Žiūrėti balsavimo rezultatus: Barakamon įvertinimas

Balsavo
32. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  24 75.00%
 • 4

  7 21.88%
 • 3

  1 3.13%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Barakamon

 1. #1
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  32

  Barakamon
  Barakamon  Studija: FUNimation EntertainmentL, VAP, Kinema Citrus
  Žanrai: Comedy, slice of life
  Transliacija: nuo 2014-07-07 iki 2014-09-28
  Formatas: TV
  Trukmė: 12 x 22 min.
  MAL reitingas: 8.55


  YouTube resursai:
  http://youtu.be/702iudcbU0g|| http://youtu.be/P4tBqdydpJM

  Papildoma Info:


  Kaligrafija nuo seno yra vertinama, kaip gražus ir raiškus rašymo menas. Šiuo tradiciniu menu užsiima ne tik senyvo amžiaus žmonės, bet ir jaunimas. Vienas iš tokių - jaunas ir gražus kaligrafas Handa. Jo laukia nebloga kaligrafo karjera iki to momento, kol jis ją susigadina daugelio gerbiamų asmenų akyse...smogdamas kaligrafų draugijos direktoriui į veidą...Po tokio nemalonaus incidento belieka trumpam dingti iš visų akiračio. Ne šiaip užsidaryti tamsiame kambary, bet išskristi į mažą salą, kurioje ir prasideda miestiečiui nesuvokiami dalykai...
  Atrodytų, kokio velnio išlepęs miestietis turi trenktis į kažkokią salą ? Pasirodo, kad Handos tėtis -gerai žinomas kaligrafas, kuris ir pataria sūnui išskristi, apgalvoti savo nederamą poelgį bei paieškoti įkvėpimo kaligrafijos darbams. Iš pirmo žvilgsnio mintis puiki - rami gamta, saloje niekas Handos nepažįsta ir niekas neturėtų trikdyti jo darbui. Tačiau Handos laukia tikri išbandymai, norint prisitaikyt prie sėslaus salos gyvenimo su gana pakvaišusiais, bet geraširdžiais salos gyventojais.

  Istorija aiškiau nei aiški. Viskas išpildyta nuosekliai, bet greitai, tad tikrai nenusibosta žiūrėt iš pirmo žvilgsnio gal ir nuobodžios istorijos..cmon, kaligrafija neskamba labai viliojančiai ar žadančia kažkokių netikėtumų. Tačiau tai yra tikrų tikriausia komedija, kuri privers ne tik nusišypsot, bet ir garsiai nusijuokt. Ir kas keisčiausia - tie bajeriai be jokių pošlybių. Žinoma, kiek neįprasta, kad komedijai parinkta tokia graži ir gana detali animacija, nors tai prideda tik dar daugiau pliusų.
  Be visų linksmų komedijos elementų, šalia yra kiekvienam gerai pažįstamos gyvenimiškos problemos susijusios su darbu, mokslu, konkurencija ar draugyste. Visa tai įpinta į kiekvieno personažo rolę, o personažai čia charakteringi ir gana gerai atskleisti. Vien ta hyper aktyvi mergaičiukė Naru yra tikras anime perlas, o pamačius ir visą kitą vaikų šutvę - užsimaniau turėt vaikų. Seriously
  Apibendrinimas: Tenka pripažinti, kad viskas čia be priekaištų. Tiesa, nieko neminėjau apie soundrack'ą, tačiau kai vaizdas patinka - nebesikoncentravau į garsą. Sunku įsivaizduoti, kad toks trumpas ir paprastumu dvelkiantis anime turi tokią galingą pozityvo bombą. Visas serijas peržiūrėjau vienu prisėdimu su tokiu lengvumu. Negaila rašyt 10/10.
 2. #2
  Rašytojas
  Įstojimo data
  2010 10 30
  Vietovė
  .
  Įrašai
  258
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Ne-re-a-lus
  Nesuprantu, kas mane stabdė jį žiūrėti, kai dar buvo ongoing. Nors gal tikriausiai tai, kad jis man pasirodė kvailai. Like. "What is this bullshit anime"
  BET
  Bet. Peržiūrėjau vienu užsėdimu and I have no regrets.
  Istorija, mano nuomonė, nėra kažkokia ar originali, ar ypatinga, tiesiog slice of life su kažkokia idėja ir tiek. Bent jau ne dar vienas school life (nors iš tiesų turiu pripažinti, pirmą kartą sutikau kaligrafijos temą per anime).
  O veikėjai tai super. Nors šiaip nemėgstu vaikų (tiek realiai, tiek per anime ar visur kitur (neįskaitant lolių)), bet čia jie tikrai nemaišė, o jau Naru tai kawaii little shit D: . Na, Handa tai net nežinau. Iš pirmo žvilgsnio galvojau bus vienas iš tų visad nervuojančių tiženų, kur nieko nesugeba. Na, dėl "tiženos" tai iš dalies nelb. klystu manau, bet jis, švelniai tariant, tikrai nenervino . Toks kiek clumsy, vaikiškas adult, bet ŽIAAAURIAI fainas fainas character D:
  Žodžiu. Vienas iš geresnių tokių lengvų comedy žanro anime. Tikrai toks, kuris gerokai įstringa atminty ir dar gal net vilioja lyg ir dar kartą pasižiūrėti... D:

 3. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  130
  Japoškos vėl kaimą piarina, bet kadangi dar pridėjo kaligrafiją ir vaikus tai atleidžiu. Linksmas ir mielas, bet po Nozaki-kun'o užkabino silpniau. 8 stiprų duosiu.

 4. #4
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Šaltais žiemos vakarais puikus būdas pasišildyti. Labai šilta animacija, veikėjai, ypač vaikučiai. Už ta šilumą ir lengvumą nesunkiai skiriu 5/5. Ir tiesą pasakius nėra ką daugiau apie jį sakyti, geriau sėsti ir pažiūrėti. Ai, beje tikrai vykusi komedija, gal ir nekvatojau balsu, bet šypsena retai dingdavo iš veido

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 5. #5
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2012 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  155

  Anime pradžia silpnai ir lėtai įtraukianti. Tačiau kai galiausiai susiburia kaimo šutvė anime tampa smagus ir šiltas. Pasibaugus paskutinei serijai, paklausiau savęs: o kur sekanti serija? Usagi Drop / Bunny Drop įsiminė ir patiko kur kas labiau, tačiau ir šio anime peržiūra paliko malonių prisiminimų.

  Ši scena iki šiol keliantį didelį juoką:
  Spoileris:

 6. #6
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  130
  Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
  Ši scena iki šiol keliantį didelį juoką:
  Spoileris:
  Jei rimtai tai nenustebčiau jei tikrai atsirastų žmonių, kurie nemokėtų naudotis tokiu telefonu. Man dar teko tokiu naudotis...

 7. #7
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  59
  Puikus anime. Po peržiūrėtų 'Bakuman' ir 'NHK ni Youkoso!' senai ieškojau tokio anime. Per tą laiką daug š. teko "suvalgyti": krūva pradėtų ir mestų anime, keletas peržiūrėtų iki galo be didesnio malonumo.

  Trumpai apie šį anime. Gražus. Gyvenimiškas. Šiltas. Draugiškas. Linksmas. Pamokantis. Prasmingas. Vertas žiūrėti!

  Šiek tiek įspūdžių:
  Spoileris:
  Kai baigėsi paskutinė serija, pasakiau sau: DAR!!!! Dar serijų!!!! Dar nuotykių, linksmybių, pamokų!!!! Anime paprastas ir kartu sudėtingas. Kaip gyvenimas. Ir kaip gerai rasti, turėti tokią vietą, kuri išvalytų visas tavo galvoje esančias miesto dulkes, šiukšles ir visą kitą šlamštą. Kaip svarbu mokėti būti vaiku, net kai senai juo nebesi. Kaip svarbu turėti draugų. Kaip svarbu nesureikšminti dalykų, kurie neturi jokios vertės ir prasmės Gyvenime. Ir kaip svarbu mokėti rasti tikrą prasmę ir vertę savęs savo Gyvenime.
  Žodžiu, anime vertas žiūrėjimo. Dedu jį į savo mėgstamiausių anime lentynėlę.


  Įvertis: 5/5 arba 10/10

 8. Ačiū Augis24, Nolikita dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •