Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Kyoukai no Kanata ?

Balsavo
29. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5 (Puikiai)

8 27.59%
  • 4

11 37.93%
  • 3

7 24.14%
  • 2

3 10.34%
  • 1 (Blogai)

0 0%
Rezultatai 1 iki 12 iš 12

Kyoukai no Kanata / Beyond the Boundary (2013)

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    664
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29

Kyoukai no Kanata / Beyond the Boundary (2013)

Beyond the Boundary
    Kyoukai no Kanata

Režisierius: Taichi Ishidate
    Studija: Kyoto Animation, Lantis, Pony Canyon, TBS
    Žanrai: fantasy, slice of life, supernatural
    Transliacija: nuo 2013-10-3 iki 2013-12-19
    Formatas: TV serijos
    Trukmė: 12ep. x 24 min.
    MAL reitingas: 7.84

YouTube resursai:
    Traileris || OP

Papildoma Info:

Įsivaizduokite, kad ant mokyklos stogo pamatote gražią mergaitę, kuri tuoj nušoks. Ką darote ? Staiga šioje istorijoje pasirodo iš pirmo žvilgsnio niekuo neišsiskiriantis vaikinas Akihito. Jis ne didvyris, bet nusprendžia išgelbėti merginą. Tačiau vietoj padėkos už bandymą išgelbėti, sulaukia dūrio į krūtinę...Ne iš paprasto peilio, bet iš sustingusio kraujo kardo. Negana to, vaikinas nekenčia mirštančiojo agonijos, bet nusišypso ir prasitaria, jog jis - nemirtingas.

Technologijos tobulėja, tad nieko keisto, kad 2013m. sulaikėme daugybės anime, kurie tikrai gali pasigirti gražia animacija, tad Kyoukai no Kanata ne išimtis. Šalia malonumo akimis gauname ir gražų garso takelį, kuris kartkartėm primena magišką Hario Poterio filmų soundtrack'ą. Tačiau, kad ir koks gali būti geras garso takelis ar animacija - tai negali užgožti istorijos. Visa laimė, šiame anime taip nenutiko. Gauname magišką, kartais komišką ar net dramatišką draugystės istoriją apie mergaitę Mirai, paskutinę iš savo klano, kuri sugeba kontroliuoti savo kraują ir pusiau demoną/monstrą Akihito, kuris išvis neturėtų egzistuoti... Šalia jų sukiojasi ir kiti lygiai tokie pat įdomūs veikėjai, turintys magiškų galių, kurių susitikimai visada baigiasi itin komiškai, arba itin dramatiškai.
    Apibendrinimas: Trumpa, bet įdomi magiška istorija, kurioje netrūksta nei efektingų kovų, nei iki ašarų priverčiančių juoktis momentų. Kam patinka kawaiinos mergaitės ir tokie pat vaikinai - čia jų užtektinai. Nusistebėjau, kad čia nėra itin bukų ar silpnų veikėjų. Lengvas ir šiltas anime šaltiems žiemos vakarams, daviau net 9/10 (vien tik dėl to, kad pabaiga šiek tiek nuvylė).

Siųstis: kickass.to

Paskutinį kartą taisė amidau : 2014-02-05, 22:16

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Ta ačkarikė lieva iki negalėjimo, o dar ir šiaip Kyoto nevirškinu... teko dropint.

Forumo ligonis
    taven avataras
    Įstojimo data
    2010 06 12
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    555
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Visai nieko. Gana smagiai susižiūrėjo.

pandų karai :D

Red_Elf avataras
    Įstojimo data
    2009 05 07
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    1.344
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    38
    Neblogas TV, toks per viduriuka. Žinoma gražiai viskas nupiešta ir pan., bet istorija pripažinkim, nėra jo stiprioji dalis. Akiniuotė neprastai nervavo, bet serialo vinis buvo vaikinukai su savo fetišais, abu super, tad atpirko Mirai nuodėmes šitam fronte. Kažkaip tikėjausi rimtesnių kovų ir dramos, o čia vienoje serijoje bandoma nuginkluoti youmu šokiu, dainomis ir gražiomis mergaitėmis. Ši serija paėmus atskirai man pati geriausia, bet tikrai tikėjausi ne tokios bendrai serialo atmosferos. Pažiūrėjus Megane-hen buvau susidarius įspūdį, kad serialas bus rimtesnis.

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    664
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Aš kadangi šitą serialą išvis netyčia savo liste aptikau, tai nesitikėjau apskritai nieko
    Net nežinau, kaip jis pas mane pateko, tad nieko nesitikėdama sulaukiau, kažko neblogo.
    Bent jau droppint tikrai nesinorėjo.

Kuo ta "ačkarikė" jums kliūna ? Bent jau kaip tikra herojė, mėgsta stipriai pavalgyt ir valdo stiprią galią. Pradžioj gal ir paverkšlena, bet apskritai - visai nieko mergaičiukė.

AZ rėmėjas

black_leja avataras
    Įstojimo data
    2009 11 16
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.094
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    man sitas anime istikruju patiko, labai maloniai susiziurejo. Na zinoma dar liko kai kur nepaaiskintu vietu ir pan. Taciau galas viska sugadino, vie del to skyriu tik 3/5 nes tokios pabaigos mane labiausiai nervina, apskritai nesuprantu kam taip durnai uzbaigineti animes
    Society is a market where we sell our souls

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    144

Pagrindinio personažo, Akihito, nurauta mamytė - kiečiausia! O ir Akiniuotė, Mirai, visai nekliuvo. Mielas, nerangus, paprastas, gal kiek standartinis, naivus ir gailestį keliantis gerietis. Vis stebėjaus kada gi pagaliau kas nors padarys šio anime aprašymą ir nejaugi pačiam teks imtis.

Režisierius Taichi ir Kyoto Animation studija galbūt ir nepamalonino taip pat kaip su anime Hyoukai, tačiau vėl gi davė žiūrovams spalvingus, harizmatiškus, smagius ir be galo išraiškingus personažus (tikriausiai dėka detalios animacijos ir puikiai aktorių atlikto darbo) ir kaip visada TV serialui nebūdingo kokybiško piešimo. Ir nors siužetas banguoja kaip mano gyvenimas, tačiau išvardinti pliusai dalinai atperka.

Man atvirkščiai po smagios įžanginės dalies, norėjosi jog toks anime ir liktų (jau tikrai pakako kasmetinių anime su demonais ir mergaitėm burtininkėm), nesukaustantis ir lengvas pasivažinėjimas, tačiau deja vėliau įsiliejo aštresni prieskoniai, kurie kai kam pagal skonį patiks, o kai kam ne. Be viso to negaliu sakyti jog anime nepatiko, visai nežinojau ko iš jo tikėtis, tačiau vizuali asimiliacija su Hyoukai piešimo stiliumi ir personažais iš karto krito į akis.

PS: kuriems labai patiko anime, rekomenduoju dar pažiūrėti smagius trumpametražius su čibiais, kur veiksmas vyksta teisme.

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2014-12-21, 21:17

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    33
    Aš nesutikčiau su autore. Taip, anime vizualiai atrodo puikiai, visgi darbavosi Kyoto Animation, ko gero, vienas gražiausių studijos darbų 2013 metais, o tai jau didelis pasiekimas, žinant, kokius aukštus kriterijus animacijai kelia ši studija + puikiai padirbėta su ed, op temomis, tačiau tai būtų viskas, apie ką galėčiau atsiliepti teigiamai. Veikėjai necharakterizuoti, tušti, jų santykiuose trūksta interakcijos, pokalbiai nedinamiški, neturintys jokios prasmės, dažniausiai tiesiog nukrypstama į įvairius iracionalius pokštus bei fetišines užgaidas. Istorijoje gausu skylių, o pabaiga tiesiog logiškai nesuprantama, neturinti jokios prasmės. Mirai tikrosios buvimo su Akihito priežastys gal kiek ir netikėtos, bet tai buvo pateikta tarsi iš giedro dangaus, galiausiai tai net neatitiko pačios veikėjos braižo. Nesutapo ir mano įgeidžiai: pamatęs treilerį, tikėjausi išvysti dark fantasy anime, gavau tipinį slice of life moe KyotoAni darbą( "ką buvo labai sunku nuspėti") Aišku, čia jau mano problemos. Kaip bebūtų sveikinu autorę su aprašymu, lauksim daugiau darbų.

Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Čia sarkazmas?
    Deja, taip.
    Paskutinį kartą taisė nemesis : 2014-02-06, 00:12

9. Ačiū ArnoldasM3 dėkojo
    Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
    ( "ką buvo labai sunku nuspėti")
    Čia sarkazmas?

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    664
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    29
    Aš nesutikčiau su autore. Taip, anime vizualiai atrodo puikiai, visgi darbavosi Kyoto Animation, ko gero, vienas gražiausių studijos darbų 2013 metais, o tai jau didelis pasiekimas, žinant, kokius aukštus kriterijus animacijai kelia ši studija + puikiai padirbėta su ed, op temomis, tačiau tai būtų viskas, apie ką galėčiau atsiliepti teigiamai. Veikėjai necharakterizuoti, tušti, jų santykiuose trūksta interakcijos, pokalbiai nedinamiški, neturintys jokios prasmės, dažniausiai tiesiog nukrypstama į įvairius iracionalius pokštus bei fetišines užgaidas. Istorijoje gausu skylių, o pabaiga tiesiog logiškai nesuprantama, neturinti jokios prasmės. Mirai tikrosios buvimo su Akihito priežastys gal kiek ir netikėtos, bet tai buvo pateikta tarsi iš giedro dangaus, galiausiai tai net neatitiko pačios veikėjos braižo. Galiausiai, nesutapo ir mano įgeidžiai: pamatęs treilerį, tikėjausi dark fantasy anime, gavau tipinį slice of life moe KyotoAni darbą( "ką buvo labai sunku nuspėti") Aišku, čia jau mano problemos. Kaip bebūrų sveikinu autorę su aprašymu, lauksim daugiau darbų.
    Subjektyvus dalykas tas skonis.

Gal viskas priklauso nuo pačio žiūrovo tuometinės būsenos. Aš tuo metu buvau išsiilgus kažko paprasto, spalvingo ir mielo, nes buvau pervargus nuo mindfuck ir smurtinių anime.

Ačiū, bus daugiau aprašymų. Nors tiek metų esu AZ narė, bet čia yra pats pirmas mano kada nors darytas anime aprašymas. Oh well, visada būna pirmas kartas...

12. Ačiū black_leja dėkojo
    Narys
    Įstojimo data
    2013 03 04
    Vietovė
    Norwich
    Įrašai
    61
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    apsiwerkt galima beziurint akiniuotes charakteris ir labai nepatiko. Graziai nupiesta , bet pats veiksmas nepatiko.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    144
    Veikėjai necharakterizuoti, tušti, jų santykiuose trūksta interakcijos, pokalbiai nedinamiški, neturintys jokios prasmės, dažniausiai tiesiog nukrypstama į įvairius iracionalius pokštus bei fetišines užgaidas.
    Gal personažai ir nebuvo kažkuo unikalūs, tačiau tikrai pakankamai solidūs ir aukščiau vidutiniokų. Gal ir ne pilnai išvystyti, tačiau smagūs, gyvi, charizmatiški ir vien ko verta demonstruojama kūno kalba.
    Istorijoje gausu skylių, o pabaiga tiesiog logiškai nesuprantama, neturinti jokios prasmės. Mirai tikrosios buvimo su Akihito priežastys gal kiek ir netikėtos, bet tai buvo pateikta tarsi iš giedro dangaus, galiausiai tai net neatitiko pačios veikėjos braižo.
    Susipažinusiam su praėjusiais studijos darbais kaip K-On! ir Hyouka, iš kart žinojau jog gausiu kokybišką fantasy drama/romance/comedy fanservisą.

Kas dėl akiniuotės...
    Spoileris:
    Raudonplaukės su magiškom galiom nemiršta taip lengvai

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •