Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 19 iš 19

nowJapan: INTRO

Citata Autorius Miglaja Žiūrėti skelbimus
    Juk pasikeitė NowJapan organizatoriai (nuo praeitų metų man rodos)...
    Tad renginio kaita tikrai matosi. O visa koncepcija renginio vis dar ieškojimuose kaip matau, nes nerandamas iki šiol aukso viduriukas.
    Pernai organizatoriai buvo dar tie patys, tik nuo šių metų pasikeitė. Bent jau kiek man žinoma.
    Urameshi, Iemon-dono!

Narys

Froxas avataras
    Įstojimo data
    2012 05 26
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    80
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius titanai Žiūrėti skelbimus
    nJ'15 pirma diena buvo grynų gryniausia katastrofa: kaligrafijos ant kūno salėj nelyg stop-motion strigo filmus rodantis video, su muzikinių kūrinių režisierium lagino skype, Hello Sandwich pakampėj šlamštė vienuoliktą sumuštinį per praeitą valandą, cos-play'aus rachitikai-autistai gėdino save ant scenos (ir net krydo atstovai humoru jų neapsaugojo nuo apsikvailinimo), o herr populistas Jurgis Jonaitis vis tiek nemokėjo piešti iš perspektyvos... Antrą dieną nėjau ir net su AK-47 prie pakaušio nebūtumėt privertę. Trumpai: geriau būčiau pataupęs pirmajam GameOn'ui. Velniop viską.
    deje del laiko stokos pasirinkau gameon siais metais nors abiejuose renginiuose dar nebuves. atrodo ir neapsigavau
    tai ka?? jau neapsimokes net ir jau i kitus nowjapan renginius vykt jei tokie prasti reikalai??

Podcast or Death

Dai-Katana avataras
    Įstojimo data
    2004 10 04
    Vietovė
    Nottingham
    Įrašai
    777
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    4
    Reputacija
    30
    Aš galiu pasakyti kad vien iš video ir nuotraukų sprendžiant NowJapan atrodo daug gražiau ir tvarkingiau nei kad angliškas kasmetinis didelis 4 dienų renginys. Man toks jausmas, kad gal paprasčiausiai žmonės tikėjosi kažko daug daug daugiau ir didesnio. Man nepatiko Alcon'as kuriame buvau (UK) nes ten ir laukt reikėjo 5 valandas kol prasidės, ir vietos mažai, ir aplinka lieva kaip postapokaliptiniai griuvėsiai ir kiti niuansai. Bet žmonės čia nesiskundė nė kiek, nes jie tūsinosi ir smagiai laiką leido tarpusavyje. 1500 žmonių kažkur buvo nes toks limitas.

Aš kitais metais tikrai pasiplanuosiu ir atskrisiu pasižiūrėti pats... Nervina kad šiemet praleidau.

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •