Žiūrėti balsavimo rezultatus: Išsirinkite ne daugiau 5 jums labiausiai patikusių AMV :3 (antraip balsai anuliuojami):

Balsavo
89. Jūs negalite čia balsuoti
  • WooHoo!

30 33.71%
  • Sugar, Spice and Everything Nice

14 15.73%
  • I'm alone

14 15.73%
  • Courtesy call

3 3.37%
  • Inception

41 46.07%
  • Run Boy Run

50 56.18%
  • Gyvenimo šukės

2 2.25%
  • Ira Shouts for Diamond

2 2.25%
  • Find Something Beautiful

62 69.66%
  • Game Changer

72 80.90%
  • Insulus

27 30.34%
  • The Titan of Tomorrow

17 19.10%
  • Evangelion Rim

21 23.60%
  • Breath of Life

28 31.46%
  • Sin (nuodėmė)

12 13.48%
  • OP gop OP.

46 51.69%
  • Daftbasket

61 68.54%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 49 iki 64 iš 94

AMVAZAR 2014: Finišo tiesioji ir Rezultatai

Rimtas forumo narys
    Vykutia avataras
    Įstojimo data
    2008 10 30
    Vietovė
    klaipeda
    Įrašai
    115
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Kokius keturis kartus bandziau parasyti visiem darbam po komentara , bet niekaip man nesigavo. Kritikuoti kitus tikrai ne man. Geriau tik parasysiu kam atidaviau balsus

I'm alone - Nors ir nera tobulas man jis tikrai labai patiko. Pradzia buvo kabinanti. Mane suzavejo paprastumu. Plius daina puiki !

Evangelion Rim - Niekada nebuciau pagalvojus , kad sis anime ir Pacific Rim filmas turi kazka bendro, net mintis nebuvo tokia kilus. Super !

Breath of Life - Vel gi esu suzaveta paprastumu. Nuostabus darbas.

OP gop OP - Nor visiskai ne mano stiliaus amv, priverte nusisipsot ir net nepajautus perziurejau dar keleta kartu...

Daftbasket - visiskas tobulumas. Jei butu galima dar pora kartu prabalsuociau uz si amv !!!

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Rašytojas
    Aurimasak avataras
    Įstojimo data
    2009 12 14
    Vietovė
    Zarasai
    Įrašai
    211
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Na, kai vieną AMV suku jau kokį 10-tą, jei ne 20-tą kartą, galiu drąsiai sakyti - jis geras. Tai va, taip jau nutiko su Daftbasket. Labai, labai malonus darbas akiai ir ausiai. Jeigu galėčiau iš savo turimų penkių taškų, kažkam atiduoti ir antrą - tai tikrai būtu šis.
    Na, I'm Alone ir Game Changer tiek kartų nesukau, tačiau manytau jog po penketą kartų vis gi žiūrėta. Game Changer turėjo labai gerą ryšį tarp vaizdo ir garso, bet keletas vietelių "kando" į pašonę. O štai I'm Alone vizualinė pusė šiek tiek atsilieka, prie jos galima buvo ir padirbėti, tačiau muzikos pasirinkimas pakerėjo.
    O Inception balo neduoti negalėjau - todėl kad Psychadelic. Pirmoji scena labai sukaustė, ir nors į galą pradėjo kartotis tas pats efektas, paliko gerą įspūdį.

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    Citata Autorius Moon Žiūrėti skelbimus
    Oh cmon its not that bad !
    Nesakiau kad blogas. Tiesiog yra geresnių.

4. Ačiū Particular, Vykutia dėkojo
    Rimtas forumo narys

CemyCemy avataras
    Įstojimo data
    2009 06 25
    Vietovė
    Kėdainiai-Vilnius
    Įrašai
    157
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Vienintelis komentaras: Particular, puikiai padirbėjai. Tiesiog.. tikrai nuostabu o.O Absoliučiai atitiko amv mano skonį peržiūrėjau net nesustabdžius ir dar draugams parodžiau Puikus montažas ir muzika. Belieka tik padėkoti už tas puikias minutes bežiūrint :3 Žinoma čia tik mano nuomonė^^

6. Ačiū Particular dėkojo
    Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Pagaliau prisiruošiau ir pražiūrėjau visą šitą gausybę. Du geriausius išsirinkau visiškai nesunkiai:

Daftbasket - lengvas, smagus, pūkuotas, "mano" muzika. Neturiu prie ko prikibti, netgi iš "viskas puiku, bet.." operos.

Run boy run - kaip visada iš slicKrox'o amv keptuvės - viskas sumontuota švariai, efektų nedaug. Siužeto irgi nedaug, bet viską tiesiog rišau su originaliu dainos klipu, todėl jokių klausimų nekilo. Užkliuvo vieta pradžioje, kur lėtai slinko statiški kadrai, atrodo ten kažkiek patingėjai. Taip pat paskutinės 20-30 sekundžių atrodė per daug random.

Su kitais trim buvo sunkiau, bet ne per sunku:

Inception - technika tvarkinga, muzika derėjo su vaizdu. Bet su šiuo, kaip beje ir daugeliu psychedelic darbų man atsitinka visad taip pat - pažiūriu porą kartų ir užmirštu. Gražu, bet nieko įsimintino. Beje, pliusas už tai, kad amv pasitarnavo kaip informacija apie atlikėjus.

Breath of Life - kas dedasi pirmoje pusėje - aišku, vėliau - nebe, tiesiog per daug atsiktiniai kadrai. Bet užkabino m/v derinys ir tvarkingas, švarus atlikimas. Trumpai tariant, galimas potencialas buvo nepilnai realizuotas, bet kaip antram blynui labai neblogai. Lauksiu daugiau darbų.

Game changer - šioje vietoje lyg ir galėjo būti Sugar, Spice and Everything Nice arba Find Something Beautiful, bet pražiūrėjęs visus klipus po porą kartų nusprendžiau, kad šitas emociškai kabina labiausiai. Kita vertus, žiūrint iš technikos pusės, visi darbai vienodam lygyje.

PS. netyčiom vietoj Breath of Life savo balsą uždėjau Insulus. Permeskit.

Skirstant atskiromis kategorijomis, vaizdas būtų toks:

• Best Action: - Game Changer
    • Best Drama: - Breath of Life
    • Best Comedy/Fun: OP gop OP
    • Best Trailer: The Titan of Tomorrow
    • Best Sentimental/Romance: Breath of Life
    • Best Psychedelic: Inception
    • Geriausias Naujokas (Pirmą kartą dalyvaujantis dalyviai/darbai): Breath of Life
    Paskutinį kartą taisė aKi : 2014-03-17, 00:42

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Norintys gali atsisiųsti visus dalyvių darbus iš Linkomanijos:
    http://www.linkomanija.net/details?3...ipo_Konkursas_

9. Ačiū Moon, black_leja dėkojo
    Rimtas forumo narys
    Maspo avataras
    Įstojimo data
    2013 02 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    128
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9

Apžvalga

1. WooHoo! - "Elektro garsai veža, vaizdai per daug neįpareigojo, todėl ne vieną kartą smagiai susižiūrėjo."

2. Sugar, Spice and Everything Nice - "Greitas, trumpas, su keliais tikrai šmaikščiais epizodais "limpančiais" prie muzikos."

3. I'm alone - "Tik pasakysiu, kad įžangoje garsiniam fonui iškart bučiau naudojęs pagrindinę dainą, o į patį AMV perėjęs su 33 sekundės kadrais. Užkabino montažas, perėjimai iš spalvotos dėliones į depresinį monochromatinį vaizdą. Gražiai žiūrėjosi kol nepaleidai "kabliuko", mano jau minėtų vaizdų bagažą ir ties 02:40 min. perėjai prie konkretizuotų dramos bei keršto temų. Labiau patiko pradžia su nežinomybes prieskoniu. Bet yra kaip yra. Ačiū tau ir už gražią pirmą pusę."

4. Courtesy call - "Klasikinis AMV su Rock ir Action simbioze. Nieko čia blogo, bet ir nieko išskirtinio. Yra tinkamos sinchronizacijos bei muziką ir vaizdą pabrėžiančių efektų. Tiesa, užkabino 02:40 minutė. Gal vis dėl to reikėjo apkarpyti dainą pačiam ir anksčiau įkomponuoti tą vietą po kurios butu sekusi likusi daina iki pabaigos. Nes dabar "nukandai" toje vietoje, kurioje to daryti nederėjo (pagal mane)."

5. Inception - "Iiiiilga įžanga... bet tai manęs nekliudo, nes puikiai perteikei su dainos tempu progresuojančią vizualinę dalį. Gal tik pačiai muzikai atomazgoje pritrūko dar papildomu instrumentų/improvizacijos, kad į pabaigą nurimtu. Tokio tipo AMV mano Favoritai. Yra tam tikrų smulkmenų, kurias pirmu kartu stebint nė nepastebėjau. Kątavo šedevras turėjo man kaip žiūrovui pasakyti ir palikti galvoje? Paliko daug klausimu . Neblogai atrodo viduramžių, modernaus bei futuristinio pasaulių pamaišymas. Mini "gličai" ir "reversai" duoda signalą, kad teks pasikapstyti kur kas giliau. Paskutinis epizodas su nuriedančia ašara ir staiga pakeistu į veidą be ašarų - genialu. Dar mąstau, kad tai gali būti paraleliniu pasauliu pynė. Pabaigoje primenamas pavadinimas "Inception" įkala prasmės visam darbui."

6. Run Boy Run - "Visu pirma - daina. Ji jau neskambėjo šviežiai, nes visai neseniai vyko geriausių 2013 AZonos AMV kovotojų rinkimai. "Moon" debiutavo ir laimėjo su šia daina, todėl tai mažas minusas tau šiame konkurse. O dabar vaizdas. Techniškas, nors keliose vietose man asmeniškai užkliuvo sinchronizacija. Spalvos ir tam tikri perėjimai žavi. Keistas jausmas aplankė ties 00:36 minute. Pamaniau, kad FlashPlayer'is „užgliučino“ . Patiko, kad panaudojai piešinius, tai buvo puikus papildymas, bet jų buvo šiek tiek per daug ir tai pakišo koją pasakojimui. Pabaigoje užbaigi tuo kuo ir pradėjai - simboliniu raktu, kuris yra sugniaužiamas/visiškai nepanaudojamas. Interpretuoti galima, kad tai ką slepia šis raktas, geriau neatrakinti. Nežinau ar to siekei. Tai ko reikėtu grėsmingai bijoti - aš nepajutau."

7. Gyvenimo šukės - "Šitą darbą pora kartų perklausiau. Taip, tai ir yra blogiausia, perklausiau, nes rašydamas apžvalgą, dainą prisimenu geriau nei patį vaizdą."

8. Ira Shouts for Diamond - "Em, arba tai pats nuoširdžiausias AMVAZAR14 darbas, arba didelis TroLoLO ."

9. Find Something Beautiful - "Ahhh, pozityvus darbas. Mano akimis tai per daug "saugus" kūrinys, kuriame redaguotojas stengėsi sulošti gražiais vaizdais, techniškais perėjimais ir neįsimintina, bet vaizdą papildančia daina. Gražu ir miela, bet man reikia pasakojimo, na bent jau minimalaus."

10. Game Changer - "Stiprus, techniškas, greitas darbas. Šiaip, nepatinka mėsmalės (greita kadrų kaita pasižymintys AMV), bet šis man labai patiko. Jis tam tikrais momentais pagauna ir nepaleidžia akių. AMV pavadinimas ir įžanga neleidžia suabejoti, kad kalbėsi apie žaidimus. Bet interpretavau siek tiek kitaip, nei autorius aprašė. Pirmoje pusėje rodomi įprasti mirtingieji, kurie sinchronizuojami su pasirinktais „avatarais“. Merginos apsimeta vaikinais ir atvirkščiai. Visi daugmaž žino kaip veikia ONLINE'as. Viskas pradžioje atrodo nekaltai ir geranoriškai "Upliftas" ties 00:37 sekunde skraidina į kone beribį savo erdvėmis, galimybėmis ir iškreiptumu garsėjančią internacionalinę žaidimų aikštelę. Vartai į šią erdvę – internetas (The Real Game Changer). Antra dalis brutalesnė, kuri ironizuoja vis dar žvėrišką žmogaus prigimtį. Šių dienų žaidimai realistiškumu lenkia "senąją mokyklą" bet visgi dar kol kas išlieka virtualiais. Ką ir parodo pabaiga. Super."

11. Insulus - "Toks jausmas, kad trailerį žiūrėčiau. Na jis man tokį efektą ir paliko. Prie to prisidejo „trailer“ standartus atitinkantis audio fonas. Nebuvau matęs serialo, tai dėka šio montažo pasidomėjau apie KYOUKAI NO KANATA. Už tai gauna balsą iš manęs. "

12. The Titan of Tomorrow - "Tai jokiais būdais nėra SNK traileris, kaip kažkam gali pasirodyti/tikėjosi. Dariau elementarų kabliuką/tyzą į filmo arba anime turinio peržiūrą . Su traileriais nelabai ką ir prikomentuosi, nes jie turi turėti tik vieną tikslą – intriguoti."

13. Evangelion Rim - "Nesu matęs Evangelion. Patiko tavo miksas , bet pasigedau pačių pagrindinių herojų suprantamesnio įkomponavimo i trailerį. Daugiau dominuoja "action" scenos su monstrais, o TroLoLo tikrai nejuokingai atrodo."

14. Breath of Life - "Patiko daina. Toks savotiškas darbas. Daugiasluoksnis, jei taip galima pavadinti. Ryšį tarp vaikino ir merginos pademonstravai gerai. Pradžioje įtrauki į porelės šeimyninę dramę, ko pasekoje vaikinas ieško keršto. Nežinia iš ko keršytojas sužino kur keliauti ieškant atpildo. Jam padeda geras draugas (turbūt). Ties 01:42 minute demonstruojama, kad pagaliau merginos žudikas atrastas. Ar visgi čia ta pati mergina, dėl kurios ir prasidėjo kelionė? Nesuprantamai baigiasi judviejų kova, po kurios pasipila dar daugiau nenumatytu įvykių, kurie jau nebeturi jokio bendro saito su AMV pradžia . Pabaigoje mistinis augalas, susidoroja su vaikinais, nes jis irgi matomai atkeršijo už … Bandei pasakoti, todėl partraukei mano dėmesį."

15. Sin (nuodėmė) - "15 sekundžių konkurso kreditavimui (ilgokai). Puiki AMV pradžia. slogi/depresinė atmosfera duoda svorio porelės išsiskyrimo dramai. Nedemonstruoti faktoriai juos priveda prie sprendimo, dėl kurio jie abu sunkiai išgyvena. Antra AMV dalis romantiškesnė priešistore. Herojų įsimylėjimas, bučinys, gyvenimas po vienu stogu ir t.t. "This was our sin, but...". Kodėl jiems buvo nuodėmė įsimylėti ir mylėti vienas kitą - neaišku. Ech, jei ne"action" scenos bei nelogiska pabaiga, tai tikrai šiam darbui skirčiau savo balsą."

16. OP gop OP - "Man nesuvirškinama daina . Šiaip nesu tralialuškų kritikas. Iš montažo sinchronizuotas šokis kažkiek nuotaikingiau atrodo."

17. Daftbasket - "Kokybiškas AMV. Atletiškam sportui DP-Lucky daina gal kiek per "skysta", bet tai bendro vaizdo negadina. Daugiau dominuoja varžybų epizodai, bet trumpa istorija visgi suprantamai papasakota. Citata pabaigoje gudriai papildo, tai kas nebuvo akcentuojama montažu."

Action: Game Changer (už mėsmalę, kuri ramiai žiūrisi iki galo)
    Drama: Breath of Life (už tai, kad pavyko išspausti daugiausiai dramos)
    Comedy/Fun: Woohoo! (Its fun to re-wach)
    Trailer: Evangelio Rim (nes tai vienintelis mano konkurentas šioj kategorijoj)
    Romance: Sin (daugmaž labiausiai romantiką atitinkantis)
    Psychedelic: Inception (be konkurentų geriausias)

Naujokas: Blynine su "Breath of Life" (už drąsą kurti pasakojimą)
    Paskutinį kartą taisė Maspo : 2014-03-16, 22:42 Priežastis: sulietuvinta rašliava

Narys vytautas1313 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 17
    Vietovė
    Lithuania-gyvenantis savojneje :(
    Įrašai
    76
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Šių metų konkursas asmeniškai mane nustebino laisve. Būtų buvę daug lengviau renkantis anime iš 2-jų metų laikotarpio. Kita vertus be papildomų taisyklių nebuvo nuklysta į pievas. Ir dėl to manau pasiteisino organizatorių lūkesčiai. Vienus darbus teko peržiūrėti po keletą kartų, dedant balus. kitus vertinant dėl minties ir kokybės. Paprastesnių darbelių buvo tik keletas tarp jų ir mano Interesai patenkinti,laikas tobulėti.
    tikiu mokytis niekados nevielu

12. Ačiū Maspo, black_leja dėkojo
    Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Citata Autorius aKi Žiūrėti skelbimus
    PS. netyčiom vietoj Breath of Life savo balsą uždėjau Insulus. Permeskit.
    Aš irgi netyčia susipainiojau ir Insulus daviau balsą vietoj Inception, but oh wells, gi shade nesupyks

14. Ačiū Zx-Shade dėkojo
    Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Pfuuuu... Kaip visada sunku pradėti savo komentarą. Ypač kai darbų ne vienas ir ne du... O... Net... Septyniolika... Ir visus juos planuoju išanalizuoti, įvardinti kas patiko, o kas nelabai bei apsispręsti kas gi geriausias. Be jokių abejonių - šių metų AMVAZAR nusisekęs darbų gausa ir gal net kokybe. GAL! Nors dėl pastarojo kažkiek abejoju... Yra tikrai labai kokybiškų darbų, bet nei vienas iš jų nėra toks, kurį atsiminčiau po metų ar dviejų... Paprastai AMVAZAR pasiulydavo bent po vieną tokį ilgametį darbelį. Eh... Nusivyliau. Taip pat gaunu pageidavimu griežtai vertinti, kitaip sakant "nebullshittinti", nepudrinti smegenų, o rėžti tiesiai šviesiai ką galvoju... Labai abejoju ar tas man išeis - nesu toks žiaurus, kad kažkam pasakyčiau kažką labai žiauraus ir gal net skatinčiau daugiau AMV kūryba nebeužsiimti.
    Visus darbus sugalvojau suskaldyti į 3 atskiras grupeles: naujokai, senbuviai ir sugrįžę pamestinukai.
    Naujokus bandysiu statyti ant kojų, pagirti, nurodyti pagrindines montažo klaidas. Žodžiu - nespausti.
    Senbuvius spausiu be pasigailėjimo, kad ir kaip tai sunku būtu.
    Na o Sugrįžusius... Kažkada į jūs visus žvelgiau su žvaigždutėmis akyse... Dabar... Eh...

Naujokai

Heike - I'm Alone
    Daug žadanti pradžia, puikus žaidimas su tekstu, keliama įtampa ir įdomumas. Tai atlikta nepriekaištingai... Iki kol prasideda Psycho-Pass vaizdai. Nuo ten viskas krenta žemyn galvą į dugną. Nereikalinga sinchronizacija (0:21, 0:24, 0:27). Visados sakiau, kad Psycho-Pass NĖRA gera medžiaga amv kūrybai ir būtent jis tau ir pakiso koją. Šis anime yra per daug statiškas, per daug... vizualiai nuobodus, kad tik iš jo vieno galima būtu sukūrti kažką gero be didesnių pastangų dirbant su video redagavimo programomis. Neskaitant to... Tu sugebi dar žiauriai klysti scenų pasirinkime, kuriuos per daug vizualiai ar savo tempu skyriasi nuo kaimyninių (0:40). Taip pat nuo tos 40 sekundės... Visiškai pradingsta muzikos pojutis - dingsta paslaptiškumas ir solidus, niekur neskubantis vaizdas. Dabar ekrane viskas malasi, plakasi ignoruojant faktą, kad daina visdar yra rami. 0:53 - nuo čia turėjo prasidėti visos tos opening'ų scenos... Ne ankščiau ir ne veliau. Kuriuos ,turbūt nesuklysiu teigdamas, bet yra tinkamiausia medžiaga kokiam nors amv iš viso Psycho-Pass. Ir čia pasielgei gerai su scenų pasirinkimu... Iki 59 sekundės. Po to plakasi per daug skirtingos spalvų paletės bei tempo vaizdai. Ir taip vis kartojasi ir kartojasi... Lieku nesupratęs ką amv nori parodyti. Toks... Toks jausmas, kad metei kadrus belekaip su mintimi "ai... sueis". Nėra ką daugiau komentuoti, nes iki galo kartojasi vis tos pačios klaidos. Dar ką norėčiau pridurti - per anksti tau daryti beveik 5 minučių darbus. Net ir geriausi retai rizikuoja su tokia trukme, nes išlaikyti žiūrovo dėmesį beveik neįmanoma. Tu turi pasiūlyti tikrai kažką stipraus. Dabar jei dar kažką kūrsi - laikykis tarp 2-3 minučių.

AšEsuErnestas - Courtesy call
    Sveikas, Ernestai. Dėkui už gryną youtubinį amv, kuris būtu vadinamas geru amv youtubeje... Prieš 2-3 metus. Ką jau bekalbėti apie konkursą... One Piece gerbėjams tai skanus kąsnis ir manau, kad sueis. Bet One Piece nemačiusiems ir tokių dainų nemėgstančiams - darbas prailgs ir net labai. O prailgs jis dėl dinamikos trūkumo montažo pasirinkimuose. Galima padaryti daug daugiau nei vien zoom-zoom, pan-crop, kurie ir tai yra gan neatidirbti pas tave. Jie robotiški bei jų per daug. 0:46 kaip supratau norėjai pabrėžti bugnus. Parodyti juos "galingus" vizualiai taip pat kaip ir jie skamba... Ir ta padarei juokingai. Ne... Tikrai sorry - žinau, kad per daug neigiamai atsiliepiu, bet rasti kažką teigiamo labai sunku, kai padaroma klaida net visų amv kūrimo pagrinde - NO WATERMARKS (1:24, 1:26, 1:31... ir t.t). Aišku... Naujokui toks dalykas atleidžiamas, nes tai gan dažna naujokų klaida. Dar norėčiau, kad pasistenktum nekartoti tokiu klaidų kaip nestilistiškai tamsus vienos ar kelių pusių šonai (pvz: 1:32 kairė ir dešinė) bei vengtum per daug ilgai trunkančių tuščių kadrų (pvz: 0:53). Kas su tavim gerai? Jauti muzika - tai jau šioks toks pliusas. Atskiri ne tik stiprius muzikos garsus, bet ir jos tempą - sugebi parodyti tempą atitinkančias scenas. Ir patikėk... Šiame dalyke konkurse klydo net ir kai kurie veteranai... Kad juos kur velniai rautu.
    Nenusimink ir bandyk tobulėti toliau. Žinok, aš vos pradėjęs kūrti dariau daug baisesnes klaidas...

Vytautas1313 - Gyvenimo šukės
    Prie įdėjos nesikabinsiu. Ne mano stiprioji savybė yra suprasti amv darbų įdėjas, bet vat techniką gerai suprantu... Ir pas tave su ją liūdnai. Nenuostabu - naujokas visgi. Ne visi pradėdam mėtytis techniniais stebuklais vos tik pradėjus kūrti. Pirma klaida: AMV trukmė. Klysti taip pat kaip ir tavo kolega Heikė. Kartoti nelabai noris, bet turbūt patingėsi pasiskaityti mano komentarą skirta jam... Taigi... Per anksti tau daryti 5 minučių darbus. Net ir geriausi retai rizikuoja su tokia trukme, nes išlaikyti žiūrovo dėmesį beveik neįmanoma. Tu turi pasiūlyti tikrai kažką stipraus. Dabar jei dar kažką kūrsi - laikykis tarp 2-3 minučių. Antra klaida - TV Logotipas a.k.a watermark. Venk kadrų su juo, slėpk jį ar kaip nors kitaip atsikratyk. Tai atrodo neprofesionaliai bei apie pati kūrėją parodo, kad jis kol kas nelabai gaudos ką daro. Tai yra amv pagrindas, todėl stenkis jį atitaikyti. Trečia klaida - Ghosting. Eh... kiek daug žmonių manes nekenčia dėl švietimo apie ghosting žalą bei kodėl jo reikėtu vengti... "Ghosting" dar kitaip žinomas kaip "frame blending" - pasigooglink, pasidomėk ar pasiieškok pačioje animezonoje kaip jo išvengti bei kodėl jis yra neigiama darbo savybė (ehem... jei "frame blending" nieko nesako). Ketvirta klaida - blogas scenų pasirinkimas - jos kartais per daug skyriasi savo kontekstu ar spalvu palete. Tą galima užpudruoti spalvomis, efektais ar tiesiog nepatingėjus ir paieškojus kiek labiau tinkančių ir įdomių scenų. Penkta klaida - dėl dainos pasirinkimo paprastai nesigynčiojama, bet patarčiau... vengti tokių dainų, kuriuos turi nuolatinį statišką ritmą, tempą ir vokalą. Apskritai, kad ir kaip sunku būtu - venk repo. Jei būtu pas tave buvus sinchronizacija - ji būtu žiauriai monotoniška. Šešta klaida - Sankarea nėra senas anime, todėl lengvai galėjai rasti bent jau 720p. 1280x720 yra šiolaikinis standartas - stenkis į jį sutilpti.

Williukea - Ira Shouts for Diamond
    Nors ir tavo youtubeje yra daugybe amv darbų bei turi beveik tūkstantį prienumeratų - tave vistiek priskyriu prie naujokų, nes nesi aktyviai kūrianti konkursam bei išvis tave matau pirmą kartą. Taigi... Sveika atvykus į amv pasaulį. Tavo amv būtu įdomus, būtu geras... Jei tai būtu pirmasis kada sukūrtas amv 1982 metais ar truputėlį vėliau. Dabar deja - jame visiškai viskas yra blogai. Kadrai sumėtyti belekaip ir nereik bandyti to teisinti "mintimi" ar panašiai. Apskritai 240p kokybė 2014 metais yra kažkas... Out of this world. Kliuva kalbantis iš lempos veikėjai ant vokalo ir ne. Scenos trunka per ilgai. Sinchronizacijos nerasta. 4 minutės trukmė... Pakartosiu ir vėl: Per anksti tau daryti 4-5 minučių darbus. Net ir geriausi retai rizikuoja su tokia trukme, nes išlaikyti žiūrovo dėmesį beveik neįmanoma. Tu turi pasiūlyti tikrai kažką stipraus. Dabar jei dar kažką kūrsi - laikykis tarp 2-3 minučių. Labai abejoju ar išeis tavę perlaužti ir ar dar kada kursi amv taip kaip priklauso... Eh... Ką čia tie žemės kirminai su 200 prienumeratorių tau pasakys, ar ne? Bet prašau... Nu pabandyk... Tikrai gali geriau ir tikiuos, kad balsavimo rezultatas tavo mąstyseną labiausiai paveiks. Parašyk man į PM - asmeniškai pamokysiu kaip, kas, kur ir kodėl. Arba pažiūrėk šiolaikinius amv, pažiūrėk įdėmiai savo varžovų darbus, pasiieškok bestamvofalltime youtubės profilio - pasižvalgyk ten esančius darbus. Pasidaryk tikslą kitais metais sugrįžti su trenksmu... Na arba tiesiog pasitrauk į šešėlius arba net mesk amv.

Particular - Game Changer
    Be jokių abejonių stipriausias naujokų grupės darbas bei vienas iš stipriausių šių metų AMVAZAR konkurso darbų. Puiki logotipo integracija į animę medžiagą - pats tingėčiau tiek vargti... Puikus scenų pasirinkimas, dinamiškas ir nuotaikingas montažas bei muzikos sinchronizacija. Jaučiamas ryšis tarp garso ir vaizdo. Abieju tempas išlaikomas vienodai. Matos, kad žmogus žino ką daro ir tą daro nuoširdžiai. Puikiai atrodantis mask derinukas su letterbox'ais (0:10, 0:13, 0:18 ir t.t)... Bet vietomis tie letterbox'ai kiek atrodo ne vietoje ir ne laiku (0:20 - kam tas judesys su jais?). Neskaitant to - letterbox'ai panaudoti teisingai, yra stilistiški ir neatsiejami nuo pagrindinio darbo įspūdžio. Puikus "flow", scenų kaita... Kartais žinoma kadrai buna kiek per daug skirtingi savo spalvų palete (0:31), bet tas nėra labai skausminga. Darbas nekraujuoja. Pagrindo klaidų nėra. 0:34 - 0:37 pagirtinas ir įdomus perėjimas... Tingėčiau kažką tokio daryti. Ir... Viskas kas gražu, žavinga, atlikta be didelių priekaištų pasibaigia ant 1:07... Čia darbas krenta staigiai žemyn, praranda galima "šedevro" titulą. Sinchronizacija pasidaro monotoniška... Ji nėra tragiška, bet ji ir nėra gera. Ne taip dubstep sinchronas atrodo. Kai kurie kadrai išmuša iš vėžių, atrodo nereikalingi (1:18), labiau siekiantis parodyti kūrėjo e-... žinot ką... o ne sukūrti malonaus žiūrėjimo įspūdį. Taip pat... vaizdas kuo toliau, tuo labiau intesivesnis turėjo darytis... Pas tave šiuo atveju tas vyksta atvirkštine vaga. Pradžia atkarpos - galinga ir stipri, galas - susilpnėjas ir neįdomus, pradėdami kišti komedijos kadrai. Apibendrinant - stiprus, atpalaiduojantis ir daug žadantis darbas, kuris link galo kiek nusivažiavo. Nu... Patiko!

MASPO - The Titan of Tomorrow
    Nepavadinčiau tokių darbų AMV... Tiesiog ne. Tai tik mano nuomonė ir pagal mane - toks darbas kažkiek iškreipia amv sąvoką. Nu bet neskaitant to - autorius padirbėjo puikiai. Sinchronizacija be priekaištų. Daugelio baimė - lip-sync išpildyta kokybiškai. Nu... Nu gražu... Ką galiu pasakyti. Bet tai ne amv! Ryt pabandysiu tavo darbą palyginti su senolio RespectTM darbu. Kas blogai? Banaliausia iš banaliausių klaidų - tv logo. Venk to ateityje.

Blynine - Breath of Life
    Kaip mielai kai brolis ir sesuo užsiema tuo pačiu hobiu. Nekariaujat tarpusavyje? Darbas labai aiškus savo siužėtu ir pasibaigia tragiška pabaiga... Kas yra puiku, nes retai ta pastebiu amv darbuose. Kadangi darbas turi aišku siužėtą - tą jau galima traktuoti kaip stiprų pliusą. Tuo tarpu techninė pusė kiek šlubuoja - nervina nereikalingi efektai (0:08, 0:54, 1:04...). Su efektu ant 0:54 blogai, kad dominuoja tik viena blur kryptis bei jis yra kiek per stiprus. Tie skaičiukai nėra ten šiaip for fun, negi brolis nepamokė? Su TV Simulator ant 1:04 buk labai atsargi... Geriausia - išvis jo vengti, nes tai labai liūdnai pagarsėjęs efektas bei kartu atrodantis labai pigiai. Darbe vyrauja neaiški sinchronizacija - vietomis jos per mažai, o vietomis jos per daug. Nėra aiškaus balanso, nors ir tempas tarp vaizdo ir garso išlaikomas pastovus. Nepamiršk, kad muzikos sinchronizacija nėra vien tempo atitaikymas. Scenų pasirinkimas pakenčiamas siekiant pasakoti siužėtą. Darbas kaip naujokei yra labai geras. O bendrai paemus - geras. Turi istoriją ir tai yra pliusas. Deja tik, kad dėka vizualiai kiek per blankaus anime ir masėms netinkančios muzikos yra pasmerktas netapti publikos numylėtiniu.

Malonu matyti tiek daug naujų veidų! Malonų, kad tarp jų atsirado ir gebančių pasispardyti bei apskritai daug žadančių autorių. Nepykit kam nepagailėjau daugiau neigiamų atsiliepimų. Nepamirškit, kad tai tik mano asmeninė nuomonė ir yra tik jūsų pačių laisvė rinktis klausytis jos ar ne. Linkiu visiems kuo geresnės sekmės ateities kūryboje... Jei dar žinoma kurs, o aš tikiuosi, kad kurs.

Rytoj pasistenksiu pakomentuoti visus Senbuvių bei Sugrįžėlių darbus.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154

Sveiki, atėjo paskutinis balsavimo vakaras, tad jei kažkas dar nespėjo palikti savo balso, šiandien paskutinis šansas. Kitą savaitę vyks balsų skaičiavimas ir nugalėtojų skelbimas, tad prašau būkite kantrus. PS: balsuoti gali AnimeZona.net forume užsiregistravę nariai ir galite balsuoti už penkis labiausiai patikusius darbus ir taip pat išrinkti geriausius žanrų atstovus pagal žemiau esantį šabloną:

Atsiprašau dėl nedidelių nesklandumų dėl Geriausio naujoko dalyvių/darbų sąrašo nebuvimo. Po papildomos dalyvių apklausos sudarytas sąrašas ir apsispręsta nominuoti Geriausią naujoką, kaip pirmą kartą dalyvaujantį AMVAZAR konkurse dalyvį.

• Best Action: -
    • Best Drama: -
    • Best Comedy/Fun: -
    • Best Trailer: -
    • Best Sentimental/Romance: -
    • Best Psychedelic: -
    • Geriausias Naujokas (Pirmą kartą dalyvaujantis dalyviai/darbai):
      Heiker (3. I'm Alone); AšEsuErnestas (4. Courtesy call); Williukea (8. Ira Shouts for Diamond); Apomas (9. Find Something Beautiful); Blynine (14. Breath of Life); MASPO (12. The Titan of Tomorrow); Kazu (16. OP gop OP);

Ačiū už jūsų laiką ir aktyvumą,
    Denisas P.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2014-03-16, 22:55

Naujoko kategorijoje mano balsas atitenka Apomui už Find Something Beautiful.
    Urameshi, Iemon-dono!

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Na, tuomet ir aš atnaujinsiu ir savo sąrašą:

• Best Action: Game Changer
    • Best Drama: The Titan of Tomorrow
    • Best Comedy/Fun: OP gop OP
    • Best Trailer: Evangelion Rim
    • Best Sentimental/Romance: Find Something Beautiful
    • Best Psychedelic: Inception
    • Best Newcomer (Geriausias Naujokas): MASPO (12. The Titan of Tomorrow)

Geriausio Naujoko titulą atiduodu autoriui MASPO (12. The Titan of Tomorrow), nes ne tik pirmą kartą konkurse dalyvaujantis, bet ir su debiutiniu darbu, o kaip pirmam AMV darbui tikrai verta pagirti už puikų darbą. Tikiuosi tai tavo ne paskutinis darbas

Citata Autorius Maspo Žiūrėti skelbimus
    6. Run Boy Run - "Visu pirma - daina. Ji jau neskambėjo šviežiai, nes visai neseniai vyko geriausių 2013 AZonos AMV kovotojų rinkimai. "Moon" debiutavo ir laimėjo su šia daina, todėl tai mažas minusas tau šiame konkurse.
    Gaila, tačiau jau buvo per vėlu atsitraukti, kai pasirodė Moon darbas su ta pačia kompozicija. Buvo dar ir atsarginis variantas, tačiau blaškymasis tarp dviejų darbų sukėlė tik dar daugiau bėdų.

19. Ačiū Maspo, black_leja dėkojo
    Rimtas forumo narys
    Maspo avataras
    Įstojimo data
    2013 02 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    128
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Action: Game Changer (už mėsmalę, kuri ramiai žiūrisi iki galo)
    Drama: Breath of Life (už tai, kad pavyko išspausti daugiausiai dramos)
    Comedy/Fun: Woohoo! (Its fun to re-wach)
    Trailer: Evangelion Rim (nes tai vienintelis mano konkurentas šioj kategorijoj)
    Romance: Sin (daugmaž labiausiai romantiką atitinkantis)
    Psychedelic: Inception (be konkurentų geriausias)

Naujokas: Blynine su "Breath of Life" (už drąsą kurti pasakojimą)

21. Ačiū black_leja, Blynine dėkojo
    AZ rėmėjas

black_leja avataras
    Įstojimo data
    2009 11 16
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.094
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Best Action: - Insulus
    Best Drama: - I’m alone
    Best Comedy/Fun: - Op gop Op
    Best Trailer: -Evangelion rim
    Best Sentimental/Romance: - Breath of life
    Best Psychedelic: - Inception
    Geriausias Naujokas: Apomas (9. Find Something Beautiful).
    Society is a market where we sell our souls

23. Ačiū Blynine dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Gaila, tačiau jau buvo per vėlu atsitraukti, kai pasirodė Moon darbas su ta pačia kompozicija. Buvo dar ir atsarginis variantas, tačiau blaškymasis tarp dviejų darbų sukėlė tik dar daugiau bėdų.
    Jeigu imtum to paties WoodKid'o Golden Age galėtum gauti geresnį, šviežesnį ir labiau atitinkanti tavo stiliui klipą. Bet kas yra, tas yra.

Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •