Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 28

AnimeZona komandos rinkimas

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Lietuva, Vilnius, naujininkai
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28

AnimeZona komandos rinkimas

Sveikas, forumieti! Manau, gija tikrai patraukė dėmesį ir sužadino tavyje smalsumą, o ir tikrai ne veltui. Nes ji orientuota būtent į tave. Kyla klausimas, kas čia per šposas, ir padarei pirminę prielaidą, ir išvedei teoriją, jog keičiasi visas AZ kolektyvas? Priešingai. AZ kolektyvas plečiasi ir jam reikia naujų narių. Vėlgi, tai nebus susiję su svetainės administravimu ar moderavimu. Anime Zona nutarė plėstis ir už virtualios erdvės bei jos ribų, o tai reiškia, kad ji taipogi rengs ir aktyvią veiklą bei ją organizuos viešai.
    Komandos surinkimo principas gan paprastai ir aiškiai turėtų skambėti. Klubas susidarys iš organizatorių, nusiteikusių pradžiai dirbti iš idėjos publikai ir savo pastangomis tų idėjų įgyvendinimui. Būsime nepriklausoma komanda, galėsime bendradarbiauti ir dalyvauti kituose renginiuose... Bet svarbiausias orientyras yra sukurti kažką savo, o tam reikės gyvo tarimosi ir planavimosi tarpusavyje.
    Šeimos sudėtį atrinksiu aš pats pagal kiekvieno norinčiojo prisijungti entuziazmo lygį. Aktualiausi žmonės tarpusavio jungčiai ir bendradarbiavimui būtų šioje svetainėje sėdintys inteligentiški ir šiaip ne durni nariai. Vis dėlto AZ ir patraukė mano dėmesį tuo, kad čia tikrai yra tokių ir slepiasi vengdami viešumos. Bet būtent anime publikai jūsų ir reikia, kad ne tik už monitoriaus demonstruotumėte savo proto gabumus ir iškalbą, bet, kad ir būtumėte gyvas pavyzdys, iš kurio būtų galima mokytis vertybių. Tai taps hobiu ir papildomu užsiėmimu jums, kuris apdovanos jus tikrai brangia ir neužmirštama patirtimi.
    Planavimas ir organizavimas žinoma lies tik komandos narius ir kiekvienas prisijungęs ar tapęs jo narys bus lygiai toks pats reikšmingas kaip ir bet kuris kitas esantis organizatorius jame.
    Viskas priklausys nuo to, ką bendrai nutarsime kartu įgyvendinti. Ir taip, keli pavyzdžiai būtų, kas įeitų į galimus planus ir jų įgyvendinimus... Tai būtų tie patys meet'ai, orientaciniai žaidimai, stovyklos, anime peržiūrų rengimas, prisidėjimas prie renginių parengimo ir t.t. Kas ko norės ir kas ko norės siekti.
    Kiekvienas norintis prisijungti, bus tas pats organizatorius. Kiekvienas galės pasiūlyti bet kokią viziją ir vadovaujantis ta idėja visi kartu bendrai galėsime siekti įgyvendinti tą tikslą. Tai galite įsivaizduoti viską nuo A iki Z, viskas priklauso tik nuo galimybių ir atsidavimo tam.
    Pradžiai tiek, viskas aptariama bus gyvai su tais, kurie norės kiek daugiau sužinoti apie tokios komandos kryptingumą ir svarsto jungtis prie bendro projektavimo.
    Klausimus rašykite čia arba man asmeniškai.
    Paskutinį kartą taisė SataNa : 2015-08-04, 19:42

Džiaugiuosi, kad kažkokios iniciatyvos bandomos vykdyti, bet labai sunku rimtai domėtis, kai viso to pateikimas praktiškai kaip verbuojant ateit į vadinamąją tinklinę rinkodarą - beveik nieko nepasakoma, o ta mažytė dalis, apie kurią užsimenama, minima per labai aplinkui.
    Urameshi, Iemon-dono!

Last Frame Studio

bithuthe avataras
    Įstojimo data
    2003 11 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    451
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Kaip jau ir minėjau, labai jau apstrakčiai savo idėjas dėstai.
    Žodžiu, kaip aš suprantu (po mūsų susirašinėjimo), tai norima sukurti ala AZ klubą arba kažką pan.
    Siūlyčiau bent pora pavyzdžių auditoriai pateikti, ką tu čia konkrečiai planuoji daryt, nes kitu atveju abejoju, kad atsiras norinčių prisijungti.

Sėkmės.

Forumo maniakas

daimonass avataras
    Įstojimo data
    2008 12 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    408
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Kaip ir minejo bithuthe taip ir nesupratau, ka sitas "klubas" turetu daryti ? Cia kalba eina apie kazkokius meetus ?

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Jei taip būtų neutralus 'plotas' kaip "Genshiken'e"....

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    30
    Iniciatyva sveikintina.

Čia kaip tik pamąsčiau ir galvoju bus kažkiek (o gal ir labai) į temą. Meetai ir live renginiai yra ganėtinai varginantys reikalai ir reikalauja daug jėgų ir ryžto kad įgyvendinti. Tačiau paralelei ar užpildant tarpus gali būti daroma AZ vardu kitokie dalykai. Pavyzdžiui aš pasigendu Lietuvos fronte kiek stipresnių išraiškų virtualioje erdvėje be visokių Facebook'ų ir Forumų. Kaip su Podcast'ais? Gan populiarus reikalas užsienyje ir tikrai nėra sunku tokius dalykus suregzti - tam puikiai tinka Google Hangouts, YouTube Live. Dėl Twitch nežinau bet ten mačiau nemažai nesusijusių su žaidimais stream'ų.

Man asmeniškai daug smagiau matyti diskutuojančius žmones (ypač gyvai) kurie atsakinėja į užduotus klausimus ir komunikuoja IRC/stream chate. Diskusijos irgi beribės - naujo ongoing anime aptarimas, naujienų aptarimas, būsimų renginių aptarimas, diskusijos ir t.t. Ir kas kartą gali būti vis keli nauji dalyviai, ypač tie kurie rašo aprašymus ar propaguoja anime Lietuvoje. Kelis žmonės turėtų būti pastovūs. Bet kaip minėjau - darbas yra tik kalbėti ir vadovautis surašyta darbotvarke laisvu formatu. Niekam čia nereikia žinių formato ar kriminalinės kronikos.

Čia greičiausiai persilaužimas turėtų būti ypač tiems kurie galvoja kaip kvailai jie atrodys ir kitos kuklybiškumo nesąmonės. Pats toks buvau, bet mano toks amžius dabar kai man giliai nusišvilpt ant kuklumo.

Aš po darbo dabar tai sunkiai galvojasi todėl nelabai ką sumąstau kuo galėčiau padėti komandai.

Jeigu labai rimtai būtų atsižvelgta į tai galėčiau parūpinti kažkiek standartinės technikos, kaip kad mikrofonus ar kamerikes.

Shooting Star

stella avataras
    Įstojimo data
    2008 09 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    170
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius SataNa Žiūrėti skelbimus
    Aktualiausi žmonės tarpusavio jungčiai ir bendradarbiavimui būtų šioje svetainėje sėdintys inteligentiški ir šiaip ne durni nariai.

Skamba taip lyg rinktum komandą kokiame "Auksiniame prote" dalyvauti :D
    _____

In the future 15 people will be famous

Pagal prasiplėtimą panašu, kad norima daryt ale kažkokį klubą, kuris rengtų įvairias veiklas Anime Zonos vardu. Gal ir visai nieko. Bet yra du nemaži BET: 1) Panašu, kad pats iniciatorius nelabai žino ar planuoja, ko norėtų/ketina imtis. Suprantu, kad viskas priklausys nuo ateinančių žmonių, bet visada įtaigiau ir rimčiau yra pristatyti bent dvi savo galimas idėjas/pasiūlymus ir tada jau pridėti, kad tai nebus viskas, ir kad viskas plėsis/priklausys nuo to, kiek ir kokių žmonių prisijungs. 2) Kaip suprantu, tai norima daryti gyvai. Tuomet reiktų pagalvoti apie tai, kad nariai greičiausiai gyvena skirtinguose miestuose, o galbūt net ir ne Lietuvoje. Nežinau, kaip šitą problemą reikėtų spręsti, bet tikrai reiktų tai apsvarstyti ir pagalvoti, kaip prie to priderinti norimas veiklas.

P.S. podcasts sound interesting.
    Urameshi, Iemon-dono!

9. Ačiū arturs dėkojo
    Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Citata Autorius cobabara Žiūrėti skelbimus
    1) Panašu, kad pats iniciatorius nelabai žino ar planuoja, ko norėtų/ketina imtis. Suprantu, kad viskas priklausys nuo ateinančių žmonių, bet visada įtaigiau ir rimčiau yra pristatyti bent dvi savo galimas idėjas/pasiūlymus ir tada jau pridėti, kad tai nebus viskas, ir kad viskas plėsis/priklausys nuo to, kiek ir kokių žmonių prisijungs. 2) Kaip suprantu, tai norima daryti gyvai. Tuomet reiktų pagalvoti apie tai, kad nariai greičiausiai gyvena skirtinguose miestuose, o galbūt net ir ne Lietuvoje. Nežinau, kaip šitą problemą reikėtų spręsti, bet tikrai reiktų tai apsvarstyti ir pagalvoti, kaip prie to priderinti norimas veiklas.
    .
    dėl 1) aš leidžiu kalbėti už save savo vardui, kai tame jau 7 metus patirties turiu. Bet jei neteko susidurti su skelbtais renginiais, tai paprastai ir greitai - cosplay organizatorius, vedėjas, meet'ų, orientacinių ir karnavalų organizatorius anime tematika. Pirminės idėjos surengimui ir įgyvendinimui jau yra paruoštos, o tam man reikia komandos. Veliau viskas bus atsižvelgta pagal bendras idėjas ir galimybes jas įgyvendinti.
    O dėl 2) tai tikrai bus randami kompromisai, bet jie priklausys tik nuo to ką per atstumą esantis žmogus gali pasiūlyti ir duoti. Jei tai iš užmiesčio žmogus, problemų realizavimui kokios nors veiklos nekils jei jis tik pakankamai turės entuziazmo prisidėti prie veiklos. Nes komunikacija būtu palaikoma, o ir lėšos manau nebūtu pagailėtos įgyvendinti vienai ar kitai dienai atvykti, kad suruošti renginį ir veiklą.

Citata Autorius Dai-Katana Žiūrėti skelbimus
    Jeigu labai rimtai būtų atsižvelgta į tai galėčiau parūpinti kažkiek standartinės technikos, kaip kad mikrofonus ar kamerikes.
    šito neužmiršiu. Kaip, kad vilsiuosi, kad ir tu neužmirši : D

Citata Autorius stella Žiūrėti skelbimus

Skamba taip lyg rinktum komandą kokiame "Auksiniame prote" dalyvauti
    komanda ir bus 'auksinis protas' Pabrėžiau tą kriterijų ne veltui. Anime publikoje augau ir tai ką tenka matyti su metais jai besivystant, tai didžiuotis tikrai nebėra kuo. Todėl noriu surinkti kolektyvą, kuris būtu bent atsakingas ir doribingas savomis vertybėmis, ką aš ir laikau ne durnumu..

Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
    Jei taip būtų neutralus 'plotas' kaip "Genshiken'e"....
    vat, pataikyta į vieną iš idėjų..
    Kartoškė

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Neklausykit, išveš į sibirą ir parduos čigonam

Mind Zone

SataNa avataras
    Įstojimo data
    2008 02 15
    Vietovė
    Įrašai
    760
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Nesikuklinkit chebra. Jei norite kelti paklausą Lietuvoje ir pritraukti daugiau žmonių dėmesio, kad būtu daugiau suinteresuotų ir žinančių apie jūsų bendrus pomėgius, tai yra puiki proga tam. Prisidėti savo veiksmais prie to iškėlimo ir ne tik flood'inti forumus ir tikėtis jog kažkas kažkur kažką padarys.
    Tai viena iš galimybių realizuoti ir įgyvendinti tai ko patys norite, kas bent jau liečia jūsų pomėgius ar net aistrą.
    Kartoškė

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    30
    Citata Autorius SataNa Žiūrėti skelbimus

šito neužmiršiu. Kaip, kad vilsiuosi, kad ir tu neužmirši : D
    Neužmiršk. Mano kontaktai berods profilyje yra. Bet tam man reikia garanto kad tas vyks reguliariai, turi būti gražus ir tvarkingas AnimeZonos YouTube kanaliukas su dedikuotu podcastų playlistu jame, nežinau dėl dizaino pačio podcasto kad gražiai atrodytų bet čia berods nieko sudėtingo. Bent keli žmonės turėtų būti kurie galėtų įrašinėti podcastą gyvai tam atveju jei kam nors katės kabelius nugraužtų ar mama (ar žmona) lieptų eit gult.

Mikrofonai ir kameros nėra pigus reikalas (nekalbu apie pigų šlamštą bet apie tai ką pats naudoju bent jau) bet manau kad tokia investicija verta jeigu rezultatas duos naudos.

Realiai įsivaizduoju tai kaip radio šou dedikuota anime bet patalpintą video formatu 100 kartų mažesnei auditorijai.

Brainštorminkit apie tai. Aš irgi pasistengsiu kažką daugiau pagalvoti.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.964
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Man ir patinka podcast'o idėja. Bent jau gražiai siejasi ir su forumu, ko tema nelabai apibrėžia, viskas ten tik apie renginius, bet apie vargšą forumėlį nieko.

Apie podcast'ą man į galvą šauna Co-Optional Podcast, daugiausia apie žaidimus https://www.youtube.com/playlist?lis...010B0EEA9E5F06 , bet spėju visi prisijungę šnekėtų per laptopus ar pan. tai klausimas ar vaizdas žiūrovų negąsdintų . Man asmeniškai užtektų ir soundcloud'e talpinamo garsinio varianto. Bet kaip minėjo reikia ir žmonių, kurie apie tai kalbėtų ir tų kurie klausytų. Bet čia gal ir visai prieinamas variantas, tiems kas tingi po forumus naršyti ar skaityti apžvalgas, laisvu laiku pasileisti tą podcast'ą, juolab kai lietuviškai.

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    30
    Būtent kažką tokio ir turiu omenyje. Ir ne nebūtina kad ten snukučiai būtų HD kokybės, kas nori gali katės snukį uždėti. Pati diskusija yra svarbiausia. Tačiau man asmeniškai kokybė yra pageidautina ir gražus pateikimas taip pat.

Esmė tame kad žmonės ir taip bendrauja tarpusavyje. Tą bendravimą galima pateikti smagesniu formatu ir taip įtraukti daugiau žmonių. Aš asmeniškai podcastų neklausau, tik žiūriu per Twitch ar YouTube.

Plius podcasteriams ausinės būtinos tam nes priešingu atveju aidai visokie bus ir kitokie triukšmai.

Bet kokiu atveju žiūriu idėja kai kuriems patinka ir dar niekas net nevadino tai kvailyste. Galiu pamėginti paanalizuoti technines galimybes ir proceso eigą ir daugiau pasiūlymų pateikti. Jei niekas iki tol nieko nedarys ar neperims iniciatyvos tai kokią dieną kai laisvas būsiu (greičiausiai poryt) galėtume padaryti kokį eksperimentą ir padaryti testinius įrašus. Temų siūlymai, kausimai ir rekomendacijos turėtų būti daromos tik per forumą. Kad aktyvumas čia būt didesnis ir t.t.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    129
    Nu gal, bet geriau be snukučių. Nes tos kalbančios galvos kraupiai atrodo... Geriau jau naudoti avatarus iš forumo....

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    30
    Visai ne kraupiai. Visai kitokios emocijos, reakcijos ir bendravimas kai bendrauji su žmogumi o ne su kažkokiu katinu ar mikrobangų krosnele.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •