Žiūrėti balsavimo rezultatus: Balsuoti galima iki 3 labiausiai patikusių anime

Balsavo
82. Jūs negalite čia balsuoti
  • Aldnoah.Zero

12 14.63%
  • Ao Haru Ride

7 8.54%
  • Barakamon

24 29.27%
  • Fate/stay night: Unlimited Blade Works

18 21.95%
  • Gekkan Shoujo Nozaki-kun

16 19.51%
  • Haikyuu!!

14 17.07%
  • Hunter x Hunter (2011)

10 12.20%
  • Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin

5 6.10%
  • Kill la Kill

13 15.85%
  • Magi: The Kingdom of Magic

7 8.54%
  • Nisekoi

8 9.76%
  • No Game No Life

26 31.71%
  • Psycho-Pass 2

10 12.20%
  • Sakasama no Patema

6 7.32%
  • Zankyou no Terror

32 39.02%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Rezultatai 1 iki 16 iš 16

AZAR 2014: Best of the Best

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57

AZAR 2014: Best of the Best

» Baiginėjasi dar vieni AZAR rinkimai ir kaip įprasta metas išrinkti geriausią iš geriausių. Komisija atrinko 15 kūrinių, kurie nugalėjo arba puikiai pasižymėjo svarbiausiose kategorijose. Vertinama yra anime visuma: tiek animacija bei piešimas, tiek garso takelis, istorija, išbaigtumas, veikėjų vystymas, žanro ar anime minties atskleidimas ir pateikimas. Tad išrinkime geriausiąjį balsuodami už tris pasirinktus anime.
    Nominantai:
    • Aldnoah.Zero
    • Ao Haru Ride
    • Barakamon
    • Fate/stay night: UBW (TV)
    • Gekkan Shoujo Nozaki-kun
    • Haikyuu!!
    • Hunter x Hunter (2011)
    • Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin
    • Kill la Kill
    • Magi: The Kingdom of Magic
    • Nisekoi
    • No Game No Life
    • Psycho-Pass 2
    • Sakasama no Patema
    • Zankyou no Terror

DĖMĖSIO! Visų, prabalsavusių už daugiau nei 3 variantus, balsai bus anuliuojami.

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Ir vėl AZAR eina į pabaigą... reikia tikėtis tik iki kitų metų.

Šiais metais iš esančių kandidatų išsiskiriančio vieno, kuris manyčiau neabejotinai nusipelnė geriausiojo titulo, aš asmeniškai išskirti negalėčiau. Man labiausiai patiko Gekkan Shoujo Nozaki-kun, Zankyou no Terror, Haikyuu ir Barakamon, bet jie man visi apylygiai.

Pasvarsčiusi nusprendžiau, jog iš ketvertuko išminusuosiu Zankyou no Terror. Jis buvo puikus, tamsus, verčiantis susimastyti, pabaigus kažkur apie paširdžius liko sunkumo jausmas (to manau kūrėjai ir siekė).

Kiti trys serialai buvo visai kitokios nuotaikos, juos pabaigus kažkur apie pilvą liko raumenų skausmas nuo juoko priepuolių. Šis jausmas man labiau patinka... nors turiu prisipažinti, jog tikiuosi, kad Zankyou no Terror laimės ir be mano taškelio, jis vertesnis tapti Best of the Best.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146

Šaunuoliai jog nenuleidot rankų ir šiais metais paruošėt mums AZAR'ą. Nors 2014 kažkokių ryškių lyderių ir nebuvo, tačiau kaip ir kiekvienais metais galima aptikti dėmesio vertų anime TV/Filmų/OVA.

Atvirai pasakius "Sakasama no Patema" (Patema aukštyn kojom. PS: yra anime LT įgarsinimas) jei sujungti įžanginę trumpemetražią dalį su filmu gauname be galo originalų ir ne kasdieninį anime. Ko ir galima buvo tikėtis iš talentingo autoriaus/režisieriaus/animatoriaus Yasuhiro Yoshiura, kuris pradžiugino mus: Eve no Jikan / Evos metas / Time of Eve ir Pale Cocoon. Buvo labiausiai laukiamas ir daugiausiai nustebinęs 2014 metais filmas. Tikriausiai marketingo sumetimais animacijos kompanija ir autorius nusprendė paleisti įžanginę 5min. dalį, užbaigti įdomiausioje vietoje ir tik po 6-12 mėnesių išleisti filmą, kai ažiotažas jau šiek tiek išblėso... :/ Mano manymu filmas būtų kur kas sėkmingesnis jeigu būtų išleistas vienam kūrinyje, o ne apkarpytas siekiant uždirbti daugiau.

Zankyou no Terror - serialas, kurių man be galo trūko iš dabartinio kasdieninio anime pasaulio. Visada apimdavo nostalgiška Monster, Wolf's Rain ir Darker than Black atmosfera. Ne tobulas, bet be galo kokybiškas darbas.

Hunter x Hunter - nors ir buvau be galo skeptiškas šiam darbui (nelabai kėlė simpatijas pagrindiniai personažai), tačiau kuo toliau žiūrėjau tuo labiau įtraukė personažų nuotykiai, kovos ir svajonių siekiai.

PS.
    pamąstymas organizatoriams (berods ir praėjusiais metais siūliau): ar nebūtų visgi geriau jei AZAR 2014: Best of the Best ir AZAR 2014 ~pirmojo etapo rezultatai~ būtų buvusi kaip viena tema? Būtų ne tik informatyvesnė ir patogesnė, bet ir kur kas stipresnė tema.

Narys
    Įstojimo data
    2013 03 04
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    61
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kazkaip vistiek gaila matyti kad tik toks anime populiarumas ir aktyvumas aplamai :/ bandau itraukti draugus i otaku liuna bet sekasi sunkiai o visada galvojau kaip butu zjbs tureti po ranka draugu lietuviu kurie suprastu mano hobius paziurejus sarasa isrinkau daugiau nei 3 anime , bet <> lyginimo budu atrinkau seip ne taip tuos 'labiausius ' tai Fate del savo idomumo ir ispudingu grafiniu efektu , Nisekoi , nes patiko labai(skaitau ir manga), ir Magi: The Kingdom of Magic ( labai sitas patiko nes isssiskiria is visu banaliu magisku anime istorija turi labai daug ka papasakoti . Skaitau manga kuri yra uzkabinanti ir dar Uzsikabinau uz Sinbado mangos(pasakoja apie sinbado nuotykius iki kas vyko pries magi )) jei kas norit kokios info ar padiskutuoti , tai rasykit man

5. Ačiū black_leja dėkojo
    prifke avataras
    Įstojimo data
    2015 01 04
    Vietovė
    Fire Nation, Ember Island
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Zankyo no terror?? jus juokaujat???
    ofc aldnoah zero ir no game no life
    nera ka lygint

7. Ačiū black_leja dėkojo
    Lietuviškoji anime svaja
    titanai avataras
    Įstojimo data
    2012 11 14
    Vietovė
    Milan
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    Man lygiosios tarp Appleseed Alpha ir Ghost in the Shell: Arise.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Balsavimas baigiasi jau rytoj vakare, tad kas dar neprabalsavote, nepatingėkit .

Iš mano pusės, man 2014 metai nebuvo įspūdingi, vilčių turėjau, bet kažkokio geriausio tarp anime šiais metais neradau.
    Gaila, jog į balsavimą nepateko Ping Pong The Animation, darbas buvo vertas būti tarp geriausių. Tad savo balsus atidaviau smagiausiai mano akimis metų komedijai - Gekkan Shoujo Nozaki-kun, rimčiausiam ir daugiausiai žadėjusiam, bet iki galo kažko stokojančiam Zankyou no Terror, bei, mano nuomone, kokybiškam ir įdomiam filmui Sakasama no Patema. Jei būtų galima rinktis 4, balsą gautų Hunter x Hunter, kurio labai patiko pora istorijos arkų bei palyginus apgalvotas ir sumanus scenarijus kaip shounen'iškam serialui.

10. Ačiū slicKrox, Pagran2kas dėkojo
    Narys Loxaerion avataras
    Įstojimo data
    2013 10 20
    Vietovė
    Toli
    Įrašai
    32
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kill la Kill primine man kodel myliu anime =)

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Citata Autorius Loxaerion Žiūrėti skelbimus
    Kill la Kill primine man kodel myliu anime =)
    Manau, Kill la Kill kartu su No Game No Life šiais metais daug kam tai priminė, o ir naujų nemažai užverbavo į animešnikų gretas (:

Dar kartą priminsiu, jog šiandien, linksmąjį 5dienį 13 dieną, užsidaro AZAR 2014 Best of the Best balsavimas.
    Kol dar yra kelios valandos, suskubkite kas dar nebalsavote, nes po to jau bus kaip ir per vėlu.

Pagran2kas avataras
    Įstojimo data
    2013 11 23
    Vietovė
    Mažeikiai/Klaipėda/Vilnius
    Įrašai
    367
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Labai gaila, kad nepateko Ping pong The animation tarp situ :/ nes jis man buvo geriausias siais metais. ZnT kaip Druidas jau minejo ant galo kazko pritruko jam. Na bent is slice of life ir comedy buvo neblogu anime siais metais.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57

Atėjo laikas padėti tašką dar vieniems AZAR rinkimams. Surinkęs 32 balus, nugalėtoju skelbiamas Zankyou no Terror! Rimtas ir įtaigus Shinichiro Watanabe kūrinys nepaliko daugelio žiūrovų abejingų ir užsidėjo karūną, kaip geriausias 2014 metų AZ anime. Kaip išsidėstė kiti rezultatai, galima pamatyti žemiau:

No Game No Life25
    Barakamon23
    Fate/stay night: UBW18
    Gekkan Shoujo Nozaki-kun16
    Haikyuu!!14
    Kill la Kill13
    Aldnoah.Zero12
    Hunter x Hunter (2011)9
    Psycho-Pass 29
    Nisekoi8
    Ao Haru Ride7
    Magi: The Kingdom of Magic7
    Sakasama no Patema6
    Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin5

Dėkojame visiems balsavusiems ir išsakiusiems savo nuomonę bei padėjusiems surengti 2014 metų rinkimus.
    Iki kitų Anime Zona Anime Rinkimų!
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-03-15, 14:25

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146

Tikrai gaila jog Ping Pong The Animation nepateko tarp geriausių/populeriausių, specifinis anime, kaip ir visi Yuasa Masaaki darbai (Kaiba, The Tatami Galaxy, Mind Game, Kemonozume...) darbai. Dėl Space Brothers taip pat gaila, daugiausiai juoko sukėlęs anime per paskutinius kelis metus, po to kai Gintama pasitraukė iš eterio. Nustebino jog No Game No Life pakilo taip aukštai, o "Patema aukštyn kojom" matė tiek mažai žiūrovų.

Lietuviškoji anime svaja
    titanai avataras
    Įstojimo data
    2012 11 14
    Vietovė
    Milan
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    Laukiam '15 metų AZARo... Tyliai, kantriai, suspaudę kumščius. Skrebenam kaip pelytės...

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Citata Autorius titanai Žiūrėti skelbimus
    Laukiam '15 metų AZARo... Tyliai, kantriai, suspaudę kumščius. Skrebenam kaip pelytės...
    Peržvelgus metus buvo tikrai daug gėrio. sunku bus net išsirinkt
    Aš ir laukiu

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Citata Autorius titanai Žiūrėti skelbimus
    Deja, neplanuojam nieko šiemet...

19. Ačiū Pagran2kas dėkojo
    Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
    Deja, neplanuojam nieko šiemet...
    čia ironija ar ištikro viskas taip liūdnai ?
    Pirmą kart gyvenime pažiūriu naujų anime per metus daugiau nei 20, o čia blemba nebus AZAR. Kažkas ten viršuj iš manęs ryškiai tyčiojasi

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •