Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Concrete Revolutio?

Balsavo
6. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  1 16.67%
 • 4

  3 50.00%
 • 3

  2 33.33%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Concrete Revolutio

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Concrete Revolutio


  Concrete Revolutio: Choujin Gensou

  Režisierius: Seiji Mizushima
  Studijos: Bones
  Žanrai: Fantastika, nuotykiai, veiksmas
  Transliacija: nuo 2015-10-04 iki 2015-12-27
  Trukmė: 13 x 24 min
  MAL reitingas: 6.94
  Video resursai: OP||ED
  Papildoma Info:  Alternatyvioje Japonijoje knibždėte knibžda įvairiausio plauko "superžmonių" ir kitokių antgamtinių būtybių. Ar tai būtų neaiškios kilmės magiškoji mergaitė, mokslininkų sukurtas kiborgas, titanas iš tolimos planetos, ar net antgamtinė būtybė, didelė tikimybė, kad kažką tokio rasi Tokijuje. Vyriausybė, be abejo, negalėjo ramiai sėdėti, kol miestas skęsta antgamtinių galių chaose. Tam įkurta speciali organizacija, atsakinga už superžmonių paiešką, apsaugą bei sprendžianti su jais susijusius konfliktus.  Concrete Revolutio yra unikalus ir išsiskiriantis iš masių serialas, suveliantis daug įvairių idėjų į iš pirmos pažiūros chaotišką mišrainę, bet visumoje išlaikantis kokybę.
  Šiame seriale kiekvienas epizodas - trumpa atskira arka su savais personažais ir tema. Atskiros istorijos varijuoja savo kokybe ir turiniu: vienos serijos čia gana paprastos, o kitos stengiasi sukišti kuo daugiau turinio į savo ribotą laiką. Asmeniškai likau sužavėtas pora epizodų, kurių išskirtiniausias pasirodė septintasis, puikiai stovintis ant kojų kaip savą nuotaiką išlaikantis kūrinys. Kai kur kūrėjams labiau būtų pravertę visoms istorijoms skirti po du epizodus, kaip kad tos pačios studijos kurtas, daugeliui žinomas Darker Than Black, tada galbūt nesijaustų kai kur jaučiamo informacijos perkrovimo.
  Maža to, beveik visose serijose siužetas šokinėja pirmyn ir atgal tarp dabartinės laiko linijos ir įvykių ateityje. Taip statoma didesnė pagrindinė istorija. Tai netrikdo taip stipriai, kadangi mums pateikiami laiko štampai kai įvyksta tokia tranzicija. Visgi daugeliui serialą nurašusių žmonių pasirodė kitaip. Anime už rankos žiūrovo nelaiko ir nežada nuosekliai visko paaiškinti iki smulkmenų, kad daugeliui tai ir lieka betiksle stilinga mišraine, kur atrodo jog viskas sumesta be didesnio tikslo. Aš labiau linkęs manyti, jog niekas šiame seriale be priežasties neįvyko, bet tam pilnai patvirtinti mes dar turim sulaukti antrojo sezono.
  Glumina ne vien tokie siužeto aspektai, sutrikdyti gali čia ir visas turinys. Oi kiek čia visko yra. Į vieną vietą sumesti ir robotai, monstrai, raganos, vaiduokliai, superdidvyriai, ateiviai... viską išvardinti jau sudėtinga. Mane tai žavi, kitiems galbūt pasirodys visko ryškiai per daug. Taip pat žavu, kad visi pagrindiniai veikėjai yra labai solidūs ir gana įdomūs. Dauguma jų čia turi savo praeitį, tikslus ir motyvus, nė vienas nėra šabloniškai vienpusis, nors kai kuriems vystymo bent pirmame sezone ryškiai pritrūko, kaip kad youkai Emi. Reikia tikėtis, jog tai bus ištaisyta.
  Vizualiai serialas atrodo pakankamai išskirtinai, su taškuotais fonais lyg iš komiksų knygų bei iššaukiančia spalvų palete. Animacija nėra itin puiki, ji, greičiau, net gana grubi, bet tai serialo negadina. Išskirtinai atrodo ir lyg kažko neaiškaus prirūkiusių žmonių suregztas ED.


  Mano 2015 rudens sezono favoritas, patvirtinantis taisyklę, kad kartais geriau nespręsti apie serialą pilnai vien iš pirmo žvilgsnio. Veržlus ir kupinas tempo bei idėjų nestokojantis anime, o jei kam norisi palyginimo, tai tarkim "Darker Than Black ant "žolytės"".
  Antras sezonas 2016 metų pavasario sezone.


  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2017-07-04, 20:13

 2. #2
  Super mega ultra rašytojas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  25
  Peržvelgiant 2015 rudens sezono apžvalgą šis anime patraukė akį savo plakatu. Kurio stilistika savotiškai priminė apie Mawaru Penguindrum. Ir iš tiesų abu yra savotiškai panašūs ne vien vaizdeliu - abiem savotiškai "negaila" savo žiūrovo. Lai patys susigaudo kas vyksta. Kiek arogantiškas kūrėjų požiūris, bet kartais jis suveikia, nes gaunasi dalį anime fandomo sužavintis "brain teaser'is".

  Visgi Mawaru Penguindrum yra visa galva "aukštesnis" už Concrete Revolutio, mat Mawaru Penguindrum painioja žiūrovo smegenų vingius savo turiniu. Concrete Revolutio, tuo tarpu, dirbtinai susikuria dalį sudėtingumo - istorija ima atrodyti sudėtingesnė, nes pateikta nenuosekliai. Panaši situacija buvo su Baccano, bet jame laiko šuoliai buvo reikalingi siekiant nuosekliai "numegzti" turinį.

  Stiprioji serialo dalis yra stilistika. Jeigu ji neprilips, tai tikėtina neprilips ir visa kita. Sunku ką nors čia daugiau pridėti, mat stilistika yra gan subjektyvus dalykas Panašu į Mawaru Penguindrum ir tiek. Kreizovumo palyginus kiek trūksta, bet visai gerai ir taip kaip yra.

  Internetuose teko skaityti, kad giliau pasigilinus Concrete Revolutio patampa One Punch Man analogu brandesniam ir daugiau rimtesnių anime mačiusiam žiūrovui. Pagrindinė mintis ta, kad One Punch Man tiesmukai tyčiojasi iš visiems gerai žinomų shounen žanro klišių ir tropų (angl. trope). Tą pastebėti nesunku ir plika akimi (dėl to pastarasis taip smarkiai yra over-hype'intas). Concrete Revolutio subtilumą pastebėti sunkiau, mat jis (pasak internetų) žaidžia su žiūrovų lūkesčiais, tai sužaisdamas pagal tropą, tai sužaisdamas prieš ją ar ją visiškai ignoruodamas. Aš pats tokio pastebėjimo patvirtinti negaliu.

  Gaila, kad animas buvo suskaidytas į du atskirus sezonus. Tokį anime reiktų žiūrėti iš karto. Dabar per žiemos sezoną dalis informacijos tiesiog pasimirš ir abu atskyri sezonai gali netekti savo žavesio. Pirmas sezonas palieka aiškų neišbaigtumo pojūtį. 7/10 = 4/5.

 3. #3
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  57
  Man užteko vienos serijos. Toks vaikiškai mergaitiškas.

  Piešimas/animacija pasirodė kažkur jau matyti: iš pradžių galvojau, kad "popsas", po to gal "sintetika" ... tada prisiminiau kur tai mačiau: ogi ant vaikiškų žaislų pakuočių

  Įvertis: kaip neperžiūrėto nevertinu.

 4. #4
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Dropinau penktoje serijoje. Kažkokia pigi ir neįdomi Kekkai Sensen kopija. Patiko tik simpatiškai nupieštos mergaitės.

 5. #5
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Kelios mintys apie antrą sezoną


  Likau šiektiek nusivylęs antruoju šio serialo sezonu. Pirmas sezonas vis erzino savo paraleliai rodomais ateities įvykiais, kurie atrodė tikrai daug žadančiai ir įdomiai, kai antrasis sezonas persikėlė į tą laiką, kažkodėl taip nebeatrodė. Tikėjausi visiškai kitokio Jiro vaizdavimo, kaip kur kas brandesnio ir kažkokį planą turinčio asmens, tačiau gavau tą patį Jiro, tik dabar absoliučiai sumišusį ir nežinantį kaip siekti savo tikslo. Pliusas, kad turim visai kokybišką pabaigą, tačiau serialas padarė skubotą darbą užbaigti kitiems siužeto apsektams, todėl jaučiasi jog daug šaunių antraplanių veikėjų bei atskirų siužeto linijų liko praktiškai už borto arba buvo vystyti "belekaip" kaip patogu kūrėjams.

  Man smagu, kad studija nepraranda aistros ir randa laiko ir lėšų štai tokiems originaliems ir veržliems projektams. Galbūt Concrete Revolutio ir nebuvo geriausiai suplanuotas serialas, tačiau savo šarmo jis turėjo. Pirmam sezonui daviau 8/10, o antram 7/10.

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •