Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Shigatsu wa Kimi no Uso įvertinimas

Balsavo
29. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

12 41.38%
  • 4

16 55.17%
  • 3

0 0%
  • 2

1 3.45%
  • 1

0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 21

Shigatsu wa Kimi no Uso / Your Lie in April

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

Shigatsu wa Kimi no Uso / Your Lie in April

Shigatsu wa Kimi no Uso

Režisierius: Kyōhei Ishiguro
    Studija: A-1 Pictures Inc.
    Žanrai: romantika, drama, muzika
    Transliacija: 10.10.2014 - 20.03.2015
    MAL reitingas: 8.90
    Trukmė: TV 22 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV

Aprašymas: Kousei Arima buvo tikras pianino vunderkindas. Vienuolikmetis berniukas jau buvo laimėjęs tiek turnyrų kiek retam muzikantui pavyksta laimėti per visą gyvenimą. Tiesa, Kousei mėgo ne visi. Daug kam užkliūdavo labai jau tikslus ir be jokios improvizacijos atlikimas. Genijus net užsitarnavo "metronomo" pravardę ir visai pelnytai. Toks stilius labai patikdavo teisėjams, bet žiūrovams būdavo nuobodu. Miršta berniuko motina, kuri kartu buvo ir pianino mokytoja. Savo neišsipildžiusias svajones ji sudėjo į savo sūnų, bet dažnai perlenkdavo lazdą. Super talentas keliems metams dingsta iš scenos. Motinos mirtis taip stipriai traumavo, kad Kousei nebegali groti su pianinu. Laikas jam lyg sustojo ir pradėjo eiti tik tada kai vaikystės draugė Tsubaki pakvietė į dvigubą pasimatymą. Ten jis sutinka Kaori, kuri pakeičia jo gyvenimą. Mat mergaitė yra smuikininkė ir Kousei nenorom sugrįžta į muzikos pasaulį.

Šis serialas turi dvi dideles bėdas. Pirmoji yra banalus siužetas. Kuo viskas pasibaigs galima nuspėti jau po trečios serijos. Ir apskritai kažkur jau visa tai yra matyta. Antroji bėda yra žliumbimas, "flašbekai" ir apskritai drama. Viso to yra per daug. Tiek daug, kad nukenčia ir personažai ir pati muzika. Žliumba daug ir bet kokiomis progomis. Gera? Žliumbia. Bloga? Žliumbia.... Atsisveikinimas su motina užtruko pusę serialo. Suprantu, kad kūrėjai norėjo parodyti pagrindinio personažo kančias, bet ar ne per daug gerai jiems pavyko? Vienžo dramos čia yra tiek daug, kad patiks tikrai ne kiekvienam. Taip aš maniau, bet MAL'o reitingas sako, kad šie trūkumai nėra jau tokie ir dideli. Kur gi pasidėjo visi storžieviai, snobai ir cinikai?^^
    Serialas turi ir du didelius ir sunkiai nuginčijamus privalumus. Pirmasis yra piešimas. Na pirmos serijos manęs labai nenustebino. Jos visada būna geresnės kokybės, bet ir šiame anime ir vėliau buvo gražių kadrų. Spalvos gal net daug ryškios tokiam gan melancholiškam serialui. Pagirti reikia ir muziką. Klasikinės muzikos neklausau, bet kažkodėl anime apie ją man patinka. Ir pats grojimo procesas labai gerai animuotas. Gaila tik, kad antroje serialo pusėj muziką visiškai išstūmė romantika ir drama. Va personažai tai +-. Iš vienos pusės manęs net vaikystės draugė nenervino, bet iš kitos nei vieno labai įsimintino personažo čia nesutikau. Nebent Kaori visai nieko, bet pati pabaiga viską sugadino.

Reziumė: Šiltas liūdesys. Tokius jausmus palieka šitas anime. Vien dėl to šis anime yra vertas teigiamo įvertinimo. Pridedam dar porą ir gaunam 8.
    P.S. O tėvas vėl kažkur anapus....

Dabar visada per pagirias žiūrėsiu romantines dramas. "Pramuša" gerai....^^

Spoileris:

Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2015-03-26, 18:40

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.952
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Pagrinde tos paaugliškos ir visos kitos dramos bei jų vilkinimas ir ėjo per nervus, kitaip būtų tikrai širdį virpinanti ir verta dėmesio istorija. Bet dabar trūko fokuso, trūko orientacijos, o norėtas aprėpti tiek daug. Užsiciklinimas ties motina, arba Tsubaki romantinės kančios jau buvo beišvedą iš kantrybės. Aišku gražių momentų buvo, pasirodymai, kad ir vos keli, labai gražūs, o paskutinis itin emocionaliai įspūdingas pasirodė.
    Mano nuomone, jei serialas atsisakytų trečdalio savo dramų, sutelktų dėmesį į Kousei ir Kaori, bei muziką, įdėtų daugiau pasirodymų kartu (taip norėjosi daugiau smuiko ), būtų buvęs kur kas įsimintinesnis kūrinys.

3. Ačiū Pagran2kas dėkojo

Pagran2kas avataras
    Įstojimo data
    2013 11 23
    Vietovė
    Mažeikiai/Klaipėda
    Įrašai
    367
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Na pirmoji anime puse patiko, bet paskui viskas downhill pradejo judet. Animacijos ir garso atzivilgiu priekaistu jokiu neturiu. Viskas buvo labai grazu, backgroundai ir visa kt. Del veikeju priekaistu irgi daug neturejau, nes visi buvo savotiskai idomus.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    33
    Fui! Mal'o reitingui fui!

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
    Patikėk, aš irgi apakęs...

Pagran2kas avataras
    Įstojimo data
    2013 11 23
    Vietovė
    Mažeikiai/Klaipėda
    Įrašai
    367
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
    Joo.... Tikrai, kad pervertintas...

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    716
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Nesuprantu kodėl sakot, kad pervertintas, tikrai labai geras anime, asmeniškai, tikrai vienas iš favoritų šių metų jis kadangi klasikinė muzika man tikrai patinka, o dėl vilkinimo, tai to ir yra visa esmė, kad norima parodyti spaudimą gaunamą iš aplinkinių ir svorį kurį gali sumažinti vienas žmogus. Istorija tikrai labai gera, kaip ir pabaiga.
    Paskutinį kartą taisė ciombiukas : 2015-03-25, 10:30

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

9. Ačiū juudiiiss dėkojo
    Rimtas forumo narys
    Arizona avataras
    Įstojimo data
    2008 12 30
    Vietovė
    helsinki
    Įrašai
    129
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    užteko 3 serijų - mečiau.. buvo minčių pamačius MAL reitą žiūrėti toliau, bet niekaip neprisiverčiu,labai atgraso perdėtas dramatiškumas....

Rašytojas
    Nolikita avataras
    Įstojimo data
    2010 10 30
    Vietovė
    Kėdainiai/Vilnius
    Įrašai
    258
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Negražiai prisipažinsiu - pradėjau šį anime žiūrėti tik dėl to, kad pastebėjau, jog internete jis populiarus . Bet dabar prie reikalo.

Iš pradžių jo populiarumo priežasties nesupratau. Atvirai pasakius - nesuprantu ir dabar. Pripažinsiu, animacija graži, neturiu ko prikišti ir veikėjų dizaino atveju, mano nuomone labai... ryškiai??? atsispindėjo veikėjų emocijos veiduose. Dar viena stipri anime vieta (na, bent jau man, labai nemuškit), žinoma, buvo muzika. Nors kasdien klasikos ir neklausau, bet tikrai buvo malonu ausiai (like, wow me, it WAS an anime about classical music, such a valid point, way to go). Bet... tuo visas gerumas (man) ir baigėsi. Anime apie muziką žiūriu laaaaabai retai, todėl apie pačią istoriją gal geriau nesakysiu daug (na, kad labai mainstream/labai nemainstream), tik tai, kad (kaip ir buvo minėta aprašyme) viskas buvo daugiau ar mažiau nuspėjama. Arima "neperlipimas" per motiną taip ilgai irgi labai nervavo (bet juk kiekvienam savo, right?). Kaori anime tikrai pagyvino, nors manau toks jos tikslas juk ir buvo, tad čia irgi jokio stebuklo nėra.

Nemanau, kad šitą show įsiminsiu ar jis šiaip kada dar šmėkštels mano pasąmonėje, bet buvo gan malonu žiūrėti ir tiek.

Spoileris:
    Gal nuskambėsiu kaip complete shithead, bet pabaiga labai nusivyliau. Tai, kad Kaori mirė nenustebino, bet kažkaip net norėjosi, kad pabaiga būtų tragiška abiems? (slapta tikėjausi, kad Arima net nusižudys or smth? Sorrynotsorry

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius ciombiukas Žiūrėti skelbimus
    Istorija tikrai labai gera, kaip ir pabaiga.
    Pabaiga sakai labai gera?
    Spoileris:
    Tai tau neužkliuvo žinia, kad Kaori iš tikrųjų mylėjo kitą? Na kaip, tai aišku matėsi, bet mergaitės elgesys nelabai derinosi su charakteriu ir padėtimi. Tu tiki, kad Kaori, kuri iš gyvenimo stengėsi imti viską (žinodama, kad gyvenimas bus trumpas) ir kuo daugiau kažkodėl pabijojo prisipažinti pianistui ir todėl prisidengė jo draugeliu?

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    716
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Pabaiga sakai labai gera?
    Spoileris:
    Tai tau neužkliuvo žinia, kad Kaori iš tikrųjų mylėjo kitą? Na kaip, tai aišku matėsi, bet mergaitės elgesys nelabai derinosi su charakteriu ir padėtimi. Tu tiki, kad Kaori, kuri iš gyvenimo stengėsi imti viską (žinodama, kad gyvenimas bus trumpas) ir kuo daugiau kažkodėl pabijojo prisipažinti pianistui ir todėl prisidengė jo draugeliu?
    O kodėl gi ne? Kodėl viskas turėtų būti kaip sustyguota?
    Spoileris:
    Ji žinojo, kad Tsubaki buvo jį įsimylėjus ir pabrėžė savo laiške kodėl būtent per draugeli viską darė. Taip sutinku viską ji stengėsi imti, tai ką norėjo to ir pasiekė, ar ne? Suartėjo, susidraugavo, įsimylėjo ir sukoncertavo, nors ji ir norėjo dar toliau tai tęsti, bet kūrėjas nusprendė, kad laikas baigėsi. O kitas variantas, jei nebūtų jai pavykę iš vis su juo susipažinti artimai ir tokių santykių nebūtų iš vis susidarę?

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    O kodėl gi ne? Kodėl viskas turėtų būti kaip sustyguota?
    Spoileris:
    Ji žinojo, kad Tsubaki buvo jį įsimylėjus ir pabrėžė savo laiške kodėl būtent per draugeli viską darė. Taip sutinku viską ji stengėsi imti, tai ką norėjo to ir pasiekė, ar ne? Suartėjo, susidraugavo, įsimylėjo ir sukoncertavo, nors ji ir norėjo dar toliau tai tęsti, bet kūrėjas nusprendė, kad laikas baigėsi. O kitas variantas, jei nebūtų jai pavykę iš vis su juo susipažinti artimai ir tokių santykių nebūtų iš vis susidarę?
    Kažkokie lievi atmazai, net nejuokingi.
    Spoileris:
    Kodėl mirštančiai mergai turėtų rūpėti kitos mergos jausmai, kuri dešimt metų nieko neveikia ir tik vaidina sesutę? Nu ok, tarkim pats manevras buvo teisingas - vis tik prie savo "aukos" prisitrynė, bet kam visą šitą farsą vaidinti reikėjo iki pat pabaigos? Dėl gražesnio paskutinio laiško? Vienzo NETIKIU ir viskas.

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    716
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Kažkokie lievi atmazai, net nejuokingi.
    Spoileris:
    Kodėl mirštančiai mergai turėtų rūpėti kitos mergos jausmai, kuri dešimt metų nieko neveikia ir tik vaidina sesutę? Nu ok, tarkim pats manevras buvo teisingas - vis tik prie savo "aukos" prisitrynė, bet kam visą šitą farsą vaidinti reikėjo iki pat pabaigos? Dėl gražesnio paskutinio laiško? Vienzo NETIKIU ir viskas.
    Tai čia kiekvieno reikalas kuo tikėt, autorius sugalvojo padaryti taip, jam tai atrodė geriausia, vieniem tai tiko, kitiem - ne, neįmanoma padaryti taip, kad visiems patiktu.
    Spoileris:
    O tada vėlgi pagalvokime iš kitos pusės, gal ji nenorėjo, kad jis vėl būtų sužlugdytas dar vienos mirties artimo žmogaus, gal irgi tai jai toptelėjo. Nepamiršk, čia 14 metų vaikai, ten manau chaosas ir taip galvose.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Spoileris:
    O tada vėlgi pagalvokime iš kitos pusės, gal ji nenorėjo, kad jis vėl būtų sužlugdytas dar vienos mirties artimo žmogaus, gal irgi tai jai toptelėjo. Nepamiršk, čia 14 metų vaikai, ten manau chaosas ir taip galvose.
    Spoileris:
    Taip, šitas "gal" ir man buvo į galvą atėjęs, bet buvo atmestas. Ji gal ir nenorėjo, bet rezultatas buvo tas pats. Ir ji to negalėjo nesuprast.

Dėl autoriaus sugalvojimo....Sugalvot galima bet ką, bet kad žiūrovas patikėtu tas sugalvojimas turi būti įtikinamas. Aš nepatikėjau (o šiaip aš esu labai patiklus) ir čia jau kūrėjo "feilas".

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    716
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Spoileris:
    Taip, šitas "gal" ir man buvo į galvą atėjęs, bet buvo atmestas. Ji gal ir nenorėjo, bet rezultatas buvo tas pats. Ir ji to negalėjo nesuprast.

Dėl autoriaus sugalvojimo....Sugalvot galima bet ką, bet kad žiūrovas patikėtu tas sugalvojimas turi būti įtikinamas. Aš nepatikėjau (o šiaip aš esu labai patiklus) ir čia jau kūrėjo "feilas".
    Kas čia dabar žinos feilas ar ne, nebent jo pačio paklaustume, bet kaip ir minėjau, kiekvienam pagal skoni šita pabaiga, aš gal taip pat nebūčiau patikėjęs, jei nebūtų nurodytas toks veikėjų amžius.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Kas čia dabar žinos feilas ar ne, nebent jo pačio paklaustume, bet kaip ir minėjau, kiekvienam pagal skoni šita pabaiga, aš gal taip pat nebūčiau patikėjęs, jei nebūtų nurodytas toks veikėjų amžius.
    Tiesa, dėl veikėjų amžiaus. Niekam neužkliuvo veikėjų išvaizdos skirtumai tarp flešbekų ir "dabarties"? Atrodytų kad praėjo vos ne dešimt metų, o ne du/trys. Būtų jiems metų bent 16-17 viskas būtų normaliai...

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •