Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Hunter x Hunter įvertinimas:

Balsavo
19. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  13 68.42%
 • 4

  3 15.79%
 • 3

  2 10.53%
 • 2

  1 5.26%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Hunter x Hunter

 1. #1

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34

  Hunter x Hunter


  Hunter x Hunter (2011)
  HxH


  Režisierius: Koujina Hiroshi
  Studija: Madhouse
  Žanrai: Veiksmas, nuotykiai, super galios.
  Transliacija: 2011 - 2014
  Trukmė: 148 x 23 min.
  AniDB reitingas: 8.61 (1229)
  MAL reitingas: 9.12 (52689)
  Papildoma Info:

  Medžiotojas yra tas asmuo, kuris keliauja po platųjį pasaulį, drąsiai pasinerdamas į nuotykius ir vykdantis įvairias sudėtingas misijas: nuo nusikaltėlių gaudymo iki neatrastų žemių ir lobių paieškų. Juo svajoja tapti ir mūsų pagrindinis veikėjas Gon, nes tik tapęs medžiotoju jis galės rasti savo tėvą, kuris iškeliavo, kai jis dar buvo mažas. Taigi jau būdamas dvylikos, jis palieka namus ir iškeliauja laikyti medžiotojų egzamino, kuris žinomas kaip vienas sudėtingiausių pasaulyje. Jį išlaiko labai maža dalis egzaminuojamųjų, ką bekalbėti apie pavojus gyvybei. Keliaudamas jis sutinka būsimus bendražygius: Kurapika, Kilua ir Leorio. Norėdami išlaikyti šį testą, jie privalo veikti kartu, bet ar skirtingi interesai nepakiš kojos?  Hunter x Hunter (2011) yra atkurta, dar 1999 metais pradėto leisti anime tuo pačiu pavadinimu, versija, kuri savo laiku buvo išstumta iš rinkos, kitų tuometinių hitų Bleach ir Naruto ir liko neužbaigta. Toliau rašysiu tik apie naująją versiją, tad nemaišykite.
  Kaip jau, turbūt, daugelis suprato tai daugiaserijinis kovų shonenas, tad apie kažkokį vientisą siužetą galima pamiršti. Įvairias arkas jungia pagrindinio veikėjo tikslas surasti tėvą. Viskas. Kalbant apie arkas, jos labai įvairios nuo kovų menų turnyrų iki mafijų karų, nuo kovos su mutantėm skruzdėm (aš rimtai) iki persikėlimo į video žaidimą ( SAO: Greed Island ). O gal norit į seimą? Šitą irgi galiu pasiūlyti. Dažniausiai po rimtos dalies, seka treniruotis + linksmybių kombinacija, kitoje vėl einama prie rimtesnių dalykų (join the drak side). Asmeniškai, išskirčiau dvi: Yorknew City ir Chimera Ant. Vien dėl jų verta peržiūrėti šį kūrinį. Žinote ką? Net drįsiu teigti, kad kažko savo verte, įtampa, veikėjų psichologija bei siužeto linijomis nerasite juokiame šiuolaikiniame tokio žanro anime. Nors treniruotės neretai būna gana nobodžios, bet galiu parašyti didžiulį pliusą prie galių sistemos „nen”, kuri, mano galva, puikiai sukonstruota. Pačios kovos intelektualios bei taktiškos, savo sugebėjų atskleidimas - mirtis. Pagindinių veikėjų grupelė subalansuota, įvairių charakterių ir skirtingų pasaulėžiūrų. Gon - optimistas, bet nekovoja vardan kažkokio „geresnio“ gėrio, nebent tai liečia jam artimus žmones, tiesa pasakius, jo geriausias draugas Killau, buvęs samdomas žudikas, ko gero, nužudė daugiau žmonių nei bet kuris antigonistas. Leorio - materialistas, tikintis, kad turint pinigų, visos durys atdaros, Kurapika - kerštautojas, siekiantis atkeršyti už savo klaną. Manau, veikėjų atskleidimas ir yra stipriausia anime dalis, vien ko vertas Kurapikos ir „Phantom troupe“ konfliktas, kuris (deja) liko iki galo neišspręstas ar rūmų invazija. Muzika ir apipavidalinimas kaip tokio ilgio kūriniui nuostabus. Beveik visus garso takelius laisvai galima klausyti pavieniui. Animacija -kokybiška ir sugebanti nustebinti, ypač kai kurios veiksmo scenos, kurių net titanai netraukė. Openingas tarsi kreditinė kortelė, kadangi daina nekinta.
  Solidus 8. 2. #2
  Rimtas forumo narys
  DemonKurama avataras
  Įstojimo data
  2012 07 24
  Vietovė
  Mafuse
  Įrašai
  134
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Pagaliau užbaigtas? Osum, pats laikas pradėt žiūrėt. Jau seniai mano plan-to-watch liste jis tūno.


 3. #3
  Forumo ligonis
  taven avataras
  Įstojimo data
  2010 06 12
  Vietovė
  Siauliai
  Įrašai
  555
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Vienas iš geriausių mano matytų anime. Atmosfera, siužetas, veikėjai - viskas aukščiausios rūšies. Kalbant būtent apie personažus reikėtų paminėti, kad man asmeniškai neigiami veikėjai pasirodė gerokai įdomesni už Gon, Killua, Leorio etc. Tas galioja tiek Genei Ryodan nariams, tiek ir Chimera skruzdėms, jau nekalbant apie šįtą veikėją:
  Spoileris:

 4. #4
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Šiek tiek įspūdžių:
  Spoileris:
  Nustebino šis anime. Iš pradžių atrodė, kad tai bus "astro boy" tipo herojaus nuotykiai "naruto"/"dragon balls" serialų stiliuje. Bet serialas pasirodė rimtas ir pragalvotas. Būtent logikos buvimas ir vertė žiūrėti seriją po serijos. Jau nuo pirmos serijos užsidaviau sau klausimą: kokiai amžiaus grupei skirtas šis anime? Ir nesugebėjau rasti atsakymo. Lyg ir vaikiškas, tačiau vaikams per žiaurus; lyg ir suaugusiems, tačiau per daug vaikiškų pirmaplanių herojų; gal jaunimui? tačiau dominuoja kovos vaikai_VS_suaugusieji. Šiuo požiūriu tai keistas anime.

  Šį anime dabar beveik įpusėjau. Ir iki šiol jis nenuvylė. Tik Kurapikos per trumpą laiką įgytos supergalios privertė jaudintis ar serialo kūrėjai nenukeliaus toliau visų numintais stereotipų keliais. Kol kas dar išlaikomas lygybės=jėgų balansas tarp geriečių ir blogiečių. Ir tai gerai, nes asmeniškai man, blogiukai čia labiau patinka. Patinka ir siužeto nenuspėjamumas, bent jau dalinis; nenoriu sulaukti šabloniškos pabaigos, kai geriečiai įgavę supergalių nugali superblogiukus.

  Kol kas minusą dedu tik tam "astro boy" ir kitiems vaikiškiems personažams. Gerai kad šio serialo kūrėjai iš karto nesuteikė jiems visokių songokų supergalių ir leidžia jiems vystytis, tobulėti, stiprėti palaipsniui. Tačiau vis tiek sunku priversti save įtikinti 12-amečio vaiko viršenybe kovoje prieš labiau patyrusius stipriai vyresnius priešininkus vyrus. Gal tik Killua labiau įtikinamas, žinant kad jis gimęs, auklėtas, treniruotas nuo mažų metų samdomų superžudikų šeimoje.

  Įspūdžių pradžiai tiek. Serialas geras ir tikiuosi baigsis gerai. Žiūrim toliau.........

  ...........57-58 serijos, kai Kurapika sugebėjo iš po kelių Gen'ei Ryodan narių panosės nušvilpti patį Chrollo Lucilfer; tą patį Chrollo Lucilfer, kuris vienas ramiai be jokio vargo nužudė kazino viešbutyje geriausius pasaulyje mafijos krikštatėvių nusamdytus žmogžudžius ir su kuriuo dviese, superžudikų Zoldyck šeimos nariai, superžudikai Killua tėvas Silva Zoldyck ir senelis Maha Zoldyck(140metų!!!!), nesugebėjo susitvarkyti.... tačiau paauglys Kurapika po kelių mėnesių treniruočių pas anonyminį hunterį įgavęs "supergalias" sau viens-du pagrobė, supančiojo ir dar į širdį sugebėjo burtą įsmeigti tam pačiam Chrollo Lucilfer! Po šios serijos ilgai mąsčiau ar verta toliau žiūrėti....
  ..........po to žvilgtelėjau kelias serijas kas vyksta toliau. Gonas ir Killua patenka į "Greed Island" žaidimą. O tai viens prie vieno nesenai mano bandytas žiūrėti (ir po kelių serijų mestas) "Sword Art Online" tik kiek modifikuotas variantas..(nežinau tik kuris anime kurį anime kopijavo)

  Taigi. Šio anime žiūrėjime dedu daugtaškį. Manau jį kada nors iki galo neskubėdamas peržiūrėsiu, nors ir turiu stiprią nuojautą kaip viskas čia baigsis. O dabar paieškosiu ko nors įdomesnio, kur nėra songokų, astroboy ar naruto tipo veikėjų.


  Šį kartą trumpai reziumuosiu šį anime, kurio dar neperžiūrėjau iki galo. Tai geras anime. Keistas, tačiau geras ir įdomus. Žiaurokas. Nuotykiai, treniruotės, kovos, draugystės, nenuspėjamos situacijos, galios-supergalios, magijos, herojai atiherojai visokie ir t.t. bla bla bla. Jei trumpai, tai šabloniškas anime, kuris laužo šablonus. Visas jo įdomumas tame ir slypi: šabloniškame nešabloniškume.

  Įvertis: 4/5 arba 8/10.
  Paskutinį kartą taisė arna : 2014-11-28, 21:32

 5. #5
  prifke avataras
  Įstojimo data
  2015 01 04
  Vietovė
  Fire Nation, Ember Island
  Įrašai
  39
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Topinis anime, be abejonės geriausias shounenas be didelių argumentų. Pažiūrėję - suprasit
  (prieš spausdami būkit prisijungę prie facebook!)


 6. #6
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Dar vienas gigantas įveiktas. Ir, galiu pasakyti, vienas geresnių mainstream shonenų mano matytų. Tik viena pastabėlė. Jei esate matę 1999 metų serialą, laisvai galima skipint iki chimera ant arkos, nieko naujo iki tol neišvysit, nebent norit prisiminti. Na o jei nematę, tai siūlau žiūrėti šią versiją, nes jinai gan protingai apkarpyta, sutaupysite laiko nieko svarbaus nepraleisdami, o dar ir vizualinė bei muzikinė pusės žymiai stipresnės. Kas liečia patį anime, tai kaip ir apžvalgos autoriui labiausiai išsiskyrė yorknew city bei chimera ant arkos. Labai kokybiskai susižiūrėjo, netgi pasimiršdavo kartais kad žiūriu daugiaserijinį shoneną. Kitos nors ir daugiau mažiau prastesnės, bet irgi susižiūrėjo. Šiek tiek užkliuvo nenuosekli nuotaikų kaita, kartais viskas būna labai dramatiška, staiga įterpia kokį lievoką bajerį ir pnš, bet čia gal tiesiog toks stilius. Kažkaip daugiau tikėjausi Kurapikos ir Leorio vaidmens, bet matyt tokia jau yra manga, ka padarysi, gerai bent jau kad Gonas ne visada prašėsi plytos, nors tokių vietų irgi buvo nemažai, nu bet net ir jis suspindėjo chimera ant arkoje, bet šiaip kaip pagrindinis vekėjas, tai man pasirodė skystokas, nu bet čia turbūt žanro subtilybė, ne visiems skirta. Daviau 5/5, bet su minusu, atsižvelgiant į žanrą, tiesiog tos dvi arkos buvo tokios puikios. Reikia tikėtis parašius pakankamai mangos sulauksime tesinio.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 7. #7

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Manga tęsiasi! Ar ilgam? Ko gero ne. Tačiau pagaliau išplaukėm į Dark Continentą!

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •