Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 31 iš 31

AnimeZona Podcast'as 007 - Klasikos iki 1995 m.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Gatexxx Žiūrėti skelbimus
    Tai ka cia jau viskas baiget ? ar dar tesit ?
    Nežinau...o ar reikia?

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Buvo įdomu po kiek laiko kas nors pradės domėtis kada sekantis epizodas ir ar jei išvis kam nors bus įdomu. Kiek neproporcingai buvo investuojama laiko ir darbo kol kas mažai auditorijai. Ir nelabai aktyviai auditorijai taip pat (įskaitat ir kitas bendruomenes). Keletas pastovių mielų žmogeliukų komentuoja ir dalinasi įspūdžiais, tačiau tai neatperka vienos ar dviejų laisvadienių per savaitę paaukojimą turint omenyje, kad tų laisvadienių tiek ir tegaunu (debiliškas mano darbo grafikas). Projektas niekur nedingo ir nedings. Aš asmeniškai ekspromtinę pertrauką pasidariau ir bandau daryti sekantį epizodą su papildoma teorine medžiaga, kuriai reikia žymiai daugiau darbo ir to darbo realiai buvo daug daugiau nei tikėjausi. Plius vieną iš savo įrašymo įrenginių sugadina tai teko laukti pristatymo į namus. O dabar esu Lietuvoje ir atostogauju bei bandau aplankyti ką tik galiu tvarkydamas kitus reikalus. Jei kas nori susimatyti Kaune - duokit žinoti. Užsuksim į kokią kavine ir pasidalinsim įspūdžiais apie hentajus ir ne tik.

Jei kas nori papildomo darbuko verčiant tekstus rišlia ir skaitymui tinkama kalba - susisiekite su manimi ir nurodykite savo vertimo kainą. Sutaupytumėte ateičiai man daugybę laiko tokiose situacijose. Vertimas, be abejo, turi būti kokybiškas.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Nežinau...o ar reikia?
    Visų pirma niekas apskritai nesakė, kad nereikia , atvirkštinio klausimo net klausti nereikia. Žinoma, kad visi laukia. Tiek, kad žinom jog darbas laiko užima daug ir kad tai viso labo laisvalaikis, tad čia niekas nieko neskubina. Man asmeniškai užteko paminėjimo seniau forume, kad kitas podcast'as ruošiamas ir tai užtruks kiek ilgiau nei buvo įprasta (berods buvo toks sakinys prie to rašinių konkurso). O šiaip kaip manrods anksčiau buvo minima nereikia plėšytis, kad išleist po naują epizodiją kas savaitę, užtenka ir kas kelis mėnesius ar kaip jau leidžia norai ir galimybės.

4. Ačiū ciombiukas dėkojo
    Super mega ultra rašytojas

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    717
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Šeip, sekantis podcast'as įrašytas, kiek pamenu, bus tikrai ilgas, tai Dai tikrai daug darbo turi jį tvarkydamas.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Kada padarysite kiekvieno savo podcast'o "Balsavimą:įvertinimą"? (viešą balsavimą, kurį kiti vartotojai gali matyti kaip jūs balsavote)

P.s.: ciombiukas ne per jaunas diskutuoti su tais dviem 'seniais'?

Super mega ultra rašytojas

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    717
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
    Kada padarysite kiekvieno savo podcast'o "Balsavimą:įvertinimą"? (viešą balsavimą, kurį kiti vartotojai gali matyti kaip jūs balsavote)

P.s.: ciombiukas ne per jaunas diskutuoti su tais dviem 'seniais'?
    Nesupratau klausimo. Koks skirtumas kiek metų, jei gerai gaunasi bendravimas, kodėl gi ne? Plius, ne 16 metų, kad tėvų leidimo prašyt reiktų.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius ciombiukas Žiūrėti skelbimus
    Nesupratau klausimo. Koks skirtumas kiek metų, jei gerai gaunasi bendravimas, kodėl gi ne? Plius, ne 16 metų, kad tėvų leidimo prašyt reiktų.
    Show su dviem solistais (duetu) ir pritariančiuoju balsu.

P.s.: per jaunas dar tu ciombiuk, kad su tais dviem dėdėm apie gyvenimą diskutuoti . Sorry už atvirą nuomonę.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Tai kad kiek iš klausymo nuomonę susidariau, ciombiukas anime'ų matęs ne ką mažiau ir senų ir naujų nei tie "dėdės". Aišku šitie gali gerai pasiruošę oi kaip suskelti parodydami visą savo sukauptą patirtį ir "brandą" , bet prie mėgėjiško formato atrodė visi kaip gana lygiaverčiai. O argumentų pritrūkdavo visiems, ar tai dėl pamiršimo apie minimą anime ar dėl laiko stokos.

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
    Show su dviem solistais (duetu) ir pritariančiuoju balsu.

P.s.: per jaunas dar tu ciombiuk, kad su tais dviem dėdėm apie gyvenimą diskutuoti . Sorry už atvirą nuomonę.
    Viskas su Ciombiuku gerai. Reikia ten ir young blood, kas atstovautų dabartinę (neįsižeiskit Dai Katana ir Killerbee) kartą
    Nes pvz mane asmeniškai kartais erzina, kai Dai Katana tik specifinius anime matęs, o tų populiariųjų ne - tad iškart diskusijose visus be gailesčio nurašo...Tai reikia juk priešpriešos, kad būtų diskusija, o ne vieno žmogaus paskaita apie jam geriausius anime. Taip būna įdomiau. Aišku, kai tos diskusijos būna paremtos kažkokiais faktais, o ne tiesiog "nepatinka žanras - nieku gyvu nežiūrėsiu ir jūs nežiūrėkit".

Peace.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Nematau jokių problemų su jaunėliu.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Kad ciombiukas turi ką pasakyti - neabejoju. Tik kad beveik visuose podcast'uose jo balsas eina kaip pritariamasis: jis su viskuo sutinka ką sako Dai Katana ir Killerbee. Ir beveik nieko įdomaus iš jo neišgirstu. Sakau "beveik", nes kartais, kai spėja, įterpia šį bei tą. Tačiau bendras vaizdas... na, man labai netrukdo, tik nepagaunu 'kampo' jo vaidmens podcastuose. Žiūrint iš rimtos pusės.

Jei ciombiukas vestų savo laidą su bendramečiais ar jaunesniais už save - jis būtų tikras solistas. Manau tada jis sėdėtų "savo lėkštėje".
    Paskutinį kartą taisė arna : 2015-11-25, 11:51

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Nėra jis toks jaunas. Univerą tuoj baigs ir tų anime matęs jis 3x daugiau už mane. Kalbėti bus bandoma daugiau ir įdomiau nuo dar kito epizodo nes dabartinis jau įrašytas prieš kurį laiką. Greičiausiai reikia atsisakyti tos idėjos stengtis suspausti daug ką į trumpą laiką o geriau kalbėti apie kelis dalykus plačiau. Vien tik pavardinimas savo mėgiamiausių kūrinių su keliais argumentais nemanau kad pakankamas.

Dėl balsavimo tai bus galima kai balsuotojai bus ne 5 iš viso. Pabandysiu pagalvoti ir keisti savo poziciją pačioje laidoje gal labiau kaip kad informacijos išpešėjas, klausimų daugiau paruošti ir t.t.

Šiaip kad nebūtų jokių neaiškumų pabrėžiu, kad tavo argumentai man svarbūs ir atsižvelgsiu į juos būtinai.

Sent from my STV100-4 using Tapatalk

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius Dai-Katana Žiūrėti skelbimus
    ... geriau kalbėti apie kelis dalykus plačiau. Vien tik pavardinimas savo mėgiamiausių kūrinių su keliais argumentais nemanau kad pakankamas.
    Būtent tokia ir man mintis atėjo pasiklausius pastorojo podcast'o. Iš to ką kalbėjote beveik viskas yra matyta ir kai kas ne vieną sykį. Patiko ši laida ir ...jos norėjosi daugiau.
    Jūsų podcast'ų klausausi tik todėl, kad visada tikiuose juose rasti įdomių protingų otakiškų minčių. Kartais randu, o kartais - ne.

O dėl klausytojų skaičiaus siūlyčiau per daug nesikrimsti. Dai-Katana, tikriausiai neįtari, tačiau jūs su kolegomis kuriate istoriją. Jei ne dabar, tai vėliau atsiras jūsų gerbėjų. Bet tikriausiai su sąlyga, kad ne š... malsite ir nesiorientuosite į vienadienį (viendienės reikšmės) show

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Na tam reikia man daugiau žmonių. Aš galiu užsiimti tokia veikla nes neturiu mergos ar šeimos bet laiko vistiek mažai. Man vis dar reikia žmogaus ar žmonių kurie galėtų versti tekstus. Čia ne už dyką. Nebandžiau dar AZ Facebook puslapyje apie tai rašyti bet greičiausiai teks kreiptis į vertimo biurus Lietuvoje (pigu ten kiek žinau). Tai va kas nori papildomai užsidirbti rašykite man į Skype.

Sent from my STV100-4 using Tapatalk

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Na kartais sekasi tai sekasi. Užsimaniau "klasikos"; įsijungiau pirmą po ranka pasitaikiusį man nežinomą anime, kurį pasirinkau tik dėl 1987metų ir romantiško "Minna agechau" pavadinimo; o ir paveiksliukas taip nekaltai atrodantis imagebam.com. Galvoju pamatysiu kokią lengvą mielą romantišką istoriją ir........ pirmą kartą savo gyvenime pasižiūrėjau old'school'inę erotinę anime komediją suaugusiems. Buvo linksma ir gerai, kad ji tetrūko tik 45min.

Įvertis: 4/5 arba 8/10
    Paskutinį kartą taisė arna : 2016-10-01, 22:55

17. Ačiū Dai-Katana dėkojo
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •