Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Spirited Away?

Balsavo
187. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

157 83.96%
  • 4

18 9.63%
  • 3

7 3.74%
  • 2

2 1.07%
  • 1

3 1.60%
Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 85

Spirited Away

spacier than an astronaut
    kita avataras
    Įstojimo data
    2005 10 13
    Vietovė
    the foyer
    Įrašai
    90
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Spirited Away
    Sen to Chihiro no Kamikakushi

Režisierius: Hayao Miyazaki
    Studija: Studio Ghibli
    Žanrai: fantastika, drama, romantika, atgamtinis
    Transliacija: 2001
    Trukmė: 2 val. 4 min.
    AniDB reitingas: 8.59 (9420)
    MAL reitingas: 8.89 (136250 )
    YouTube resursai:
    Traileris
    Papildoma Info:

Šihiro Ogino yra 10–ties metų mergaitė, kuri su tėvais kraustosi į naują miestą. Ji nepatenkinta dėl kraustymosi ir vis nerimauja kaip tai ją paveiks. Mergaitė skundžiasi viskuo: pradedant naująja mokykla ir baigiant gėlių puokšte, gautą kaip išsikrausymo dovaną.
    Eidami išdžiūvusios upės vaga tėvai užuodžia maistą ir sekdami kvapą nuklysta į apleisto miestelio restoraną. Nors restorane nieko nėra, bet stalai apkrauti gardžiausio maisto lėkštėmis. Tėvai įžengę į restoraną patys prisikrauna maistą į lėkštes ir ima jį valgyti it paršai, o Šihiro nubėga gilyn į miestą. Ten ji aptinka didelę pirtį, kurią galima pasiekti perėjus tiltą. Užlipusi ant jo, Šihiro susitinka su berniuku, vardu Haku ir šis puola ją įkalbinėti kuo greičiau palikti miestą, kol neatėjo naktis. Kaip tik tuo metu dangų uždengia tamsūs debesys, o pirtyje bei visame miestelyje įsižiebia šviesos.
    Šihiro skuba miesto gatvėmis į restoraną ir randa ten savo tėvus, vis dar tebevalgančius, bet pavirtusius kiaulėmis. Mergaitė miesto gatvelėmis, pilnomis juodų šešėlinių būtybių, persigandusi puola ieškoti kelio atgal prie automobilio, bet vietoj tako, atlydėjusio į miestą, ji aptinka gausybę vandens.

Tai 13-tasis studijos Ghibli ir 11-tasis Hayo Miyazaki darbas, kuriam garso takelį kūrė Joe Hisaishi, su šia studija bendradarbiavęs ne kartą ir taip pat kūręs muziką Takeshi Kitano filmams.
    Neapsimesiu mačiusi tiek daug Miyazakio darbų, su kuriais galėčiau lyginti šį, bet galiu patikinti - įvertinusieji Mononoke Hime, nenusivils ir Spirited Away.
    Istorija prasideda dešimtmetės Chihiro ir jos tėvų kelionę į naujuosius namus. Pasukus iš kelio, pro mišką, jie atranda tai, kas iš pirmo vilgsnio atrodo apleistas pasilinksminimų parkas, ir užklįsta į vidų. Tėvai, pamiršę, kad nevalia imti to kas ne tavo, palieka Chihirą vieną ir sustoja pasivaišinti, greitai praranda saiką ir už tai yra nubaudžiami. Ateina naktis ir parkas atgyja. Štai čia Chihiros kelionė dvasių pasaulyje ir prasideda. (negadinsiu žiūrėjimo malonumo, pasakodama tolimesnį siužetą)
    Spirited Away, kaip ir daugelis pasakų, nors ir tinkama vaikams, bet labiau skirta vyresniems. Stipriausia jos gija, pagal mane, Chihiros augimas, ryžto, atsakomybės ir draugystės at(si)radimas. Personažai - ryškūs, nepasiskirstę į blogio ir gėrio stovyklas, animacija šilta ir įsimintina, garso takeliai tokie, kokių nesinori pamiršt. Jei mėginčiau ieškoti čia minusų, abejoju ar rasčiau. O nei žiūrėjimo metu, nei paskui ir nesinori.

Paskutinį kartą taisė amidau : 2013-07-08, 17:33 Priežastis: Sutvarkytas aprašymas

2. Ačiū kawaii shoujo dėkojo
    Daft Punk
    piccosan avataras
    Įstojimo data
    2005 11 28
    Vietovė
    Earth
    Įrašai
    349
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    nupiesta meistriskia su ivairiom detalem..kuriu siap pastebet nereik bet jos yra..
    tikrai piukus..maciau liet;rus;english versijas..nors nekarto visa is karto..(cia gerai skamba..)betsudejus viska i viena kruva iseina kad maciau...
    na bet sakau...man patiko...
    ta dvasia kur visus valge buvo kieciausia

Narys
    Įstojimo data
    2005 07 23
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    24
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Seip turbut pats graziausias Mijazakio darbas (piesio atzvilgiu). Kaip ir visuose Ghibli darbuose yra paprastos ir aiskios idejos ir moralai. Nors man palyginus su kitais ju darbais kiek vaikiskas.

Shisi
    Guest
    na kaip cia pasakius...tikrai neblogas anime tik man pats piesimas atrodo gana kazkoks vaikiskas...^^'
    o jei seip del pacio anime tai tikrai idomus buvo..man patiko ir gerai ivertinau...gal reikes net antra kart paziurot..toks pakankamai smagiai ziurisi ir buvo tokiu vietu kur nesitikejau kad taip bus...ir maloniai nustebino..bet seip gana nuspejamas...nors geras darbas...^^

p.s.paziurejus i gijos pavadinimna pamaniau kad kai ja atidarysiu rasiu ne Shikihira o FF...^^pavadinimas paklaidino...

X - Crime of visual shock

Džiro sesė avataras
    Įstojimo data
    2005 11 12
    Vietovė
    Vilnius, Pašilaičiai
    Įrašai
    684
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Jap, jap! man tai vienas geriausiu animaciniu sadevru kokius tik maciau!
    Zinoma dar yra Pricess Mononoke, bet sitas man patiko labiau, o ypac ta kauketa dvasia ir (Ko)Haku-drakonas.

P.S.Neuzmusk manes,Morou,del mononokes........

Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

Suši valgytojas
    tamagochi avataras
    Įstojimo data
    2005 10 19
    Vietovė
    LT, Vilnius
    Įrašai
    180
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Chia tai tikra klasika Must see visiems anime gerbejams ir ne tik.
    Asmenishkai man tai buvo pirmasis "uzvezes" anime. Praktishkai nera prie ko prikibti - tiek istorija, tiek veikejai, tiek technines detales tikrai aukstame lygyje

O aprasymo tai sis sedevras nusipelno ir issamesnio

bishoujo
    Youka avataras
    Įstojimo data
    2006 01 30
    Vietovė
    Vilnis
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Ghibli yra Ghibli

Narys
    SETA avataras
    Įstojimo data
    2006 07 09
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Lb lb lb grazus anime as ji 4 kartus maciau 2 lietuviskai angliskai ir rusiskai(nors as rusiskai nesuprantu bet ai) siai as esu girdejus kad kiekvienas japonas ta filmuka yra metes 6 kartus. Lb graziai upiestas lb orginali istorija lb super veikejai.

P.S. dabar ir as noriu buti uzaugusi tokia talentinga kaip mijazakis o as gyvenime nieko taip dar nesu norejusiu (ramiai bet stipriai) kokia as kvaila

Narys Tsume200 avataras
    Įstojimo data
    2006 10 22
    Vietovė
    toooooli
    Įrašai
    59
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

/m\^_^/m\

nuuuuu cia tai sekanti anime kuria pavadinsiu idealia;] lol luks kekviena scena tai yra nerali akimirka...super;] lol

maiindeg
    Guest
    man ir ji irgi patiko tokia pasaka fantasy ir nuotykiu stiliaus kazkas tokio

AquariusKiss
    Sasumi avataras
    Įstojimo data
    2006 08 06
    Vietovė
    Sapnų šalis
    Įrašai
    233
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    oj labaj fajnas,maciau kazkadu per BTV rode,labaj labaj patiko,abi su sese prilipusios prie TV ziurejom
    ir dar cia seniau rode jap. anime,kazkajp ten...Toru kaciu salyje ar kajp ten,irg labai patiko

YOSH!!!
    Likimo_Kalvis avataras
    Įstojimo data
    2006 08 26
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    442
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    piesims man ne prie sirdies, istorija gal i nebloga, bet realiai tai man nekazkas ipatinga pasirode

Rimtas forumo narys
    Laimonas avataras
    Įstojimo data
    2006 08 20
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    pagaliau as ji pamaciau PAGALIAU o ka apie ji galiu pasakyt tai idomus tikrai ir piesimas tikrai grazus bet vietom jis pasidarydavo labai jau vaikiskas ypac kai ta bobute su didele galva parodydavo, bet seip daug mistikos ir humoro man patiko

Daft Punk
    piccosan avataras
    Įstojimo data
    2005 11 28
    Vietovė
    Earth
    Įrašai
    349
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    asaros tai labai jau dideles... per didelies...

Akuma

Botaro avataras
    Įstojimo data
    2005 11 17
    Vietovė
    Southampton
    Įrašai
    262
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    nelabai patiko,nezinau tiksliai kodel ir nesigilinsiu.Kazkuom lb skiriasi shitas nuo kitu Ghibli filmu
    I have the Holy Lance

Rimtas forumo narys
    Laimonas avataras
    Įstojimo data
    2006 08 20
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    jo pritariu piccosanui (turbut pirma kart gyvenime ) asaros kumscio dydzio liejosi ir dar kas del piesimo tai ojos tos mergaites plonos lb buvo

Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •