Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Heavy Object įvertinimas

Balsavo
4. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  0 0%
 • 4

  3 75.00%
 • 3

  1 25.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Heavy Object

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Heavy Object

  Heavy Object

  Režisierius: Takashi Watanabe
  Studija: J.C. Staff
  Žanrai: nuotykiai, erotika, mecha, komedija
  Transliacija: 03.10.2015 - 26.03.2016
  MAL reitingas: 7.33
  Trukmė: TV 24 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV

  :AniDB: :ANN: :MAL:

  Aprašymas: Karas. Karas niekada nesikeičia. Ši iš vieno žaidimo kilusi frazė jau tapo legendine, bet ji tik iš dalies yra teisinga. Bent jau žudymo būdai keitėsi praeityje ir keisis ateityje. Šiame pasaulyje karus neatpažįstamai pakeitė objektų, gigantiškų mašinų atsiradimas. Jos buvo labai greitos, didelės ir beveik nesunaikinamos. Šie žmonių sukurti monstrai net "išgyvendavo" atominės bombos sprogimą! Kadangi objektą galėdavo nugalėti tik kitas objektas tai visa kita ginkluotė iškart prarado savo vertę. O ką jau kalbėti apie žmones....aptarnaujantis personalas ir tiek..... Vieni iš tokių buvo Qwenthur Barbotage ir Havia Winchell. Du draugai dirbo visokius juodus darbus ir tik pasvajoti galėjo šviesų rytojų, bet dievo keliai nežinomi ir sunkiai nuspėjami. Gal kaip tik jiems lemta įrodyti, kad nėra galingesnio ginklo už žmogaus protą ir sumanumą?  Eilinis anime su savo trūkumais ir privalumais. Trūkumų yra gal net daugiau, bet jie man pasirodė ne tokie jau ir dideli. Be to, daug jų yra net ne trūkumai, greičiau anime industrijos "ypatumai". Paimkime, kad ir fanservisą. Sutinku, kad čia jo yra per daug ir daugeliui atveju jis yra visai ne laiku ir ne vietoje. Bet jis yra beveik kiekvienam anime ir matyt ne šiaip sau....Klausimų kelia ir siužetas ir istorija. Pradžioje nudžiugino tvarkingai papasakota priešistorė, bet vėliau to tvarkingumo pasigedau. Kažkas ten su kažkuo kariauja, bet kas/kodėl/už ką man taip ir liko neaišku. Žmonės, žinančius kas yra subordinacija ir disciplina, išmuš iš vėžių armijoje toleruojami "santykiai". Qwenthur'ui, kuris yra civilis, neleidžiama naudotis ginklu, bet nedraudžiama naudotis sprogmenimis. Šiuo nelogiškumu net patys personažai stebisi. Neįspūdingas ir piešimas. Jėgų ir pinigų užteko tik robotams ir Frolaytia papams....Muzikos apskritai nepastebėjau. Reziumuojam: nei gražu akims, nei malonu ausis, o smegenis žiūrint geriau išvis išjungti. Tai ar yra čia bent kažkas dėl ko verta žiūrėti šį gan ilgą serialą? Pagrindinė priežastis yra pagrindinių personažų porelė. Qwenthur'as yra tikrai ne iš kelmo spirtas vaikinas. Aišku sėkmės jam netrūksta, bet ir galva pas jį yra ne tam, kad lapų į užpakalį neprikristų. Kartu su Havia šis didvyris demonstruoja išgyvenimo stebuklus. Draugas aišku dūsauja, piktinasi ir prieštarauja, bet dalyvauja visuose Qwenthur;o avantiūrose. Iš kitos pusės vaikinai yra gan tingūs ir patvirkę. Dar prie pliusų galiu priskirti ir pačias mechas, kurios čia yra gan originalios. Atsirado čia vietos ir savi-ironijai:
  - Tiesa, kad jūs kuriate humanoidinius robotus?
  - Nesąmonė, dėl svorio centro jie negalėtų išstovėti.
  Negarantuotu dėl tikslumo, bet dialogas buvo maždaug toks. Liko paminėti humorą, kuris čia yra visai neblogas. Pingvinai, šovinių dėjimas žiūrint pornuškę.....

  Reziumė: Neblogas mecha serialas, net nebandantis pasirodyti tuo kuo neesąs. Žiūrėti patartina tik atjungus smegenis ir daug nesitikint.


  O viršininkė tai visai nieko buvo merga, visai nieko.....  Spoileris:  P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.

 2. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Daug veiksmo, sprogimų, smagūs karštakošiai protagonistai ir daug išgalvotų techninių detalių. Nei istorija įdomi, nei logikos daug, bet žiūrisi smagiai ir nubodžiauti nėra kada, nes arkos pakankamai įtemptos ir prigrūstos Objektų veiksmo. Asmeniškai bet kada rinkčiausi kažką tokio kaip Heavy Object, nei n'tąjį mokyklinį hareminį fantasy.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •