Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Gakkou Gurashi!?

Balsavo
6. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  1 16.67%
 • 4

  5 83.33%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Gakkou Gurashi!

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Gakkou Gurashi!

  Dėmesio. Jei nesate prieš moe'išką slice of life ir apie anime nežinote nieko, siūlyčiau tučtuojau užverti langą ir pamėginti pažiūrėti pirmą seriją. Kitu atveju screen'ai ir aprašymas gali atksleisti keletą detalių, kurias smagiau patirti žiūrint serialą pačiam, nei apie jas perskaityti.

  Gakkou Gurashi!
  School-Live!

  Režisierius: Masaomi Ando
  Studijos: Lerche
  Žanrai: Drama, siaubo, mokyklinis
  Adaptacija: Manga (ongoing)
  Transliacija: nuo 2015-07-09 iki 2015-09-24
  Trukmė: 12 x 24 min
  MAL reitingas: 7.80
  Video resursai: OPv1||ED1
  Papildoma Info:


  Yuki dievina savo mokyklą. Jai tai nuostabi vieta, kupina nuotykių, puikių emocijų ir draugų. Ji net lanko "Mokyklinio gyvenimo klubą" kartu su trim draugėm, nes šito gėrio niekada nebus perdaug. Deja mergaitei atrodantis realus gyvenimas yra tik iliuzija, už kurios slepiasi niūri ir žiauri postapokaliptinė realybė, o mokinukėms kiekvieną dieną tenka rūpintis kaip išgyventi nelabai dėkingomis sąlygomis.

  Ar jums patinka kai jus apgaudinėja? Greičiausiai nelabai. Bet kartais nedidelis melas gali salygoti didelį ir galimai malonų siurprizą. Kartais taip būna ir anime pasaulyje. Pamenat vieną tokį "nekaltą" filmuką apie magiškas mergaites? Tai va, čia panaši situacija. Studija mums melavo visą epizodą, svaičiojo kažką apie gražų mokyklinį gyvenimišką multiką, o tėškė zombių apokalipsę tiesiai į veidą. Tad laimingi tie, kurie leidosi apgaudinėjami ir nieko nesitikėdami šoko į šį kūrinį. Tačiau būkim atviri, ar labai daug kas iš jūsų susižavės mokykliniu slice of life apie keturias moksleives ir nieko nesitikėdami ners į jį? Abejoju, ir dargi kai pirma serija čia tokia nuobodi, kad ramiai išsėdėti per ją yra labai sunku. Cinkelis čia atsiranda tik pačioje serijos pabaigoje, kuris ir nubrėžia pusiau aiškią liniją apie ką gi bus šis serialas.
  Ir vis dėlto jei pamatę ant posterio mokyklinukes pagalvojot, jog jas taškys ir plėšys į gabalus, irgi suklydot. Anime atmosferiškai slogus ir tamsus, bet vietos gyvenimiškiems moe elementams irgi yra pakankamai. Yra čia ir nenuorama šuniukas, užimantis didelę dalį eterio, ir per prievartą įkištas maudynių epizodas ir dar visokių menkniekių. Tad kūrėjai itin stipriai nuo moe'iško slice of life nenukrypo, bet kartu ir nukrypo pakankamai, kad nuo kitų savo žanro atstovų stipriai išsiskirtų. Moe, komedija ir siaubas visgi kartu dera nepergeriausiai, tad ar tai žiūrovui įtiks, jau kiekvieno individualus reikalas.
  Didžiąja dalimi siužetas išties kabino, kiekvienoje serijoje vis palikdamas kabliuką kitiems įvykiams. Labiausiai patiko jog istorijos aplinkybės atskleidžiamos daugiausiai žaidžiant su pagrindinės veikėjos Yuki pasąmone. Buvo šiurpiai žavinga, kai vienu momentu viskas rodoma pro Yuki akis kaip iliuzija, o po to žiūrovui nuimami rožiniai akiniai ir matome suniokotą mokyklą, kieme ir koridoriuse klaidžiojančius zombius. Prie viso to manau puikiai tiko kūrėjų pasirinktas vizualinis stilius, kokybiška režisūra, išradingi kameros rakursai. Asmeniškai kliuvo pabaiga ir kaip buvo išspręsta ten kilusi krizė, na bet kabinėtis sunku, nes užuominos, jog kažkas tokio bus, buvo barstomos viso serialo eigoje. Tiesa, patiko dar kaip serialo OPening'as keitėsi kas keletą serijų atskleisdamas naujų užuominų apie būsimus įvykius seriale, ir nors daina buvo pasirinkta labai vaikiškai smagi, vizualūs pokyčiai tik sustiprindavo efektą.  Moe'iška, mokyklinė The Walking Dead anime versija . Nėra kažkas itin šokiruojančio, bet maloniai nustebinti geba.

  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-10-30, 14:20

 2. #2
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Vien tik mergos? Ate....

 3. #3
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Dar pamenu prieš pradedant jam airint užmačiau, kad prie žanrų yra horror/psychological ir pnš, tai iškart susidomėjimas atsirado kas gi čia bus . Aišku tikėjaus savotiškų skerdynių ar dar ko, bet buvau maloniai nustebintas, kad čia būtent koncentruojamas visas dėmesys kaip jos tiesiog išgyvena ir neišprotėja.
  Labai patiko kaip pirma serija buvo padaryta su tom visom užuominom, jog kažkas čia ne taip . Taip pat patiko personažai, Kurumi aišku best girl, tačiau ir kitos savotiškai įdomios. Bei patiko, kaip dėl Yuki deliuzijų buvo pasirinkta rodyti pasaulį tam tikrais momentais vis kitos mergaitės akimis jei to reikėdavo.

  Mangoje ta pabaiga irgi kiek žinau nekokia buvo, nors ir visiškai kitaip padaryta. Šeip norėčiau antro sezono.
  Spoileris:
  nes jos išėjo iš mokyklos pagaliau

 4. #4
  \(⌒ヮ⌒)/

  Buiwis avataras
  Įstojimo data
  2008 07 22
  Vietovė
  Sostinė
  Įrašai
  158
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Pirma serija buvo super. Toliau nieko įpatingo. Įsiminė dar tai, kad beveik kiekvienas openingas vis šiek tiek baisesnį pasaulį rodo.

 5. #5
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Dropinau po kelių serijų.

  Mergaitė šizofrenikė, kuri pastoviai su savim šnekučiuojasi. Kokia tai pradinukė lakstanti su kastuvu ir kapojanti zombius...Nesužavėjo. Nulis logikos.

  O kai nebūna logikos, tikiesi, kad bent bus labai juokinga. Bet buvo graudu ir depresova

 6. #6
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Osum, norėjosi depresinio, gavau depresinį su labai spalvotom mergaitėm, taip keistai susiderina viskas, kad net įdomu žiūrėt buvo, tikrai visai norėčiau antro sezono, gal dar sunkesnio, nei kad buvo šis. Tikrai negailėdamas duodu 4/5.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •