Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: One Punch Man įvertinimas

Balsavo
41. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

26 63.41%
  • 4

12 29.27%
  • 3

1 2.44%
  • 2

2 4.88%
  • 1

0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 24

One Punch Man

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

One Punch Man

One Punch Man

Režisierius: Shingo Natsume
    Studija: Madhouse
    Žanrai: fantazija, nuotykiai, komedija, parodija
    Transliacija: 05.10.2015 - 21.12.2015
    MAL reitingas: 9.08
    Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV

:AniDB: :ANN: :MAL:

Aprašymas: Šiame komiksų pasaulyje yra pilna visokių pabaisų, išprotėjusių mokslininkų, ateivių ir kitokios gyvūnijos. Žmones tai net nelabai stebina. Nemalonu ir vieni nuostoliai, bet ką jau padarysi.... Svarbu, kad būtų kas visokias pabaisas sutramdo. O kas gali tai padaryti? Aišku, kad herojai. Kadangi čia irgi yra supuvęs kapitalizmas tai buvo sukurtas visas biurokratinis aparatas - herojų organizacija, su savo darbuotojų sąrašais ir reitingavimo sistema. Saitama ilgą laiką buvo nelegalus herojus. Niekas negalėjo prilygti jam jėga. Bet kurį monstrą jis užmušdavo vienu smūgiu. Ką ten monstrai, pats supermenas gautų nuo jo į kaulus ir jokio kriptonito nereikėtų. Problema tik, kad nelegalai negauna jokio pripažinimo ir socialinių garantijų. Teks legalizuotis.... Na gerai, dar viena problema yra stipraus priešo nebuvimas. Negi šioje visatoje nėra blogo šikniaus kuris galėtų atlaikyti bent jau vieną smūgį?

Šis serialas yra paprastas, bet visai neprastas. Buvo paimtas šouneniškas super herojų pasaulis ir į jį patalpintas ne ordinarus personažas. Aplink tai ir sukasi visas serialo humoras ir veiksmas. Juk kokie yra pagrindiniai žanro štampai? Begalinis levelio kėlimas, amžinybę trunkančios kovos, tonos patoso, kvaili kovinių veiksmų "vardai"? Daug jų yra, bet nėra tokio kurio Saitama nesumaltų į miltus. Keltis lygį jau nebereikia. Tris metus bėgiodamas ir darydamas atsispaudimus pasiekė tokį levelį, kad aukščiau nebent dievas tėvas, dievas sūnus ir dievas šventoji dvasia...kartu sudėjus. Kovos, kuriose dalyvauja šitas herojus, trunka neilgai. Tiek kiek trunka vienas smūgis. Na kartais duoda priešininkui pakalbėti. Mandagus matyt žmogus.... Pats Saitama yra anti patosiška asmenybė ir nepakenčia pakilių/didingų kalbų. Ir kovinių veiksmų pavadinimai visiškai paprasti....suskaičiavau gal du. Vienžo šitas plikis yra puikus personažas. O kokios pas jį veido išraiškos.... Tiesiog nuostabu! Truputi išmuša iš pusiausvyros tik jo charakterio neaiškumas. Tai jam visai dzin ant kitų herojų ir nori tik pripažinimo tai jau gelbėja jų įvaizdį. Gal taip ir buvo sugalvota, velnias žino. Kiti personažai yra visiškai tipiniai ir niekuo neypatingi. Galima būtų dėl to kūrėjams papriekaištauti, bet to nedarysiu. Manau to reikėjo dėl kontrasto. Nors dar vienas geresnis personažas turbūt būtų nepamaišęs... Man visai patiko Tatsumaki, bet jos buvo visai nedaug. Piešimas dažniausiai buvo labai solidus, o veiksmo scenos kartais kažkodėl priminė Kill la Kill. Nesakau, kad visą laiką gulėjau po stalu, bet pasijuokti tikrai buvo iš ko. Vis tik norėjosi, kad humoro ir parodijos butų daugiau, o pseudo rimto veiksmo mažiau. Kartais serialui trūksta dinamikos, intrigos ir beprotybės.

Reziumė: Labai geras serialas, kurį privalo pamatyti tiek šounenų fanai tiek ir anti fanai. Kiti gal ir ne viską supras, bet turbūt irgi nenusivils. Beprotnamis sugrįžo į doros kelią ir vėl paruošė gerą produktą. Iki puikaus truputi pritrūko.

Nemanau, kad šis anime mane gali kažkuo nustebinti, bet nuo antro sezono neatsisakyčiau. Po vienerių, dvejų metų...

Spoileris:

P.S. radę klaidą praneškite man asmenine žinute. Ačiū.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    33
    Geras veiksmas, humoras kartais veikia, kartais nelabai. Didžiausia problema - vientiso siužeto nebuvimas, suprantu, kad tai satyra, bet tiesiog sunku išlaikyti demesį, kai serialas restartuojasi kas kelias serijas. Galiausiai anime baigėsi be jokio realaus progreso. Veikėjai nors viendimensiniai ir klišės, bet mėgautis serialu netrugdė.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.944
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    55
    Sunku pasakyti, kodėl visi alpsta nuo šito serialo. Taip, solidi pramoga, bet nieko daugiau. Komedija silpna, istorijos kaip ir veiksmo beveik nėra, nes viskas baigiasi po to titulinio vieno kumščio (beveik). Visgi pagirsiu Madhouse, į piešimą sudėjo labai daug energijos ir širdies (nuo sprogdinančio OP iki eilinio Saitamos susirėmimo su kokiu monstru), tai man ir bus pagrindinis serialo pliusas.

4. Ačiū EmmaShiro dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
    Sunku pasakyti, kodėl visi alpsta nuo šito serialo.
    Priežastis manau yra (išvertus rusišką posakį) "kai nekimba ir vėžys yra žuvis". Bet aišku MAL reitingas yra kažkoks kosminis.....

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    664
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Matau, kad baidotės teigiamų būdvardžių. Nes asmeniškai One Punch Man jau tikrai rikiuoju į metų geriausių anime topą. Na nebūkit tais heiteriais, kurie peikia visus anime, kurie susilaukia daugiau publikos simpatijų negu jūsų favoritai...

Čia yra puiki komedija ! Šaipomasi iš herojų stereotipų. Sakyčiau net pašiepiami vakariečių kultūros supermenai ir kapitonai amerikos.

Veikėjai ? trūko bent vienos rimtos mergos šitam "dešrelių baliuj". Nes ta žaliaplaukė tiesiog karštakošė neūžauga...
    Saitama yra visiškas antiherojus. O dabar anti herojai ypač madingi (pažiūrėkit Deadpool'o filmo hype). Tas jo oldschoolinis guminis kostiumas yra gryna satyra. Ir tas jo poxuisto charakteris gerai žiūrisi. Veido mimikos ? Čia vėl labai skanus juokelis

Animacija ? Dinamiška, lyg tiesiai nužengus iš mangos puslapių. Turbūt jau seniai mačiau taip gerai perteiktas kovas, kurių nebūtų nuobodu žiūrėti.

Vienintelis minusas - epizodų trukmė. Turiu omeny, kad publikai duotas kabliukas, ant kurio visi užkibo. Tačiau per tuos 12 ep kūrėjai nesivargino kurti kažkokios arkos ar istorijos su vystymu ir normalia pabaiga. Vėl panašu, kad anime buvo sukurtas tik promoutint mangą....

7. Ačiū Buiwis dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    O ar turiu aš tuos savo favoritus šiais metais? Kažkaip nepamenu.... Kad komedija/parodija iš manęs gautų daugiau nei aštuonis ji turi būti arba žiauriai juokinga arba turėti kažko daugiau. Juokinga buvo, bet ne žiauriai. Kažkokios minties, siužeto ar intrigos čia irgi nebuvo. Net žiūrint objektyviai 8 balai šiuo atveju yra lubos.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    144

Vienas smūgis - vienas lavonas. Pagaliau ekranizavo tokią puikią ir mano skaitomiausių sąraše esančią mangą. Net nesitikėjau jog tokį patosą buvo įmanoma perkelti į anime. Daug fanserviso, ažiotažo, veiksmo ir svarbiausia originalus realizavimas. Šis anime yra puiki superherojų parodija ir tol kol žiūrėsite į šį anime tuo kuo bando save parodyti, neliksite nusivylę. Nors ir ne griebs už pilvo kaip kad Gintama, ir nors nesugebėjo viską įdealiai perkelti autoriai kaip kad mangoje, bet vis tiek manau jo tai vienas iš ryškiausių šių metų anime ir patiks tiek mažiems, tiek dideliems. Iš manęs Anime: 8.5; Manga: 9.5.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.944
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    55
    Citata Autorius Miglaja Žiūrėti skelbimus
    Matau, kad baidotės teigiamų būdvardžių. Nes asmeniškai One Punch Man jau tikrai rikiuoju į metų geriausių anime topą. Na nebūkit tais heiteriais, kurie peikia visus anime, kurie susilaukia daugiau publikos simpatijų negu jūsų favoritai...
    O tai jei anime tiek stipriai kaip publikai nepatiko, tai kitiems jau reikia slėptis? Šiaip ką Killerbee išvardino, tai yra normalūs objektyvūs trūkumai, o daugiau jau kiekvienas pagal save subjektyviai žiūri.
    O iš tokių pagrinde vien stilingų anime, man tų pačių Madhouse Redline filmas kur kas labiau rovė stogą nei OPM, bet ir tas buvo labiau kaip momentinė pramoga. Tuo tarpu OPM, bent man buvo vietomis nuobodoka.
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-12-23, 07:42

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    O taip! Pagaliau pasirodė ir šio puikaus anime aprašymas. Tai vienas geriausių komedijinių parodijinių "absurdo" animų kuriuos esu matęs. Užkabino iš karto.

Įvertis: 5/5 arba 10/10.

P.s.: kaip analogą jam priskirčiau "Kill la Kill" anime. Tik pastarajame beveik visas jumoras sutelktas į piešimą/animaciją, kai tuo tarpu "One Punch Man" ir į dialogus ir į animaciją.

12. Ačiū Nolikita dėkojo
    Beautiful Lies
    dfsafsaf avataras
    Įstojimo data
    2010 05 13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    312
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Parsisiunčiau šiandien ir iškart visą peržiūrėjau.
    Kas labiausiai patiko tai kovos, MadHouse matos nepagailėjo biudžeto šitam anime. Vienintelis dalykas kuris užkliuvo, tai OST'as per kovas, bet čia labiau užkliuvo mano ausims, nes realiai parinktas tai jis neblogas. O kalbant apie komedija tai net nžn, buvo kelios juokingos vietos, bet šeip tai nemačiau tos belekokios komedijos apie kuria tie daug prisiskaičiau MAL forumuose... Bet svarbu, kad žiovauti irgi neteko.
    Stiprus 7/10.

Net norisi daugiau, kas tikriausiai kažkada ir bus. Visgi anime gan populiarus, o ir mangos autorius kaip ir pažadėjo, jog stengtis kad antras sezonas tikrai kažkada pasirodytų.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius dfsafsaf Žiūrėti skelbimus
    O kalbant apie komedija tai net nžn, buvo kelios juokingos vietos, bet šeip tai nemačiau tos belekokios komedijos apie kuria tie daug prisiskaičiau MAL forumuose... Bet svarbu, kad žiovauti irgi neteko.
    Tik kelios juokingos vietos? Taigi ten iš vien visur jumoras (išskyrus kovas; bet ir jos stipriai suparodijuotos), kuris tikriausiai, deja, ne visiems suprantamas.

"Reziumė: Labai geras serialas, kurį privalo pamatyti tiek šounenų fanai tiek ir anti fanai. Kiti gal ir ne viską supras, bet turbūt irgi nenusivils. Beprotnamis sugrįžo į doros kelią ir vėl paruošė gerą produktą. Iki puikaus truputi pritrūko." - Killerbee, o ko tau pritrūko iki puikaus anime, jei nekalbėti apie papingas pusnuoges mergaites?

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Atrodo jau rašiau ir net du kart. Man trečią kartą parašyt?

Rašytojas
    Nolikita avataras
    Įstojimo data
    2010 10 30
    Vietovė
    Kėdainiai/Vilnius
    Įrašai
    258
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Nežinau guys. Man tai tikriausiai geriausias 2015 metų anime... Gal mane lengva papirkt, bet OPM įsimylėjau dar nuo tada, kai pradėjau skaityt mangą ir kai pamačiau, kad bus anime norėjosi verkt iš džiaugsmo. Man jame viskas žiauriai gerai. Neišeitų apstumt nei vieno iš main characters (šiuo atveju turiu omeny basically visus heroes ir enemies), visiškas shounen anime ir įvairių superpowers ir herojų sutrypimas (toks draugiškas) gerai susižiūrėjo.
    Viskas, ką noriu pasakyt, tai kad noriu antro sezono.
    MADHOUSE pls

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Atrodo jau rašiau ir net du kart. Man trečią kartą parašyt?
    Privertei dar kartą savo aprašymą perskaityti. Nesu otaku, tačiau pabandysiu pasiginčyti su tuo, kas pasirodė tau kaip silpnos vietos:

- "Kiti personažai yra visiškai tipiniai ir niekuo neypatingi. Galima būtų dėl to kūrėjams papriekaištauti, bet to nedarysiu" - taigi visi iki vieno su Saitama susiję personažai netipiniai savo ypatingomis galiomis ir charakteriais. Parodyk man bent vieną "tipinį". Pats tipiškiausias personažas šiame anime, tai pats Saitama; ir čia yra tas smagusis paradoksas.

- "Nors dar vienas geresnis personažas turbūt būtų nepamaišęs..." - taigi ten visi personažai yra geri; manau neįsikirtai į anime koncepciją: Saitama yra visiškas antagonistas įprastam shounen pasauliui ir jo superiniams herojams. Iš to shouneniško anime/manga pasaulio (jo herojų) ir juokiamasi, šaipomasi kiekvienoje serijoje Saitamos pavidale. Čia viskas parodyta atvirkščiai. Įprasti, tipiniai shounen herojai eina tik kaip fonas netipiniam Saitamos herojui (arba skaityk atvirkščiai). Čia ir slypi visas tas absurdas.

- "Man visai patiko Tatsumaki, bet jos buvo visai nedaug." - ir gerai, kad jos nedaug buvo. Tai manau sąmoningas sprendimas, nes kiek galima kiekviename anime tas mergas žiūrėti; pagaliau nors viename joms vidurinis pirštas parodytas ir tik trumpiems epizodiškiems išėjimams pakviesta viena kawaii superheroje, bet ir iš jos jai "už nugaros" pasišaipoma; jei norėsi, tame pamatysi užslėptą potekstę.

- "Vis tik norėjosi, kad humoro ir parodijos butų daugiau, o pseudo rimto veiksmo mažiau. Kartais serialui trūksta dinamikos, intrigos ir beprotybės.":
    1) ten kiekviena serija liejasi non-stop jumoru ir parodija, tik tempas kaskart vis kitoks. Matyk kas rodoma "tarp eilučių".
    2) kas yra tas "pseudo rimtas veiksmas"? Man atrodo, kad kai rimtu veidu juodai juokaujama; ar parodijuojama. Todėl manau tu pats sau prieštarauji sakydamas, kad vieno perdaug o kito per mažai. Nebent tau kovų(?) buvo per daug. Bet išimk tas kovas ir neliks anime.
    3) serialui trūksta dinamikos? Kai įsigylini į Saitamos charakterį supranti, kad visa serialo "dinamika" pastatyta būtent pagal jį. Todėl manau su dinamika viskas čia OK.
    4) trūksta intrigos? Taigi kiekviena serija - tai nauja intriga, nuotykis vienam Saitamos smūgiui. Absurde ieškoti intrigos? Tai gal tada geriau Prasmės?
    5) trūksta beprotybės? Tada nesuprantu, apie ką galvojai šį anime žiūrėdamas ar su kuo jį lyginai. Tai pats tikriausias absurdo anime. "Kill la kill" toks pats absurdiškas, tik ten jo koncepcija truputį kitokia.

- "Kad komedija/parodija iš manęs gautų daugiau nei aštuonis ji turi būti arba žiauriai juokinga arba turėti kažko daugiau. Juokinga buvo, bet ne žiauriai. Kažkokios minties, siužeto ar intrigos čia irgi nebuvo.":
    1) kai anime tikrai juokingas, dėl jo juokingumo įvertinimo nesiginčysiu - čia jau kiekvieno asmeninis savo juoko skonio įsivertinimas.
    2) minties, siužeto, intrigos nebuvimas - į tai jau atsakiau. Suteik absurdui loginę išraišką ir jis praras savo absurdiškumą. Manau tuo ir vadovavosi anime kūrėjai; todėl ir nebuvo to taip vadinamo klasikinio siužeto. Siužeto buvimą galima įrodyti Saitamos ir Genos duetu ir palaipsniu ėjimu į finalines serijas-nuotykius-kovas, pačią kulminaciją, su dar kietesniais (už žemiečius) shounen herojais - tai super duper galių ateiviais (a lia songokais).

18. Ačiū Nolikita dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Dilema.....pradėti čia dabar su tavim badytis ar eiti geriau CoD pažaist... Badytis prasmės nėra, vis tiek vienas kitam nieko neįrodysim ir per senas aš jau forumų karams tai geriau eisiu kokį jankį nušausiu.

\(⌒ヮ⌒)/

Buiwis avataras
    Įstojimo data
    2008 07 22
    Vietovė
    Sostinė
    Įrašai
    158
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Iš pat pradžių vengiau šio anime, kaip velnias kryžiaus, nes per daug buvo hype'o ir maniau, kad bus nusivylimas, kaip su ne vienu išgirtu dar prieš pradedant rodyti. Oi kaip klydau... Užsikabinau taip, kad jau ir mangą ir webkomiksą, kiek yra išleista perskaičiau ir antrą kartą peržiūrėt anime sugebėjau... Manau turiu problemą

Nuolat palaikomas didelis tempas, kiekvienam blogiukui neskiriama daug laiko ir beveik viskas užsibaigia vienu smūgiu. Nors kovos trumpos, tačiau animuotos nepriekaištingai, tokios kokybės animaciją ne filmuose retai pamatysi. Veikėjai įdomūs ir gerai įgarsinti, kiekvienas balsas puikiai prilimpa prie personažo. Labai patiko kelios smulkmenos, kurias pastebėjau tik antrą kart žiūrėdamas (pvz.: Hammerhead - blogiukas, kuriam saitama išrašė pamokslą, kad nebūtų blogas, keliose kitose serijose pasivaideno darbo ieškodamas; arba herojų asocijacija buvo įkurta turtingo senio su labai dideliu smakru, kurio anūką prieš tris metus paslaptingas herojus išgelbėjo)

Džiugu, kad anime susilaukė sėkmės, ir mangos autorius pradėjo greičiau kepti naujus mangos skyrius, taigi yra vilties dėl antro sezono.

Justice Crash!

21. Ačiū Nolikita dėkojo
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •