Puslapis 7 iš 40 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 97 iki 112 iš 627

Katana

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus

Rytinis labai jau 'kaliforniskas' nutraukimas svyturis & jp kardai

p.s.: dar is kazkur atsirade 10 litu ir 500 uzbekistaniskos valiutos kazkokiu vienetu :dizzy:

normaliai turetų atrodyti iš ryto namo grįžtantis toks truputį įkalęs samurajus su buteliu "švyturio" ir kardu kitoj rankoje. Banzaiiii!!

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus

Rytinis labai jau 'kaliforniskas' nutraukimas svyturis & jp kardai

p.s.: dar is kazkur atsirade 10 litu ir 500 uzbekistaniskos valiutos kazkokiu vienetu :dizzy:
    nuotrauka, kuri turbut pasako viska, kuom gyveni ^^"
    kaip vesi per siena??

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Veshiu shautuvo dekle (cia rimtai) - specialiai nusipirkau.

Na, jei rimciau, tai su butaforija dideliu problemu kilt neturetu

Nebus jokiu problemu. Svarbu is anksto nesijaust kaltu.
    Buvo toks atvejis. Veziau karda, ipakuota kartoniniam pakete su del visa ko uzrasytu uzrasu FRAGILE . Apsaugininkas persviete, paklause, kas cia, atsakiau - "japanese fencing equipement", tuo ir baigesi. Kultura! Ne tai kad kai kurie mudakai nezino, ko nori (tiksliau, zino - nori kysio)

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius watashi Žiūrėti skelbimus
    na mano galwa tai butaforeine katana blogiau nei jokios katanos. na bentau cia apie tas kurias esu mates cia. nes jos jau taip slyksciai atrodo... ;/ net ner zodziu kaip apibudint ^^

o jei as kadanors turesiu, tai tik tikra.

zinoma gerai but ja moket valdyt savo malonumui ar del sportiniu interesu, bet bet jau lietuvou tai nebent gali savamoxliu but, kas man atrodo nelabai imanoma is knygos ar neto ismokt kapot kitiems galwas taip, kad niekas net nesuprastu kas nutiko (nors neblogai butu) =]
    tik ciuju nemazai bedu butu su muitine vezantis is jap, na gal nebent is kokios, labiau issikulturinusios EU salies ^^
    O tikra katana nusipirkti galima.esu girdejes kad Japonijoje galima nusipirkti "shin-shinto"[katanos issilaikiusios iki musu dienu].Bet kaina apie 25000$
    O del savamoxliu tai as mokausi is knygu[bent siuo metu nieko nelankau]karate,kung-fu,ir to paties ken-jitsu.tiesa anksciau lankiau,bet pastaruosius pora metu mokausi is knygu ir kaip reikia gintis apsiginu todel patikek "samaucka" uzsiimt tikrai galima,aisku is pradziu geriau kad kas parodytu.

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Citata Autorius niekshas Žiūrėti skelbimus
    O tikra katana nusipirkti galima.esu girdejes kad Japonijoje galima nusipirkti "shin-shinto"[katanos issilaikiusios iki musu dienu].Bet kaina apie 25000$
    O del savamoxliu tai as mokausi is knygu[bent siuo metu nieko nelankau]karate,kung-fu,ir to paties ken-jitsu.tiesa anksciau lankiau,bet pastaruosius pora metu mokausi is knygu ir kaip reikia gintis apsiginu todel patikek "samaucka" uzsiimt tikrai galima,aisku is pradziu geriau kad kas parodytu.
    O tai kaip praktika? Visuomet sėkminga?

watashi tesus, galvas kapoti išmokstama ne iš knygu o iš patirties ir daugybės bandymų.

To gerb. Niekshas:

- "Shin- shinto" yra bendrinis visu tradicine technologija darytu kardu velyvojo Tokugawa laikotarpio metu(iki 1876) pavadinimas. IKI SIU DIENU GALI BUTI ISLIKES IR, pvz, 14 ar 15 a. kardas, bet nuo to jis netampa "shin-shinto"

- Is kur tokios zinios apie kaina - butent 25000? Net desros parduotuveje pardavinejamos ne viena kaina , o ka kalbeti apie katanas - viskas priklauso nuo metu, meistro, stovio, kulturinio konteksto ir t.t.

- Kur teko (be jusu mineto karate ar kung-fu, kurie manes nedomina) uzsiimti kenjutsu?

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    "galvas kapoti išmokstama ne iš knygu o iš patirties ir daugybės bandymų." gal pabandykim? antraštė: į gatvę išėjo anome manjakai su dalgių geležtėm ir praktikuojasi galvas kapot.
    Jei rimtai tai su šita nuomone sutinku:rolleyes:

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius oyo Žiūrėti skelbimus
    To gerb. Niekshas:

- "Shin- shinto" yra bendrinis visu tradicine technologija darytu kardu velyvojo Tokugawa laikotarpio metu(iki 1876) pavadinimas. IKI SIU DIENU GALI BUTI ISLIKES IR, pvz, 14 ar 15 a. kardas, bet nuo to jis netampa "shin-shinto"

- Is kur tokios zinios apie kaina - butent 25000? Net desros parduotuveje pardavinejamos ne viena kaina , o ka kalbeti apie katanas - viskas priklauso nuo metu, meistro, stovio, kulturinio konteksto ir t.t.

- Kur teko (be jusu mineto karate ar kung-fu, kurie manes nedomina) uzsiimti kenjutsu?
    Sita informacija yra nuogirdos ir tiek.internete kazkur skaiciau kad "shin-shinto" katanos kaina yra APIE 25000.dar skaiciau kad nusipirkti galima TIK "shin-shinto",o "koto" ir "shinto" per "geros" kad butu pardavinejamos.Kas yra "shin-shinto" zinau(turiu knyga apie ken-jitsu)bisky blogai parasiau,norejau pasakyti kad "shin... yra GERIAUSIAI issilaikiusios.taigi atleiskit bet suklydau rasydamas.uz informacija apie katanas neatsakau nes tai tik kazkas ka mazdaug perskaiciau kazkokiam rusiskam puslapi.
    O del ken-jitsu tai yra toks dalykas kaip "aikido" i sia technika ieina ir ken-jitsu,ten treneruojamasi su "bokken`ais" ir kiek zinau si technika issivyste is samuraju kovos meno "daito-aikijitsu" tad nera ko stebetis kad aikido mokoma ir kardo valdymo technika.
    Tiesa gal aikido labiau akcentuoja kova plikomis rankomis,bet bent ken-jitsu pagrindus ismokti ten tikrai galima.Bent jau as ismokau tokius esminius dalykus kaip "kiriotoshi","kaeshi-vadza"ir tt.
    ten ir teko uzsiimineti ken-jitsu.

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    O tai kaip praktika? Visuomet sėkminga?

watashi tesus, galvas kapoti išmokstama ne iš knygu o iš patirties ir daugybės bandymų.
    O as beje mokiausi ne tik is knygu,lankiau aikido.O del knygu tai as tiesiog treneruojuosi pag.knygose pateiktas metodikas.tokiais dalykais kaip "kata",smugiu atidirbinejimas,istvermes ir greicio vystymas,boxso maiso kapojimas ir pan. galima uzsiimineti ir nieko nelankant.O del praktikos tai turiu kambary pasikabines bokso maisa(didely ir sunku) tad iki siol praktika buvo sekminga

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Nu hanaretsu, aš taip mokiausi šienauti pievas. Poto baigėsi kaimynai ir pradėjau treniruotis ant tikros žolės.
    niekshas, šita, man idomu ar tikrai dažnai laimi prieš bokso maiša.
    Na tiekto. Čia ne man tema.

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Eisas Kuperis Žiūrėti skelbimus
    Nu hanaretsu, aš taip mokiausi šienauti pievas. Poto baigėsi kaimynai ir pradėjau treniruotis ant tikros žolės.
    niekshas, šita, man idomu ar tikrai dažnai laimi prieš bokso maiša.
    Na tiekto. Čia ne man tema.
    Paaiskinsiu viena aisku dalyka:maisas skirtas vystyti smugiui tam kad panaudoti ta smugi praktikoje.Ir praktikoj man sekasi todel kad ant maiso atidirbau savo smugy.O apie tas pievas tai nesupratau ka cia nusisnekejai.
    Zinai treneruotis is knygu geriau nei wapsce nesitreneruoti meistre su dalgiu.
    ir jei jau tau sunku susitaikyt su mintim kad yra zmoniu kurie treneruojasi,o ne vien sedi prie kompo(kaip tu)tai uzsirasyk i karate sekcija,ju cia dabar daug.leisk paklaust kaip tau sekasi praktikoje,kai neturi po ranka dalgio.deja kad sektusi praktikoj reikia ir maisa padauzyt,o ne vien prie kompo sedet.
    Beje kad galvas kapotum reikalingas auksto lygio psichofizinis pasiruosimas,noreciau paklausti kaip to pasiekti be treneruociu?eiti i gatve su dalgiu ir daugybe kartu bandyt?taip patirties igaunama praktikoje,bet pries tai reikia daug metu treneruotis kad praktinis bandymas pasisektu.Zinai kuo baigsis praktinis bandymas jei nieko nesimokes ir nesitreneraves iseisi praktikuotis?Deja kito bandymo jau nebebus.
    Paskutinį kartą taisė niekšas : 2006-09-09, 22:00

Rimtas forumo narys
    Laimonas avataras
    Įstojimo data
    2006 08 20
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    klausykit o nezinot ar internete yra kokiu kendo aikido ar dar kokiu pamoku kardams nes man labai patinka katanos bet tik vat panevezi nezinau nei vieno burelio ir seip kad ir butu neiseitu man i ji eiti taigi noreciau nors pagrindus ismokti namie taigi gal zinot kokiu adresiuku

Shizuka
    Guest
    Tu cia ziuriu per daug uzsibrezei sau Namie tai tu nieko neismoksi, tik viska isdauzysi... Del tu pamoku tu neskubek, panevezys didelis miestas, tikrai ka nors rasi, net pas mus, skurdziuose druskininkuose kazkoks karate "burelis" yra .... Rusy pilna visokiu karate knygu, tevas anksciau uzsiemimus lanke ...

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Taip, Eisas tik prie kompo sėdi laaabai daug. Bet tik todėl kad tokia specialybė ir darbas. O kadangi jis sėdi laaabai daug, būtina jam treniruotis ir daug judėti, tik nebutinai mokytis kovos menų ar šiaip švaistytis kokiu ginklu. Eisas mano jog kokį savaitgali grižti į kaimą ir dieną ar dvi pamosikuoti sunkiu dalgiu pievoje, juolab kad už tai dar ir sumoka, o ne pats moki, nėra blogai. Kitą savaitgali paskaldyti malkų ir gauti pinigų. Žinoma taip aukštumu nepasieksi bet vieno kaulo irgi likti neturėtum.
    Galima ir iš knygu mokytis. Tą vis patvirtina ir Eiso tėvas. Bet pats Eisas nė kiek to nesupranta.

Rimtas forumo narys
    Laimonas avataras
    Įstojimo data
    2006 08 20
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    as kalbejau ismokti, kad nors pagrindus ar seip pagrindinius kircius ir stovesenas, o kaip sakiau, kad ir yra tu bureliu panevezy tai as neturiu galimybes juos lankyti. taigi jai zinot kokiu adresiuku parasykit

Puslapis 7 iš 40 PirmasPirmas ... 5678917 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •