Žiūrėti balsavimo rezultatus: Išsirinkite ne daugiau 5 jums labiausiai patikusių AMV :3 (antraip balsai anuliuojami):

Balsavo
89. Jūs negalite čia balsuoti
  • WooHoo!

30 33.71%
  • Sugar, Spice and Everything Nice

14 15.73%
  • I'm alone

14 15.73%
  • Courtesy call

3 3.37%
  • Inception

41 46.07%
  • Run Boy Run

50 56.18%
  • Gyvenimo šukės

2 2.25%
  • Ira Shouts for Diamond

2 2.25%
  • Find Something Beautiful

62 69.66%
  • Game Changer

72 80.90%
  • Insulus

27 30.34%
  • The Titan of Tomorrow

17 19.10%
  • Evangelion Rim

21 23.60%
  • Breath of Life

28 31.46%
  • Sin (nuodėmė)

12 13.48%
  • OP gop OP.

46 51.69%
  • Daftbasket

61 68.54%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 94

AMVAZAR 2014: Finišo tiesioji ir Rezultatai

Citata Autorius Knives Žiūrėti skelbimus
    Labai sudomino šitas.. "reiškinys", taip pavadinkim. Tu pradėjai domėtis / žiūrėti AMV aktyviau po AMV kovų rengiamų čia pat animezonoje. Jose vidutinė AMV trukmė yra tarpe tarp 1-2 min. Tau tai prigijo, nes su tuo užaugai, ar tiesiog pradėjai augti toje aplinkoje. Froidas buvo teisus! Bet kokiu atveju, yra toks dalykas vadinamas mindshare. O šiuo metu, pagal mindshare, AMV turi būti 2-3 minutės. Dar į burbulo vidų neįlindai.
    Vaje vaje, kokia aš nefaina, kad esu pratusi prie kažko kito negu tamsta, ar ne? Visų pirma, tai nesuprantu, kodėl mano pagririantis pasakymas "buvo faina pamatyti tokius AMV, kuriuose matau daugiau įdėto darbo negu aš įpratus" buvo paverstas į kažkokį skundą.
    O dėl tikro skundo dėl per ilgos trukmės: taip, aš suvokiu, kad normaliam AMV 2 su puse minučių trukmė yra visiškai normalu. Ir tai, kad aš prie to neįpratusi, nereiškia nieko blogo pačiam AMV. BET. Kai tai yra 4, 4 su puse ar net 5 minutės, kad ir kaip iš gerosios pusės norėtųsi žiūrėti, kad "ooo, žmogui teko daug dirbti prie tokios trukmės, todėl jam eina kažkoks 'respekts'", tai labai retai atsveria faktą, kad tu turi išlaikyti dėmesį šitokį sąlyginai ilgą laiką, ypač turint omeny, kad AMV yra prigrūsta daug vaizdinės/idėjinės informacijos, o ir vaizdai dažnai labai greitai keičiasi. Todėl tai yra tam tikra apkrova tiek idėjiškai, tiek fiziškai proto atžvilgiu. Taip, tokių ketur-minutinių darbų šiame konkurse buvo 'tik' trys (ir dar vienas 3:23, tai toks ant ribos). Bet tau, pripratusiam prie šito viso, tai yra "tik", o man tokie yra daugiau ar mažiau kančia, ypač, kai žiūri iš viso 17 video iš eilės. Suprantu, kad čia yra konkursas ir kad dėl to (o gal ir šiaip), kūrėjai, deja, taikosi praktiškai tik tokiam žiūrovui, kuris jau patyręs mėgėjas šioje srityje, bet egzistuoja bendresni dalykai. Paimkim kokį kitą trukmės reikalaujantį kūrinį - dainą, knygą, filmą, ar tuos pačius mano ar kieno nors kito ilgus komentarus apie AMV ar apie ką nors kitą - jeigu tas kūrinys yra pakankamai ilgesnis už priimtą standartą, jis turi būt labai geras ar įdomus, kad prikaustytų dėmesį išklausyti/išskaityti iki galo. Ir čia jau nesvarbu, ar kažkas yra įlindęs į susijusį burbulą, ar ne.
    Urameshi, Iemon-dono!

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Spoileris:
    Citata Autorius cobabara Žiūrėti skelbimus
    Vaje vaje, kokia aš nefaina, kad esu pratusi prie kažko kito negu tamsta, ar ne? Visų pirma, tai nesuprantu, kodėl mano pagririantis pasakymas "buvo faina pamatyti tokius AMV, kuriuose matau daugiau įdėto darbo negu aš įpratus" buvo paverstas į kažkokį skundą.
    O dėl tikro skundo dėl per ilgos trukmės: taip, aš suvokiu, kad normaliam AMV 2 su puse minučių trukmė yra visiškai normalu. Ir tai, kad aš prie to neįpratusi, nereiškia nieko blogo pačiam AMV. BET. Kai tai yra 4, 4 su puse ar net 5 minutės, kad ir kaip iš gerosios pusės norėtųsi žiūrėti, kad "ooo, žmogui teko daug dirbti prie tokios trukmės, todėl jam eina kažkoks 'respekts'", tai labai retai atsveria faktą, kad tu turi išlaikyti dėmesį šitokį sąlyginai ilgą laiką, ypač turint omeny, kad AMV yra prigrūsta daug vaizdinės/idėjinės informacijos, o ir vaizdai dažnai labai greitai keičiasi. Todėl tai yra tam tikra apkrova tiek idėjiškai, tiek fiziškai proto atžvilgiu. Taip, tokių ketur-minutinių darbų šiame konkurse buvo 'tik' trys (ir dar vienas 3:23, tai toks ant ribos). Bet tau, pripratusiam prie šito viso, tai yra "tik", o man tokie yra daugiau ar mažiau kančia, ypač, kai žiūri iš viso 17 video iš eilės. Suprantu, kad čia yra konkursas ir kad dėl to (o gal ir šiaip), kūrėjai, deja, taikosi praktiškai tik tokiam žiūrovui, kuris jau patyręs mėgėjas šioje srityje, bet egzistuoja bendresni dalykai. Paimkim kokį kitą trukmės reikalaujantį kūrinį - dainą, knygą, filmą, ar tuos pačius mano ar kieno nors kito ilgus komentarus apie AMV ar apie ką nors kitą - jeigu tas kūrinys yra pakankamai ilgesnis už priimtą standartą, jis turi būt labai geras ar įdomus, kad prikaustytų dėmesį išklausyti/išskaityti iki galo. Ir čia jau nesvarbu, ar kažkas yra įlindęs į susijusį burbulą, ar ne.
    Gal ir faina gi, nežinau. Aš "garsiai" išrašiau savo susidomėjimą (arba pokalbį su savim apie) tuom, kad tu nesi praplautom smegenim, o mes visi likę - esame. Man buvo įdomu, kaip potyriai įtakoja ir formuoja žmogaus nuomonę, ir kad optimalus dabartinis AMV laikas yra labai reliatyvu. Iš esmės juokiausi pats iš savęs, ir, aišku, Abalio.

Bet su šypsena perskaičiau. Tad viskas gerai. Hah. Kaip žiebtuvėlis tu, klausyk.

3. Ačiū Miyata dėkojo
    Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Geriausio Naujoko: o va čia tai didelis klausimas, nes neįsivaizduoju, kurie žmonės pirmą kartą dalyvauja AZARe. Gal galima pirmam poste kokį sąrašiuką įmesti, kurie autoriai tinka šiai kategorijai?
    Va štai čia ir aš pats įklimpau į iš anksto neapgalvotą problemą. Yra du variantai dėl geriausio naujoko: dalyvis pirmą kartą dalyvaujantis konkurse (nesvarbu patyręs ar ne) ar dalyvis įžengęs į konkursą su pirmuoju darbu. Linkstu labiau ties antru variantu. Tas sąrašiukas artimiausiu laiku bus patikslintas.

O neišeitų "geriausias AZAR naujokas" ir "geriausias bendras naujokas"? Dar yra toks dalykas, kaip - ar užteks nominantų, imant bet kurią kategoriją atskirai? [t.y. tiek vienos, tiek dviejų kategorijų atveju]
    Urameshi, Iemon-dono!

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Va štai čia ir aš pats įklimpau į iš anksto neapgalvotą problemą. Yra du variantai dėl geriausio naujoko: dalyvis pirmą kartą dalyvaujantis konkurse (nesvarbu patyręs ar ne) ar dalyvis įžengęs į konkursą su pirmuoju darbu. Linkstu labiau ties antru variantu. Tas sąrašiukas artimiausiu laiku bus patikslintas.
    O aš link pirmo iš tikrųjų. Nes ar pirmas autorio klipas čia ar ne patikrinti su 100% garantija neimanoma, o ar pirmas dalyvavimas - visai lengva.

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Man gal vaidenas, nu bet siemetinis azaras tikrai pats dydziausias ir geriausias tiek kokybes, tiek kiekybes atsvilgiu is visu, bet maziausiai demesio sulaukes? Nu nes kazkaip nebe taip aktyviai chebra balsuoja ir issako nuomone apie darbus. noretusi daugiau komentaru ir nuomoniu is zmoniu kurie neuzsiema amv kurimu :| Nezinau gal cia tik man taip atrodo. Aisku dar yra to laiko, tai tikiuosi jog atsiras daugiau balsuojanciu zmoniu ir nuomoniu.

8. Ačiū slicKrox dėkojo
    AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Zx-Shade Žiūrėti skelbimus
    Man gal vaidenas, nu bet siemetinis azaras tikrai pats dydziausias ir geriausias tiek kokybes, tiek kiekybes atsvilgiu is visu, bet maziausiai demesio sulaukes? Nu nes kazkaip nebe taip aktyviai chebra balsuoja ir issako nuomone apie darbus. noretusi daugiau komentaru ir nuomoniu is zmoniu kurie neuzsiema amv kurimu :| Nezinau gal cia tik man taip atrodo. Aisku dar yra to laiko, tai tikiuosi jog atsiras daugiau balsuojanciu zmoniu ir nuomoniu.
    Nesivaidena. Gal įtakos turėjo tai, kad vieneriems metams AMVAZAR buvo skip'intas - nutrūko ta kasmetinė grandinė, o žmonės dažniausiai neigiamai žiūri į remake'us, sequel'us, adaptacijas (filmai, žaidimai, knygos). Visgi šis konkursas nebe toks kaip visi praėjusieji, grįžo kitoks, pasikeitęs, o vėlgi, žmonėms pokyčiai nepatinka. Nebėra surištas su AZAR'2013. Kitas dalykas, kad darbai gali būti pernelyg stiprūs, geriau techniškai ir idėjiškai įgyvendinti, todėl visi, arba dauguma atrodo tiesiog gerai padaryti AMV, nebereikia rinkti pelus nuo grūdų, nes pelų praktiškai nebėra. Galbūt tiesiog lengva vertinti pasirinkus vieną kitą darbą prabalsavimui, bet sunku pasakyti kodėl vienas ar kitas patiko, o kodėl šis ir anas - nieko gero. Galbūt gąsdiname su savo paklodėmis, ir dauguma jaučiasi nepatogiai parašyti net kelis sakinius.

Sakyčiau, problemos labai labai paprastos. Greičiausiai, visos tarpusavyje susijusios ir žengia koja kojon.

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Viskas kiek papraščiau... AZ tiesiog, kaip ir daugelis kitų senų forumų, po truputėlį miršta deka visokiu snukiaknygių ir t.t. Žmonės neieško tam tikros svetainės skirtos savo hobiui kaip tą visi darė prieš 5 metus. Kartu ir ne visiem AMV yra kiek daugiau nei "random anime kadrai su daina, kuriuos galima padaryti per 10min".

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
    Viskas kiek papraščiau... AZ tiesiog, kaip ir daugelis kitų senų forumų, po truputėlį miršta deka visokiu snukiaknygių ir t.t. Žmonės neieško tam tikros svetainės skirtos savo hobiui kaip tą visi darė prieš 5 metus. Kartu ir ne visiem AMV yra kiek daugiau nei "random anime kadrai su daina, kuriuos galima padaryti per 10min".
    Na nesutikciau su tuom.

Az'as tikrai labai gerai laikos palyginus su kitais lietuviskais anime forumais... Wait, kokiais kitais? Aisku gal nebe tiek veiksmo kaip, kad pries 5 metus, bet lietuvoje mano nuomone po tu 5 metu zenkliai daugiau anime gerbeju nei buvo. Dabar jau nieko iprasto jog beveik visi draugai ar tai pazystami ziuri anime ko anksciau bent jau is mano puses nebudavo. Sutinku su ta nuomone jog reikia kazkaip pritraukti juos is snukiaknygiu. Gal zmones tikrai pasidare per daug lazy ir shy forumams skaitydami musu komentarus ir nezino ka rasyti, nes anaiptol ne kaip facebook'e, forumose reikia gerai pagalvoti ka tu parasai. Beto gi ir anksciau visad budavo analogiskos facebook'ui svetaines kaip one.lt, draugas.lt ir t.t. Bet az'as visus juos pragyveno.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Dėl "Geriausio Naujoko" nominacijos yra apklausti kai kurie konkurso dalyviai.
    Taip pat, dėl gan žemo eksperimentinio nominacijų balsavimo aktyvumo, galbūt nominantai bus parinkti sava schema arba su teisėjų pagalba.

O neišeitų "geriausias AZAR naujokas" ir "geriausias bendras naujokas"? Dar yra toks dalykas, kaip - ar užteks nominantų, imant bet kurią kategoriją atskirai? [t.y. tiek vienos, tiek dviejų kategorijų atveju]
    Yra viena nominacija, kurioje yra tik vienas darbas, tad automatiškai jis ir taptų nominacijos nugalėtojas. Visgi kur žanras sunkesnis ar retesnis, automatiškai ir darbų mažiau. Visgi smagu jog įvairovės šių metiniame konkurse tikrai yra.

Citata Autorius Zx-Shade Žiūrėti skelbimus
    Galbūt jog tiesiog forumo nariai pabūgo išvydę rimtus ir "gramoznus", debesis siekiančius darbu komentarus/kritiką/analizę. Tai ką mes pratę. Sutinku jog konkursas atrodo didžiausias ir kokybiškiausias lygi šiol ir nors statistika/rodikliai nėra tokie blogi, tačiau forumo skaitytojai ir nariai: jeigu jums vis dar bent kiek rupi konkurso ateitis, dalyviu sunkiai įgyvendinti darbai, nebijokit tarti kelių žodžių jų naudai, nes rankų tikrai niekas nenukas

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Tiesiog vyresnioji forumiečių karta po truputi palieka palieka AZ, o naujų žiūrovų nebedomina old shool'iniai forumai, visi bazuojasi facebooko grupėse, kokiame skype chat'e, malo klubuose. Man net susidarė įspudis, kad dabartiniai žiūrovai net mažiau linkę kalbėti apie tai ką žiūri. Na, o tendencijos aiškios, vien peržiūrėjus AZAR balsavusiųjų skaičių pamečiui. Kalbant apie konkursą, balsavau už tai, kas man labiausiai patiko iš mano visiško mėgėjo pozicijos, neturiu net ką komentuot. Gražūs darbai, aišku yra stipresnių ir silpnesnių, bet visuose įdėta nemažai pastangų ir širdies, o tai svarbiausia.

14. Ačiū Zx-Shade dėkojo
    AZ rėmėjas

black_leja avataras
    Įstojimo data
    2009 11 16
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.094
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Nu va nusprendžiau ir savo paklode paviešinti ^^. Taigi visu pirma didelis ačiū organizatoriams už šio konkurso sugrąžinimą, o jo sugrįžimas buvo tikrai įspūdingas. Konkurse dominuoja aukštos kokybės darbai ir jų kiekis yra ganėtinai didelis. Taip pat balsavau remdamasi „pirmo įspūdžio taisykle“, nors išsirinkti tikrai buvo sunku. Taigi pradedu ^^.

1. WooHoo!
    Tikrai neturiu priekaištų šitam amv, man patiko gražiai suderintas veiksmas amv su muzika. Na gal vienoje vietoje užkliuvo nereikalingas veikėjų kalbėjimas, bet tai buvo vienas iš kandidatų balsavimui.

2. Sugar, Spice and Everything Nice
    Peržiūrėjus amv iš pradžių suabejojau dėl žanro, nes pradžioje lyg ir komedija ir pamačiau pora sąlyginai juokingų vietų tačiau visa tai kažkur dingsta ir iš komedijos perėjome į lengvą romance. Nepatiko pasirinktos anime, nes nedera viena su kita ypač tikriausiai išsiskyrė Bakemonogatari, kurio net spalvinis pateikimas visiškai skyrėsi nuo bendro amv vaizdo, kas suardė amv vientisumą.

3. I'm alone
    Pirmiausiai vis dėlto pasikartosiu kaip ir daugelis 4 su viršum minutės nėra tinkamas pasirinkimas amv. Mano supratimu amv turi sukelti efektą ir palikti tam tikrą liekamąją emociją. Ką vis sunkiau padaryti su ilgesniu laiku. Ne veltui šokio spektakliai nesitęsia ilgiau nei valanda, nes vėliau ganėtinai sudėtinga sukelti norima efektą nes paprasčiausiai žmogus nesugeba sukaupti dėmesio ilgiau nei 45 minutes. Panašiai yra su amv, kadangi jis turi sukelti tam tikrą emociją, kuri turi būt išlaikyta visas 4 minutes ir dar po to turėti liekamąjį poveiki. Na jei darai random, be minties tik parodyti savo editinimo skill tai prašom ir tai reiktu gerai pasistengti, tačiau čia draminis amv kuris visu pirma reikalauja istorijos ir tam tikros emocijos. Nerealiai patiko intro, tikriausiai gražiausias iš visu kuriuos mačiau šiame konkurse, profesionaliai ir į temą atliktą. Nemanau, kad teisingai buvo nuspręsta ignoruoti muzikos ritmą (beat man rodos taip rašomas) nebūtina visa daina bet vietomis butu buvę suteikia daugiau dinamikos. Apskritai atrodo, kad muzika ir vaizdas eina atskirai, istorija yra bet nežinau kiek suprantama tiems kas nežiūrėjo anime. Tačiau sakyčiau darbas tikrai kokybiškas yra jaučiamas tam tikras profesionalumas.

4. Courtesy call

Taigi pamačius kad daroma su one piece pagalvojau nieko čia gero nebus, bet radau visai gražią sinchronizaciją ir lip synch patiko, dar labiau patiko galas, tačiau tos 3 min sugadino viską. Kažkur maždaug ties viduriuku tiesiog norėjosi iškirpt ir palikt tik pradžia ir galą. Taip pat manau kaip action buvo per lėtas.

5. Inception
    Buvo vienas iš galimų kandidatų. Dievinu psichodeliką, todėl buvo labia džiugu pamatyt šį darbą. Tačiau pirmas dalykas kas užkliuvo tai pradžia, per ilga tamsa, ir per ilgas kritimas. Na pirmiausia kai jis prasidėjo buvau tiesiog wow apsalau kaip patiko ir tikėjausi kažko… , o paskui kadangi beveik daugiau nei 30s daugiau nieko nevyksta emocija išnyko ir virto į whatever. Labai gražūs perėjimai. Patiko erdvės distortions. Taip pat išdėstyta istorija buvo awesome.

6. Run Boy Run
    Irgi buvo vienas iš galimų kandidatų, tačiau tie piešiniai sugadino visa amv. Kaip ir daugiau neturiu prie ko prikibti na nebent gale kažkaip perėjimai išėjo iš ritmo.

7. Gyvenimo šukės
    Na gerai amv laikas išaugo iki 5min, bet tai nieko gero jam nedavė. Toliau (pati kartais palieku šita bet čia jis užima beveik visa ekraną.) TV logotipas. Toliau netinkamas rezoliucijos parinkimas, t.y. vaizdas eina ne per visa ekraną. Ir bent jau asmeniškai pastarasis sugriovė visa amv vaizdą kuris galėjo buti. Ir vėl vaizdas sau ir muzika. Šiaip istorijos išdėliojimas visai gražus tačiau reikėjo pasirinkti prie ko taikyti vaizdine medžiaga arba prie ritmo arba bent jau prie teksto.

8. Yra Shouts for Diamond
    Visu pirmą tai vaizdo kokybe, manau jau seniai išaugome iš tokios kokybės. Toliau žmogeliukai kalbantys ne vietoje ir ne laiku. Ir vėl 4 minutės. Dar prie “vėl” vaizdas ne per visa ekraną. Istorijos išdėstymas irgi chaotiškas, bet jeigu tai pirmas darbelis siūlyčiau nenusiminti o tiesiog truputi susipažinti su amv kūrimu ir vėl išbandyti jėgas.

9. Find Something Beautiful
    Tikrai atradau kažką gražaus ^^. Neturiu prie ko prikibti tiesiog perfeckt.

10. Game Changer
    Nerealus darbelis, mano šio konkurso favoritas, tačiau comedy? Horror? Žanrai nemanau kad yra tinkami labiau duočiau action/spychodelic (ir psyhodelic labai lengvas.) Ai dar užkliuvo tie ekrano susiaurėjimai.

11. Insulus
    Vienas žodis awesome.

12. The Titan of Tomorrow
    Gražiai ir tvarkingai atlikta, tačiau tiesiog tokio tipo amv man nelimpa. Čia labiau asmeninės problemos tiesiog jie nėra mano skonio sakyčiau. Atsiprašau, tačiau techninė pusė man patiko.

13. Evangelion Rim
    Tas pats kas aukščiau, bet techniniu atžvilgiu geresnis.

14. Breath of Life
    Bereikalingas flash pradžioje. Vėl norisi kai kurias dali tiesiog išmest nes jos truputi trukdo istorijai, ja tiesiog supainioja. Labai patiko pradžia maždaug iki pirmos min.

15. Sin (nuodėmė)
    Gerai truputi apie mano amv. Na štai pateiksiu truputi excuses, nes tikrai sis mano darbas tėra 12 val. darbas. Tikriausiai imčiau netgi visai kita anime. Žinai žinau sakysit laiko buvo belekiek, bet aš praleidau labai daug laiko ieškant muzikos, kurios taip ir neradau, nes norėjau kažką panašaus kaip dabar tik su greitesniu intarpu kažkur. Toliau rinkau anime amv t.y. peržiūrinėjau 2013 metu animes, o likus kelioms savaitėms dėl nenumatytu šeimyminiu problemų niekaip išvis prisėst prie amv negalėjau, todėl gavos kas gavos. Todėl atsiprašau jei ką nuvyliau. Na va baigiau su pasiaiškinimais. Dėl idėjos, nelabai supratusios nuodėme buvo ta kad ji turėjo nužudyti vaikinuką bet jie pamilo vienas kita, todėl galiausiai ji pasiaukojo kad išgelbėtu ji. Nesu patenkinta tuom ką padariau bet siunčiau tik dėl to kad pasižadėjau.

16. OP gop OP.
    Nesu komedijų mėgėja, bet šitas amv man visai patiko. Lengvai susižiūrėjo ir privertė nusišypsoti, tačiau mano penketuke užimtų paskutinę vietą.

17. Daftbasket
    Čia irgi be komentaro. Labai patiko nors ir nesu sports mėgėja, bet tas montažas too awesome.
    Society is a market where we sell our souls

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Gan įdomi intriga, o dar du teisėjai nėra palikę savo balso, tad labai įdomu kaip čia susiklostys.

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    Gan įdomi intriga, o dar du teisėjai nėra palikę savo balso, tad labai įdomu kaip čia susiklostys.
    Tau gerai kai zinai kas teisejai o siaip labai idomu kiek ju yra ir i kokia vartotoju kategorija ieina. Amv kureju ar moderatoriu. Na greit suzinosim

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    Game changer su daugiausiai balsų? Rimtai? >.>