Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate ReLIFE?

Balsavo
14. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5 (puikus!)

2 14.29%
  • 4

8 57.14%
  • 3

4 28.57%
  • 2

0 0%
  • 1 (nevertas dėmesio)

0 0%
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 21 iš 21

ReLIFE

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    129
    Ech, kiek kartų norėjau sugrįžti į mokyklą...... Kuo senesnis buvau tuo labiau norėjau. Man patiko šis anime, bet su tiksiu su Klaudiju dėl vieno - per daug buvo koncentruotasi ties antraeiliais personažais. Suprantu, kad norėjo parodyti pagrindinio įtaką jiems, bet kažkaip persistengė kartais. Atjaunėjimo procesas aišku labai jau primityvus ir neaiškus. Dar labai įdomu, kaip čia privers visus pamiršti? Sugirdys pusei mokyklos per prievartą kažkokių nuodų? Na ok, ne esmė čia, bet protas vis tiek bandė reikštis. Anyway, tikrai patiko, bet jokio antro sezono nereikia. Viskas ir taip aišku.

P.S. per epizodą su cigaretėmis žvengiau kaip arklys. Iš įpročio nusipirko mat.....

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Išduosiu labai slaptą teoriją, kurią turiu. Žmonės "valgo" kūrinius, nes jiems pabosta jų kasdienybė. Kitaip tariant jie nori nuo jos pabėgti. Dar kitaip tariant jie yra daugiau ar mažiau escapist'ai. Vienus jaudina hobitai su drakonais, o kitus grįžimas į mokyklos laikus. Kiekvienam savo realus/įtikinamas pabėgimo būdas. Atitinkamai kūrinys "susivalgo" priklausomai nuo to kiek "valgytojui" aktualus/realus kūrinio turinys - kiek "valgytojas" susieja save su personažais ir pasauliu. Kaip sėkmingai pavyksta pabėgti - įtikėti, kad nerealus pasaulis yra realus. Skųstis, kad taip yra... yra nesąmonė.

Aš priešingai nei Killerbee nenorėčiau grįžti į mokyklos laikus Bet man taip pat patiko šis anime. Nėra jis geriausias mano matytas slice of life, bet jis tikrai yra stiprus savo žanro vidutiniokas.

Atminties trinimas? Visiškas, totalus, absurdas... https://www.youtube.com/watch?v=PnEWvBsRjBo

AZ rėmėjas

Augis24 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 29
    Vietovė
    Tokyo
    Įrašai
    919
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    11
    Reputacija
    33
    Patiko Anime tikrai, ir gerai, kad tie antraplaniai veikejai isvystyti daugiau, nei kur kitur. Aisku norejosi, kad pats Kaizaki siek tiek daugiau ekrane vaidentusi, bet kaip ir buvo pasakyta: ReLIFE eksperimentas yra skirtas ne tik tam zmogui, kuriam suteiktas antras sansas, bet ir jo poveikis ji supantiems.

Vienintele beda visame anime: Kariu......

Kam tokia emo-nearly-suicidal merga ikisti. Taip, slice of life ir t.t., nu bet cia jau tokia depresova merga, kad nervai nebeatlaike ties 9 epizodu.

EDITED: Baigiau ziuret (komentavau ties 9 epizodu) nu ir kapiec... Kaip viskas grazu, negaliu

Man reikia antro sezono, kad parodytu kaip ivyksta ta pagrindine meiles istorija tarp dvieju (patys zinot kuriu), kai jie jau nebe mokiniai, o suauge.

Paskutinį kartą taisė Augis24 : 2016-07-29, 01:37

Rašytojas
    Perla avataras
    Įstojimo data
    2010 04 06
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    292
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Visai patiko. Komedija patiko, tačiau vietomis lėtokas ir nuobodokas buvo, o ir Rena labai užkniso. Užtat Chizuru labai patiko. Kiti veikėjai irgi visai faini. Būtų visai smagu kada nors sulaukti antro sezono.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.964
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    ReLIFE: Kanketsu-hen

Papildoma Info:

Beveik po dviejų metų pertraukos nuo pirmojo anime sezono pabaigos, ReLIFE manga buvo užbaigta ir pagaliau sulaukėme tęsinio šiam kažkiek subtilesniam mokykliniam serialui, kur sekėme 27 metų vyriškio, mokslinio eksperimento dėka grįžusio į mokyklą, nuotykius.
    Deja likusiai pusei neadaptuotos mangos kūrėjai sugraibė tik 4 serijas, tad teks susitaikyti, kad daug turinio buvo tiesiog praleista. Ir gaila, nes realiai kas gavosi, tai nuspėjama klišėta romantinė pabaiga. Gal ir nebūtų labai blogai, galbūt kažkam ir ašarą išspaus ar sukels kažkokių jausmų, tačiau, man asmeniškai, viskas jautėsi tuščia ir banalu, mat priėjimas prie romantikos nebuvo labai natūralus ar organiškas.
    Realiai tariant, maždaug viskas, kas padarė originalą kažkiek brandesniu ir subtilesniu nei krūva kitų mokyklinių serialų dingo iš paskutinės arkos. Personažai liko, tačiau nieko šitame seriale su jais nebenuveikiama. Tuo tarpu kabinėtis prie "stebuklingojo" mokslinio projekto logikos norėsis dar labiau.

Po pirmo sezono siūlau eiti tiesiai prie mangos. Šių keturių epizodų žiūrėjimas realiai yra tiesiog laiko gaišimas.

6. Ačiū Ozis, Perla dėkojo
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •