Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 37

AMVAZAR 2016: Anime Muzikinio Klipo Konkursas (registracija)

 1. #1
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2012 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  156

  AMVAZAR 2016: Anime Muzikinio Klipo Konkursas (registracija)


  AMVAZAR 2016: Anime Muzikinio Klipo Konkursas  » Kartu su AZAR kviečiame apsilankyti bei sudalyvauti kasmetiniame AMVAZAR muzikinių anime video klipų konkurse. Linkime ir šiemet pasiekti nepatirtų nuotykių ir pradžiuginti žiūrovus. Netgi jei nemokate piešti, groti muzikos ar rašyti poemų, siūlome išreikšti save Anime Muzikinio Klipo konkurse. Visi mielai kviečiami, nesvarbu ar tai būtų jūsų pirmasis nedrąsus bandymas ar jau senai pamirštas pomėgis, kurį niekada ne per vėlu prisiminti ir dar syki su visais pasimėgauti pašėlusiais muzikos ir spalvų žaismais!

  » Kaip ir praėjusiais metais planuojama nominuoti pagal žanrus: Best Action, Best Drama, Best Comedy/Fun, Best Trailer, Best Sentimental/Romance, Best Psychedelic, Best Newcomer, Best Overall AMV, Best Story ir Best MMV (Manga Music Video). Kategorijų kiekis priklausys nuo darbų ir žanrų gausos. Vienas amv gali laimėti daugiau nei vieną ar dvi papildomas nominacijas. Bus taip pat paminėtas ir nominuotas geriausio naujoko darbas (t.y. prieš tai nė karto nedalyvavusio AMVazar dalyvio). Taip pat norintys gali prisidėti prie teisėjų komandos, kuri bus sudaryta iš 5-10 žmonių, kurių adekvatus balsas turės aukštesnį taškų skaičių (dėl noro būti teisėju prašau rašyti privačiai. Konkurso dalyviai nėra galintys būti teisėjais, išskyrus rėmėjus). Prasidėjus antram etapui galimi nedideli pasikeitimai balsavimo sistemoje.


  Prizai ir Registracija


  1) Jūsų darbų pristatimas ir balsavimas prasidės šių metų kovo 23-31 dienomis. Labai ačiū Moon ir Absurdëh už konkursui skirtą paramą ir pagalbą remiant konkursą. Konkurso nugalėtojas dovanų gaus "The Seven Deadly Sins - Lucifer Pride". Norintys dalyvauti prašau šaukti ir registruotis šioje temoje formoje: "Aš pasiruošęs/-usi nustebinti žiūrovus!"


  Konkurso taisyklės


  2) Jūsų darbe gali būti naudojami bet kurių metų anime / manga / japoniškų žaidimų medžiaga, tačiau su panaudota 2015 metų medžiaga gausite papildamų taškų antrame etape (5 taškai). Leidžiama bet kuri muzika, išskyrus be proto nešvankias ir OST kompozicijas paimtos iš to paties anime. Trailer žanro AMV naudojamas garso takelis nebūtinai gali būti muzika

  3) AMV darbe taip pat gali būti naudojama ir kita raiškos priemonė be anime, kuri gali sudaryti ne daugiau 25% viso AMV. (*Kitos raiškos priemonės: Multimedia kaip foto, video ir t.t. nesusijusios su anime.)

  4) Draudžiama naudoti ne cenzūruotas žiaurias veiksmo ir per daug atviras seksualines scenas.

  5) Nuo šiol autorius AMV gali skelbti savo vardą. Nedraudžiama slėpti, jeigu norima likti anonimu.

  6) AMV trukmė negali būti trumpesnė nei 1:30 ir ilgesnė, nei 10 minučių. Trailer žanro leidžiama minimali darbo trūkmė: 1min.

  7) Reikalaujama optimali techninė darbo dalis (Galbūt jūsų darbas ir nebus diskvalifikuotas, jei nesilaikysit minimalių kokybės reikalavimų, tačiau tikėtina jog prarasite taškų.):
  a) Kodekai: AVC/H.264 kodekai (DivX / XviD būtų nerekomenduojami). Konteineriai: MP4 + Matroska (.mkv). Garsas: AAC ar FLAC (jei mkv konteineris).

  b) Klipo apimtis: orientuokitės maždaug, kad išsaugoto video klipo minutė ~ 15-20mb. Dėl teisingo ir kokybiško kodavo pagalbos rasite čia.

  c) Minimali klipo rezoliucija: bendrai nežemiau 480p (pavyzdžiui: 640×480 (4:3) ar 848x480 (~ 16:9))

  d) Įstrižainė ir Video Interlace: jog nebūtų blogo "Aspect ratio", "Video interlace" ir projekto nustatymuose pasirinkta teisinga projekto raiška (nebent tai yra kūrybos dalis arba naudojama daugiau nei vienas video su skirtinga raiška).

  e) Konkurso logotipas: dalyvio klipe, nesvarbu kokiame intervale, privalo būti paminėti konkurso inicialai. Arba raštiškai arba logotipo formoje: AMVAZAR 2016; Mažesnis; mažasis VHS ver. logotipų variantai.

  f) Subtitrai: Jūsų darbe negali būti jokie atsitiktiniai ar su klipu nesusiję subtitrai.
  8) Darbas privalo būti premjeriniu. Nebent AMVAZAR2016 kertasi su kitu konkursu vieno mėnesio intervale. Tuomet galimos išimtis. Kiekvienas dalyvis gali pateikti tik vieną AMV darbą.

  9) Dalyvis yra be perspėjimo pašalinamas už bandymą sukčiaut, naudojant svetimos kūrybos AMV.

  Darbų pristatymas ir Terminai


  10) Kovo 21-22d. (ne anksčiau ir ne vėliau) jūsų darbas privalo būti įkeltas į jūsų YouTube (ar kitą video talpinimo paskyrą) ir atsiųsti amvazar@gmail.com (Galimos išimtys, jeigu susidūrėte su problema įkeliant darbą). Laiško pavadinimo skiltyje aiškiai parašykite AMVAZAR2016, o laiške informaciją nurodyti taip:
  a) Pavadinimas: jūsų sugalvotas klipo pavadinimas ar vaizduotės vaisius. (*PRIVALOMA)

  b) Autoriaus vardas / slapyvardis: mano vardas / slapyvardis (*PRIVALOMA)

  c) Anime: anime pavaidinimas panaudotas jūsų darbe. (*PRIVALOMA)

  d) Audio: Nurodykite atlikėjo/grupės ir dainos pavadinimą. (*PRIVALOMA)

  e) Klipo žanras: Action, Drama, Comedy/Fun, Trailer, Sentimental/Romance, Psychedelic, MMV (manga music video), (amv gali turėti daugiau nei vieną ir du žanrus) (*PRIVALOMA)

  f) YouTube: prašau nukopijuokite jūsų įkelto klipo YouTube nuoradą (Arba: Vimeo, Dailymotion ir t.t.) (*PRIVALOMA)

  g) Komentaras: autoriaus komentaras apie darbą; kodėl panorėjote sudalyvauti šiame konkurse; mintis; idėja; įkvėpimas. Nors tai neprivaloma, tačiau būtų labai gražų sulaukti komentarą apie jūsų darbą. (*NEPRIVALOMA)

  h) Atsisiuntimo nuorada: jog žiūrovai galėtų išvysti jūsų klipą aukščiausios kokybės, galite laiške taip pat pridėti ir klipo atsisiuntimo nuoradą. Klipą galite lengvai įkelti į MediaFire, DropBox, ar kita failų talpinimo svetainė... (*NEPRIVALOMA)

  j) Ar pirmą kartą dalyvaujate konkurse: Taip/Ne (Nurodykite "Taip", jeigu pirmą kartą dalyvaujate AMVAZAR konkurse)


  Pavyzdys kaip tai turėtų atrodyti:


  Spoileris:


  a) Pavadinimas*: One Way Trip

  b) Autoriaus vardas / slapyvardis*: slicKrox

  c) Anime*: The Wings Of Honneamise

  d) Audio*: Royksopp - Alpha Male

  e) Klipo žanras*: Drama

  f) YouTube*: http://www.youtube.com/watch?v=E5kxzI9j-m4 (Arba: Vimeo, Dailymotion ir t.t.)

  g) Komentaras: Tai buvo viena iš tų niekada nepamirštamų dainų. Kas kart klausydamas norėjau atsigult ant žolės ir stebėt bekylančius lėktuvus į orą. Daina po kelių akimirkų persijungia į aukštesnę pavarą, lyk greitėjantis ir nuo pakilimo tako kylantis orlaivis. Taip ir pakilo į orą idėja, kai pamačiau šį nuostabų kompanijos GAINAX 1987 metų anime tvarinį. Dainos ir anime klasikinė retro atmosfera taip ir prašėsi būti suliejama dar vienam ir lemtingam skrydžiui į debesis. Praradus YouTube paskyrą, šis AMV taip pat buvo įkeltas per naujo.

  h) Atsisiuntimo nuorada: https://www.mediafire.com/?vs2ycd8b6k8dy2d

  j) Ar pirmą kartą dalyvaujate konkurse:[/b] Taip/Ne (Nurodykite "Taip", jeigu pirmą kartą dalyvaujate AMVAZAR konkurse)

  »Šio laikotarpio metu, iki konkurso darbų balsavimo gali būti įvykdyti dar nedideli nieko nenulemiantis pakeitimai. Pastabas ir pasiūlymus taip pat rašykite čia. Norintiems pasisemti kūrybingumo rekomenduojame pažiūrėti praėjusio konkurso darbus AMVAZAR 2015. Sėkmės kūryboje ir laukiame jūsų darbų!


  Pagrindinis prizas:
  Remembering AMVAZAR 2015:
  Registruotų dalyvių sąrašas:


  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2016-03-22, 23:52

 2. #2
  AZ Fairy

  Absurdëh avataras
  Įstojimo data
  2011 03 21
  Vietovė
  irc.rizon.net/#Darkhold
  Įrašai
  640
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  23

  Kaip ir praėjusiais metais - yra galimybė prisijungti dėl interaktyvios pagalbos kūrybiniais, techniniais klausimais ar informaciniais tikslais. Turintys idėjų konkursui, pataisymų, norintys aptarti kolegų klipus, pasikonsultuoti dėl savojo, svajojantys tapti vertintojais, siekiantys šlovės ar plačiau susipažinti su AMV menu, užsukit.
  Paskutinį kartą taisė Absurdëh : 2017-02-16, 22:27 Priežastis: copy.com is dead, re-uploading poster for future reference;

 3. #3
  Forumo ligonis

  Moon avataras
  Įstojimo data
  2007 04 25
  Vietovė
  Space
  Įrašai
  595
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  28
  I'll consult with my enchanted forest buddies ^^
  Kaip visad pasistengsiu ka nors sukurti :}

 4. #4
  gedimonas avataras
  Įstojimo data
  2014 10 12
  Vietovė
  birzai
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus!
  Paskutinį kartą taisė gedimonas : 2016-01-29, 15:25

 5. #5
  AZ stalkeris


  Įstojimo data
  2009 04 22
  Vietovė
  Desert
  Įrašai
  370
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  22
  Dar nepasiruošes nustebinti žiūrovų, bet būtu tikra nuodėmė nesudalyvauti

 6. #6
  Lazy AMV Editor

  Kazu avataras
  Įstojimo data
  2011 03 27
  Vietovė
  UK
  Įrašai
  300
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus!


 7. Ačiū Moni@ dėkojo
 8. #7
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2012 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  156
  Nemažai klausimų dėl 3 taisyklių punkto. Atsakysiu ir čia trumpai, jei dar kam nors kils klausimų.

  "Tau nėra jokių ribų naudoti ištraukas iš kito anime, ar tai būtų 2015, 2014 ar 2001 metų, tiesiog jei bus panaudota daugiau senesnio anime, yra tikimybė jog prarasi gauti papildomų taškų už 2015 panaudotą anime.

  O kitos raiškos priemonės, tam, jog nebūtų jog pusė amv užima medžiaga, kuri visiškai nesusijusi su anime. Kaip kad tarkime pvz: ištraukos iš vaidybinio filmo ar nuotraukos visiškai nesusijusios nei su anime, nei su tuo anime.

  O jei tai kažkokia efektų dalis, nemanau jog dėl to turėtų kilti problemų."

 9. #8
  prifke avataras
  Įstojimo data
  2015 01 04
  Vietovė
  Fire Nation, Ember Island
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus!
  (prieš spausdami būkit prisijungę prie facebook!)


 10. #9
  Narys
  Pearliik avataras
  Įstojimo data
  2013 09 15
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  36
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus, netikėtai praeitą savaitę sugalvojau ką galėčiau sukurti

 11. #10
  Narys
  Moni@ avataras
  Įstojimo data
  2008 04 08
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  81
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus!

 12. Ačiū kikieditz dėkojo
 13. #11
  Narys
  kikieditz avataras
  Įstojimo data
  2015 03 27
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  42
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus!

 14. Ačiū Moni@ dėkojo
 15. #12
  Naujokas agniria avataras
  Įstojimo data
  2016 01 27
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  2
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus!

 16. #13
  Naujokas
  Įstojimo data
  2016 01 28
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  2
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus!

 17. #14
  Rašytojas
  JuusanKitsune avataras
  Įstojimo data
  2014 07 07
  Vietovė
  ~♥
  Įrašai
  202
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  10
  Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus!

 18. #15
  Narys
  Pearliik avataras
  Įstojimo data
  2013 09 15
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  36
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0


 19. #16
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2012 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  156
  Citata Autorius Pearliik Žiūrėti skelbimus

  Atsiprašau. Pataisyta ;-)

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •