Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Shingeki no Bahamut: Genesis įvertinimas:

Balsavo
18. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  4 22.22%
 • 4

  9 50.00%
 • 3

  5 27.78%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 19

Shingeki no Bahamut: Genesis

 1. #1

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34

  Shingeki no Bahamut: Genesis


  Shingeki no Bahamut: Genesis
  Rage of Bahamut: Genesis


  Režisierius: Satou Keiichi
  Studija: MAPPA
  Žanrai: Veiksmas, nuotykiai, magija, fantazija
  Transliacija: 2014 ruduo
  Trukmė: 12x24 min.
  AniDB reitingas: 7.58 (209)
  MAL reitingas: 7,90 (10705)
  Papildoma Info:
  Dar atmenami laikai, kai baisusis Bahamutas siautėjo po visą pasaulį, keldamas didžiulę grėsmę visatos išlikimui. Tačiau žmonės, angelai bei demonai, siekdami įveikti šią negandą, susivienijo ir įkalino Bahamutą, o raktą, kuris galėtų išlaisvinti nedorėlį, padalino į 2 dalis: viena pusė atiteko danguj, kita - pragarui. Dabar, praėjus dviem tūkstantmečiams po Bahamuto siautėjimo, vyrauja taika. Bet vieną dieną rakto dalis paslaptingai pavagiama iš dangaus rūmų ir vėl pasauliui iškyla grėsmė. Kas nori vėl išlaisvinti piktadarį ir kokie jo motyvai?


  Shingeki no Bahamut: Genesis sukurtas remiantis kolekcionuojamų kortų žaidimu tuo pačiu pavadinimu. Kortų žaidimų adaptavimas tikrai ne naujiena, manau, daugelis mūsų esame pažįstami tiek su Yu-Gi-OH, tiek su Duel Masters ir kitomis frančizėmis. Vienas didžiausių minusų, kuriant anime, remiantis tokiu šaltiniu, yra siužetas, kadangi originalas tiesiog jo neturi. Ne išimtis ir Bahamut, kuris tikrai neturi kažko origanalaus šiame aspekte. Tiesa pasakius, viduriniai epizodai, kuriuose bandyta rutulioti istorijos užuomazgas, man asmeniškai buvo patys neįdomiausi ir nykiausi.
  Priešingos mintys kyla, kai anime labiau fokusuoja į veiksmą ir veikėjus. Bahamut, ko gero, pasiūlė vienas smagiausių ir nuotaikingiausių veiksmo scenų šiais metais. Jūs tik įsivaizduokit: Žaną Dark skraidančią ant didžiulio drakono ir kovojančią su girtu vyno dievu, kuris sklaido ant pripučiamos anties, net neminėsiu veiksmo su zombiais, piratais ir kitomis būtybėmis. Veikėjai nors ir neretai viendimensiniai, tačiau jų nuotykių, poelgių, interakcijos niekada neatsibosta. Favaro ir Kaiser - jaunystės bičiuliai, vėliau tapę priešais. Kaiser persekioja buvusį draugą, tačiau jis išsisukimų meistras, todėl neretai kerštautojas tiesiog paliekamas ant ledo įvairiose nepatogiose situacijose. Į visą tai dar kažkaip įsipainioja 400 metų zombė vaiko kailiu bei trenkta merga, nukritusi iš dangaus bei begale kitų įdomių personažų
  Kalbant apie apipavidalinimą viskas atrodo tikrai neblogai: gausi spalvų paletė, fonai ganėtinai detalūs bei išsiskiriantys bei patrauklūs veikėjų dizainai. Galbūt viskas net per daug gerai, kadangi dėl kažkokios priežasties, serialui įpusėjus, prireikė išleisti atpasakojimo epizodą, kuris buvo vien iš praeitų serijų kadrų. Negalėčiau išskirti jokio garso takelio, kadangi muzika tikrai nebuvo viena stipriausiu šio serialo pusių. Tiesa, atidarymo tema, tapo viena mano mylimiausių šiais metais.
  Reziumė: Veiksmas ir gera nuotaika garantuota, tad to mėgėjai gali drąsiai žiūrėt. 2. #2
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145
  Pastebimi panašūs bruožai su kitu režisieriaus Satou Keiichi darbu "KARAS". Mane labiausiai patraukė MAL'e pastebėtos asociacijos su Samurai Champloo. NNet nežinau ko laukti, be įspūdingos animacijos ir kitų aprašymo autoriaus paminėtų pliusų, tačiau tikrai verta pabandyti.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2014-12-29, 17:34

 3. #3
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Geras nuotykių serialas, turi šiek tiek vakarietiško braižo, smagus, energingas. Tik eilinį kartą tenka bambėti dėl trukmės. Galutinis produktas gavosi labai jau trumpas ir savo potencialo neišpildantis. Kūrėjai padėjo pamatus įdomiam pasauliui, bet tiek jo ir tedavė pasmagūriauti. Epinis herojinis kvestas jautėsi kai kur labai dirbtinas, suskubintas ir iš piršto laužtas, o kai kurių veikėjų vaidmuo taip ir liko neaiškus (kokia Žanos D'Ark esmė buvo, gale taip ir nesupratau). Galų gale norėjosi daugiau nuotykių, daug daugiau šaunaus veikėjų dueto dvikovų, kivirčų ir varžymosi, nes tai atrodė ir turėjo būti serialo vinis, o to buvo ryškiai per mažai.

 4. #4
  Spamintojas :)
  Net avataras
  Įstojimo data
  2009 01 21
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  482
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  pritariu visiems o siaip ka norejau pasakyti kai prasidejo op maniau kad bus eilinis anime su cg grafika bet deja cia jos net nera tad nesibaiminkite : >

 5. #5
  Super mega ultra rašytojas
  Ozis avataras
  Įstojimo data
  2005 05 01
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  675
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  25
  Galėjo būti naujasis Samurai Champloo, bet kuo tolyn tuo viskas ėjo tik blogyn. Itin žemai nesmuko, bet iki šedevro... kaip iki Mėnulio. Buvo labai skubotas, tad pilnas potencialas liko neišnaudotas. Kūrėjai veikiausiai dideli kortų žaidimo fanai, tad nepajuto didelio reikalo tinkamai "atidirbti" pasaulio. Apmaudu

 6. Ačiū juudiiiss dėkojo
 7. #6
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Neblogas nuotykių serialas su tikrai geromis veiksmo scenomis, kurių galėjo būt ir daugiau. Kažkaip atrodo per trumpas, gailą jog tiek angelai ir demonai nebuvo daugiau išplėtoti Nors žinant, kad anime padarytas pagal kortų žaidimą (kuris išvis kiek girdėjau daugiausia buvo žaidžiamas per mobilius telefonus) gal net gerai, jog tik 12 serijų, nes anime kūrėjai kaip supratau visą istoriją patys kūrė ir potencialas nusivažiuot į pievas matėsi.

 8. #7
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Pliusai: Geras geros animacijos anime. Jei esi 16-18metų. Mėgsti fentesi stiliaus animuotas pasakas. Nuotykius. Fantastinius sutvėrimus ir didvyrius. Kovas. Intrigas karalių rūmuose, meilę ir pasiaukojimą..

  Minusai: Anime kūrėjai nevengia atvirai plagijuoti "Karibų jūros piratų" scenas ir nekuriuos šios kultinės trilogijos personažus; įžvelgiau kai kurių scenų sąsajas su "Attack on Titan". Juntamas giliai paslėptas sarkazmas Žanos d'Ark asmenyje. Labai specifinis juodas jumoras. Yra nelogiškų vietų. Tačiau šiuos minusus galima drąsiai išminusuoti ir sakyti, kad šis anime yra beveik be trukūmų, jei patenki į šio anime kūrėjų nutaikytą tikslinę vartotojų auditoriją.

  Pastebėjimai:
  Einant serialui į pabaigai labiausiai bijojau, kad visko pabaiga bus idiotiška - "japoniška". Taip ir atsitiko. Viskas buvo gerai, jei viską vertinti tam tikrame lygmenyje, kuriame šis anime sukurtas ir kam jis taikytas. Tačiau paskutinė serija, kaip ir reikėjo tikėtis - kvaila visomis savo visų įmanomų japoniškų šio žanro anime šablonų, trafaretų, sudėtų į vieną krūvą ir padaugintų iš 1000, prasmėmis. Idiotizmo viršūnė buvo kai Bahamutui į kaktą toks spirgas vardu Favaro Leone smigteli Bahamuto nago atplaišėlę. Bet to ir reikėjo tikėtis kaip ir visų tų kitų nesąmonių, kurios dėjosi paskutinėje serijoje.
  Tačiau žinant visus trukūmus, vis tiek galima sakyti, kad anime tikrai geras. Tik su viena išlyga: kaip anksčiau minėjau, turi patekti į šio anime žiūrėtojų tikslinę kategoriją.

  Įvertis: 4/5 arba 9/10 (tiek daug duodu todėl, kad esu 1969m. "Batuoto katino"/"Nagagutsu o Haita Neko" gerbėjas).

 9. #8
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Prastai, labai....Na kaip, 6 šiaip irgi neblogas įvertinimas, bet turint omenyje tokį piešimą ir mėgstamą žanrą tai prastai. Iš pradžių labai patiko, bet į pabaigą jau negalėjau sulaukti pabaigos. Kvaili personažai, siužetas ir istorija.... Visko daug, bet niekas iki galo neišplėtota. Ir atstokit vieną kartą nuo tos vargšės prancūzės!!! Jei pamatysiu dar viena anime su Žana d'Ark spjausiu tiesiai į monitorių. Pažadu!

  P.S. aprеngė mergą lievai, vaikinas visiškai neturi skonio. Na su tokia šukuosena nenuostabu.....

 10. #9
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  Galiu pasakyti, jog Shingeki no Bahamut man visai patiko, net labiau nei tikėjausi. Iš jo kaip ir nieko gero labai nesitikėjau, o ėmiausi žiūrėti dėl jo AZAR2014 nominacijos geriausio nuotykių ir fantazijos anime kategorijoje.
  Na taip, čia siužetas nėra stiprioji serialo dalis, bet manau niekas vien dėl siužeto jo ir nežiūrėjo. Veiksmas jau visai kita kalba. Jis buvo pritraukiantis, linksmas, vietoje, pakankamai dinamiškas ir įdomus, o svarbiausia jo daug.

  Iš veikėjų man tikrai labiausiai patiko Favaro, jis neabejotinai buvo anime varančioji jėga. Jis man vienas labiausiai patikusių vyriokų per visus 2014, jau parako pas jį su kaupu. Neblogas buvo ir Azazel (kurio, man asmeniškai norėjosi ryškiai daugiau), bet čia gal jo dizainas labiau patiko, dar sunku pasakyti ką tik pabaigus žiūrėti. Kaiser pasirodė visai nieko, kartais nervavo, bet jam dar atleidžiu. Amira buvo labai gražiai apipavidalinta, bet charakteris... čia ryškiai liūdnoji jos personažo dalis. Ritos taip ir nesugebėjau pamėgti. Kažkaip man daug veikėjų buvo tokie pertekliniai (net kaip antraplaniai), be jų buvo galima išsiversti: Jeanne d'Arc (ją kiša dabar visur, gaila moters jau darosi, vaikai istorijos pamokų greit nebesupras), Bacchus su antim Hamsa, Cerberus...

  Serialo apipavidalinimas man labai paliko, buvo gražu, spalvinga, detalu, ryšku. Žinoma, man kažkaip labai užkliuvo Favaro šukuosena, tai turbūt didžiausia šios srities tragedija nuo Shiki laikų (nors gale kiek tas pasitaisė). Nesutikčiau, kad muzikos beveik nebuvo, buvo šiokia tokia, vietomis net labai pritiko prie vaizdelio ekrane ji.

  Reziumė: patiko, kaip nuotykių ir fantazijos anime patiko net labai, ir man net nebaisiai kliūna visi jo trūkumai.

  P.s. taip ir nesupratau, Michael buvo vyriškos ar moteriškos lyties? Kiti angelai ryškiai buvo moterys sprendžiant pagal krūtinės apimtis ir labai nedievobaimingas iškirptes.

 11. #10
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Tai tikrai turėjo potencialo tapt geriausių metų nuotykių anime, bet asmeniškai nuvylė.
  Pradžia daug žadėjo su nutrūktgalviais herojais ir išlaikyta magiška atmosfera. Apskritai visų
  veikėjų dizainas sužavėjo. BET
  Pabaiga pasidarė chaotiška, nuspėjama, o galiausiai išvis prasilenkianti su logika.

 12. #11

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34

 13. #12
  Forumo maniakas

  daimonass avataras
  Įstojimo data
  2008 12 08
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  408
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  O, sitas man visai patiko. Nors bendra istorija lakoniska, bet veikejai pakankamai idomus del kuriu ir idomu ziureti.

 14. #13
  Narys
  Klaudijus avataras
  Įstojimo data
  2014 07 08
  Vietovė
  Toli už jūrų, marių...
  Įrašai
  82
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  6
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Jei pamatysiu dar viena anime su Žana d'Ark spjausiu tiesiai į monitorių. Pažadu!
  Taigi, ar ''Drifters'' teko pradėt žiūrėti?
  Paskutinį kartą taisė Klaudijus : 2016-10-29, 17:59

 15. #14
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Dar ne. Jau ruošti servetėlę?

 16. #15
  Narys
  Klaudijus avataras
  Įstojimo data
  2014 07 08
  Vietovė
  Toli už jūrų, marių...
  Įrašai
  82
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  6
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Dar ne. Jau ruošti servetėlę?
  Nepamaišytų.

 17. #16
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Kai anonsavo antrą sezoną, nudžiugau, ypač dvigubai ilgesne trukme nei pirmtako. Turėtų būti puiku, gi ištaisys vieną didesnių pirmojo sezono minusų. Deja...

  Žinoma, ant viršelio besipuikuojanti jauna mergina ir pavadinime užmestas "virgin soul" žadėjo pokyčius. Kūrėjai matomai persižiūrėjo Disnėjaus multikų, kad nusprendė pasidaryti kažką panašaus ir iš dalies buvo visai smagu. Nina iš pradžių labai patiko, kaip pagrindinis personažas, ji tokia vėjavaikiška, fiziškai stipri, bet labai entuziastinga, energinga ir nuoširdi. Tad kol serialas kvailiojo kartu su ja, buvo tikrai smagu ir man. Tačiau tik pabandžius surimtėti, viskas griuvo ir dužo į šipulius.

  Skoningos romantikos aš nesibaidau jokiame seriale. Bet kuomet romantika kiša ratus pagrindinių personažų vystymui ir istorijos plėtojimui, jau geriau gal nereikia? Tai ką Nina jautė Karaliui, sugadino visą antros pusės eigą: vienu momentu ji užsispyrusi ir ryžtinga, kitoje jau puola ant kojų ir į ašaras dėl savo meilės, o dar kiek kartų ji sugadino pagrindinių veikėjų kurtus planus vien tik dėl romantinių sumetimų? Nekenčiu kai romantika absoliučiai sugadina ir užkerta kelią personažo vystymui.

  Nėra viskas vien Ninos kaltė. Kol Žana Dark lyg ir pasitaisė nuo pirmo sezono, Kaisar'ui teko užimti jos vietą ir tapti vienu labiausiai apgailėtinų 2017 metų personažų... su apgailėtina baigtimi... Karaliaus nuožmumas ir negailestingumas kitų rasių atžvilgiu buvo įdomus žingsnis, bet tai buvo absoliučiai sunaikinta siužeto posūkių antrojoje pusėje. Apskritai, kaip siužetas buvo pasuktas link galo, man visai nepatiko... kas ten per nesąmonė???
  Spoileris:
  Kuomet paaiškėjo, kad tikrasis Karaliaus planas yra visiems laikams sunaikinti Bahamutą jį dar kartelį prikeliant, tikrai supykau. Tai kodėl jis tada kariavo ir vergė demonus, rengė kruvinas jų kovas koliziejuose, vertė juos vergais ir t.t.? Bahamutas yra absoliučiai visų priešas, tai kodėl laikyti planą paslaptyje, o ne mėginti kooperuoti visom trim rasėms ir bendrom jėgomis bandyti šį planą įgyvendinti? Ar aš kažką praleidau?


  Vienu žodžiu, serialas prasidėjo smagiai, bet link pabaigos buvo sugadintas ir siužetas, ir personažai. Serialas tinkantis tik pramogai, neieškant jokios logikos ar įdomios istorijos. Animacija ir veiksmas labai padorūs, tad bent jau tiek. Man taip pat labai patiko abu serialo ED'ai (ED1 ir ED2).

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •