Seikoku no Dragonar

Režisierius: Shunsuke Tada / Tomoyuki Kurokawa
Studija: C-Station
Žanrai: fantazija, nuotykiai, erotika
Transliacija: 05.04.2014 - 21.06.2014
MAL reitingas: 6.80
Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
YouTube:
Opening / Ending / AMV

:AniDB: :ANN: :MAL:

Aprašymas: Lotremono karalystė yra kaip kokia Šveicarija. Aplink ją yra galingos valstybės, bet grėsmės nepriklausomybei kol kas nėra. Tik vietoj bankų Lotremonas turi drakonus ir gali juos veisti bei prijaukinti. Drakonai ir jų raiteliai yra galinga jėga ir taip nusistovėjo šioks toks jėgų balansas.
Šioje šalyje yra labai garsi Ansalivano mokykla, kurioje yra mokomi drakonų raiteliai. Vienas iš jų yra Ash Blake. Na kaip....ne visai vienas iš jų. Savo drakono jis neturi, bet užtat gali "joti" ant bet kurio. Nepasakytum, kad tokiais sugebėjimais aplinkiniai yra sužavėti, bet patyčios ir pašaipos baigėsi, kai berniukas pagaliau gavo savo drakoną. Aišku ne visai tokį kokį tikėjosi, bet rinktis nebuvo iš ko. Mat Ash'o drakonas labiau primena mažą mergaitę nei skraidančia ir ugnimi spaudančią reptiliją. Dar ir charakteris ne duok dieve..... Mergdrakonė įsivaizduoja esanti ne familiaras (kaip normalus drakonas), o šeimininkė ir iškart užsisakė dominuojančią vietą šioje poroje. Užtat partnerė nėra visai jau niekam tikusi, galima ir pakentėt....Šis aprašymas atsirado tik kaip įspėjimas. Aš įspėju jus, kad bėgtumėte nuo šito serialo kuo toliau. Jei netyčia jau suspėjote parsisiųsti - tučtuojau ištrinkite. Ims dar ir užkrės šalia gulinčius normalius anime....^^ Jei jau pažiūrėjote...na ką, jūs toks esate ne vienas. Juk vienam nelaimę išgyventi yra dar sunkiau.^^ Eilinė Zero no Tsukaima? Jau po penktos reinkarnacijos nelabai įdomu buvo, o čia jau kokia penkiolikta. Serialas kaip ir apie papus, bet papai nupiešti baisiai, kaip kažkokie kamuoliai. Baisu? Ne tas žodis. Eco, kaip kiekviena save gerbianti lolė, papų neturi, bet yra žiauriai užknisančio charakterio. Silvia kaip ir nieko būtų, bet be jokių perspektyvų. Juk normalaus haremo čia irgi nėra, nebent pusėtinas trikampis. Siužetas ir istorija? Pamirškit. Pamiršti galite ir bet kokią intrigą. Užtat yra tentakliai. Na kartais jie pasirodo ir normaliuose anime, bet dažniausiai kaip parodijos elementas. Šitame anime jie pasirodo dažniau nei to būčiau to norėjęs. Įsivaizduokit tokią situaciją.....Sėdit, žiūrit sau anime. Žiūrite dieną ir nuo nieko nesislapstydamas. Juk normalų anime žiūrit, ne kažkokią pornografiją, o kažkokiais nupieštais ir netikroviškais papais nieko neišgąsdinsi. Aplinkui trinasi vaikas, prie savo kompo sėdi žmona. Staiga atsiranda tentakliai ir ima dirbti pagal savo "specialybę". Ir taip ne vieną ir ne du kartus. Nors imk skradžiai žemę prasmek. Kūrėjai stipriai perlenkė lazdą.

Reziumė: Seikoku no Dragonar yra anime kurį normaliems žmonėms rekomenduoti yra sunku. Nebent edukaciniais tikslais. Juk sakoma, kad geriau vieną kartą pamatyt nei šimtą kartų išgirst. Pažiūrėjus tikrai sužinosite kas yra tie tentakliai ir jums net nereikės žiūrėti hentai.


Gyvenantys su tėvais turėtų būti ypač atsargūs....užeis dar netinkamu metu.....^^Spoileris: