Žiūrėti balsavimo rezultatus: Išsirinkite ne daugiau 5 jums labiausiai patikusių AMV :3 (antraip balsai anuliuojami):

Balsavo
89. Jūs negalite čia balsuoti
  • WooHoo!

30 33.71%
  • Sugar, Spice and Everything Nice

14 15.73%
  • I'm alone

14 15.73%
  • Courtesy call

3 3.37%
  • Inception

41 46.07%
  • Run Boy Run

50 56.18%
  • Gyvenimo šukės

2 2.25%
  • Ira Shouts for Diamond

2 2.25%
  • Find Something Beautiful

62 69.66%
  • Game Changer

72 80.90%
  • Insulus

27 30.34%
  • The Titan of Tomorrow

17 19.10%
  • Evangelion Rim

21 23.60%
  • Breath of Life

28 31.46%
  • Sin (nuodėmė)

12 13.48%
  • OP gop OP.

46 51.69%
  • Daftbasket

61 68.54%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456
Rezultatai 81 iki 94 iš 94

AMVAZAR 2014: Finišo tiesioji ir Rezultatai

Forumo ligonis

Moon avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    Space
    Įrašai
    595
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Smagu buvo vel sudalyvauti, zadu tikrai nepraleisti ateinancio jei bus ^^ Ir sveiknimai nugaletojui :}

2. Ačiū Maspo, Semashke dėkojo
    AZ rėmėjas

black_leja avataras
    Įstojimo data
    2009 11 16
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.094
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    labai aciu visiems prisidejusiems ir susitiksim kitamet tikiuosi ^^.
    Society is a market where we sell our souls

4. Ačiū Maspo dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    Sveikinu nugalėtojus, tikrai idomus konkursas išėjo. Tik kita karta balsavimo periodą patrumpinkit, nes jau ir užmiršau kad konkursas vyksta ^^"

6. Ačiū Maspo, Semashke dėkojo
    Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Sveikinu nugalėtojus! Tikėjaus truputį kitokio TOP5, bet ką padarysi... Konkursas tikrai nusisekęs ir AMV bendruomene yra pačiame savo jėgų žydėjime... Bet ar ilgam? Gal vėl apmirsime? Eh... tikėkimes tik geriausio.
    Atradau šiek tiek laiko savo antrajai komentaro dalei. Pasiruoškite gramatinių ir skyrybos klaidų lietui, daug blevyzgavimo ar kvailų 'pamąstymų', žioplų leptėlėjimų bei 'butthurt' audrai... Imuosi paskutinių dviejų grupių - tai veterinarai ir pamestinukai! Ir kaip žadėjau - no mercy. Nepamirškite - tai tik mano asmeninė nuomonė, jūsų reikalas yra jos klausyti ar išvis kreipti dėmesį į ją - nesu aš nei koks video eskpertas, montažo kritikas, dizaineris, grafikos ekspertas ar amv asas. Esu paprastas žiūrovas regiantis viską savo neapšviestom akutem.

Pamestinukai

Pradėdu nuo mažiausios konkurso grupės, kurią sudaro vos 3 autoriai. Tai seni veteranai, užsiėme amv kūryba dar prieš mane patį - kažkada į juos žvelgiau kaip į amv bendruomenę dominuojančius dievus. Comedy ekspertas - Alexiukas, Lietuvos AMV krikštatėvis - SlicKrox ir visados įvairių įdėjų pilnas ZxShade. Pas kai ką eidavau paklausti nuomonės su savo pirmaisiais darbais, pas kai ką eidavau prašyti paslaugos, o kai ką tiesiog laikiau geru... teisingai... laikiau. Visa tai dabar yra praeitis... Galiu pagirti vienintelį ZxShade su tikrai stipriu sugrįžimu... O kitiems dviem - per ilgą pertrauką kažkiek atšipote, ponaičiai. Yra 2 keliai - arba prisitaikyti prie šiolaikinių amv standartų, arba susimąstyti apie blogiausią - likti istorija.

SlicKrox - Run Boy Run
    Ne... Rimtai? Ne... Nu negali būti... Nu tikrai negali... Ir mes jį vadiname krikštatėviu? Neeee... Tinginystė? Negali būti - tiek padaręs... Tiek pasiekęs... Ir prašau - NEREIK TO TEISINTI SU KAŽKOKIA ĮDĖJA. Pirmas žingsnis link gero amv yra geras vizualus jo perteikimas, o ne kažkokia įdėja. Net ir tobuliausia įdėja su bjauriu montažu liks... visišku nuliu. Gal žodis "bjaurus" čia yra kiek per žiaurus, bet... 0:36 - 0:50... Vienas, du, trys, keturi... Dešimt, vienuolika, dvylika, trylika, keturiolika... Rimtai? Rimtai...? Atsiprašau, bet tai visiškas absurdas - amv tai ne koks dokumentinis filmas ar tv laida... Velniai rautu - laidu montažas įdomesnis negu šitai. Kažką panašaus padarė ir ZxShade, bet pas jį tas tinka! Čia tuo tarpu... Intensivi muzika ir... DAR INTENSIVESNIS KADRAS. Ir tik nepradėkime su muzika - labai pavojingas žingsnis su šia daina kažką kūrti ir viešinti vos tik po Moon šedevro. Darbas automatiškai daugelio akyse lyginamas su šiuo žvėriu... Ir akivaizdu kas nugali. Iš tikro po tokių montažo subtilybių aš nelabai turiu noro apžvelgti visą likusį darbą... Man ar taip ar anaip jo skonis burnoje pasiliks kartus. Niekas po tokios žiaurios klaidos neišgelbės ir tikrai keista kaip jis paimė ketvirtą vietą, kai konkurse sukiojasi daug stipresni, ir be tokių kritinių klaidų padaryti darbai.
    Slick'ai, nuvylei, gaila. Na bet vistiek ačiū už sugrąžinta AMVAZAR!

ZxShade - Inception
    Iš pirmo žvilgsnio, prisipažinsiu, šį darbą nuvertinau... Bet tik iš amv perspektyvos. Supranti - man amv yra kažkas... sakyčiau... casual... Kažkas labai nerimto - hobis. Hobis padedantis tobulėti, realizuoti save. Aš iš amv dažnai tikiuosi linksmo, greito (nu... ne visada) ir kokybiško montažo - ne kažko subtilaus ar verčiančio pamąstyti. Pas tave būtent yra pastarasis atvejis... Kažkas, kas iš amv konteksto iškrenta, bet kaip video - yra geras. Gal pasakyti, kad atliktas profesionaliai būtu kiek per gerai - bet man tokia mintis sukasi galvoje. Aišku, gal kažkiek kliūva tas overlay užsilikęs pas tave dar nuo 9-Inferno laikų. Jo galėjo būti kiek mažiau, nes jis labai keistai žiūrisi prie 'tampymų'. Techninė pusė neturi dinamikos, bet tai netrukdo - dinamiką sukuria scenų pasirinkimas. Tikrai geras darbas ir stiprus sugrįžimas. Pasirinkta saugi, paprasta kompozicija, turbūt ne veltui, kuri tiesiog negali nueiti su visu svoriu į blogą pusę. Šaunuolis!
    Tik kitą kartą slėpk TV logo... Būtinai. Kapiš?

Alexiukas - Sugar, Spice and Everything Nice
    Eh... Koks šiltas flashback į 2009 metus... Kam perkūrinėti kažką ką jau esi sukūręs? Pažiūrėti ant kiek patobulėjai? Taip... Tada suprantu... Bet kaip tobulėsi, jei nieko nekūri? Sipnai žinok. Jei sakyčiau kaip kitaip - būtu akivaizdus melas. Ir gal net nesuklysiu jei pasakysiu, kad iš pamestinukų tryjulės pasirodei silpniausiai. Daina - monotoniška, nesolidi - nepasiūlanti įdomios ar bent vidutinės kompozicijos galimybių autoriui. Stiprus autorius gal ir susitvarkytu, bet tik ne tu... Aš pakeičiau savo nuomonę apie tave! Aš galvojau, kad tu stiprus ir tikrai turintis ką parodyti... Ir kad tavęs praradimas iš Lietuvos amv bendruomenės padangių yra tikrai kažkas labai blogo... Nu bet ne! Iki šiol aš visados tavo darbus gindavau nuo aštrialiežuvių žiūrovų ar net kolėgų amv autorių... Ir kaip matau veltui. Tu 2014 metais sugrįžti su 2009 metu lygio darbu - baisu. Kas blogai? Tie jau visiems matyti ir nieko nebenustebinantis forumo emotikonai, nepastovus kiekis anime source... Kaip tau šį paaiškinus... Sakykim taip - pas tave pradžioje dominuoja daugybe įvairių anime... Po to ar tu tingėti pradėjai, ar skubėti, ar kas... Bet pradėjo dominuoti Bakemonogatari sezonai bei Toradora. Tai yra blogai! Jei būtu didesnė įvairovė - darbas tikrai būtu daug smagesnis, dinamiškesnis bei gyvesnis. Turėtum tą pats suprasti. Gaila, Alexiukai, bet silpnai... Labai silpnai.

Eh... net nepajutau kaip laikas eina. Gaila, bet trečioji komentaro dalis, skirta veteranams, pasistenksiu, kad tikrai būtu rytoj... Jei žinoma manes nespaus reikalai su mokslais ar montavimu kas mane kankino visą šią savaite. Iki rytojaus!

Naujokas
    Particular avataras
    Įstojimo data
    2014 01 21
    Vietovė
    Barselona
    Įrašai
    29
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ačiū visiems už balsus, už nuomones. Dėkui organizatoriams už suteiktą progą pasireikšti. Daug išmokau šio konkurso metu, supratau savo klaidas, pasistengsiu jų nekartoti. Tikiuos pavyks sudalyvauti ir kitais metais su geresniu darbu ir pamatyti dar daugiau tokių awesome darbų!
    Paskutinį kartą taisė Particular : 2014-03-24, 01:27

9. Ačiū Maspo dėkojo
    Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Supranti - man amv yra kažkas... sakyčiau... casual... Kažkas labai nerimto - hobis.
    O buna kitaip?
    Hobis padedantis tobulėti, realizuoti save.
    Na supranti, kiekvienas zmogus save realizuoja skirtingai.
    Pas tave būtent yra pastarasis atvejis... Kažkas, kas iš amv konteksto iškrenta, bet kaip video - yra geras.
    Sorry, bet didesnes nesamones turbut negirdejau. Nuo kada amv kurimas turi kontekstus ir remus? Kiek zinau sio pobudzio kuryba kaip ir betkuri kita neturi taisykliu. Na turi - anime ir muzika. O kaip kas viska interpretuos ir sudelios cia jau kurybingumo ir zmogaus mastymo reikalas.

verčiančio pamąstyti.
    Nejaugi taip sunku yra paaukoti pora minucio po klipo perziuros ir ivertinti zmoniu kuryba ar bent pabandyti izvelgti vidinia autoriaus ideja?

Gal pasakyti, kad atliktas profesionaliai būtu kiek per gerai - bet man tokia mintis sukasi galvoje. Aišku, gal kažkiek kliūva tas overlay užsilikęs pas tave dar nuo 9-Inferno laikų. Jo galėjo būti kiek mažiau, nes jis labai keistai žiūrisi prie 'tampymų'. Techninė pusė neturi dinamikos, bet tai netrukdo - dinamiką sukuria scenų pasirinkimas. Tikrai geras darbas ir stiprus sugrįžimas. Pasirinkta saugi, paprasta kompozicija, turbūt ne veltui, kuri tiesiog negali nueiti su visu svoriu į blogą pusę.
    Tik kitą kartą slėpk TV logo... Būtinai. Kapiš?
    okey

Vienas dalykas tai visada erzino ir erzins. Nemegstu ziauriai fun/comedy klipu. Bet kartais labai retai buna issimciu jai klipai buna tikrai aukstos kokyes. Norint sukurti gera amv reikia tureti tikrai placia mastysena ir gera ideja. Norint sukurti gera linksma/juokinga amv taip pat reikia tureti labai daug geru ideju ir ikvepimo. Na bet kaip ir sakiau, dazniausiai auditorija to neizvelgia arba net nebando isigilinti i klipus. Kartais keista buna kai zmones labai daug balsuoja ar tai ziuri klipus kurie visiskai neverti demesio. Sako jog tai juokinga/linksma, nors taip isvis nera. Kai sedevrai esulaukia demesio o nesamones sukurtos ant greicio ir sulypdytos snargliais sulaukia milzinisko populiarumo. Mano nuomone vienintele to priezasti -

11. Ačiū Maspo, slicKrox, Idechi dėkojo
    don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Abaly, tai ir nereikejo manes slovint Visada kuriau savo malonumui. Kur cia patobulesiu, kai nieko nedariau n metu ir nesimokiau, net anime neziurejau Jau ne amv galvoj. Man buvo svarbi ideja, anime ir muzikos pasirinkimas. Dabar tikrai suklydau, kad spontaniskai sumasciau sukurt si klipa savo malonumui, kuri dar 2011 ar 2012 numeciau i sona. Nebuvo nei idejos, nei anime, nei kazkokios vizijos.
    Anyway, man vis tiek patinka (kitaip ir but negali), atskiros klipo idejos pradziugino. Tik butu geriau, jei su 1 anime sukurciau ir ne tokia monotoniska daina pasirinkciau, cia jau mano bedos

Nesitikejau tokio auksto konkurso lygio. Saunuoliai. Moon klipa laikiau favoritu, puikus darbas. Keista, kad man neatejo mintis kurt amv su kasiu. Tavo vis tiek butu geresnis
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

13. Ačiū Zx-Shade, Maspo dėkojo
    Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    ZxShade, veltui spardaisi.
    Skaityk mano komentarą kaip vientisą objektą, o ne skaldyk jį į fragmentus ieškant individualių atsakymų į tam tikrus teiginius. Aš tavo darbą pagyriau kaip esanti aukščiau įprasto amv lygio... Kad jis kitoks. Jis neįprastas.

Rimtas forumo narys
    Maspo avataras
    Įstojimo data
    2013 02 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    128
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Smagu buvo sudalyvauti konkurse.
    Ačiū organizatoriams, kurie priėmė paplaukioti naujuose vandenyse, o-bet-tačiau ir dar vaikiškai pasvajoti .
    Taip, mano montažas neatitinka šiuolaikinių standartų, tačiau svarbu, kad man pačiam (viliuos, kad ir visiems dalyviaims) visas šis procesas, nuo prisirašymo į dalyvius, iki rezultatų pavišinimo, davė "kaifo" . Rezultatai rezultatais, bet asmeniškai esu patenkintas tuom ką sugebėjau išspausti savo žiniomis ir techniniais resursais. Spaudžiu virtualią dešinę lauretams, lenkiuosi organizatoriams, keliu nykštį visiems dalyvavusiems. AMV-AZARAS'14 Finišas!

P.S. Kas dėl tolimesnių planų. Pažadu kitamet sugrįžti prie video montažo, tikrai. Bet dabar reikia neapleisti RECANI projekto. Sako, kad pralaužėm rimtus ledus su garsinimais, tik bėda tame, kad tie ledai vėl traukiasi, ir gana sparčiai, o aš to negaliu leisti, panašiai kaip ir tu SlicK'ai su AMVAZARU .

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Taip pat malonu pamatyti AMV darbus su gan retais žanrais. Belieka pagirti drąsius dalyvius ir tikiuosi ateityje bus tik daugiau.

Citata Autorius Zx-Shade Žiūrėti skelbimus
    PS: Gaila. Kazkaip tikejausi jog kiekvienas savo zanro nugaletojas gaus po baneriuka.(nors ir nesijauciu nugaletoju kai pats pries save kovojau) :x
    Buvo svarstomas ir toks variantas su Squall, tačiau estetiškai būtų gan sudėtinga sukurti atitinkamo dydžio baneriuką. Galbūt bus realizuota ir žanrų/kategorijų baneriukai. Dabartiniai galbūt taip pat bus dar truputėli koreguojami. Jeigu yra norinčiu ir sugebančių kažką pabandyti padaryti, mielai pažiūrėčiau rezultatą.

Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
    SlicKrox - Run Boy Run
    Ne... Rimtai? Ne... Nu negali būti... Nu tikrai negali... Ir mes jį vadiname krikštatėviu? Neeee... Tinginystė? Negali būti - tiek padaręs... Tiek pasiekęs... Ir prašau - NEREIK TO TEISINTI SU KAŽKOKIA ĮDĖJA...
    Ačiū už rūgščią kritiką. Malonu kai kažkas tikisi iš manęs daugiau, tačiau dar neprasidėjus darbų premjerai viešai buvau minėjęs ne kartą apie busimą darbą, koks jis bus ir jog nesitikėtumėte kažko unikalaus. Vis dėlto nesigailiu jog nepabijojau sudalyvauti su tuo ką turėjau, paįvairinau konkursą ir netgi sugebėjau užkariauti kai kurių jaunų žiūrovų širdis. Be to ir man buvo be galo smagu sudalyvauti. Ko dar galima norėt? Tiesa... ir mane stebina balsų skaičius. Kaip bebūtų, tačiau nemanau jog darbas bendrame kontekste labai nusileidžia AMV kovų kartelei.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2014-03-25, 00:23

17. Ačiū Maspo, black_leja dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Buvo svarstomas ir toks variantas su Squall, tačiau estetiškai būtų gan sudėtinga sukurti atitinkamo dydžio baneriuką. Galbūt bus realizuota ir žanrų/kategorijų baneriukai. Dabartiniai galbūt taip pat bus dar truputėli koreguojami.
    Nesunku juos padaryt, tiesiog šiais metais atsisakėm šios idejos norint pamatyt kaip viskas išsiskirs ir išsidelios. Kitiems metams, jeigu konkursas vėl vyks - jau tikrai iškart darysiu pagal nominacijas. Tad įvairinkit su žanrais! (:

19. Ačiū Maspo, black_leja dėkojo
    Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154

Ką gi, trofėjus kaip tik laiku atkeliavo tiesiai iš Japonijos, ačiū Shinsaku, ir jau ryt iškeliauja busimam šeimininkui Dar kartą sveikinimai nugalėtojams, ačiū dalyviams, žiūrovams bei komentavusiems, bei tikiuosi pasimatysime ir kitais metais

Naujokas
    Particular avataras
    Įstojimo data
    2014 01 21
    Vietovė
    Barselona
    Įrašai
    29
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0

Štai ir prizas, sorry, kad tik dabar įkėliau. Prizas buvo siūstas į Lietuvą, o pats ten nebuvau.
    Dar kartą ačiū už konkursą buvo žiauriai smagu sudalyvauti. Ačiū slicKrox už visą organizavimą, žiauriai gerai padirbėjai, bent iš mano pusės konurso metu nebuvo jokių nesklandumų.

Labai kokybiška skulptūrėlė, netgi panties matosi.. negalėjau nepasidalinti

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Citata Autorius Particular Žiūrėti skelbimus
    Štai ir prizas, sorry, kad tik dabar įkėliau. Prizas buvo siūstas į Lietuvą, o pats ten nebuvau.
    Dar kartą ačiū už konkursą buvo žiauriai smagu sudalyvauti. Ačiū slicKrox už visą organizavimą, žiauriai gerai padirbėjai, bent iš mano pusės konurso metu nebuvo jokių nesklandumų.

Labai kokybiška skulptūrėlė, netgi panties matosi.. negalėjau nepasidalinti
    Ohoho! Gyvai pačiam matyti neteko, tačiau trofėjus tikrai atrodo neįtikėtinai. Nėr už ką ir tikiuosi susitiksime ir kitą kartą.

23. Ačiū Particular dėkojo
Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •