Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 28 iš 28

AnimeZona Podcast'as 008 - Mechos

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius ciombiukas Žiūrėti skelbimus
    Aš stipriai abejoju, ar tos web kameros labai jau sutrauktų žiūrėtojų, daug geriau video kai eina iš apkalbamų anime
    Nebūtinai kad sutrauktų. Ir nebūtinai kalbama apie video iš anime ar kitur pakeitimą į snukius. Man dažniausiai patinka matyti žaidžiantį ar kalbantį asmenį kaip kad podcastuose/laidose ir paprastuose broadcastuose per Twitch ir t.t. Pakanka paprastų vaizdelių kaip kad pavyzdžiui žemiau screenshote, kuriame įdėjau savo bei Killerbee su Ciombiuku foto (bent jau labiausiai atitinkančius juos variantus ):

Wakaranai
    Idechi avataras
    Įstojimo data
    2008 10 21
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    217
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Gaila nebuvo paminėti Bokurano ir Mugen no Ryvius, o taip tai kokybiškas podcastas išėjo.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Idechi Žiūrėti skelbimus
    Gaila nebuvo paminėti Bokurano ir Mugen no Ryvius, o taip tai kokybiškas podcastas išėjo.
    Ryvius? Ten kur laivas vieną kartą į mechą transformavosi? Kai bus kalbama apie psichologinius anime tikrai paminėsiu viena iš pirmųjų. Bokurano dropinau....

Lietuviškoji anime svaja
    titanai avataras
    Įstojimo data
    2012 11 14
    Vietovė
    Milan
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    Blue Gender - iš mechų mano mėgiamiausias.

P.S. Kieti akinukai, Dai.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Va šitą buvo galima paminėti...

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius titanai Žiūrėti skelbimus
    P.S. Kieti akinukai, Dai.
    https://www.noscopeglasses.com/gamin...ses-onyx-black
    Pigūs ir kokybiški. Mano monitorius 4k yra gan pigus ir tai jaučiasi iš to, kaip jis meta šaltą mėlyną atspalvį. Šitie akiniai tai nuima ir praktiškai daro tą patį ką daro Gunnar. Tik apytiksliai 10 kartų pigiau. Problema ta, kad užsisakinėjau iš Amerikos ir muitas kainavo daugiau nei patys akiniai Dabar berods jie pristatinėja ir patys į visą pasaulį.

Nelabai svarbu ką buvo galima paminėti - ką paminėjome tą paminėjome Palikome vietos paminėti kitiems forume savo patikusias mechas Aišku galėjome užsiminti ir apie tokius dalykus kaip Pacific Rim.

Yra gal kokių pasiūlymų dėl malonesnio akiai išdėstymo, dizaino? Nebandžiau dar Affter Effect - gal su jais gražiau gautųsi.

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Tik dabar prisiverčiau paklausyti, ir likau gan maloniai nustebintas. Šaunus podcastas, bet man asmeniškai tikrai kiek per ilgas. Buvo tikrai įdomu pasiklausyti diskusijos, bet kita vertus galėjot truputi apkarpyti. Na, bet šiaip tikiuosi jog dar sulauksim naujų podcastu. Keep it up

Evangelion franchise man labiausiai prie širdies. Buvo pirma mano mecha ir ji totaliai pakeitė suvokima apie šiuos japoniškus robotus.

Ar šitas projektas kažkiek gyvas? Turiu kitokio formato (kartkartiniam įpaišymui į standartą) idėją.
    Urameshi, Iemon-dono!

Narys
    BadBoyyy avataras
    Įstojimo data
    2003 08 03
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    75
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Reputacija
    18
    Visam dingot? nes nors ir ne aktyvus esu lankytojas ,bet suklausydavau visada
    http://www.arkisound.net - another sound of nature...

JuusanKitsune avataras
    Įstojimo data
    2014 07 07
    Vietovė
    ~♥
    Įrašai
    201
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    Ir man įdomu sužinoti kaip dėl gyvybės ženklų šio projekto ~

Metalbending prodigy
    Chloras avataras
    Įstojimo data
    2011 05 01
    Vietovė
    O aš iš Vilniaus...
    Įrašai
    138
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Geri dalykai ilgai netrunka.
    Heavy Metal Maniac.

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius Chloras Žiūrėti skelbimus
    Geri dalykai ilgai netrunka.
    Greitai grįš tie dalykai. Aš šiuo metu Lietuvoje esu ir kol čia esu - noriu padaryti "restart" epizodą (video) su visais dalyviais, kurie yra laisvi ir nori. Šiuo metu laukiu iš visų bendražygių atsakymo dėl pasirinktos dienos, nes epizodas bus įrašomas gyvai visiems sėdint prie vieno stalo/stalų ir greičiausiai video formatu.

Susitikimas bus Kaune, dėl patalpos dar nenuspręsta - ieškau nedidelės posėdžių salės su gražiu fonu ir geru apšvietimu. Taip pat bandysiu derinti geresnės vaizdo ir garso įrašymo aparatūros pasirūpinimą tai dienai.

Jei kas norit prisijungti kaip auditorija, šiaip užsukti pasisveikinti ar duoti į nosį - duokit žinoti susisiekę tiesiogiai su manimi - galėsiu informuoti dėl tikslios vietos ir laiko kai turėsiu tikslią informaciją. Išsinuomuota maža patalpa, kurioje 6+ žmonės gali jaustis suspaustai.

P.S. Būčiau dėkingas jei kas sutaupytų laiką nurodant kur galima išsinomuoti ar gal kas iš jūsų gali išnomuoti Kaune dienai/dviem USB Audio Interfeisą arba Diktofoną su XLR jungtimis, XLR 1 studijinį mikrofoną (ar kad ir 2). Jei kas patyręs su filmavimu ar netgi turi geresnę filmavimo įrangą bet nenorit jos nuomuoti bet turit noro patys pafilmuoti - būtų labai pravartu (kelionės išlaidas padengčiau).
    Paskutinį kartą taisė Dai-Katana : 2016-06-26, 11:19

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •