Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 17 iki 23 iš 23

Terror in Resonance: Naujas "Cowboy Bebop" ir "Kids on the Slope" autorių vaisius (Video)

Naujokas
    Migloko avataras
    Įstojimo data
    2010 08 31
    Vietovė
    Anykščių raj.
    Įrašai
    17
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man šitas anime labai užkabino, garso takelis irgi labai geras, bet ta Lisa iš proto varo

Rimtas forumo narys
    DemonKurama avataras
    Įstojimo data
    2012 07 24
    Vietovė
    Mafuse
    Įrašai
    134
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Na štai ir pabaiga. Nors pagrindinių veikėjų baigtis predictable, tikėjaus kažko... I dunno, mandresnio? Viskas įvyko taip greitai. Bet būtent tas paprastumas ir paverčia šitą anime tokiu grožiu, tiesiog reikia žvelgti giliau, I guess.
    Tik iki šiol nesuprantu, kokį vaidmenį apskritai turėjo Five? Galėjo jos ir nebūti, o vietoj to daugiau Nine ir Twelve character development, tada ir impact'as pabaigoje būtų didesnis.
    OST'as tai super, kaip ir tikėtasi iš Yoko Kanno. Tai ko gero stiprausias anime aspektas + grafika, more or less.
    Mano vertinimas 9/10, mal'e aišku 10/10

Jau ta jų anglų kalba tai tfu tfu... Japoniška artikuliacija killed it.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Serialas atrodė puikiai iki Five įvedimo, paskui ritosi žemyn ir žemyn, kol galiausiai paskutiniai episodai buvo visiška tragedija: didžioji dalis veikėjų veiksmų buvo visiškai nelogiški, siužetas labai suskubintas, bet kažkodėl rasta laiko bereiksmiui footbolui, o apie paskutinę sceną išvis patyliu. Galėjo ir pasilikti prie savo mįslių. 5/10 ir tik tai už gerą pradžią ir nematytą settingą.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.964
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Aš tokios nuomonės, kad serialas turi vieną didelę problema - trukmę. Iš to kyla ir prastas veikėjų (manau nė pirštais rodyti nereikia), istorijos išpildymas, ir nelabai kokia pabaiga. Idėja šiaip buvo nebloga, bet visos tos paralelės su graikų mitais ir herojiškas terorizmas, kurio metu niekas nežūva tai atrodė kvailokai. Visgi kelionė link finalo, man asmeniškai buvo visai įdomi, tačiau finaliniai epizodai deja nelabai tenkinantys. Jei serialas būtų dvigubai ilgesnis ir Lisa būtų galima padaryti mėgstama, naudinga veikėja ir istorijai su Five bei vaikinų tikslui suteikti turėtų daugiau svorio. Iki Death Note ar Eden of The East man asmeniškai netraukia, bet norintys kažkokio panašaus, sumanesio tipo anime gali laisvai žiūrėt. Vistiek dėčiau prie geresnių vasaros serialų. OP ir ED puikūs. Yoko Kanno OST vėlgi topinis.

back forever
    Olasas avataras
    Įstojimo data
    2009 02 27
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    360
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    O man šitas anime pasirodė kitoks. Jame man netrūko nei trukmės (kuri buvo išties trumpa, bet kas iš tų 186 serijų, jei gale mintis išlieka ta pati?) , nei veikėjų developmento(kuris buvo gana prastas), visiškai netrukdė tokių veikėjų kaip "Five" įvedimas. Šitam anime svarbiausia buvo idėja, atmosfera, į jį galbūt nereik žiūrėt iš tos įprasto kritikavimo pusės (veikėjai, piešimas, ostas, fuck that shit), o jei ir žiūrėsim į įprastus aspektus - piešimas tikrai geras, soundtrackas išvis turbūt geriausias kokį esu girdėjęs anime (paskutinės serijos endingas - most beautiful thing ive ever heard), veikėjai - meh, tempas kiek skaičiau nuomonių užkliuvo daug kam, bet aš tos problemos žiūrėdamas nei kiek nepastebėjau. Ir šiaip kiek skaičiau įvairių šio anime kritikų visi maždaug pasiskirstę į šito anime dievinimą arba jo nekentimą. Aš turbūt priklausyčiau prie dievintojų pusės. nineoutoften

Spoileris:

Narys
    Įstojimo data
    2013 03 04
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    61
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    pamaciau jau visas serijas ir galiu pasakyt kad anime tikrai nustebino ir sukrete ir dar tas sprogimas tokiu dalyku noreciau daugiau matyti animuose labai patiko

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    129
    Giją uždarau, jau ir serialas spėjo pasibaigt, o nuomones apie anime galite parašyti ir kitur.

Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •