Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 28

AnimeZona Podcast'as 008 - Mechos

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29

AnimeZona Podcast'as 008 - Mechos

Žinau, kad kai kurie greičiausiai nesitikėjote, bet jūsų nuostabai - naujausias epizodas.

Naudingos sveikatai nuorodos:
    Tik audio (MP3): https://drive.google.com/open?id=0Bw...VlFd211M3J3Q3M
    YouTube Podcast'ų grojaraštis: https://www.youtube.com/playlist?lis...tXeovP10e9hFkt
    AnimeZona Facebook puslapis: https://www.facebook.com/pages/ANime...063647?fref=ts
    AnimeZona Twitter puslapis: https://twitter.com/AnimeZonaNet

Papildoma informacija (ypač Arnai): Video pats įrašytas dar Spalio 6 dieną. Turinio pakeitimai ir diskusijų įvairovė/forma/klausimai bus testuojami nuo sekančio epizodo. Epizodų periodiškumas bus nebe kas savaitę nuo šiol. Kartą į mėnesį gal, gal ir dažniau.

Video buvo jau vieną kartą blokuotas dėl vaizdo medžiagos panaudotos jame. Tačiau taip galima daryti ne komerciniais, edukaciniais ir kritikavimo tikslais. Nenustebkite jei video dings ir atsiras jis iš naujo bet su mažiau vaizdo medžiagos kada nors artimoje atetyje. Tikiuosi taip nebus.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Malonu, kad davėt tokį išsamesnį požiūrį apie mecha. Tai egzoskeletų kaip supratau jūs mechom neskaitot? Tarkim tokie kaip Edge of Tomorrow vadybiniam filme, Iron Man, Tiger & Bunny anime? O kaip su RideBack motociklu, kuris gali atsistoti ir ant dviejų kojų, tik yra pilotuojamas vistiek iš išorės?

Pats esu mėginęs tik keletą tų grynų mecha. Bet to prieskonio nevienam naujesniam sci-fi pastebima, kaip Suisei no Gargantia, Guilty Crown... Taip pat gal praleidau pro ausis, bet lyg ir nebuvo šnekėta apie Aquarion ar Fafner (taip pat kaip suprantu vienas iš Killerbee favoritų).

Asmeniškai iš nepaminėtų patiko Break Blade, ypač veiksmo scenos kiek pamenu buvo atidirbtos su gan tikrovišku mechų judėjimo, svorio ir fizikos atvaizdavimu.

O šiaip kodėl nemėgstamas šis žanras kai kurių, gal tiesiog pats robotinis dizainas yra nepatrauklus, nemielas akiai? O kai susidarai iliuziją, jog ten arba bus shounen'as su visom klišėm arba 80 proc. veiksmas (kaip Majestic Prince, kurio pats taip ir neužbaigiau, nes be veiksmo ten daugiau nieko gero nėra), ir praleidi pro akį serialus, turinčius kokybišką istoriją, veikėjus, na kaip ir priklauso kokybiškam serialui.
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-12-10, 18:01

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
    O kaip su RideBack motociklu, kuris gali atsistoti ir ant dviejų kojų, tik yra pilotuojamas vistiek iš išorės?
    Niekaip, motociklas su navarotais ir tiek.
    Pats esu mėginęs tik keletą tų grynų mecha. Bet to prieskonio nevienam naujesniam sci-fi pastebima, kaip Suisei no Gargantia, Guilty Crown... Taip pat gal praleidau pro ausis, bet lyg ir nebuvo šnekėta apie Aquarion ar Fafner (taip pat kaip suprantu vienas iš Killerbee favoritų).
    Aquarion? Kažkuriam podkaste tikrai minėjau. Fafner neišlaikė pakartotinos peržiūros egzamino. Neblogas mecha anime, bet ne vienas iš pačių pačiausių...

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Dai-Katana gerai padirbėjo su video grafika. Vienas rimtesnių podcast'ų gavosi. Ir gerai, kad ilgesnis - bent jau man tokie labiau patinka. Dabar žinosiu ką verto reikėtų pažiūrėti.

"Neon Genesis Evangelion" buvo pirmasis mano matytas mecha'anime. Jį mačiau labai labai senai, nelabai ką iš jo prisimenu ir mažai ką supratau žiūrėdamas anglų kalba. Paminėjau jį čia tikriausiai tik dėl to, kad visi jį mini. Sekantis mecha'anime buvo "Mobile Police Patlabor", kurį vienintelį iš šio žanro peržiūrėjau kelis kartus. Toliau dar mačiau kelis mecha serialus, tik jų pavadinimų nepamenu.

Negalėčiau priskirti savęs prie mechų'anime gerbėjo; nors negalėčiau pasakyti, kad esu ir nemėgėjas. Negerbėjas esu todėl, kad niekada nežiūriu anime, jei jis iš karto pozicionuojasi "mecha kategorijoje" ar kitaip tariant iš viso "anime žanrų listo" iki šiol niekada nesirenku mecha žanro.
    Tačiau... esu peržiūrėjęs kelis visai neblogus "mecha'animus" kuriuos pradėjęs nežinojau, kad tai mecha. Ir tai nesutrukdė vėliau su didesniu/mažesniu pasimėgavimu juos sužiūrėti iki galo (pvz. visai man nieko mecha'anime serialas buvo apie tokį slaptos organizacijos povandeninį laivą kuris kovojo su viso pasaulio blogiukais).

Kodėl man patinka mecha'anime:
    1) Siužetas ir dar kartą siužetas. Jei jis NEbanalus, NEnuspėjamas, NEšabloniškas, NEkvailas - jis vertas žiūrėjimo kaip ir bet kuris kitas anime;
    2) Jei nėra SuperDuper gero siužeto, tada tai turi būti linksmas erotiškas (žinoma su kawaii papingomis pusnuogėmis mergaitėmis) mecha'anime serialas; žodžiu kawaii komedija ar su gerais komedijiniais elementais.

Kodėl nepatinka mecha'anime:
    1) gal todėl, kad man iš karto asocijuojasi su "Transformers", kurių pakęsti negaliu dar nuo tų laikų, kai vaikas būdamas juos pirmą kartą pamačiau per kažkokį amerikietišką vaikų tv.kanalą. Man iki šiol mehos kaip transformeriai: nieko kito nemoka daryti kaip tik transformintis, šaudytis, galvas daužytis vieni kitiems ir kalbėti beleką.
    2) gal todėl, kad sąmoningai pasileisti mecha'anime, man tai kaip vėl į rankas paimti vaikišką robotuką ir pradėti (būnant suaugusiam) su juo žaisti.

Ciombiuko paminėtą "Rakuen Tsuihou: Expelled from Paradise" nesenai mačiau. Nepavadinčiau jo mechiniu. Šis anime tapo nuspėjamu jau pradžioje, kai Angela virtualioje erdvėje gaudė ir nepagavo hakerio. Peržiūrėjau iki galo tik dėl puikios animacijos(piešimo) ir žinoma papingos visur lakstančios su sexy bikiniu gražuolės Angelos. Visa kita jau kažkur matyta.. "Cowboy Bebop"(?).

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
    Malonu, kad davėt tokį išsamesnį požiūrį apie mecha. Tai egzoskeletų kaip supratau jūs mechom neskaitot? Tarkim tokie kaip Edge of Tomorrow vadybiniam filme, Iron Man, Tiger & Bunny anime? O kaip su RideBack motociklu, kuris gali atsistoti ir ant dviejų kojų, tik yra pilotuojamas vistiek iš išorės?

Asmeniškai iš nepaminėtų patiko Break Blade, ypač veiksmo scenos kiek pamenu buvo atidirbtos su gan tikrovišku mechų judėjimo, svorio ir fizikos atvaizdavimu.

O šiaip kodėl nemėgstamas šis žanras kai kurių, gal tiesiog pats robotinis dizainas yra nepatrauklus, nemielas akiai? O kai susidarai iliuziją, jog ten arba bus shounen'as su visom klišėm arba 80 proc. veiksmas (kaip Majestic Prince, kurio pats taip ir neužbaigiau, nes be veiksmo ten daugiau nieko gero nėra), ir praleidi pro akį serialus, turinčius kokybišką istoriją, veikėjus, na kaip ir priklauso kokybiškam serialui.
    Čia Killerbee ir Ciombiukas neskaito jų mechomis. Aš skaitau. Čia situacija absoliučiai adekvati dviračiui - yra žmonių,, kurie net nelaiko jo transporto priemone ir yra įsitikinę, kad jam ne vieta gatvėse.

Visi anime, kuriuose vaizduojami robotai, iš esmės gali būti vadinami robot anime arba paprasčiausiai mechomis, nes tai absoliučiai identišką reikšmę turintis terminas. Negalėjau aš taip plačiai plėstis ir argumentuoti akivaizdų dalyką pačiame podcaste ir norėjau palikti tai kitai šios temos video daliai.

Pagrindiniai faktai, kuriuos galiu paminėti yra:
    • Mechos gali būti pačios įvairiausios, nuo kostiumų, iki beveik autonominių ir keičiančių formą kovos mašinų, kaip kad tankai iki besitransformuojančio ir gebančio vaikščioti motociklo;
    • Yra Super Mechos, kurios valdomos visokių pilotų ir apsiginklavę krūvom visokių techninių ar sunkiai suvokiamų navarotų;
    • Yra Real Mechos, kurios atrodo logiškai ir visas jų veikimo principas paremtas protingai skambačiais argumentais (kiek tai leidžia mokslinės fantastikos rėmai). Į šią kategoriją įeina Gundamai, Votomsai, Macross ir daug kitų;
    • Yra Hibridinės Mechos, kurios įtraukia Super Mechas ir Real Mechas. Tai reiškia kad kažkur kažkaip tokiuose anime gali būti magija ir mindfuckas, tačiau kažkur gali būti ir labai daug logikos ir mokslinės fantastikos lygio mokslo. Į šią kategoriją galite dėti Guren Lagan, Raxhephon, Evangelion.

Taip pat pabrėžiu, kad mechos gali būti:
    • Mąstančios/jaučiančios/turinčios organiniams organizmams adekvačių elgesio ir mąstymo savybių (Transformeriai, Ghost in the Shell);
    • Valdomos nuotoliniu būdu (klasika ir mechų protėvis Gigantor);
    • Apsirengiamos ar naudojamos kaip šarvai (Čia gali dėti Iron Man, Bubblegum Crisis);
    • Valdomos ar kitaip tariant - pilotuojamos (Macross, Gundam, EVA ir krūva kitų anime, kuriuos daugelis skaito vienintele mechų išraiška).

Tai nėra mano nuomonė ar pasvarstymai. Tai yra faktai. Faktus tokius bandau įsisavinti iš visokių puslapių, parašytų Japonijos kultūros reikalų agentūros mangos, animacijos, žaidimų ir medijų menų informacijos biuro (yra ir tokie pasirodo - Japan's Agency for Cultural Affairs Manga, Animation, Games, and Media Art Information Bureau)

Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
    Dai-Katana gerai padirbėjo su video grafika. Vienas rimtesnių podcast'ų gavosi. Ir gerai, kad ilgesnis - bent jau man tokie labiau patinka. Dabar žinosiu ką verto reikėtų pažiūrėti.
    Stebėtinai nesudėtinga buvo pakeisti video formatą. Kiek kebloka ieškoti aukštos video kokybės vaizdo įrašų plius rizika kad gali video išjungti visokie Bandai dėl vaizdo naudojimo. Tačiau kiek domėjausi "Fair Use" įstatymas ar kas ten per velnias leidžia naudoti ne komerciniams, edukaciniams, reportažams, kritikavimo ir kitokiems reikalams.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Pas mani labiausiai įsiminė Evangelion (1995) ir manau jei nebūtų tokios autorių komplikuotos pabaigos, šis anime nebūtų toks ryškus mūsų atminty po daugelių metų. Simbolizmo gal kiek ir per daug, bet paliestos rimtos psichologinės temos, gera apokaliptinė atmosfera. Animacija, bei kovų scenos iki šiol gali nustebinti ne vieną žiūrovą. Naujų filmų, remeikų, dar nesu matęs, tik pirmą filmą. Užsimiršo, belaukiant daugiau nei metus bepasirodančio kitos filmo dalies. Tad nusprendžiau palaukti kol visi filmai sulauks DVD / BlueRay formato.

Iš senesnių patikusiu (reportaže tai pat paminėtų) anime dar pamenu: Eureka 7 (2008) - šiek tiek popsinis, bet puikus siužetas ir įdomus, įtraukiantis, smagus istorijos vystymasis, personažai be galo spalvingi ir nešabloniški, animacija ir garso takelis nepakartojamas; Zegapain (2006) - kažkokių originalių elementų neturėjęs, bet pakankamai kokybiškas darbas; Gurren Lagann (2007) - parodija, veiksmas, haosas, drama, meilė. Tai buvo kažkas nepakartojama; Code Geass (2006) - tai lyg dabar žiūrimas Mr.Robot. Kiekviena serija nenuspėjama ir vis nauja staigmena.

Niekada nebuvau hardcore mecha fanas, bet man niekada ir nemaišė. Kažkokių stereotipų neturėjau ir jei anime turėjo patikusį siužetą / istoriją ar kitą patrauklų lementą, buvo visiškai nesvarbų ar fone gigantiški žmonių pilotuojami robotai, kosminiai orlaiviai ar biologiniai milžinai (kaip kad Attack on Titan).

Iš naujesnių kokybiškų ir bent kiek išsiskiriančių mecha anime per pastaruosius 3 metus, kol kas į galvą šauna tik Knights of Sidonia. Manau labai nuvertintas 2014-2015 anime. Knights of Sidonia - puiki mikstura. Puiki atmosfera, padorūs personažai, šiek tiek dramos, nuotykių, meiles, dramos. Netgi mecha kovos, kurios manau užėmė visai nedidelę anime dalį, buvo be galo pompastiškos. Gaila jog negaliu padėti taško, nes anime pasibaigė ties viduriu ir belieka laukti trečiojo sezono.

Mano kukli nuomonė dėl AnimeZona Podcast formato, jog man atrodo kiek per ilgas formatas. Tikrai ne kiekvienas atras visą valandą laisvo laiko. Iki 30min. būtų tas pats. Tikslus faktai ir informatyvumas. Iš anksto apgalvota kiekvieno pašnekovo pasirinktas tema / dalykas. Suprantu jog ir jūs neturi tam daug laiko ir visa tai vyksta spontaniškai.

PS: ar nebuvo noro pabandyti su webcamera? :-)
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2015-12-11, 15:10

7. Ačiū Idechi dėkojo
    Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Puikiai padirbėta su technine puse. Akių nėberėžia raudonas ekranas ir daug geriau žiūrisi paleisti pastovūs video iš aptariamo anime. Puikiai papildo visų diskusijas.

Trukmė - per ilga. Klausiau klausiau, žiūrėjau žiūrėjau, bet taip ir nepabaigiau iki galo (pirmą kartą). Pripažinkim, kad tai ne paskaita ir ne koks rimtas mokslinis seminaras, kurį bandom išsėdėti, nes reikia. Manau buvo galima drąsiai apkarpyti įvairias pašnekovų pauzes (nes jų buvo tikrai daug). Plius, čia juk ne tiesioginė radijo laida, kad nebūtų galima koreguoti pokalbių. Tame pasireiškia profesionalumas, kai daug informacijos pateikiama trumpai ir aiškiai. Kalbu iš asmeninės patirties, filmuojant ir montuojant trumpametražius filmus turim visą valandą filmuotos medžiagos, kurią reikia sukišti į 5min. Ir tai įprasta

Kalbant apie mecha...man visiškai tamsus miškas. Matyt merginos nesukurtos žavėtis robotais Anyway, Eureka 7 ir Evangelion turiu must see list'e, kažkaip gėda bus jei per gyvenimą jų nepamatysiu/

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Nežinau ar labai verta kabinėtis prie trukmės. Kitur podcastai būna 2-3 valandų ilgio, ir šnekama įvairiom temom, ir niekas neverkia. Kaip kad vienam bloge http://randomc.net/2015/12/07/random...ive-chat-show/ nors jie ir leidžia podcastą tik maždaug kas sezoną, tai ir aptarti turi ką. Čiagi kūrybinė išraiška, jei tik turi noro tai gali trukti kiek jiems atrodo tinkama, jei neišeis dabar viso suklausyti, įsijungsiu vėliau .

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Dėl podcast'o trukmės - tai kūrėjų reikalas.
    Man kaip minėjau ilgi įdomūs pokalbiai netrukdo, nes paprastai juos pasileidžiu darbo metu ar kažką veikdamas ir podcast'as eina į temą kaip muz.fonas. Problema yra viena: Dai-Katanos podcast'o temų vizualizacija; tik perklausęs apie mechas pabaigoje užmetęs akį į ekraną pamačiau, kad visa diskusija buvo iliustruota video. Bet kai žinai įdomesnes pokalbio vietas, visai nesunku jas "atsisukti" ir pažiūrėti kaip atrodė anime apie kurį buvo diskutuota.

Galbūt ateityje būtų variantas prie aprašymo pridėti, kiek iliustracinė vaizdinė medžiaga svarbi, o kiek tai tiesiog vardintų anime plakatai? Būtų galima nuspręsti individualiai, ar užteks tik klausytis, ar reiktų vis dėlto ir pažiūrėti.
    Urameshi, Iemon-dono!

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius cobabara Žiūrėti skelbimus
    Galbūt ateityje būtų variantas prie aprašymo pridėti, kiek iliustracinė vaizdinė medžiaga svarbi, o kiek tai tiesiog vardintų anime plakatai? Būtų galima nuspręsti individualiai, ar užteks tik klausytis, ar reiktų vis dėlto ir pažiūrėti.
    Manau būtų, jei nepamiršiu. Galima būtų realiai tai paminėti tiesiog eigoje kad "jūs matote tai apie ką kalbame tiesiog dabar". Ką aš čia bandžiau dėti tai praktiškai viską, apie ką buvo kalbama bent truputėlį ilgiau nei kelias sekundes ir video, ilgesnio nei 10 sekundžių, įdėjimas būtų logiškas. Dėl to ir įdėjau net Robotų Karus bei tą japonišką tikrai egzistuojančią mechą. Nežinau kaip bus su specifiniais momentų aptarimais iš konkrečių mechų/anime kaip kad koks judesys, specifinė kova, specifinė unikali transformacija, kuri gal pasižymėjo viename epizode vienoje vietoje. Ta prasme - jeigu reikės ieškoti vienos specifinės video vietos apie kurią pasakojama - nepažadu kad tai bus padaryta, nes ieškojimas to video suėda daug laiko. Kooperatyviai su visais - būtų įmanoma. Man tik reikia turėti video ir žinoti jo tikslią vietą. Visa kita - minučių reikalas - net ir parsiuntimas.

Dėl trukmės - nesigauna mums trumpiau. Todėl nusprendžiau nebesukti galvos dėl to ir daryti kaip yra. Ten kur labiausiai nusipezėjome - buvo iškirpta - pilna įrašo trukmė apie 80 minučių.

Citata Autorius Dai-Katana Žiūrėti skelbimus
    Galima būtų realiai tai paminėti tiesiog eigoje kad "jūs matote tai apie ką kalbame tiesiog dabar".
    Toks variantas skamba labai gerai, nes net ir tiesiog klausantis iškart žinai, kurioj tikslioj vietoj reikia pažiūrėt.
    Urameshi, Iemon-dono!

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    PS: ar nebuvo noro pabandyti su webcamera? :-)
    Buvo, bet man vienam tik. Apgalvosiu gerai dar ar vizualiai mano snukis įsikomponuos į video ir ar neišgąsdinsiu vaikų.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Nelabai supratau skundų dėl trukmės. Daugiau visada geriau nei mažiau, ypač po tokios ilgos pertraukos. Ar ne taip? Ypač turint omenyje, kad offtopiko ir pilstymo iš tuščio į kiaurą buvo visai nedaug. Ir niekas neverčia žiūrėti vienu prisėdimu. jutubėje tam net yra skirta stebuklinga funkcija "Watch later".

Dizzi Land

Gatexxx avataras
    Įstojimo data
    2009 04 20
    Vietovė
    Radviliškis
    Įrašai
    52
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Su ilgiu viskas gerai. Kuo ilgiau tuo geriau Ir web kameru nereikia super taip kaip yra dabar , nors man asmeniskai muzika fone nemaise Taip ir toliau.

Super mega ultra rašytojas

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    717
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Aš stipriai abejoju, ar tos web kameros labai jau sutrauktų žiūrėtojų, daug geriau video kai eina iš apkalbamų anime

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •