Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Big Contest 2014

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39

Big Contest 2014

Kaip ir kiekvienais metais, su griausmu arteja vienas is didziausiu pasaulyje amv konkursu. Visus kvieciu sudalyvauti.

Pagrindine informacija:

1) Registratacija vyks iki geguzes 10 dienos.
    2) Klipu pristatymas nuo kovo 15 iki geguzes 10.
    3) Amv pristatymai prasides kai susikaups pakankamai klipu.

Na gal ka nors tai paskatins sudalyvauti.

Prizai:

1 vieta – 6000 rubliu (~180$) + diplomas
    2 vieta – 5000 rubliu (~150$) + diplomas
    3 vieta – 4000 rubliu (~120$) + diplomas
    4 vieta – 3000 rubliu (~90$) + diplomas
    5 vieta – 2000 rubliu (~60$) + diplomas
    Daugiau informacijos rasite cia:
    http://amvnews.ru/forum/viewtopic.php?t=3852

P.s Pats asmeniskai turbut dalyvausiu su dar vienu nauju amv tai butu fun jai atsirastu kompanijos
    Paskutinį kartą taisė Zx-Shade : 2014-03-13, 10:50

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Tikrai užsiregistruosiu kai pabaigsiu klipą.

3. Ačiū black_leja dėkojo
    Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Kadangi pirma karta cia dalyvausiu, norejau paklausti. Neuzmaciau taisyklese ar nera draudziama dali procento video source naudoti tarkim is filmu, game'u nesusyjusiu su anime?

Edited: tas 50% kur leidziamas tai cia betkas visiskai gali buti?

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145
    Citata Autorius Zx-Shade Žiūrėti skelbimus
    Kadangi pirma karta cia dalyvausiu, norejau paklausti. Neuzmaciau taisyklese ar nera draudziama dali procento video source naudoti tarkim is filmu, game'u nesusyjusiu su anime?

Edited: tas 50% kur leidziamas tai cia betkas visiskai gali buti?
    Taip tikriausiai. Nes anksčiau pamenu esu matęs darbų, kur pagrindinę rolę netgi ne anime atliko, o pašaliniai video fragmentai.

Turiu vieną darbą, kuris buvo vienas iš kandidatų AMVAZAR2014 projektui, tačiau pašlijo darbo eiga truputėli ir sustojo kūrybinis procesas. Galbūt pavyks pabaigt, nes kitaip truputėli baisoka dalyvauti ten. Žiūrovai ten negailestingi

6. Ačiū Zx-Shade dėkojo
    AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Taip tikriausiai. Nes anksčiau pamenu esu matęs darbų, kur pagrindinę rolę netgi ne anime atliko, o pašaliniai video fragmentai.

Turiu vieną darbą, kuris buvo vienas iš kandidatų AMVAZAR2014 projektui, tačiau pašlijo darbo eiga truputėli ir sustojo kūrybinis procesas. Galbūt pavyks pabaigt, nes kitaip truputėli baisoka dalyvauti ten. Žiūrovai ten negailestingi
    Seksas kiekvieną mielą dieną. Kas čia mano draugužiui? Sidras, alus, vynas, degtinė. Jau dvigubai pakeliu! Vartojam plaučiais, burna, o tada vena. Klausyk, man cigaretės jau negana! PC, laptop'as, tablet'ė, išmanusis telefonas/laikrodis/apyrankė/akinys. Vadinkit mane Gadžetu. Aš connected.
    Paskutinį kartą taisė Knives : 2014-04-07, 01:16

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Dalyvausi? Kritikuosi? (:

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Squalleh Žiūrėti skelbimus
    Dalyvausi? Kritikuosi? (:
    Nope bro, I wish. Ten tiesiog trumpa "žmogaus be ribų" satyra. Sportuok lovoje per dažnai - bus pasekmės. Draugauk su delnauskaite per ilgai prie ekrano - vis keistesnių vaizdinių norėsis. Pradėk nuo sidro, baik degtine, apsvaigti dabar reiks dvigubai didesnio kiekio. Cigaretės jau nejauti, žolės efektas - įprasta tavo kasdienė būsena, tenka eiti toliau ryjimo ir dūrimo pavidalu. Viskas dabar connected, varvink akis į monitorių, į laptopo ekraną, kai išeini iš urvo žiūrėk į žmones per stiklą, o jei jie už šimto metrų - pabarbenk savo telefono stiklą, kad jam atsibarbentų per tokį pat stiklą, sakyk kad mano lifelogas duoda dvi minutes priartėjimui - tai tu palauk - pakalbėsim per gūgl stiklą.
    Žiūrėk vieną antrą trečią septintą AMV šiandieną, gal mažiau gal daugiau, doesn't matter, keep it up go pro fo sho. Po kurio laiko norėsis vis keistesnio, originalesnio, -esnio - esnio. Apsvaigę ir perdozavę jau - dėl to kai kurie žiūrovai atrodo "negailestingi". Bet ar tikrai kažkam jų nuomonė svarbi turėtų būti, kai jie nebegali mėgautis geru smagiu darbu? Na, man nebūtų. Todėl ir slick'ui patarčiau tik pasijuokt iš jų. Because it, literally, is quite funny.

10. Ačiū Zx-Shade dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •