Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Junketsu no Maria įvertinimas

Balsavo
11. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  0 0%
 • 4

  5 45.45%
 • 3

  5 45.45%
 • 2

  1 9.09%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Junketsu no Maria

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Junketsu no Maria

  Junketsu no Maria

  Režisierius: Goro Taniguchi
  Studija: Production I.G
  Žanrai: nuotykiai, fantazija
  Transliacija: 1.01.2015 - 29.03.2015
  MAL reitingas: 7.47
  Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / AMV

  :AniDB: :ANN: :MAL:

  Aprašymas: Viduramžiai. Prancūziją alina Šimtametis karas su anglais. Situacija ir taip permaininga, o viską papildomai apsunkina ragana Marija, kuri stengiasi kovojančias puses išskirti. Keista? Be abejo. Tarp raganų toks elgesys nėra paplitęs. Greičiau atvirkščiai, raganoms žmonių karai yra tik į naudą. Kur ten nelabosioms, yra daug žmonių kurie iš to užsidirba. Kur dėti visokius samdinius jei jiems nebūtų darbo? Bet Marijai tai nelabai rūpi. Ji yra prieš ir viskas. Toks elgesys užkliūva ir žmonėms ir raganoms ir net pačiai dangaus kanceliarijai. Sėdėtų sau ramiai savo troboje ir visokius vaistus gamintų, bet mergaitė niekaip nerimsta. Kai tik išgirsta, kad kažkur vyksta "vakarėlis" ir iškart savo trigrašį kiša. Ir nemanykit, kad tiesiog taikiai piketuoja. Jei labai reikia tai ir drakoną gali išsikviesti. Nori nenori, bet su tokia jėga reikia skaitytis.  Šiame seriale yra tik viena priežastis, dėl kurios aš jį žiūrėjau. Ne tik žiūrėjau, bet net ir labai nesigailiu sugaišto laiko. Ta priežastis yra Marija. Per tiek metų ir tūkstančių matytų anime man dar neteko sutikti pacifistės raganos. Ir tokios simpatiškos raganaitės irgi. Marija man labai patiko net nepaisant to, kad jos ideologijos aš visiškai nepalaikau. Aš net pritarčiau kelių personažų nuomonei, kad mergaitė yra per daug egoistiška ir kišasi ten kur nereikia. Bet man patinka ir viskas. Patinka jos drovumas, užsispyrimas ir kaip ji nesupranta, kad sukubusui nuo "darbo" gali skaudėti žandikaulį. Patinka, kad ji miega nuoga.^^ Ir Marijos pelėdos patinka. Buvo labai gaila inkubo, kuris dėl šeimininkės nepatyrimo negavo savo "aparatūros". Mergaitės ir išvaizda visai neprasta. Vienas personažas yra gal ir menka priežastis, bet likusios anime sudedamosios nėra labai jau blogos. Reikia tik nusiteikti, kad tai nėra istorinis anime. Ir raganos čia yra japoniškos, t.y. ne bjaurios bobos, o kawainos ir menkai apsirengusios mergaitės. Yra truputis humoro, erotikos, dramos, romantikos ir veiksmo. Viskas daugiau mažiau pagal standartus. Nebent piešimas užkliuvo. Kažkoks visai ne Production I.G'iškas. Atrodo lyg būtų piešę net ne antra, o kokia nors trečia komanda. Na bent jau personažai nupiešti nors ir paprastai, bet visai gražiai.

  Reziumė: Junketsu no Maria yra be pretenzijų į kažkokią išliekamąją vertę ar gilesnę mintį. Aišku kažkiek paliečiama karo problematika, bet pusnuogės raganaitės neleidžia per daug surimtėti. Rekomenduoti žiūrėti visiems irgi negaliu, bet jei veikti nėra ką, o smegenų apkrauti nesinori tai galima ir pabandyti.


  Nekalta mergelė Marija ir ragana...japonams nėra nieko švento...^^  Spoileris:


 2. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Man tai vienas iš sezono siurprizų. Visai kokybiškas fantasy ir istorinių laikų mišinukas. Tik gaila, kad taip užbaigta paprastai, sukurtas pasaulis ir statoma istorija jautėsi kur kas grandioziškensė ir daug didesnio potencialo turinti, o buvo pateiktas tik paviršius (kaip supratau iš forumų pabaiga kaip mangoje, tai visgi gaila, o ambicijos jautėsi). Manau kad karo politika, religinės bažnyčios manipuliacijos galėjo būti pateikta kur kas plačiau ir giliau.
  O šiaip trumpa, graži pasakaitė prieš miegą. Tik ne visai vaikams, perdėjo ten su sekso kalbom ir juokeliais kai kur.


  Spoileris:

  1. Serialas kaip ir iš dalies feministinis, bet pabaiga kažkokia prieštaraujanti. Dar ir vaiką jau archangelas įkišo porelei beveik per prievartą.
  2. Nesupratau, kokiu būdu ten bandė nuimt Marijai rūtų vaikinkėlį, kad darbo neatliko, bet galias ši laikinai prarado......

 3. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  Spoileris:

  2. Nesupratau, kokiu būdu ten bandė nuimt Marijai rūtų vaikinkėlį, kad darbo neatliko, bet galias ši laikinai prarado......
  Spoileris:
  Аš irgi nelabai supratau. Pagraibė gal gerai....

 4. #4
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Tikėjausi kokio normalaus (rimto) anime apie raganas ir viduramžius.
  Nepatiko čia nei nuogybės, nei pošli prikolai .

  Gal tik pagr.veikėja kawaina čia gelbėjo situaciją truputį

 5. #5
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Sunku vertinti, šį kartą kažkodėl labai sunku. Nes iš dalies visai patiko, iš kitos pusės nemenkai sunervino. Norėjosi nušauti keletą veikėjų nejuokais. Ypač Mariją, kuri iš pradžių atrodė tik naivoka pacifistė, bet į serialo galą ėmė nejuokais užknisti su savo pažiūromis. Nesakau kad pacifizmas iš esmės blogai, bet kas perdaug tas nesveika. Jos bachuras išvis vyrų giminės vardo nevertas, tfu. Vienintelis iš esmės patikęs veikėjas Galfa visiškai neišplėtotas, o jo virsmas blogiečiu tiesiog komiškas. Susidarė vaizdas kad anime lyg ir kurtas vaikams, gal užtai ir kaikas nekabino, bet jei vaikams tai kam tada įtraukti juokus apie "darbą" burna ir pnš?... O jau visagalis angelas Michaelis... Kai nusijuokė gale tikrai maniau kad monitoriaus ekranas suduš... Žodžiu, jei norin iki pykinimo gražios istorijos su tokia pat iki pykinimo gražia pabaiga, prašau, aš duodu 3/5 už gan įdomią pradžią, Galfą bei Marijos išvaizdą, visa kita įvertinčiau anglišku žodeliu "meh".

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •