Puslapis 12 iš 40 PirmasPirmas ... 2101112131422 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 177 iki 192 iš 627

Katana

SNcheZ
    Guest

Exclamation

Tai pala tada... Kas yra Kodachi ir Nodachi tada, jej jus trumpa ir ilga kardus kitaip vadinat . Nu stobaliai zinau kad tokie yra

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Cia dar kiti kardai, tik lenkti labiau dar
    Vel gi skaitom draugiskai
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kodachi
    http://en.wikipedia.org/wiki/Nodachi
    Paskutinį kartą taisė Sable : 2006-11-06, 21:46

O, cia liaudis pradejo painiotis pavadinimuose... tada as visus dar labiau supainiosiu.
    Nes kaip moke Nyce, paslydusi- pastumk

Jeigu, kaip kolega minejo, Kodachi ir Nodachi yra "dar kiti, tik labiau lenkti kardai", tai kas tada yra Tachi ir handachi? Nes tokie irgi , kaip kazkas issireiske, "stobaliai" buvo (ir dabar pasitaiko )?

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    ner cia ko stumbdytis. tiesa, kad neesam ekspertai, bet kol kas neatrodo jog kazkur susipainiojau
    anyway
    http://en.wikipedia.org/wiki/Tachi - lyg ir kavalerijos ilgasis kardas, kurio trumpasis atitikmuo kaip tik ir yra tas kodachi

p.s.: as far as i can see we all read that wikipedia and write one or two facts 'bout one or another sword and then another user also reads that sole one wikipedia and gives more details - wtf

p.p.s.: handachis wikipedijoj nefiguruoja

p.p.p.s.: oyo, kad toks zinovas esi, tai mielai prasom pasidalint ziniom ir patikimu linku pridet, jei imanoma
    Paskutinį kartą taisė Sable : 2006-11-07, 08:51

-Tachi, isvertus - tiesiog "kardo" - tipas (vaizdziai ir aiskiai):

http://www.nihonto.us/KO%20ICHIMONJI%20TACHI.htm
    http://www.nihonto.us/KO%20ICHIMONJI%20TACHI.htm

-Handachi (arba "puskardzio") tipas:

http://www.japanesesword.com/Images/...na1/shinto.htm
    http://www.nipponto.com/Sword/detailokimitsu.html
    http://www.nihontoantiques.com/fss171.htm

Pastaba. Cia rimtu zmoniu, kurie visokiais ninja-to neprekiauja, informacija tiems, kas visokiu ninja-to ir neperka

P.S. O per daug emocingai ir asmeniskai reaguoti, mano galva, visai ir nereiketu, ypac kalbant apie ginklus. Tai pirma. O antra, galima taip ir pasilikti pasakaiciu ir "oi, grazu" lygyje, net nelabai gaudantis, apie ka kalba. O "makaronu kabintojai" tik ir laukia naiviu "Rytu mistikos" ieskotoju...
    Ne katana, o kauptuka kai kam i rankas ir prie runkeliu,

Paskutinį kartą taisė zio : 2006-11-08, 06:36

Rimtas forumo narys
    Laimonas avataras
    Įstojimo data
    2006 08 20
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tachi ir kodachi NEIMANOMA kad būtų tie patys kardai. tachi yra ilgas, o kodachi kaip tik trumpas

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    O kas kur sake, kad jie tie patys? o.O

reLaxed

Lax.. avataras
    Įstojimo data
    2005 12 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    655
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    27
    Nors čia nelabai į temą, gal kas gali pasakyti, kap vadinamas lankstus kardas, naudojamas wushu? Dažnai dar būna kokia ryški medžagos skiautė prie rankenos pritvirtinta.

LAX : kodel ne i tema? Visai i tema kulturiniu ir lingvistiniu poziuriu. Yra dvieju tipu kinu kardai - lenktas dao ir tiesus czian. Japoniskai tie patys hieroglifai "Kinisku" tarimu skaitomi kaip "To", o antras - "Ken" (pavyzdziai - Iai-to, Ken-jutsu). Labai geras klausimas.

Sable : Wikipedija, deja, negali pretenduoti i akademini soliduma, tuo labiau, kai kalbama apie japoniskus ginklus. As netikrinau, "yra" ten handachi ar "nera" , bet man uztenka zinoti, kad ji gyvai esu laikes rankose . Deja, iki eksperto dar toli, nes nemoku planuoti laiko ir islaidu..

samurai sensei Koori_San avataras
    Įstojimo data
    2006 11 19
    Vietovė
    Labai toli(Lietuvoje)
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Žiūriu žmonės apie katanas užsivedė.Esu viešejas Japonijoje ypač kaimuose, tai ten kai kur dar išlikę kalvių(žmonių).Ir kalvės jų visai neblogos atspindi tikras senovines.Mačiau katanų, kai kurios pigios ir prastos o kai kurios brangios ir itin geros.Dar buvau sutikęs vieną samurajų palikuonį(bent jau jis taip sakė).Tai jis turėjo tokį antikvarinį kardą ir visiems įrodinėjo jog ta katana iš kartos į kartą perduodama.
    -------------------------------------
    YOUR SINS WILL BE PURGED.LOST SERAPH!!!!!

OHO !!! Laukiame tesinio.... Placiau ir su smulkmenom, jei nesunku - ypac, koks tas prastu katanu pigumas ir koks brangiu gerumas...

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Tikrai ydomu .O tas samuraju palikuonis kartais nemokejo kokiu ypatingu kovos techniku?Gal laikesi kokiu seimos tradiciju?Kuo pasizymejo?

...Ir, beje, kas paskatino tamsta tokiai ilgai ir varginanciai kelionei marsrutu Valkininkai-Japonijos kaimai?...

Na va, domimes, o neatraso zmogus ... Susimaste ar vel isvaziavo i Japonija tikslinti ziniu?
    Kazkaip manau, kad tikru japonisku ginklu ir kitu meno kuriniu Lietuvoje greitai prades gauseti. Supratimo lygis Lietuvoje kyla, o kai pradedama suvokti, kad pinigai savaime nera vertybe, o popsas nera menas - atsiranda poreikis subtiliems dalykams.

forumo idiotas
    Įstojimo data
    2006 08 23
    Vietovė
    prie vilniaus
    Įrašai
    641
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius oyo Žiūrėti skelbimus
    Na va, domimes, o neatraso zmogus ... Susimaste ar vel isvaziavo i Japonija tikslinti ziniu?
    Kazkaip manau, kad tikru japonisku ginklu ir kitu meno kuriniu Lietuvoje greitai prades gauseti. Supratimo lygis Lietuvoje kyla, o kai pradedama suvokti, kad pinigai savaime nera vertybe, o popsas nera menas - atsiranda poreikis subtiliems dalykams.
    Taip, aš su tuo sutinku.Bet noriu pabrėžti,kad didele dalį į ta poreikį subtiliems dalykams įdėjo toks per LNK parodytas anime . Toks apie Kenshin Himūra .Nu gal aš ir klystu, bet pastebėjau, kad iki šio anime Japonija(nu visi kendo,katanos,samurajai) Lietuvoje buvo kažkoks dievo pamirštas kraštas, apie kurį niekas nieko nebuvo girdėjęs, bet štai vieną gražią dieną per LNK parodo "Samurajus X"( ) ir puse lietuvos jau dega noru mokytis kendo, nuvažiuot į Japoniją arba turėt tikra kataną .Aišku nekalbu apie visus, tikrai buvo žmonių kurie tuo domėjosi dar iki to.Bet, gerbiamas oyo, kaip supratau jus esat kažkokio Kendo klubo narys, tai norėčiau paklausti vieno tokio,gan kvailo,dalyko ar daug naujų "kendoistų" pas jus prisistatė šio serialo klestėjimo Lietuvoje metais ? Ir ar buvo tokių atvejų, kad per treneruotes kas nors save įvardintų Kenšiu Himūra ?
    Nes kur aš užsiimu karate, tai dar ir dabar girdžiu tokių pasakymų - " aš Son-Gokas","Aš Vedžitas" .Manau prie Japoniškos kultūros Lietuvoje pletojimo labai prisidėjo RK. Nors nesakau, kad tai blogai.

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    imo paminetas klubas bent jau vilniuje atsirado dar veliau po kenshino.
    nes kazkada bandziau pasidometi, tai vilniuje nebuvo, o veliau cia atsirado postas, teigiantis, kad as klystu ir kad toks klubas (jau) yra.

is savo patirties turiu pasakyti, kad man sita japonijos karstlige pagaliau nugeso. liko tik realus dalykai. bent jau i sportines aukstumas kopt nezadu ir katanos netrokstu, bet anime (apskritai) visiem papila zibalo i sirdis, kad liepsnotu aistros tam, ka mes vaguely zinome apie japonija (pasisodinsiu sakura, valgysiu chopstikais, ismoksiu kalba ir piesiu manga ir nesiosiu katana) XD

Puslapis 12 iš 40 PirmasPirmas ... 2101112131422 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •