Puslapis 1 iš 10 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 147

Ar skaitote Japoniškas knygas

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Ar skaitote Japoniškas knygas

sveiki.galbut sita tema cia visai ne prie ko, bet man labai knieti jusu paklausti,ar jus skaitot japoniskas knygas.(aisku isverstas i anglu ar lietuviu kalbas)pvz.apie samurajus, geisas ,arba japonu paprocius,tradicijas ar dar ka nors.as neseniai perskaiciau "Geisos ispazinti"........nerealiai gera knyga

We're the Unbound

Neoner avataras
    Įstojimo data
    2005 12 28
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    128
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    na romanu skaityti neteko, bet skaiciau kazkoki eilerasciu rinkini (japonishkai!), tai kankinausi puse metu kol perskaiciau 15 eilerasciu, paskui uzkniso

Narys

epas avataras
    Įstojimo data
    2005 08 12
    Vietovė
    Dingęs
    Įrašai
    93
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Man teko skaityti Koji Suzuki "Skambutis" (knyga is vadinamosios "Skambucio" tetralogijos: "Skambutis", Spirale", "Kilpa" ir "Gimimo diena") O_o , seip visai nieko knyga, tik pabaiga kazkokia...neidomi, labai jau viskas paprastai pasibaige ^^v
    Paskutinį kartą taisė epas : 2006-02-23, 22:08

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    o taj kajp pasibaige, kad neidomi pabaiga

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    murakamis ir abe.
    abe tokia dementia raso, kad o_O
    siaip man patinka, kad turi jie toki specifini supratima, apie fantaziju pasauli, taip supina, kad "neparisi".
    o istoriniu epu jokiu neskaiciau, nesidomejau net, ar yra verstu.
    turiu tik japoniskas pasakas ^^"

Kandida
    Guest
    Kiek zinau, tai knygos "Geisos ispazintis" autorius yra visai ne japonas. Skaiciau keliu japonu autoriu knygas, isimine tik minetasis Abe. O nuo visu samuraju, geisu ir panasiu dalyku jau galva pradeda svaigt ... Man labiau patinka europietiskoji Viduramziu literatura. Nemanau, kad japonai yra kazin kokie rasytojai. Ir siaip knygos geriausios, matyt, britu (aisku ne haris poteris) ir prancuzu. Bet tai, zinoma, tik mano subjektyvi nuomone.
    Paskutinį kartą taisė Kandida : 2006-02-24, 14:14

Build to Destroy...
    KenYoo avataras
    Įstojimo data
    2005 08 28
    Vietovė
    ROFLMAO
    Įrašai
    165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu skaiciau skambuti ir tamsu wandeni, o jeigu geishos ispazintis tikrai tokia gera tai perskaitysiu, jei gali tai parahyk pm apie ka ji. thnx

Tylus senbuvis
    Stone avataras
    Įstojimo data
    2005 09 01
    Vietovė
    RedMoon
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Skaiciau Abe knyga kazkokia, tik dabar nepamenu pavadinimo, o knygos po ranka neturiu.

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Kandida
    Kiek zinau, tai knygos "Geisos ispazintis" autorius yra visai ne japonas. Skaiciau keliu japonu autoriu knygas, isimine tik minetasis Abe. O nuo visu samuraju, geisu ir panasiu dalyku jau galva pradeda svaigt ... Man labiau patinka europietiskoji Viduramziu literatura. Nemanau, kad japonai yra kazin kokie rasytojai. Ir siaip knygos geriausios, matyt, britu (aisku ne haris poteris) ir prancuzu. Bet tai, zinoma, tik mano subjektyvi nuomone.

taip, ne japonas.bet ta knyga parasyta pagal vienos geisos interviu.nesvarbu kad ne japonas,bet knyga grynai apie geisas.ne biskio vakarietisku bruozu.

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius KenYoo
    Nu skaiciau skambuti ir tamsu wandeni, o jeigu geishos ispazintis tikrai tokia gera tai perskaitysiu, jei gali tai parahyk pm apie ka ji. thnx

zinok absoliuciai nzn nuo ko pradet rasyt.nu biski:ten pasakoja kajp maza mergaite atveza i kijota,i geisu rajona -"gijona".ten jai reikia mokintis geisu meno.taciau jai trukdo kita geisa -hatcumomo.is tikro nzn ka rasyt.tiesiog reikia paskaityt.ydomu paskaityt hatcumomo intrigas

yoidore.tenshi
    Guest

miu

tikriausiai dauguma skaitete Kobas Abe "Moteris smelynuose"
    http://www.horagai.com/www/abe/english.html

o stai dar yra ishversta Kenzaburo Oe knygu. jis net nobelio premija laimejo.
    http://nobelprize.org/literature/lau...94/oe-bio.html
    skaiciau jo dvi knygas, abi slogios, liudnom pabaigom. bet itraukia.

dar yra Ryunosuke Akutagawa apsakymai (pagal "Rashomon" A.Kurosawa filma pastate), rasytojas baiges gyvenima savizudybe

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    butinai perskaitysiu to kenzaburo oe knygas.man labai patinka knygos kur pabaigos ne kaip pasakoje.

Kovinis Tinginys
    Zaigetzu avataras
    Įstojimo data
    2006 02 21
    Vietovė
    VIlnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    reikes ir man paskaitinet ta geisos ishpazinti, kad jau sakot gera knyga... a knygyne bus sakot?

Nya! seijuri avataras
    Įstojimo data
    2006 02 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    79
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    nzn.man taj mama parnese.bet gali pasidairyti

Videl`e
    Guest
    Neteko skaityt... Bet gal kada ir noreciau

Shisi
    Guest
    dabar gi rodomas filmas "Geishos ispazintis"...na pati dar jos nespejau perskaityt bet kiek esu girdejus labai itraukiantis ir idomi knyga...
    na ka as esu skaicius tai tik "Ring"...bet ipatingai nepatrauke..man labiau patinka kitokios knygos bet kadangi apie jas galiu kalbet labai daug tai net nepradedu.....beje garantuoju knygyne rasi ta knyga "geishos ishpazintis"
    Paskutinį kartą taisė Shisi : 2006-02-27, 20:03

Puslapis 1 iš 10 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •