Žiūrėti balsavimo rezultatus: Mano balsas atitenka...

Balsavo
15. Jūs negalite čia balsuoti
  • cobabara - Septynmyliai batai

8 53.33%
  • MintRoyale - Šiaulių rajono tarpukario istorija

7 46.67%
Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 20 iš 20

[Rašytojų kova] cobabara vs. Mint Royale [KOVA BAIGTA]

B-T
    Mint Royale avataras
    Įstojimo data
    2007 08 22
    Vietovė
    Zekkai 絶界
    Įrašai
    54
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    jooo užsimetėm abidvi tokius random sakinius ir pradžiai ir pabaigai, kad paskuj reikėjo iki deadline galvot, kaip čia užpint geriau Turbūt galų gale labiausiai būtų tikęs japoniškas siužetas, kur tradicinės pabaigos ir baigias "jie gyveno ilgai ir nelaimingai" arba "ir jie laimingai numirė"

kas dėl ekonominės krizės, sorriux daug dirbu su tarpukario laikraščiais, tai norėjus padaryt kuo autentiškesnius dialogus, tas autentiškumas persimetė ir į naratyvą x) Ne tiek pasiteisinimas, kiek priminimas visiem būt įdėmiem, nes tiriamojo objekto kalba dažnai nepastebimai įsivinioja ir į patį darbą ^^

2. Ačiū black_leja dėkojo
    Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Ugh... Sunkoka čia kažką protingai parašyti, ypač kai literatūra visiškai nesidomiu, lietuvių egzaminą per plauką išlaikiau, o ir apskritai nuolatos burbėdavau mokykloje, kad visi tie rašytojai kiek per daug sureikšminami. Žodžiu... nesu megėjas skaityti, todėl prašau, neskriauskyte jei nusišnekėsiu (garantuoju, kad taip bus).
    Balsavau už Cobabara, nes jos tekstas man priminė vaikystę... Kai dar mėgdavau atsigulęs vakare pats sau pasiskaityti kokią nors vaikišką pasakų knygutę, nes kompiuterio neturėjau, o močiutė nueiti toliau kur pro balkoną nesimato nelabai leisdavo ;D
    Sakyčiau, kad Cobabaros kurinukas atitinka visus pasakos standartus. Jis turi savo specifinę leksiką, veikėjus bei įtikinamą aplinką, kurioje keisti magiški batai ir kiti kuriozai atrodo savoje vietoje. Veiksmas dėstomas aiškiai bei užsibaigia tradiciškai nepalikdamas jokių klausimų. Gražus, švarus ir įdomus tekstas aiškiai išsiskyriantis savo stiliumi. Vertėtu dar paminėti, kad labai šaunu jog visas veiksmas sukosi būtent aplink tuos batus, ko pasigedau pas tavo priešininką
    Tuo tarpu Mint Royale tekstas man tikrai nepasirodė kaip aiškus ir meninis kaip Cobabaros pasaka, kuris laisvai lietusi be papildomų pastangų. Skaičiau, kad vieni sako, jog čia modernaus stiliaus tekstas... Nu ką žinau... Modernus tekstas tai įsivaizduoju, kad kažkas detalaus ir įdomaus kaip kad Škėmos "Balta drobulė". Daug mala - bet viskas galų gale atrodo logiška bei žavi savo parašymo būdu. Čia pasirodė, kad daug mala, bet ryšio mažoka, o gal vykstantis įvykiai per daug jau... Ką žinau... formaliai buitiški, blankus? Gaunasi toks sausas tekstas lyg mokslinis straipsnis žurnale. Gal jei Cobabara nebūtu taip... UGH... Stipriai pasirodžius - Mint Royale tekstas mano akyse atrodytu daug geriau nei dabar.

Nusišnekėjau? Taip... Ar suprantu bent apie ką rašau? Ne... Sunkoka komentuoti nesuprantant šio reikalo... Maždaug dabar suvokiu koks jausmas niekad gyvenime neatsidarusiam vaizdo ir garso apdorojimo programos žmogui komentuoti AMV
    Na bet nesvarbu... Pirmoji rašytojų kova Cobabarai pavyko. Galima norėti kiek daugiau balsuojančių, bet komentuojančių čia tikrai netruko Linkiu sekmės ir toliau bandyti lipdyti šį projektuką, pritraukti rašytojų iš įvairiausių Lietuvos kampelių ar net užsienio... Gal kiek fanfiction pakurti, kad nelabai nukryptumete nuo AZ tematikos Na ir tikėkimes, kad po truputį judant į priekį, rašytojų fronte vėl pajusime pulsą. Pasidarys čia neramu taip pat kaip ir AMV sektoriuje ;D

KOVA BAIGTA!

Woot woot. Ta proga Abalys priminė man, kad pasibaigė balsavimas Rinkausi rinkausi balsus pradžioje, o galiausiai laimėjau tik vieno balso skirtumu, rezultatu 8:7. Smagu tokios intrigos. Sveikinimai man, o Mint Royale irgi baksnosiu, kad nedingtų be žinios šitoj sferoj. Ačiū visiems skaičiusiems, balsavusiems ir komentavusiems. Su AMV kovom dėmesiu dar anksti lygintis, bet kaip pirmam kartui, manau, visai neblogas aktyvumas čia išėjo. Tikiuosi, kad ateity irgi bus veiksmo šitam reikale, ir kad ir kiti rašytojai išlįs pabandyti

Pradėta statistika, ir šiek tiek papildytos taisyklės (realiai nieko naujo, tik nedideli papildymai dėl aiškumo).
    Paskutinį kartą taisė cobabara : 2015-05-10, 19:12
    Urameshi, Iemon-dono!

5. Ačiū black_leja dėkojo
    AZ rėmėjas

black_leja avataras
    Įstojimo data
    2009 11 16
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.094
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Labai atsiprašau autorių kad nepabalsavau tiesiog pražiopsojau deadline balsavimo. Savo balsa atiduočiau cobabarai. Pagrindine priežastis ta, kad patiko pasakos motyvas, plius tema ir pasakojimo eiga buvo daug aiškesne, detalesne. Tuo tarpu Mint darbo istorijos eiga pasirode per greita palyginus su pradzia kur prasidejo ganetinai detalus ir lygus pasakojimas su keliais vaizdiniais o baigesi labai jau staigiai, toks jausmas kad pabaiga buvo sugalvota vos ne paskutine akimirka. Taip pat cobabaros darbe yra aiskios kurinio dalys (izanga, destymas, pabaiga) ir visi veikejai buvo kurios labai graziai susisieja viena su kita. Kas Mint darbe buvo isreisksta prasciau ir galbut net pasijuto jog kazkas kazkur buvo praleista, bent jau man susidare tok ispudis. Taip pat man uzkliuvo veikeju gausa Mint darbe. kadangi kurinys ir taip buvo trumpas, bet mes matome kur kas daugiau veikeju kurie tik pasirodo kokiam sakiniui ir paskui dingsta. Kai cobabaros darbe kiekvienas veikejas turi savo vieta ir jo charakteris yra ganetinai gerai paaiskintas. Cobabaros pasakoje man nepatiko karaliaus ir karalienes pokalbis apie batu naudinguma ir kariuomene, man pasirode truputi ne i tema. Mint darbe man uzkliuvo dar sios eilutes
    norime jus kuo sunkiausiai informuoti
    , umm manau nelabai tikes vertimas is anglu kalbos nezinau tiksliai todel nesigincysiu arr taip galima sakyti, bet man tiesiog buvo labai keistas toks. Taip pat
    subadytas peiliu į širdį
    cia manau reiktu keisti, kaip nezinau nes "subadytas peiliu" jau mums pateikia ganetinai daug info kad nusikaltymas buvo ziaurus nes subadytas jau nurodo daugybines zaizdas, bet tas "i sirdi" lyg ir pateikia papildoma info apie durio vieta taciau jeigu jau leidziamasi i detales tai gal reikejo pradet kita sakini ir apibudinti placiau zaizdu pobudi. Kas man patiko Mint kurinelyje tai buvo pasirinktas dedektyvo zanras tikrai awsome mintis ir ganetinai gera ispildyta galeciau pridurti, bet per trumpai nes visas kurinys sudaro ispudi lyg butu istrauka is straipsnio laikrastyje ar kazkas panasaus.

Tai tiek tikiuosi labai nenusnekejau ir nieko neizedziau.
    Society is a market where we sell our souls

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •