Rezultatai 1 iki 13 iš 13

AnimeZona Podcast'as 004 - diskutuojame apie mums įdomiausius personažus

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29

AnimeZona Podcast'as 004 - diskutuojame apie mums įdomiausius personažus

Google drive įkelti MP3: https://goo.gl/ZYWAMm

Dėl kai kurių kliūčių, susijusių su darbo grafiku, teko praleisti vieną savaitę. Tačiau po šiokių tokių piktumų su Premier Pro Anime Zonos Podcast'o epizodas 4 pagaliau online.
    Nepamirškite pasidalinti savo įdomiausiais personažais!

Paskutinį kartą taisė Dai-Katana : 2015-09-15, 22:46

prifke avataras
    Įstojimo data
    2015 01 04
    Vietovė
    Fire Nation, Ember Island
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    cobabaros balsas nervina (subjektyvus pastebėjimas), o podcastas visai nieko
    (prieš spausdami būkit prisijungę prie facebook!)

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius prifke Žiūrėti skelbimus
    cobabaros balsas nervina (subjektyvus pastebėjimas), o podcastas visai nieko
    Ir kuo jis nervina? Man asmeniškai jis kaip tik patinka neskaitant nuslopinimo po filtravimo. Subjektyvus pastebėjimas.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Šiaip nelabai ir susimąstydavau apie tai, koks personažas čia man labiausiai patinka. Greičiausiai geriausiai atsiliepčiau apie tokius, kurie gal nėra ypatingi, bet viso serialo metu keičiasi, bręsta ir pan. ir tuo yra tiesiog žemiškesni charakteriai, prie kurių nesudėtinga tapatintis. Kažkas tokio, kaip KaoruSakamichi no Apollon / Kids on Slope YuugoSilver Spoon / Gin no Saji, "Smile" iš Ping Pong The Animation ar viena iš pastarųjų mėgiamiausių Kumiko OumaeHibike Euphonium (kuri pasirodė kaip gan įvairiapusė ir žemiška asmenybė).

O šiaip iš kitokių patiko: Joseph JoestarJoJo (2012) antrosios arkos (kietas, nutrūktgalvis ir smagus personažas), HajimeGatchaman Crowds (nes šitos perdėtai hiperaktyvios, energingos ir pozityvios merginos ten tiek daug, kad abejingu tiesiog negali būti), HitagiBakemonogatari, porelė iš Eden of The East / Higashi no Eden.. Iš merginų gerą įspūdį buvo padariusios MaiMai-Hime bei SakiShinsekai Yori. Pasiknisus giliau tikrai ir daugiau tokių mielų širdžiai personažų būtų galima rasti. Ir tai net nemąsčiau apie antraplanius.
    Prie tokių sumanių kaip Light ar Akiyama galima dėti ir AyumuSpiral (siūlyčiau skaityti mangą pilnesnei ir užbaigtai istorijai, jei kas susidomės (kad ir ne be savų minusiukų ji, mano nuomone)) (tiek, kad jis linkęs abejoti savo gabumais, kas kartais nervina, tačiau ir jaučiasi kaip paprastas moksleivis ant kurio buvo užkrauta didelė našta, ne taip kaip šaltokas anime/manga Light'as. Kam tai bus pliusas, kam minusas.).

Podcast'as kaip visada smagus klausytis, tik jau kai kur teko užsikimšti ausis, nes spoileriai klupo netikėtai, nors jų ir nebuvo daug, arba jų buvo galima apskritai išvengti. Dėkui, kad savo darbu sumasinot pasidomėti plačiau, kokie veikėjai asmeniškai labiau patinka.
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-09-05, 16:47

Naujokas Fleimas avataras
    Įstojimo data
    2011 04 15
    Vietovė
    Lietuva
    Įrašai
    22
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Dar vienas is man asmeniskai idomesniu personazu butu Kanta Mizuno aka desert punk is Desert Punk. Nieksas, savanaudis, iskrypes, atrodytu tipinis antiherojus. Visa jo pasauleziura visiskai nepriimtina siuolaikiniam zmogui, bet beziurint anime pamatai scenu, kad galbut ji ir yra teisinga tame post apocaliptinem pasauly, ar netgi butina norint isgyventi. O tai, kad pats veikejas viska pasiekia savo jegomis ir sugebejimais, be jokiu super galiu, netgi ji padaro visai respectable. "A smart man knows when it's time to run like a little bitch"

6. Ačiū Dai-Katana dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Fleimas Žiūrėti skelbimus
    Dar vienas is man asmeniskai idomesniu personazu butu Kanta Mizuno aka desert punk is Desert Punk. Nieksas, savanaudis, iskrypes, atrodytu tipinis antiherojus. Visa jo pasauleziura visiskai nepriimtina siuolaikiniam zmogui, bet beziurint anime pamatai scenu, kad galbut ji ir yra teisinga tame post apocaliptinem pasauly, ar netgi butina norint isgyventi. O tai, kad pats veikejas viska pasiekia savo jegomis ir sugebejimais, be jokiu super galiu, netgi ji padaro visai respectable. "A smart man knows when it's time to run like a little bitch"
    Tikrai taip, nepelnytai pamiršom nuostabų personažą.

8. Ačiū Dai-Katana dėkojo
    prifke avataras
    Įstojimo data
    2015 01 04
    Vietovė
    Fire Nation, Ember Island
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Gilgamesh (iš fate/series), tikrai neeilinis veikėjas
    Ir...Akashi Seijuurou (iš kuroko's basketball), kas matę - supras

10. Ačiū Dai-Katana dėkojo
    Naujokas ENKORw0w avataras
    Įstojimo data
    2015 09 06
    Vietovė
    Varėna
    Įrašai
    15
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tiesa sakant , labai patiko kaip ir kažkas minėjo , niekad nebuvau susimastęs koks personažas man yra mėgstamiausiais , taigi dėkui už tai o šiaip rekomenduočiau tęsti , šaunuoliai , tikrai smagu klausytis

12. Ačiū Dai-Katana dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius prifke Žiūrėti skelbimus
    Gilgamesh (iš fate/series), tikrai neeilinis veikėjas
    Ir...Akashi Seijuurou (iš kuroko's basketball), kas matę - supras
    Bet jo skilai net per daug galingi. Ten aišku vien tik monstrai veisiasi, bet šitas tai jau visai.....

Administratorius
    Įstojimo data
    1998 10 30
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    434
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Čia nei užvažiavimas nei kas, bet kol cobabara neužtikrina geros garso kokybės iš savo pusės - įrašyme išvis nereikėtu dalyvauti, nes tragiška kokybė ir viską gadina/erzina. Tik prašom nepykti o suprasti teisingai : )

Ačiū už 4 ep : )

15. Ačiū Dai-Katana dėkojo
    Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius Daan Žiūrėti skelbimus
    Čia nei užvažiavimas nei kas, bet kol cobabara neužtikrina geros garso kokybės iš savo pusės - įrašyme išvis nereikėtu dalyvauti, nes tragiška kokybė ir viską gadina/erzina. Tik prašom nepykti o suprasti teisingai : )

Ačiū už 4 ep : )
    Na taip, iš techninės pusės problemos su mikrofonu (integruotas), kurios būtų buvusios lengvai išspręstos. Galiu tikrai padovanoti aš tą mikrofoną už 3 savaičių, bet abejoju ar sutiks.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Megstami personazai tikriausiai butu is kiekvieno perziureto megstamo anime. Jei dabar reiketu 'staigiai' ivardinti kas ant liezuvio galo, tai:

vyr. anime personazai:
    - koviniai - Mizuno Kanta is "Sunabouzu"/"Desert Punk";
    - gyvenimiski - Handa Seishuu is "Barakamon";
    - komedijos - Yuuji Kagura is "Tonagura!";

mot. anime personazai:
    - koviniai - Faye Valentine is "Cowboy Bebop";
    - gyvenimiski - Kasukabe Saki is "Genshiken";
    - komedijos - Hatsune Arisaka is "Tonagura!";

Sie mano "vertinimai" pavirsutiniai; is kiekvienu metu anime (ivairiu zanru) galeciau rasti savo 'topinius' veikejus.

P.s.: man cobabaros balsas visai netrukde; gal kad pripratau prie jos metalinio skambesio
    Paskutinį kartą taisė arna : 2015-09-16, 16:05

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Puikiai susiklausė. Su draugu smagiai pasijuokėm iš kai kurių pastebėjimų. Ypač, kaip diskutavom "negi nebus Songoko ?" ir ant tų žodžių atsirado

Pati irgi supratau, kad jei taip reiktų staigiai įvertint man įdomiausią ir labiausiai patinkantį personažą - nėr šansų, nes jų yra begalėėė. Prametus akim "duombazę" supratau liūdną tiesą - kad merginų (man įdomių ir patinkančių yra trigubai mažiau nei vyriškosios lyties)...Tai raštelnu, kas šiuo metu topų viršūnėse mano. Nors netilpo dar daug personažų..

Mano favoritės :
    + pankiškoji Nana [Nana]. Pašėlus, graži, talentinga ir ištikima draugė.
    + moteriška, lapės protą turinti Faye Valentine [Cowboy Bebop]. Nors truputį savanaudiška, tačiau įsiminė ir nors tu ką
    + atsiskyrėlė ir keistuolė Fremy Speeddraw [Rokka no Yuusha]. Viena iš įsimintesnių merginų iš šių metų sezono. Paslaptinga, sunkiai suprantama ir nesuprasi ar gerietė ar blogietė, tačiau kažkuo traukia.

Favoritai:
    + Labiausiai "spardantis užpakalį" mokytojas, už kurį kietesnio vargu ar bus Onizuka [GTO]
    + vienas mieliausių personažų Chopper [One Piece]. Kažin ar egzistuoja žmogus, kuris jo nemėgsta. Vienas įsiminintiniausių iš "gyvūnijos" pasaulio
    + ekscentriškas akiplėša Ban [The Seven Deadly Sins]. Dar vienas naujokas mano sąraše. Čia vienas iš tų bad-boy , kuris turi ir minkštąją pusę (jausmingose situacijose).

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •