonūs ir tolerantiški, bei prie išvaizdos nesikabinėja ... Ir neslėpsiu, seriale yra truputis shounen-ai prieskonio - nieko baisaus ar verčiančio sunerimti, tačiau jei negalite pakęsti nė menkiausių užuominų laikykitės atokiau. Tačiau viskas tuo ir baigiasi, serialas visų pirma yra apie tai kaip Chihiro adaptuojasi naujuose namuose, kaip susidraugauja su savo nauju globėju, kaip taikosi su mamos netektimi ir čia tikrai nerasite jokių užuominų apie visokį brudą. Galbūt serialas visgi labiau ir patiks merginoms, mat ir turi shoujo prierašą prie žanrų. Tad kodėl aš apie jį čia rašau?
  Shounen Maid yra puikus slice of life serialas, labai šiltas, nuoširdus ir maloniai susižiūrintis. Jame paliečiama šeimos tema yra nuoširdžiai atskleidžiama ir visas serialas turi savitą, kažkiek liūdną atspalvį, tačiau niekada nepasrūva ašaromis bei išlaiko puikų balansą tarp lengvos komedijos ir rimtesnio gyvenimiško turinio. Žmogiškas netekties skausmas yra labai apčiuopiamas ir nuolat jaučiamas serialo nuotaikoje. Galbūt atrodo keista, kaip berniukas nėkarto neišliejo ašaros dėl netekties, tačiau kiekvienas su tuo kovoja savaip ir nėra vieno teisingo būdo kaip tą daryti, tad serialas pasirinko kitokį kelią ir visada išliko pozityvus. Pabaigos vis dėlto tikėjausi jausmingesnės, mat kažkas tokio buvo sufleruojama, tad šituo aspektu serialas buvo nutrauktas kiek per staigiai.
  Vienaip ar kitaip malonu likti nustebintam serialo, apie kurį pats buvau labai prastos išankstinės nuomionės. Tačiau kadangi jau teko rašyti apie vieną visai vertą dėmesio serialą, tik labiau skirtą moteriškajai auditorijai, nusprendžiau jog ir Shounen Maid reikia daugiau afišavimo.  Šiltas ir smagus slice of life tik šiek tiek rimtesnės nuotaikos nei įprasta. Tinkamiausias merginoms, tačiau gali patikti visiems, kas ne prieš šį žanrą ir gali toleruoti keletą keistesnių serialo aspektų.

  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2016-07-15, 18:21

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •