Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Geriausias jūsų manymu darbas (pakomentuokite)

Balsavo
2. Jūs negalite čia balsuoti
  • Tetros pasaulio monstras

1 50.00%
  • Mano sąmonė - tavo realybė

1 50.00%
  • Pasaulis su agenotais

0 0%
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 32 iš 32

Rašytojų konkursas "Kraujas, plienas ir ugnis"

Naujokas fox'as avataras
    Įstojimo data
    2015 09 01
    Vietovė
    K Pax
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Va kaip paslaptingai

Paraamnestical
    RayYuka avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Kiot
    Įrašai
    220
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Terminas rugsėjo 30 diena. Vadinasi darbus galima siųsti iki 00:00 ?
    Geriau siaubinga pabaiga, nei siaubas be pabaigos.

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius RayYuka Žiūrėti skelbimus
    Terminas rugsėjo 30 diena. Vadinasi darbus galima siųsti iki 00:00 ?
    Taip.

Naujokas fox'as avataras
    Įstojimo data
    2015 09 01
    Vietovė
    K Pax
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    O kur paskelbimas?

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius fox'as Žiūrėti skelbimus
    O kur paskelbimas?
    Citata Autorius Dai-Katana Žiūrėti skelbimus
    • Terminas pateikti kūrinius - Rugsėjo 30
    • Vertinimo terminas - priklausys nuo pateiktų kūrinių kiekio: rezervuojamas laikas nuo vienos savaitės iki trijų jeigu jų skaičius viršys 10.
    Prieš tai dar darbai bus įdėti čia.

Naujokas Cirile avataras
    Įstojimo data
    2015 08 29
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    O galbūt bent dalyvių skaičių būtų įmanoma sužinoti ir patenkinti bent dalinį smalsumą?

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Darbai konkursui pateikti.
    Viso užbaigtų darbų buvo "netgi" 3. Savo net nebedėjau nes planavau taip daryti tik jeigu bus daugiau dalyvių.
    Autoriai nekomentuokite šioje gijoje daugiau nieko iki kol balsavimas pasibaigs.
    Bet kokiu atveju prizinės vietos 3, dalyviai 3, vadinasi visi gaus kažką.
    PARAŠYKITE MAN Į E-PAŠTĄ AR SKYPE KAIP NORITE GAUTI PINIGINIUS PRIZUS (BANKO SĄSKAITA, PAYPAL SĄSKAITA, STEAM WALLET IR TAIP TOLIAU)

∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎
    Darbai įvertinimui:
    Terminas balsavimo 7 dienos. Moderatoriai, administratoriai ir forumo nusipelnę - parašykite palikdami komentarą arba man asmenine žinute koks jūsų manymu darbas geriausias.
    ∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎∎

Paraamnestical
    RayYuka avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Kiot
    Įrašai
    220
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Na ir jaunimas šiais laikais net pinigai nepaskatino dirbti

9. Ačiū Bardakas dėkojo
    Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Na, nelabai mane nustebino dalyvių ir vertintojų aktyvumas, tačiau bet kokiu atveju eksperimentu aš esu patenkintas ir šio konkurso išvadas pritaikysiu ateičiai. Šiuo metu esu užsikasęs kiek užspaudusiu mane darbo grafiku ir sekančiu podcast'o epizodu, kuris bus nestandartinis ir gan platus. Taip kad yra ką veikti.

DOMO ARIGATO VISIEMS DALYVAVUSIEMS AR BENT JAU PAREIŠKUSIEMS PASTANGAS BANDYTI

Pirmiausiai ką galiu pasakyti dėl
    Citata Autorius RayYuka Žiūrėti skelbimus
    Na ir jaunimas šiais laikais net pinigai nepaskatino dirbti
    Gaila, kad nepabaigei savo darbo - pradžia sudomino ir norėjosi žinoti kas bus toliau. Tiesą sakant net sunervino, nes ką tik perskaičiau ir pradžia patiko. Aš dėl to ir neskaičiau nei vieno darbo iki šiandien - kad perskaityčiau visus vienu metu, įskaitant nedalyvavusius. Paprasčiausiai toks patarimas visiems - geriau tokius dalykus įveikti iki galo ir paskui su šypsena prisiminti, nei kad gailėtis ilgai kad nepabaigei o taip norėjai.
    ★★★★★★★★★★★★★★
    Aš iki šiol niekada nebuvau skaitęs fanfikų ar kitokių "savo" rato žmonių kūrybos. Galiu pasakyti, kad verta ir patiko visi darbai. Dėkoju už dalyvavimą ir įdėtą darbą. Tikiuosi ateityje jūs ir bent dar 3 kart daugiau žmonių vėlgi dalyvausite.

Jautėsi kai kur profesionalios rankos trūkumas, tačiau tai yra natūralus dalykas tokiam konkursui ir nė kiek netrukdė istorijai ir vaizduotės generavimui. Tiesą sakant net kaip tik atvirkščiai - smagu buvo sekti, kaip žmogus dėsto savo mintis ir stengiasi perteikti tai, ką įsivaizduoja ar nori pasakyti juodu ant balto. Netgi galvoju, kad galėjau ir savo kūrybą dėti vis dėl to...

Taip pat kas man labai labai patiko iš šio konkurso idėjos - rašymas pagal paveiksliuką. Nerealiai smagu žiūrėti į vieną vaizdą ir matyti jį keliomis skirtingomis perspektyvomis. Ko nesitikėjau, kad tuos padarus 2 iš 3 dalyvių vadins meiliais vardais - Rubuiliukas (ir mane taip vadindavo kai mažas buvau) ir Mažylis.

Piniginis prizas buvo grynai eksperimentinio pobūdžio, kad patikrinčiau, ar susidomės daugiau žmonių dalyvauti. Didesnių sumų nelabai trokštu kol kas skirti neesant garanto, kad bus proporcingai fun tiek man tiek ir kitiems. Eksperimento rezultatas - nė velnio pinigai ar gal tokios mažos sumos nedomina. Turėkite omenyje, kad konkursas buvo paskelbtas Fantastika.lt forume, AMF forume, šiame forume, Facebook grupėje (iš kurios išėjau), AnimeZona puslapyje ir nupirkta reklama, kurios dėka apie konkursą sužinojo 8000 žmonių, 150 iš jų atėjo pasiskaityti. Aš labai daug vilčių dėjau į Fantastika.lt forumą, nes ten gi daug potencialių "brainštormerių". Sulaukiau vieno dalyvio ir vieno kito "geranorio" pasidalinusio nuomone koks aš kiaulė, kad naudoju be autoriaus sutikimo paveiksliuką su ta geležine kauke. Autorius buvo sukontaktuotas per skype ir deviant art, tačiau atsakymo iki šiol nėra. Ne komerciniais tikslais naudoju - supyks - panaikinsiu ir nupirksiu. Greičiausiai apsiribosiu tik AZ forumu nuo šiol.

Ir ne - temos nebus daromos lengvesnės ar kitaip "downgradinamos". Mano visi ateities konkursai bus fentezi ir mokslinė fantastika. Čia tokio dalyko kaip "per sunki tema" nėra. Paprasčiausiai klausiant "ar norit" konkurso - buvo "norim". Po konkurso paskelbimo iš to "norim" liko tik "n".
    ★★★★★★★★★★★★★★
    Turėkite omenyje, kad vertinu aš pats, be jokių savanorių ir net nekalbu apie publikos vertinimą, nors žinau ne vieną, kuris jau skaitė darbus. Vienas iš jų - mano draugas, kuris neturi nieko bendro nei su forumu nei su fandomu. Žavėjosi jūsų fantazija

PIRMA VIETA
    "Mano sąmonė, tavo esybė"

Išbaigtas darbas, nors ir situacija yra pažystama ir déjà vu jausmas neapleidžia. Tikriausiai dėl to, kad žmogus jau yra toks šūdo gabalas, kad taip ir darytų kaip toje istorijoje yra. Taip pat šiek tiek priminė James Cameron'o "Avatar" filmą, tik šiuo atveju su ne tokia laiminga pabaiga. Norėčiau pridurti, kad šis darbas buvo atsiųstas Rugsėjo 1 dieną.

ANTRA VIETA
    Paskyriau abu likusius darbus - "Tetros pasaulio monstras" ir "Pasaulis su Agenotais".
    Sprendimas panaikinti 3-ią vietą ir padaryti dvigubą antrą vietą buvo toks dar prieš skaitant darbus ir esant mažiau nei 5 darbams. Tiesiog nenorėjau skelbti.

Abiejų norėjosi susigaudyti labiau kas ten vyksta ir kodėl. Suprantama, kad norisi išlaikyti mistiką, palikti vietos interpretacijoms, tačiau pernelyg daug pakabinta ore kad suvirškinti.

Aš įtariu, kad "Tetros pasaulio monstras" buvo nukirptas anksčiau laiko aprėpiant tik dalį istorijos apie "herojaus" epizodinį susidūrimą su vaikėzu ir susivokimą dėl savo skystablauzdiškumo. Nors tai jis ir prieš tai žinojo. Bent jau paskutinė pastraipa sudaro tokį įspūdį. Tačiau man patiko pats "kalniečio" variantas apie jo nemirtingumą ir labiau domino ne jo emocinė kelionė o tai, kodėl jis toks ir kas vyks toliau.

"Pasaulio su Agenotais" irgi panaši situacija. Istorija nors kaip ir ir išbaigta, tačiau galėtų būti daugiau išplėtota. Vietomis jaučiasi didelis minčių šuolis. Kaip kad staigus paminėjimas, kad tai kaip ir nauja planeta ir įmanomos tarp-planetinės kelionės. Pats "herojus" nėra iš tų, kuriuos galima būtų mėgti - pasaulio pabaigos trokštantis veikėjas su super egoisitiniu polinkiu susikurti pasaulį tik sau. Tačiau tokių žmonių tikriausiai yra.

Smurto scenų ir kovų veiksmai - sveikintinos pastangos Moteris kiek per stipri pasirodė - pernelyg daug ji ten nudobė vien tik su peiliais tų vyrų, nekalbant apie nukandžiotus pirštus. Tačiau anime pasaulyje tai suveiktų. Ir skerdžiama kiaulė, kuriai pirma nulupa odą, pasvilina o paskui nuleidžia kraują - čia gi baisus mėsos gadinimas ir gyvūno kankinimas. Senais laikais esu dalyvavęs tokiuose ritualuose - nieko smagaus...
    ★★★★★★★★★★★★★★
    Gaila labai, kad niekas nepasidalina savo įspūdžiais ir komentarais apie pačius darbus ir kas juose patiko.

Dalyviai - jeigu norite, galite pasiskelbti kieno kuris darbas yra. Taip pat susisiekite su manimi skype ANACHRONIX.NOEIN ar kitokiais kanalais kad susitarti, kaip pervesti jums prizus.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Pirmas blynas. Sveikinu. Tikiuosi nenuleisi rankų ir rašytojų konkursėlį toliau organizuosi. Jei galvoje bus įdomesnių minčių - sudalyvausiu sekančiame, tik neprižadu, kad 5psl prirašysiu

Naujokas Cirile avataras
    Įstojimo data
    2015 08 29
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    11
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pasaulis su agenotais - maniškis. Jei ne facebook grupė, čia , matyt, būtų buvę tik du dalyviai ir vienu naujoku mažiau. Konkursas užkabino ir sudomino, nors tikėjausi žymiai daugiau dalyvių ir pastabų - vis dėlto pirmas kartas bandant mintis ir fantaziją priversti būti kažkuo apčiuopiamu ir būtent nuo to kartais priklauso ar antras bandymas bus ar nelabai. Bet kuriuo atveju - dėkui kitiems dalyviams, buvo smagu skaityti. Tiesą sakant itin nustebino jog visi trys darbai buvo rašyti pirmu asmeniu Kažkaip buvau įsitikinus jog tai nutinka gan retai. Beje, galbūt pirmosios vietos autorius iš tiesų yra parašęs gerokai didesnės apimties kūrinių? Būtų smagu paskaityti.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    O ne per ilga apimtis? Jei darbas įdomus aišku gali jį suryti ne svarbu ten 5 ar 10 lapų, bet jei tau kažko trūksta, prisiversti skaityti iki galo labai sudėtinga. O rašytojas irgi sugaišta laiko nemažai ir menkas malonumas kai tavo kūrybos taip niekas ir neįvertina ir nepakomentuoja. Gal tiesiog trukmė atbaidė daugumą: tiek rašytojus, tiek skaitytojus. O balsavimą buvo galima pratęsti ilgiau ir porą kartų apie jį priminti, nes čia viskas kaip visada nusistumia į galą. Pats prisiminiau tik vakar, kad yra šis konkursas, kai balsavimas pasibaigė, aišku netrukdė niekas pasisakyti tada komentaru, bet skaityti iki galo gan ilgų kūrinių, jau neprisiverčiau. Širdis labiau linko ties MANO SĄMONĖ - TAVO REALYBĖ taip pat, su tais mažyliais ir rubuiliais , kitaip pakreiptas ir išpildytas pasakojimas nei būtų galima tikėtis įprastai.

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    29
    Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
    Pirmas blynas. Sveikinu. Tikiuosi nenuleisi rankų ir rašytojų konkursėlį toliau organizuosi. Jei galvoje bus įdomesnių minčių - sudalyvausiu sekančiame, tik neprižadu, kad 5psl prirašysiu
    Patikslink "įdomesnių minčių"? Čia visiškai gali būti, kad kas man įdomu - kitiems labai net neįdomu. Visgi galima būtų kažką pakoreguoti pagal kitų nuomones, jei tik tų nuomonių būtų

Gal per trumpas konkurso terminas buvo? O dėl trukmės - na, aš labiau mėgstu didesnius kūrinius o ne rašinėlius Viltis neužgeso iki pat pabaigos sulaukti kūrinio bent 50 puslapių trukmės, bet jaučiu tik aš vienas buvau nusiteikęs tokį rašyti bet sustojau, kai susivokiau kiek dalyvaujančių bus. Taip, aš irgi norėjau dalyvauti tik kad pasivaržyti dėl publikos balso bet pasikėsinimo į prizines vietas.

Mokykloje prisimenu 10 klasėje užtekdavo puslapio ar kelių per kalbos pamokas. 5 puslapiai nėra daug. Visiškai ne daug. Kai pradedi rašyti viskas tik savaime einasi. Esmė tame, kad parašyti trumpą istoriją yra žymiai sunkiau nei kad ilgą. Čia lygiai kaip su filmais. Sutalpinti istoriją į 1 minutę yra daug daug sunkiau nei į 10. Tačiau man patinka, kai žmonės detaliai aprašinėja aplinką ir tai, kas vyksta aplinkui. Nepatyrusiems rašytojams tai kiek sudėtingiau aprašyti labai trumpoje apimtyje.

15. Ačiū RayYuka dėkojo
    emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Būtent apimtis, o tiksliau apimties tūrinys ir nulemia bendrą galutinį kokybinį rezultatą. 1, 5, 50 ar 100psl - nesvarbu kiek - gali būti įvairiai (kokybės prasme) užpildomi. Todėl pagal psl kiekį niekada neimčiau spręsti apie kūrinio gerumą ar išbaigtumą.

Kas dėl konkurso sąlygų, tai nežinau ar gerai kai kuo daugiau psl reikia prirašyti. AZ ne rašytojų forumas, čia renkasi "chebra" kuri mėgsta paprastumą ir "konkretiką" - mažai kas turės kantrybės skaityti ne mangą, o pačią tikriausią prozą (ir dar be paveiksliukų!!!!). Todėl manau min.psl. skaičius galėtų būti nuo 1-2vnt iki max. 'belekiek'.

O dėl minčių, tai kaip sakiau imčiausi dalyvauti, jei galvoje atsirastų įdomesnių rašybai skirtų minčių; nes nesu ir niekada nebuvau tas, kuris rašo.

Naujokas fox'as avataras
    Įstojimo data
    2015 09 01
    Vietovė
    K Pax
    Įrašai
    5
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Dėkui už konkursą. Smagu buvo sudalyvauti. Labai smagu, kai norint rašyti kas nors duoda gerą idėją, tada palengvėja kūrybinis procesas. Vis planavau parašyti ir antrą darbelį, bet deja pritrūkau laiko.
    Smagu, kad tokie vyksta.
    Na ir dėkui už įvertinimą, nesitikėjau užimti pirmos vietos, bet kad jau užėmiau tai labai džiaugiuosi. Turėčiau uodegą ko gero ją dabar vizginčiau
    Jei bus daugiau tokių konkursų, pasistengsiu dalyvauti.
    Ačiū dar kartą, visiems skaičiusiems ir žinoma konkurso organizatoriui

18. Ačiū RayYuka dėkojo
    Paraamnestical
    RayYuka avataras
    Įstojimo data
    2009 11 02
    Vietovė
    Kiot
    Įrašai
    220
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Šiaip man patiko. tikiuosi bus dar vienas toks konkursas (kuriame dar ir sudalyvausiu xd)

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •