Puslapis 6 iš 40 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 96 iš 627

Katana

Vietinis šnipinėtojas
    Ekgp97sl avataras
    Įstojimo data
    2006 01 16
    Vietovė
    Vilnius, Kaunas, Garliava
    Įrašai
    80
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius spyxter
    Koks apskritai "tolkas" turėt katana? Nei per kendo, nei dar kur tu ją šiais, visuotinės globalizacijos , laikais panaudosi
    cia, manau, panasiai kaip paveikslas ant sienos..
    tiesiog grazu paziureti, o katanos atveju ir palaikyti rankose

spyxter
    Guest
    Nu jei tik estetikai, tai nežinau... Nelabai suprantu...

Progressive mind setsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 13
    Vietovė
    Bassin roof
    Įrašai
    12
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

is mano nuogirdu, pajutimu

katana kalama net ne ish vieno plieno, is plieno giju sukama, kalama.
    nemanau, kad kas tokia lietuvoje technika prakales.
    o del suvenyru tai tikrai sh.. pasidauzem paprikolu...
    vienas buvo su dideliu riterio kardu, as buvau su katana. girti nepagalvojom, smagiai pasikovem, tik nepasiseke kad ta katana kaip medis susidantavo. oj verke drauge..
    bet vistiek leido neshiot ant dirzo jos namuose ^^

BooM!HeadShoT

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    joooo, nuo pasisvaistymo kardais sunku susivaldyt >.<

Shizuka
    Guest
    Jauciu jei gauciau toki daikta tai po mano demonstraciju visi aplinkui liktu be galuniu Su manim geriau atsargiau... Bet seip tai nerealus dalykas, galeciau isbuciuoti...

ready to kill everyone buu avataras
    Įstojimo data
    2006 06 06
    Vietovė
    New Zeland
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Gerai ir dekoratyvinė katana. Va kad jau tokia turėčiau man ir tai laimė būtų. Bent jau gražiai atrodys namuose. O real katana tai čia išvis man būtų nepasiekaima. O be to dar nuspjausiu sau ranka netyčia gerai nesuvaldes, ir juk neturiu ka kapot nei daiktų, nei žmonių. Nors ...

Tiesa slypi anapus banan

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Man katana nėra didelis stebuklas, geras laužtuvas irgi gėris su daug panaudojimo galimybiu. Pamirkyk menulio dulkių tirpale, dar ir magiškas bus.
    Bet šiaip norėčiau kur rasti informacijos apie jos gaminima, tikslius matemenis, naudojamą metalą. Galų gale su didele senelio pagalba pasidaryčiau kanors truputi panašaus dekorativinio.

Shizuka
    Guest
    Eisai, tavo senelis kalvis? O kaip idomu... Pacio nusikalta katana. Nu cia tai unreal. ale ir sekasi gi kai kuriems zmonems

..."Paties nusikalta katana"..."Paties nusitapyta Mona Liza" - irgi imanomas daiktas... Bet skamba gan juokingai

Pastabos del keliu ankstesniu postu:
    - Katana ( o tiksliau, nihon-to - japoniski kardai) NEKALAMI sukant metalo vijas. Ju technologija kitokia. Asmenu pjuvis yra tarsi sluyoksniuota struktura, kur viduryje yra minksta serdis, o kertamasis pavirsius kietas, grudintas.
    - Su katana siais laikais tikrai imanoma daryti ir tameshigiri, ir katas, ir uzsiimti ju kolekcionavimu bei restauravimu. Butina salyga - idirbis, kantrybe ir nusistatymas. Domejimasis ginklais kartais padeda susirasti kolegu ir draugu ilgam laikui. Tad nebutina matuoti visko desniu - "jei daiktas nevalgomas - tai jis ir nenaudingas"
    - Beje, autentisku japonisku ginklu kaina labai daznai isivaizduojama neteisingai. Net zmogui su lietuvisku atlyginimu isigyti "ka nors" is tos serijos nera per daug sunku. tad geriau imvestuoti i tikra produkta, o ne i dekoracijas...

Sekmes visiems!

Beealzebub hanaretsu avataras
    Įstojimo data
    2006 08 19
    Vietovė
    In my head. Want to join? There is plenty free space there.
    Įrašai
    142
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    oyo mane paguodė su lieuvišku atlyginimu^^ man dar to atlyginimo reiks palaukt
    kai Urahara (NE Urahara-san, jis tik pana6us) gitarą nusipirks prikalbinsiu kad užsimanytų, o paskui į jo skalpą ir kataną kabančius ant sienos vėpsosiu o šiaip..:rolleyes: man negalima duot pavojingų daiktų.

Na, galeciau ir as paverkti apie savo problemas... Bet kitiems tikriausiai idomu katanos, tai ir issakau savo nuomone...

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Citata Autorius Shizuka
    Eisai, tavo senelis kalvis? O kaip idomu... Pacio nusikalta katana. Nu cia tai unreal. ale ir sekasi gi kai kuriems zmonems
    Mano senelis nevisai kalvis. Kaip čia pasakius. Na jis tieisiog užsima kalvyste, metalo darbais, tačiau to kokioje mokykloje niekad nesimokė ir jokio ten pažimėjimo ar diplomo neturi. Mokėsi iš privačiau meistų, per laiką dar daug ir savo pridėdamas. Žodžiu savamokslis kuriam visai neblogai sekėsi.
    Žinau, jam vargiai pavyktu padaryti kažką bent kiek ką panašaus į katana, bet kanors butaforinio gal ir pavyktu, juolab jog sakosi gamines kažką panašaus į kardus. O man tikro produkto ir nereikia. Juk neketinu testuoti jo kokybės. Jei ir tą tikrą produktą, visvien su juo tik duoną pjaustičiausi sėdėdamas prie kompo. Malkų žiemai su juo visitiek itariu nelabai pakaposi.

..."Paties nusikalta katana"..."Paties nusitapyta Mona Liza" - irgi imanomas daiktas... Bet skamba gan juokingai

Nevisai juokingai jei kalbam apie reprodukcijų kurėją.

Shizuka
    Guest
    Savaime suprantama, kad nesimoke jokioje mokykloje. Tais "seneliu" laikais tokiu mokyklu manau buvo tikrai nedaug, gal kokiems turciams, ( ka as cia susnekejau, koks turcius kalviu but noretu ) nes kaimo vaikus vesdavo pas kalvi ir jis kelis mokinius mokindavo, o ten jokiu diplomu tikrai negaudavo
    Nerealu butu tokia katana duonai pjaustyt

Simintis Sun

Eisas Kuperis avataras
    Įstojimo data
    2006 01 25
    Vietovė
    Unknown System
    Įrašai
    545
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Man tai būtu geras variantas. Nes su kardu nepatogu. Baisiai sunkus. Bet kadangi jį vientelį kartais terandu, tenka ir juo pasinaudoti. Peilius kažkur vis padedu ir nerandu. Tik toks itarimas jog su katana sviestą teptis kiek nepatogu.

Beja, o kaip su katanos atšipimu? Jaučiu varnalėšas su juo dar pakapočiau. Dalgį jau kartą sulaužiau, jo tam nebenaudoju, kirviu nepatogu. Beto krumynai sodo glae per metus žiauriai ataugo. O jie jaunučiai tokie lankstūs, kirviu ar pjuklu nepaimsi. Netgi družba neina. Išvada, reikia kito ginklo. Reiktu pabandyti katana.

Shizuka
    Guest
    Nu jau geriau su katana negu su dalgiu sviesta tept O seip krumus galima ir nagais dantim apravet ... Garantuoju, kad viena mano drauge (kur ten drauge... mano nelaime) taip ir daro . Bet su katana irgi gerai krumus ravet. Gal dar nieko su stangom. Pamenu vienoj "ну, погоди" serijoj vilkas berza su stanga nudauze, tai va dar vienas variantas, bet as jau nukrypau nuo temos, todel dar karta patvirtinsiu, kad krumai x katana = puikus efektas

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89

Rytinis labai jau 'kaliforniskas' nutraukimas svyturis & jp kardai

p.s.: dar is kazkur atsirade 10 litu ir 500 uzbekistaniskos valiutos kazkokiu vienetu :dizzy:
    Paskutinį kartą taisė Sable : 2006-08-30, 07:07

Puslapis 6 iš 40 PirmasPirmas ... 4567816 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •