Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Sidonia no Kishi įvertinimas

Balsavo
27. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  11 40.74%
 • 4

  15 55.56%
 • 3

  1 3.70%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 12 iš 12

Sidonia no Kishi / Knights of Sidonia

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Sidonia no Kishi / Knights of Sidonia

  Sidonia no Kishi

  Režisierius: Kobun Shizuno
  Studija: Polygon Pictures
  Žanrai: fantastika, mecha, nuotykiai, drama
  Transliacija: 11.04.2014 - 27.06.2014
  MAL reitingas: 8.11
  Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV

  :AniDB: :ANN: :MAL:

  Aprašymas: Tolimoje ateityje žmonija buvo beveik išnaikinta kai blogi ateiviai, vadinami gaunomis, užpuolė žmonių gimtąją planetą. Visų žmonių pabaisoms sunaikinti nepavyko - kai kuriems pavyko pabėgti su kosminiais laivais. Vienas iš tokių laivų yra Sidonija. Bėgo metai ir žmonės net sugebėjo pasidaryti ginklą - iš tam tikros medžiagos pagamintas ietis. Jei yra ietis tai būtinai turėjo atsirasti ir gigantiškas robotas, kuris galėjo tą ietį valdyti. Bet metai bėgo, o gaunos vis nesirodė.
  Nagate užaugo žemesniuose Sidonijos lygiuose, kur kartu su savo dėde slapstėsi nuo žmonių. Veikt nelabai buvo ką tai berniukas daug laiko praleisdavo gigantiško roboto simuliatoriuje. Dėdė mirė ir "maugliui" banaliai ėmė trūkti maisto. Taip per savo pilvą vaikinas ir prisidirbo - vogdamas ryžius įkliuvo. Užtat paaiškėjo, kad viršuje gyvenantys žmonės įvaldė fotosintezę, klonavimą, nemirtingumą ir atsirado trečia lytis, o pats Nagate yra puikus robotų pilotas. Tiksliau vieno, senesnės kartos roboto.....  Tam tikra prasme unikalus anime, t.y. buvo dropintas, bet pasiskaitęs atsiliepimų pakeičiau nuomonę ir sugrįžau. Ir nė trupučio nepasigailėjau. Dropinta buvo pirmiausia dėl piešimo. Jis stipriai kompiuterizuotas ir nelabai vykęs. Net ir dabar taip manau. Kažką panašaus mačiau Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova seriale, bet ten man akys neskaudėjo. Nepagalvokit, kad "Sidonijoje" viskas yra labai blogai. Fonai yra puikus, dizainas originalus, mechos įdomios....Ypač galiu pagirti kosmosą. Jis tamsus, šaltas ir keliantis gresmę. Kovos irgi puikios. Na bet išsižioję personažai, kaip kokie daunai...atsiprašant. Apie tai kaip jie juda apskritai patylėsiu. Ir ta meška....čia kas? Vietoj kawaino padarėlio? Na gerai, tarkim tai kažkoks gyvybės palaikymo kostiumas ar kažkas panašaus, bet kodėl būtent meška ir su mikseriu vietoj vienos rankos? Dar galima kabinėtis prie iečių, tipo tolima ateitis ir kosminiai laivai, o žmonės vis dar su ietimis žaidžia. Šį kartą nebūsiu "zanūda". Toks jau buvo autoriaus sumanymas ir šiokia tokia logika buvo. Tai ar verta žiūrėti šį serialą? Be abejo taip. Tai yra vienas iš tų retų anime kurie turi stilių ir atmosferą. Savo rimtumu ir niūrumu serialas yra labiau panašus į Shingeki no Kyojin nei į Evą. Džiugina dėmesys detalėms. Kostiumai ir technika apsitrynę, piloto kabina detali, mechos be galvų....Ir tikrai, kam robotams galvos? Daug racionaliau ten pritaisyti ginklą. Nagate pradžioje stipriai erzino, bet vėliau net kažkaip per greitai prie visų pritapo. Haremas irgi nelabai trukdė. Na taip, personažai nėra stiprioji anime pusė, bet savo vaidmenis atlieka. Patiko mintis su fotosinteze ir hermafroditais. Vienžo fantastikai priekaištų neturiu, o siužetas, nors ir pilnas skylių, bet intriguoja.

  Reziumė: Snobai gali pažliumti, kad kaip Blame! autoriui Sidonia no Kishi yra per daug popsiškas. Na bet čia jų problemos. Normalūs fantastikos mėgėjai tikrai nenusivils.


  Antras sezonas jau anonsuotas. Laukiu!  Spoileris:

  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2014-07-26, 13:42

 2. #2
  Narys
  Įstojimo data
  2013 04 25
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  40
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  4/5
  Skaudejo is pradziu i personazus ziureti, bet uztat aplinkos labai grazios. Pats erdvelaivio vidus kietas.
  Patiko, kad negailejo personazu patiko, kaip personazai tarpusavy bendravo.
  Toks pale anime. Net nezinau kaip paaiskint, toks jausmas tiesiog.

 3. #3
  Naujokas StalkerVolas avataras
  Įstojimo data
  2013 06 23
  Vietovė
  Kaišiadorys/Kaunas
  Įrašai
  7
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Patiko man šis anime. Dėl įdomiai pateikto kosmoso, nubrozdintų robotų, kostiumų, kitokių veikėju kaip ta meška ar fotosintezę vykdančių žmonių, bei žinoma pačių kovų. Belieka laukti antro sezono.

 4. #4
  Meanie

  Renata avataras
  Įstojimo data
  2008 05 25
  Vietovė
  Ba seng se
  Įrašai
  756
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  33
  Kai sužinojau, kad Tv serijos bus labai apsidžiaugiau ir lūkesčius atitiko :3 Patiko ir CG netrugdė, šitam anime manau tinka :} daviau 5/5 Laukiu antro sezono!

 5. #5
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145

  Knights of Sidonia - ši karta ne garsios Britu grupes Muse daina, o moksline fantastine Tsutomu Nihei autoriaus manga. Autorius gerai žinomas del Blame manga ir anime ekranizacijos, o ties anime scenarijaus dirba patyręs Murai Sadayuki (Boogiepop Phantom, Perfect Blue, Steamboy, Cowboy Bebop, Kino no Tabi...). Berods iš pirmo žvilgsnio tai dar vienas fantastinis blogbasteris apie paslaptingu budu komunikuojancius ateivius, išnaikinusius visą galaktiką, o besigelbėdama žmonija pasitelkusi seed kosmini laivą vardu Sydonia nustumta i tamsias kosmoso gilybes. Po tūkstantmetinio kosmose plūduriuojanti kolonija siekia padidinti populiaciją ir atgauti jėgas, kol staiga senoji žmonijos grėsmė vėl neparodo savosios formos.

  Įspūdžiai po peržiūros. Nors karta didieji lūkesčiai nenuvylė. Džiugi naujiena apie mangos adaptacija dar nuo 2013 metu pabaigos privertė kantriai laukti. Tiesa, kaip ir daugumos laukiančių anime piešimo stilistika verte dvejoti Tsutomu Nihei mangos adaptacijos sėkme. Visgi anime davė daugiau nei tikėjausi.

  Piešimas ir dizainas kvepia hiperrealizmu. Švelnus su begale detaliu aplinkui, lyg "The Sky Crawlers". Nors personažu dizainas kartais kiek glumino, lyg ir molio/plastelino sumaketuoti personažai, tačiau kita vertus jautesi charakteringas ir savitas. Mano nuostabai personažu judesiai ir charakteringos išraiškos buvo netgi kur kas geriau nei tikėjausi. Grožėjausi apokaliptinio miesto/orlaivio peizažu vaizdais. Puikiai detalizuotos smulkios aplinku, personažu bei mašinu detales. Kosmines scenos ir kovos - stebinančios. Tai vienas iš tu retu anime, kuri tikrai verta žiureti 1080p ties 40" TV.

  Garso takelis - stulbinantis. Puikiai lydėjo ir papilde viso anime eigoje.

  Siužetas ir istorija. Galima rasti nemažai panašiu asimiliacijų su daugeli kitu darbu. Kad nors ir su Evangelion, tiek atmosfera, tiek istorijos kirciu. Iš šios perspektyvos sunku rasti kažkokiu autentišku anime bruožu. Knights of Sidonia - puiki mikstura. Puiki atmosfera, padorus personažai, šiek tiek dramos, nuotykiu, meiles, dramos. Netgi mecha kovos, kurios manau užeme visai nedidele anime dali, buvo be galo pompastiškos. Gaila jog negaliu padėti taško, nes anime pasibaigė ties viduriu ir belieka laukti antrojo sezono, tačiau šis anime kol kas man šiu metu staigmena. Tuo tarpu manga tikrai vilioja.  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2015-03-22, 17:33

 6. #6
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Visai gali būti, kad ir šiais metais tai bus vienintelis normalus sci-fi, bet ar tikrai reikėjo ir čia haremą įkišt? ir kažkaip keistai žiūrisi kai žmogus vos ne kasdien žiūri mirčiai į akis, bet pasimeta pamatęs nekaltus triūsikėlius... Bet vis tik spaudžiu "patinka" ir antram sezonui.

 7. #7
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145
  Pirma serija gan sunkiai žiūrėjosi. Po pirmo sezono peržiūros nemažai užsimiršo. Bet tęsiant antro sezono peržiūrą, atsiminiau kodėl pirmas sezonas taip patiko. Kokybe antras sezonas kol kas nė kiek nenusileidžia.
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Visai gali būti, kad ir šiais metais tai bus vienintelis normalus sci-fi, bet ar tikrai reikėjo ir čia haremą įkišt? ir kažkaip keistai žiūrisi kai žmogus vos ne kasdien žiūri mirčiai į akis, bet pasimeta pamatęs nekaltus triūsikėlius...
  Mane netrigdė, o ir originalioje mangoje taip yra. Truputėli humoro neturėtų pamaišyti serialui.

 8. #8
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
  Mane netrigdė, o ir originalioje mangoje taip yra. Truputėli humoro neturėtų pamaišyti serialui.
  Ne humoras ten, o banalus fanservisas.

 9. #9
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145

  Viską subendrinus antras sezonas išlaikė pirmo sezono intrigą, dvasią ir kokybę. Atsižvelgiant į tai kaip gražiai anime yra atliktas, visai nenuostabu jog turime tik 12 serijų. Nors autoriai ir įdėjo truputėli haremo akcento, bet tai nesutrukdė išlaikyti ypatingą anime atmosferą. Manau šis anime pretenduoja ne tik į geriausių sci-fi, bet ir geriausio veiksmo titulą. Kovų scenos yra popastiškos, ypač kai veiksmas persikelia į nežinoma planetą. Gaila jog trečio sezono vėl teks laukti ištisus metus...


 10. #10
  Podcast or Death  Dai-Katana avataras
  Įstojimo data
  2004 10 04
  Vietovė
  Nottingham
  Įrašai
  777
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  4
  Reputacija
  29
  Šiandien pagaliau sužiūrėjau visą. Reikia man atsikratyti ta neapykanta kompiuterinei animacijai. Oficialiai galiu pareikšti kad šitas dalykas man asmeniškai yra geriausia mecha. Smagus momentas buvo kai jie žiūrėjo tą serialą kur buvo scena iš Blame! "I am looking for net gene terminal" Fak jė. Galėtų jie ištikro padaryti Blame! kaip kad tame epizode...

  Net visas tas seilėjimasis visų skirtingų mergų dėl pagrindinio personažo tikrai nėra problema kad ir kaip aš tos romantikos nemėgčiau (o taip, neesu aš romantinių anime fanas). Bet kai romantika vyksta tarp, transeksualės, ateivės/klono, ateivio ir žmogaus hibridės ir normalaus žmogaus tai visai gal ir įdomu. Gali patapti mano nauju fetišu...

  Anime 10/10 nes kaip noriu taip vertinu.
  Personažų judesiai 1/10
  Visa kita animacija OK.

  SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

 11. #11
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Damn good, ką galiu pasakyti daugiau, tikrai labai geras sci-fi, cg pačioje pradžioje truputį laužė akis, bet pripratus, leeeedas. Abu sezonai geri ir dar ant tokio cliff-hanger'io paliko, kad šakės, tikiuosi bus trečias sezonas (laukimas prasideda), labai nenorėčiau likti ant kablio. Taigi, duočiau 5/5 jei nebūtų buvę tos keistokos romantikos, o šeip labai stiprus 4.5/5, mecha gerbėjam tikras saldainis.

  Ps. SlicKrox, afigenas gifas iš afigienos vietos.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 12. #12
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Vertinu antrą sezoną geriau nei pirmąjį dėl dviejų dalykų. Pirmasis tai Tsumugi. Naująjį personažą pamėgau iškart ir serialą ji man stipriai praskaidrino ir pagyvino. O kitas aspektas buvo pakankama serialo įvairovė, ir veiksmo pakankamai ir pailsint nuo jo buvo visai nenuobodu (didelė dėka naujojo personažo), galų gale serialas skyrė kur kas daugiau dėmesio savo veikėjams ir šie perlipo "negyvos" animacijos pirmame sezone sukurtą barjerą. Pakeista aplinka serialo gale irgi labai pakėlė nuotaiką, nes plikas kosmosas jau buvo šiektiek pabodęs.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •